Jmenování Sithem - Mise pro učedníka Josto Hapora

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Jmenování Sithem - Mise pro učedníka Josto Hapora

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Od tvého příchodu na Akademii Sithů uběhl asi rok a za tu dobu ses stihl naučit základní Síly telekineze a taky pár Sithských schopností, například už jsi celkem dokázal vytvořit takový menší blesk nebo zajmout soupeře v sevření, i když ho to nezraňovalo.Teď jsi právě bojoval proti Regovi, kterého se ujal z nepochopitelných důvodů tvůj mistr a tak jste vždycky cvičili spolu.Reg byl výtečný bojovník, ale už se v soubojích s tebou nejednou zapotil.Mistr vašim bojům vždy vřele přikyvoval a sledoval vaši sehranost, která ho dosti těšila.

Výborně výborně.

Chválil vás mistr a vy jste přestali bojovat.Mistr se najednou tvářil velice vážně a vy jste zpozorněli.Mistr chvilku vyčkával a potom promluvil:

Letos přišel čas na to, abyste se stali právoplatnýmy členy Akademie, ale taky občany Sithského impéria.Letos se Sithy mouhou stát dva studenti, ale konkurence je velká.Abyste měli alespoň šanci stát se Sithy, musíte zapůsobit na mistr Akademie, musíte donést nějaký cenný předmět nebo splnit nějaký úkol, se kterým mají jiní studenti problém.Doufám, že mě nezklamete a oba projdete do poslední zkoušky a tou doufám projdete taky.Teď rozchod!

Řekl a odešel z místnosti.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Vyhnal jsem jednoho z nových studentů z dílny, která a zmocnil se jeho místa. Strávil jsem hodně času upravováním svých mečů. Meč v pravé ruce se mi povedlo vyladit k mé spokojenosti, ale ten v levé ruce se mi ne a ne podařit. Jistě, bojovat se s ním dalo, ale jeho vlastnosti v boji nebyly takový jaký bych si přál. Bohužel se mi ještě nepodařilo najít dva stříbrné krystaly a tak mám jeden meč červený a druhý žlutý. Barvy to sice nebyly sithské, ale já mám svoji hlavu a i kdybych byl poslední v celé galaxii, kdo by je neměl červený, stejně bych je měl stále stříbrný. Reg si mě kvůli tomu dobíral, ale já na to nedbal. Krom toho je Reg jedinej z celé akademie, vyjma mistrů, kdo si to může dovolit.
Když jsem skončil a vyzkoušel funkčnost upravovaného meče, na tvářu se mi objevil triumfální úsměv. Už jsem se přiblížil svým představám. Reg poznal, že se mi to nepodařilo a hned si přisadil, tím že to je vina barev, že dokud to nebude červený, nebude to ono.

Červený mám za léta strávený v republikový armádě dost. A pojdmě teď vymyslet, nějaký způsob, jak absolvovat

začali jsme se dohadovat jakým způsobem absolvovat, ale nemohli jsme se dobrat rozumného řešení. Nakonec jsem navrhl

Hele, co kdybychom zabily všechny studenty, kromě nás samozřejmě a potom by nemohli povyšit nikoho jiného kromě nás

bohužel jsme skončili na tom, že nevíme přesně kolik nás tu je a tak jsme se šli podívat do údolí na vykopávky. Prej se tam dají najít dosud neobjevené hrobky, plné cenných artefaktů a ty přinést a měli bychom šanci. Vyřešit poté nějaký úkol a máme to v kapse. Vstal jsem od stolu a připnul si své meče. Pomalinku začínám mít na tom opasku dost věcí. Už dávno jsem si pořídil nějaký pevnější, taková pojistka proti prasknutí při nevhodné příležitosti. I když pro Sitha je prasknuti opasku vždy v nevhodný okamžik. Sith musí vždy působit mocně a takový prasklý pásek ten dojem kazí.
Po připnutí mečů jsem si každý pohladil a své blastery rovněž a vydali jsme se s Regim do údolí. Novčci nám šli uctivě z cesty a my tak mohli brzo dojít do ůdolí a podívat se po nějaké práci, která by nás přiblížila k vysněným titulům. Oprava, ne vysněným, ale k oprávněným titulům. Je to naše právo získat titul a my jej získáme.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Přemýšleli jste o tom, jak zapůsobit na mistra a hledali všechny možnosti.Hrobky byly příliš nebezpečné, ale říkalo se, že v jeskyni se skrývá nějaký Jedi, prý se lží propašoval na Akademii, odkud odešel do jeskyně Shyracků.Reg to slyšel od nějakých dvou studentů, kteří se vybavovali o tom samém tématu, jako vy, snažili se získat titul Sitha.

