Jmenování Sithem - Mise pro učedníka Josto Hapora

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hluboko v jeskyni

To byl teda duel

řekl jsem si, když oba dva skončily v bezvědomí. Oni byly na jedné straně propasti v bezvědomí a jedinej při vědomí na drůhe straně. To že jsem byl jedinej při vědomí bylo příjemné, ale štvalo mě jak jsem k tomu přišel. Reg bojoval s mistrem jak jsem ho nikdy bojovat neviděl a jeho mistr taky nebyl nejhorší. A já? Já se teda moc nevyznamenal

Ksakru!

To mě nejprve mrzelo, ale pak jsem se naštval. Vždyť trénuju, nejsem o moc horší než Reg, tak jaktože tomu mé skutky, vědomosti, znalosti, schoponosti a pocity neodpovídají? Jsem snad nějaký slaboch? Nebo mě mistři drží zpátky? Tím že nejsem slaboch jsem si na 100% jistý, ale tím zbytkem? Vážně netuším čím to je. Pak jsem si vzpomněl proč jsme sem přišli.

Holocron, v něm budou odpovědi

Když jej najdu a podívam se do něj, zcela jistě v něm najdu odpověď na své otázky. Teď se však postarat o mistra. Reg ho chce zabít a já ho potěšení nepřipravím, ale nemám nic čím ho můžu spoutat a když ho postřelím vykrvácí a Reg se nepomstí. Naštval jsem se na sebe a své nedostatečné schopnosti a svrhl na mistra pár težkých stalaktitů. Ne tak aby ho zabily, ale aby ho znehybnily a rozdrtili mu končetiny. Zapraskání rozdrcených kostí bylo rajskou hudbou pro mé uši. Vzpomněl jsem si, jak my bylo krajně nepříjemné, když jsem ten zvuk slyšel prve za války. A teď? Ten rozdíl byl astronomický. To že jsem mu rozdrtil kosti ho sice může zabít, ale nějakou dobu přežije, o to mi jde. Stále v rozzuřeném stavu jsem přeskákal propast pomocí těch plošin. Vůbec jsem se nerozmýšlel a provedl jsem to, dva skoky a byl jsem na druhé straně. Jedi byl stále v bezvědomí a Reg taky.

Regu, klidně spi, tvůj mistr ty rozdrcené kosti a těch pár metráků na sobě jen tak nepřekoná

Snad mám pravdu, hlodala ve mě jiskřička pochybností. Ale i kdyby to překonal, jaký by to pak byl bojovník. Takto jsem ji zaplašil a podíval jsem se po holokronu. Někde tady musí být. Někde dost blízko, když tu byl i mist a ten by sie od něj určitě moc nevzdálil.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - hluboko v jeskyni

Přeskákal jsi na drukou stranu, kde leželi Reg i jeho mistr, který však byl zavalený a i kdyby se probudil, musel by mít velmi rychlé a silné uzdravovací schopnosti, aby se ti mohl postavit.Mezitím ses podíval do holocronu v břiše Shyracka, který během Regova souboje vletěl do blesků.Byla to zářivě modrá krychle a když ses jí dotkl v mysli se ti začaly mísit poznatky a vědomosti, které do něj byly uložené.Bylo to o bojovém stylu Ataru, jak jsi brzy poznal, ale vloženo do něj bylo mnoho dalších vědomostí o různých silách, většinou ale užívaných hlavně rytíři Jedi, přesto se ti ale mohly hodit.Chvilku potom se probudil Reg.

Ááách...co se...stalo?

Divil se chvíli, ale potom pohlédl na svého mistra zavaleného těžkým stalaktitem, na jeho nehybné tělo a znovu ho zaplavila nenávist.Přitáhnul si meč a aktivoval ho.Na tento okamžik se těšil celá léta, už od dob, kdy se s ním naposled setkal.Sundal si rukavice a ty sis poprvé všimnul, že má jednu robotickou paži a jedno robotické předloktí a rameno.S nenávistí vzpomínal na poslední střet.Tehdy v něm přebývalo dobro, to ano.Chtěl se vrátit mezi rytíře Jedi, jeho mistr ho ale odbyl a řekl mu téměř lhostejně, že už by nikdy nemohl být rytířem Jedi.Tohle tehdy neustál a vrhnul se na něj.Jeho mistr ho však porazil a krutě jej zranil.

Tohle je za vše, čím jsem kvůli vám prošel, mistře.

Zamumlal potichu a už se chystal napřáhnout k poslednímu úderu, ale jeho mistr se vzbudil.Nejprve zařval bolestí a pomocí Síly ten kámen odhodil, ale pak už propadl vysílení.Pohlédl na Rege a usmál se.

-Heh, stále v tobě přetrvává tvá nenávist kvůli pravdě?Nemohl bys být rytířem Jedi, bylo by to nebezpečné, válka vnesla do tvého srdce nenávist a Temnou stranu, která by se nedala dlouho potlačovat.
-Vyprovokoval jste souboj a pak mě zmrzačil a nechal jen tak ležet, aby mě sežrali Kathští psi, při tom jste neprojevil ani kapku lítosti, bylo vám to lhostejno.Naštěstí