Dále tady je vězeň a to velmi tvrdohlavý Rodian, který se rozhodl nepromluvit o tom, kde skrývá jednoho studentského rebela a taky se povídá, že v jeskyni je Shyrack, který snědl nějaký holocron.

Vykládal dále Reg.Práce tady bylo zkrátka spousta, ale naštěstí se zdálo, že Reg má velmi dobrý sluch, což vám mohlo skvěle posloužit.Ve vašem rozhovoru vás ale vyslechl nějaký student, který se rozhodl tohoto využít.Měl s sebou asi pět kumpánů a rozhodl se zbavit tak dobře infomovaného soupeře.

Nezanráníte mi stát se Sithem.Zemřete!Oba dva!

On i celá jeho banda zaútočila.Bylo vidět, že celá akademie z titulu Sitha magoří a že jej chtějí získat za každou cenu.Myslel si, že je ve výhodě, ale Reg už vytasil meč a pustil se do boje s polovinou z nich, ta druhá půlka šla na tebe.Byli to ale nováčci, až na jejich vůdce, kterého ale okamžitě zaměstnal Reg.

O jednoho konkurenta míň.

Zvolal Reg, když skřížil meč se všemi třemi najednou.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Ach jo, zase si zabral víc

povzdechl jsem se a šel k těm, co na mě zbyli. Když jsem pozoroval ty dva, kteří byli moji, zeptal jsem se sebe, proč jsou s ním, když titul dostanou jen dva? To jim slíbil, že až bude sith, zabije zdejšího mistra a sám se ujme akademie? Pochyboval jsem, že by se mu to kdy podařilo, protože se spoléhat jen na množstevní převahu nezaručuje vítězství. Stejně si myslím, že by je pak po jednom zabil a v tomto ohledu mu ušetřím práci.
Rozhodl jsem se použít jen jeden meč, protože mě ovládání dvou mečů stojí dost námahy a nemohl bych se věnovat oběma a jeden z nich by tak mohl získat příležitost ke snadnému vítězství. Kdyby byl jen jeden bylo by to bezproblémů, ale nebude trvat dlouho a budu brzy výborný i se dvěma meči.

Těšil jsem se na výzvu, ale bohužel jste mi zbyli jen vy, tak rychle ať to máme za sebou

řekl jsem těm dvěma a cvičně jsem roztočil meč. Zvuk rotujicího meče, roztočeného tak rychle, že vypadal jako žlutý kruh se změnill do jednotvárného hukotu a já zaútočil.
Jednoho z nich jsem sevřel v síle tak, aby se nemohl pohnout a s rotujicím mečem jsem se ohnal po tom druhém. Nemohl přesně zjistit, kde se čepel nachází, protože viděl jen ten kruh a tak zaujal klasickou obranou pozici a mečem si kryl bok. Já jsem využil jeho soustředění na meč a dal mu pěstí do brady. Šokovaně ustoupil a jeho meč klesl, zato můj se přiblížil a čepelí jsem mu způsobil pár hlubokých sečnych ran, po kterých klesk k zemi a nehýbal se.
Druhý na mě zíral s neskrývanou zuřivostí a vrhl po mě svůj meč. Já jeho let vykryl a jeho meč odletěl stranou. Než si nepřítel stihl zpět přitáhnout svůj meč, vytáhl jsem levou rukou a vypálil jsem. Vypadalo to ledabile, ale já se však mířil skrz sílu. Zasáhl jsem protivníka do ramene a ten se s bolestným výkřikem sesunul k zemi. Soustředil jsem se a poslal na něj slabší blesk, teda ne že bych ovládal mocné bouře, ale tento patřil mezi bežné velikosti co jsem dokázal vyvolat. Takový blesk způsobí jen slabé popáleniny a ostrou bolest, ale zraněný cíl dokáže na krátkou dobu omráčit.
Když ztichl podíval jsem se jak si vede Reg.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Docela působivou kombinací Síly ses skvěle začal bránit oběma svým protivníkům jeden stuhnul v bolestivém, leč neškodném sevření a druhého jsi udeřil a potom smrtelně sekl.Druhý na tebe hleděl s hrůzou, ale později se vztekem, stejně jako na Rege, který už bojoval jen s jejich vůdcem, který byl taky jediný, kdo mu ještě dokázal vzdorovat.Reg si myslel, že tohle celé byl jen vtip, protože ostatní padli během chvíle, jejich vůdce ho pomocí Síly ale odhodil, to však Rege rozzuřilo a ten hodil meč velkou rychlostí na soupeře a záhy vyslal vějíř blesků.Student se soustředil jen na meč a tak jej blesky zasáhly nekrytého, on upustil meč a Reg jej pomocí Síly odhodil.Potom si přitáhnul oba meče a studentovi usekl hlavu a potom ho ještě rozpůlil plivnul na něj.Pak sledoval, jak si vedeš ty.

Tys mezitím ještě chvíli bojoval s druhým studentem, který se po nějaké době vymanil z tvého sevření a znovu zaútočil.Bojoval zuřivě, ale tys ho omračoval střídavě malými výstřely blesků z tvé ruky a oslaboval jeho schopnost obrany, načež potom už byl tak slabý, prostě jsi ho dorazil.Když jsi skončil, všiml sis, jak Reg stojí opřený o zeď a uznale píská.Bylo vidět, že Rege musíš ještě stále dohánět.

POZOR!

Zařval, když na tebe ze zadu vyskočil šestý útočník, který se zatím někam schoval a teď měl kousek k tomu, aby do tebe zarazil meč, Reg ale bleskově vyhodil meč, jehož čepel ti prosvištěla kolem ucha, probodla útočníka a odhodila ho ještě takovou silou, že se i s mečem zabodl ve zdi.Chvilku na to si ho vypnul a útočník spadl na zem jako pytel brambor, zatímco jílec pokojně letěl na opasek tvého přítele.

Z dáli na vás koukal váš mistr a spokojeně tleskal.Líbilo se mu, co jste udělali s těmito šesti rádoby Sithy.Jejich vůdce byl učedník jednoho mistra, se kterým sám neměl zrovna vřelý vztah a proto to bral i jako své vítězství.

Výborně Josto, tvoje, osobitá technika na mě zapůsobila, to jak jsi postupně oslaboval svého soupeře bylo geniální a ty Regi, bojval jsi skvěle, z obou budou skvělí Sithové, tím jsem si jistý.

Řekl a nakázal strážím, aby to uklidily.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

Gestem jsem poděkoval Regovi a pozoroval stráže při odklízení. Nechápal jsem, proč je odklízí. To že by jejich těla přilákala dravce a ti by se pak usadili tady v údolí, by mohlo zařídit, že by se slabší studenti stali jejich potravou. Podle mě není rozdíl, jestli je zabije jiný student nebo nějaký dravec. Ale nebudu se hádat s mistrem.

Když jsem v duchu hodnotil souboj, bylo mi jasné že musím ještě hodně trénovat. To že Reg zvládl 4 útočniky a já jen 2, mě dost znervózňovalo a stavělo do pozice méněceného člena dua. Mistr sie říkal, že mám geniální taktiku, ale bojové schopnosti a schopnosti v Síle budou se mnou i když taktika selže. To mě vážně znervózňovalo. Představa mého selhání ve mně v tu chvíli vzbudily obavy. Ty však přerostly ve hněv, protože nejsem sice nejmocnější, ale taky nejsem žádný slaboch. Jsem Sith a co chci tak toho dosáhnu. Nejsem nejmocnější, ale to se v budoucnu změní, o to se postarám.

Splnili jsme svoji denní normu v počtu zabitých, ale teď nemáme co dělat. Já bych zašel do jeskyní. Je tam příležitost k boji a možná získame ten holocron, i když ten nenínutné získat. Pokud zabijeme pár dalších adeptů a prohledáme okolí akademie, měli bchom najít toho studenta. Po tom je určitě titul náš. A když ne, tak ty nové sithy zabijeme, ne?

řekl jsem Regovi a hrál si přitom s blastery, jak obvykle dělám když se začínám nudit.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Reg se na tebe souhlasně podíval a popřemýšlel, jak na to.Pokud ho ještě nikdo nedokázal dostat, nejspíš to byl silný nepřítel nebo alespoň dobře schovaný a chráněný mnoha nástrahami.Samotný vstup do jeskyně byl poměrně riskantní, protože Shyrackové a tukaty nejsou zanedbatelný soupeř.

Raději si vezmi oba meče, ať máš jeden náhradní.Něco mi říká, že tohle nebude žádná hračka, tak jako tihle rádoby Sithové.

Mínil Reg.Potom jste oba vydali směrem do údolí.Prošli jste hlavním sálem, asi nejmorbidněji vyzdobenou místností Akademie a pokračovali jste do místnosti, ze které vedly další masivní dveře, které vedly do údolí.Bylo tam několik lidí a bylo vidět, že se tu často trénovalo.Jako obvykle tu postávalo několik mistrů a jejich učedníci, taky stráže a obsluha skladu.Až na narážení a hučení světelných mečů tady ale byl klid.Chodba ven z Akademie vás potom zavedla do úzkého a plitkého kaňonu, který dále vedl ke dvěma obrovským sloupům, které byly takovou bránou do údolí.Mezi tím ale byl veliký otvor a z něj vycházela zlověstná aura.Byla to jeskyně Shyracků, do které jste se chystali vstoupit.

Tak ať to máme za sebou...

Řekl nerovózně Reg a vstoupil do jeskyně.Tys ho následoval a objevili jste na zlověstně tmavém místě, kde jediným světlem byl východ.Tma tu ale velká nebyla.Vlastně jste viděli dost dobře, což u jeskyní nebývá zvykem.Rázem se před vámi objevila poměrně belká smečka Tukat a zaútočila na ně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - jeskyně

Když se na nás ta zvířata rozběhla, vzal jsem do ruk blastery a ihned jsem po nich začal střílet a několik zvířat zasáhl a pár zabil.

Když zatím umím jen slabý blesky, nebo znehybnění nepřítele bylo by krajně nevhodné spoléhat na sílu. Proto jsem se rozhodl spoléhat hlavně na meče. Jedno ze zvířat bylo dost blízko a já měl na výběr. Buď ho zastřelit a pak riskovat, že nestihnu včas přeměnit zbraň v pravé ruce, nebo zvíře ignorovat a přeměnit si zbraně hned.
Rozhodl jsem se pro druhou volbu a to zvíře přesekl v letu, když na mě skočilo. Uhnul jsem stranou abych si nezašpinil oblek a jeho kusy mě nepovalily na zem. Je sice mrtvé, ale těch jeho letících x kilo ve více kusech, by mě mohlo dostat na zem a tam bych se blbě bránil zvířátkům, která u mě budou za chvíli.

Bojovým stylem Niman, vhodnějšího z těch dvou stylů co znám, jsem díky svým dvěma mečům vytvořil kolem sebe, pěknou hromadu z mrtvých zvířat. I když jsem se mečem v levé ruce spíše bránil, než abych jím útočil, ale i světelný meč v obrané poloze zabije, či zraní každé zvíře, které se přiblíží na kontaktní vzálenost. I když jsem se zatím v umění boje se dvěma meči nevyrovnal svému umění boje s jedním mečem, přece jen to byla příjemná změna. Proti těmto relativně tupým, i když silným zvířatum jsem se mohl procvičit v boji se dvěma meči. Proti nim by mi stačilo i kdybych se jen otáčel kolem své osy, aktivované meče vupažených rukách a kdybych se otáčel dostatečně rychle měl bych vyřízenou skupinu raz dva. Ale to bych se moc nepobavil, ani neprocvičil. Tahle jsem se mohl dostatečně vyřádit a pobavit se. Sem tam jsem se postavil ke stěne a přitáhl jsem si nějakou Tukatu a těsně před nárazem jsem uhnul. Tukata letěla setrvačností dál a narazila do stěny. Když to bya slabá rána, byla omámená a já ji dorazil, ale postupně jsem se dokázal soustředit tak, že většina srážek byla smrtelná. Stěny jeskyně byly pokryté krvavými cákanci, jak jsem proti nim házel Tukaty, až jim praskaly lebky.

Reg se taky činil a začalo se mi zdát, že mi začínají dovházet Tukaty.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Jeskyně

Ty i Reg jste postupně ničili pořádně velkou smečku tukat najednou.Tys většinu kosil mečem, sem tam jsi je rozmazal o zeď jeskyně.Reg si taky nevedl špatně a své nepřátele kosil vskutku skvělými kombinacemi.Některé zvedl do vzduchu a sypal do nich blesky, některé u toho i točil ve vzduchu, po jiných se ohnal mečem, ale místo aby se jich dotkl, odhodil je takovou silou, že prorazil stěnu a tukata se rozprskla.Jindy po nich poskakoval a zabodával je, některé zabíjel holýma rukama.Za chvilku byla jeskyně zbarvena krví a podlaha byla pokryta zuhelnatělýma mrtvolama bestií.

Tak to bychom měli...

Prohodil Reg klidně a vypnul meč, potom si otřel rukojeť, která byla pokrytá slušnou vrstvou krve z některých rozdrcených tukat a dal si ji za opasek.Potom pokračoval dál, ale pak se zastavil a natáhl ruku.

Stůj, mám špatný pocit...

Pronesl Reg nervózně a potom mávl rukou směrem k zemi.Zničeho nic se začala dost velká část podlahy propadat a všimli jste si velmi hluboké propasti s ostrými kůly na dně.Reg nechápal co to je.

Tohle nemohl udělat Shyrack...Něco mi tu nehraje.

Horečně přemýšlel co dělat, ale potom se rozhodl udělat to nejjednodušší - prostě to přeskákat.Než jsi stačil zjistit co se děje, Reg se ladnými skoky dostal asi do poloviny a potom, než ses rozkoukal byl na konci.Usmál se nad jednoduchostí a potom se podíval na teb, ještě stále jsi tam stál a tak stále s úsměvem na rtech tě vyzval:

Pojď je to jednoduché, zvládneš to.

Mezitím byl ale ve střehu.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Jeskyně

To je pěkný, sám si přeskáče a mě tu nechá

pozorně jsem se porozhlédl po skále okolo propasti, zda tam není nic od čeho bych se mohl odrazit. Teda něco tam být musí, jen to najít. Pozorně jsem si skálu prohlížel a našel pár míst, od kterých bych se mohl odrazit. Ale ten nejbližší z nich, byl dost daleko a ty kůly mi dole dost vadily.

Hmm, tady je pěkný výčnělek, ale je moc strmý

Reg už přestal mávat a porozhlížel se po své straně a já aktivoval svůj meč, abych si s jeho pomocí udělal ze strmého výčnělku udělal vhodný. Seřízl jsem vršek výčnělku, až zůstala na úrovni země v jeskyni pěkná plošina a přešel jsem na něj. Z této plošiny jsem se mohl dostat na další výčnělky a přes ty jsem přeskákal na druhou stranu propadliny.
Ty výčnělky byly dost blízko u sebe, témeř jakoby je tam někdo umístil schválně. Někde jsem však musel posílit svůj skok skrz sílu. Vždy jsem se soustředil, představil si ve své mysli svoji pozici a cílový výčnělěk. Na propast pod sebou jsem vůbec nemyslel, vždyť se sílou to bylo snadné a skočil. Cítil jsem jak skáču dál, než bych kdy byl scopen dosáhnout i po mnohaletém tréninku.
Takto podpořit své skoky jsem musel dvakrát. Mohla by to být ochrana, proti nezvaným hostům. Nemusí se k jejímu překonání moc používat síla, stačí normální skoky, ale někde je to potřeba. Jakoby chtěl někdo zajistit, že se na druhou stranu nedostane někdo neznalý síly.
Udělal jsem dva další skoky a byl jsem na druhé straně. otočil jsem se a podíval se na zdolanou překážku. Všiml jsem si, že by nebylo třeba ani použítten meč. Za tím výstupkem, který jsem seřízl byl jeden z výstupků, přes které jsem se sem dostal. Stačilo se jen ponořit do síly a našel bych jej. Rozmrzele jsem se odvrátil a řekl Regovi

Pozdě, ale přece

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Hluboko v jeskyni

Procházeli jste dál temnou jeskyní.Oba jste šli obezřetně a dávali si pozor na různé nástrahy.Cesta však pokračovala poměrně v klidu.Reg se ale tvářil stále více zachmuřeněji.Něco se mu ani za mák nelíbilo.Cítil něco, věděl, že se to blíží s každým jejich krokem a cítil poruchu Síly.Tomu se mu ale věřit nechtělo, nechápal, co by tady dělal Jedi, tady, ve lví jámě plné Sithů.

Měj se na pozoru Josto, něco se mi nelíbí...

Sotva to ale dořekl, proletěl mu nad hlavou shyrack a letěl směrem jako vy.Reg chvilku přemýšlel, že ho chytí, ale běžet touhle jeskyní by byl risk.To ho umocnilo, když kousek od něj vybouchla mina.

Sakra!

Zařval, když se mu střepina zaryla do boku.Pokynul ti, ať ustoupíš a potom natáhl ruku nahoru.Soustředil se na všechen hněv, který měl v sobě a chvilku na to mu z rukou vyletěl mocný paprsek, načež kolem začala vybuchovat jedna mina za druhou, tentokrát ale nenadělaly tolik škody, protože to okamžitě zachytila Regova ochraná Síla.

Poj...ááá

Teď se to ukázalo.V jeskyni nebyl jenom Shyrack s holocronem, ale i Jedi, který právě po Regovi hodil poměrně velký kámen, kterému Reg jen ztěží uhnul.Jedi pohladil Shyracka a chlácholil ho, potom se na vás obořil.

Hmm, to jste vy, kdo se dostal přes mé pasti a jste to vy, kdo hledá ten holocron.

Reg na nic nečekal a srazil se s Jediem v nelítostném boji.Oba bojovali naprosto neuvěřitelně a ty ses až podivil, jak to Reg s mečem umí.A taky tomu, že se našel protivník, který by s ním v boji vydržel.

-Tebe jsem tady nečekal můj padawane, když jsi před rokem odcházel, dušoval ses, že tě Temná strana neovládne.
-Temná strana mě neovládla, to já ovládl ji "mistře"
-To říká každý, než ho Temná strana zničí!
-A já budu první, kdo ji překoná!
-Už nemáš naději na návrat učedníku!
-TY nemáš naději ani na život!
-To si myslíš ty...


Proletěl mezi nimi dialog a Reg urputně pokračoval v boji s větší zuřivostí než předtím, přesto to ale vypadalo, že potřebuje pomoct, přece jen, byl to jeho mistr.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Hluboko v jeskyni

Cože, Jedi na Korribanu a nikdo si jej nevšiml nebo nevycítil?

nemohl jsem tomu uveřit. To že býval Regovým mistrem naznačovalo, že to není nějaký slabší člen řádu, ale plnohodnotný rytíř. Zajímalo by mě jak se se sem dostal a jak dlouho tu je. Taky by mě vážně zajímalo, jak se tu mohl skrývat? To jsou na akademii jen tací, kteří nepřekonají ty zvířata a několik pastí? Samozřejmě kromě nás dvou. Kdybychom zabili jedie, zajisté by to na mistra akademie zapůsobilo a nás přiblížilo k vítězství. Navíc jedie nenávidím a je povinností každého Sitha zabíjet Jedie na kdekoliv a kdykoliv, kdy je to možné. Což bylo tady a teď. Přišlo to dřív než jsem čekal, ale nevadilo mi to.
S oběma meči v rukách, ale ještě neaktivavanými jsem se zezadu přiblížil k jediovi, který bojoval s Regem a těsně za ním zapnul své meče a bodl jsem pravou rukou do jeho zad. Ne moc silně, aby mi skrz jeho záda prošel meč i s rukou, na to jsem konec konců nebyl dost blízko. Ale dost na to, aby špička mého meče mohla projet skrz, aby se na ni mohl podívat.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hluboko v jeskyni

Zaútočil jsi na Jedie z druhé strany, jenže ten to úplně v klidu vykryl hned potom, co odkopl Rege, který se však rychle sebral a znovu zaútočil.Jedi však naprosto ledabyle odrážel jeden výpad za druhým, jenže v Regově hlavě už se rodil plán, raději ti ho ale neříkal, protože bylo důležité, aby to jeho mistr nevycítil.

To jste vy Sithové tak slabí?Divím se, že se k nim hlásí tolik lidí.Byl jsi dobrý padawan a mohl z tebe být velký Jedi, místo toho ses spřáhnul s takovými ubožáky jako je tenhle.

A pohrdlivě pohlédl na tebe, načež tě zvedl do vzduchu a zhodil na okraj propasti, přes kterou jste museli přeskákat a ty ses tak tak zachytil za jeden kámen.

NE!!!

Zařval Reg a z jeho prstů vystřelily blesky následované kombinací úderu mečem a Síly odhození, načež ho zvedl znovu do vzduchu a začal ho smažit blesky, mistr ho ale po nějaké době krutých bolestí odhodil, ne však daleko.Reg se znovu rozběhl, udělal salto přes meč svého mistra a zaútočil mu zezadu na krk, Jedi to ale vykryl, Reg však použil další kombinaci, kdy sevřel Jediovo hrdlo, následně však, když se začal soustředit na vysvobození, soustředil svou Sílu na jeho hlavu a přirazil ji k zemi.Jedi se ale bleskově zvedl.Bylo vidět, že je slušně otrhaný po smršti Regových útoků, které by už zničili nejmíň čtyři studenty najednou, ale přesto stál pevně na zemi.Chytil Rege pod krkem a přitáhnul si meč, který mu přiložil k hrdlu.Reg ho boxoval, kam to šlo, pokoušel se používat všechny Síly, které znal, ale Jedi se jim ubránil.

Pomoc!

Zakřičel Reg.Bylo vidět, že Jedi je velice silně soustředěn jen na Rege a tak si tě nevšímal.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hluboko v jeskyni

Syčák jeden

pomyslím si, když se vytáhnu z propasti. A uvídím je bojovat. Reg má už co dělat aby se obránil. Sakra, kdyby nebyl tak blízko sebe tak ho zastřelím, ale mohl bych trefit Rega.

Sakra

Podívám se po jeskyni, jestli není něco co bych mohl použít. Pár šutrů, prach, prostě nic mos světoborného. Pak jsem se podíval ke stropu a na obličeji se mi objevil úsměv.
Stalaktity, velké, špičaté, težké stalaktity
Zkusil jsem je sílou zhodit. Jeden se trošlu zachvěl.

Sakra

Ted jsem byl vážně naštvanej. Jeden Jedi se to promenáduje na Korribanu v jeskyni pár set metrů od akademie a ti v ní jsou klidní. Byl jsem tak naštvanej na ty v akademii, na sithské vojáky, co ho sem nechali proklouznout, na něj za to co nám dělá,že se mu nechce do hrobu, na sebe že ho nedokáži zabít a ani nedokáži shodit pár staktitů.
Posilněn vlnou emocí jsem vzal všechnu sílu co jsemdokázal a použil jsem je na stalaktity.
Chtěl jsem je zhodit a jejich kusy hodit na toho zavšiveného jedie a bombardovat ho menšími šutry co jsou na zemi.

Sakra, ale co když zabiju Rega

Nechtěl jsem to riskovat a tak jsem to zatím pozdržel a rozběhl jsem se k nim. Silou jsem si přitáhl jeden meč, který jsem předtím pustil když mě jten Jedi nechal letět bez letenky a aktivoval jsem jej. Už jsem byl skoro u nich. Napřáhl jsem se mečem a chystal jsem useknout tu jeho prašivou jedijskou ruku, kterou škrtil Rega.Stále jsem měl na paměti, že si musím dát pozor aby mi Rega nestrčil do rány. Až nebude Rega držet pomocí síly jej shodíme do propasti, kterou si vylepšil bodci a zasypu jej těmi stalaktity.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hluboko v jeskyni

Regovi pomalu docházel dech, stisk jeho mistra byl asi velice silný a i když Reg vzdoroval, nedokázal už Jedie odrazit.Vyskočil jsi z propasti a přitáhnul si svůj meč, okamžik na to jsi už běžel na tebou nenáviděného Jedie a mečem ses mu ohnal po ruce.
Jedi se plně věnoval Regovi, chvilkami ho i popadala zlost, zlost na sebe samu, že zkazil Regův výcvik, ale i na Rege, že se přiklonil k Temné straně.Ten taky ještě víc zesiloval stisk.Když jsi se ohnal po jeho ruce, prudce uhnul, pustil Rege, ale nestačil se vyhnout úplně a tak to schytal jeho meč, který jen zaskřípal a vypnul se.
Jedi tě odkopnul hned potom, co se vyhnul přitáhnul si tvůj meč, aby okamžik potom vykryl Regův zuřivý výpad.Tvůj útok v něm vyvolal novou Sílu a i když Jedi vykryl jeho úder, byl spojen se sílou a jen se meče zkřížily, Jedi letěl až ke zdi.Reg Zamával mečem.Podíval ses mu do očí, ve kterých se nyní zračila čirá nenávist.Bělmo zrudnulo a v roztažených zorničkách planul oheň čiré nenávisti.Stiskl ruku v pěst a začal svého mistr rdousit.Ten z posledních sil toto pomalé mučení odrazil, ale neudržel už meč, který Reg přitáhnul k sobě.Jedi spatřil svou poslední záchranu v tom, že tě odhodil zpět do propasti a místo, na kterém jsi byl začal Silou drtit.

NE!!!Zabiju tě, tomu se nevyhneš mistře!!!

Potom po něm hodil meč, na který se ale moc nesoustředil a Jedi se mu vyhnul, přitom ale Reg skočil nad propast a pomocí Síly tě odhodil na druhou stranu propasti, přičemž se zase vrátil k mistrovi, ten ale znovu nabral Síly, sebral meč a vyslal proti Regovi proud Síly, který však Reg vykryl a oba uvízli na mrtvém bodě.Oba se potom rozletěli do stran, oba narazili do stran a upadli do bezvědomí.Bylo vidět, že oba využili k odhození ohromnou energii a oba do zdi narazili ukrutně silně.Jedi ještě zvedl hlavu a natáhnul ruku po meči, ale potom mu hlava klesla a on stejně jako Reg bezvládně ležel na zemi.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“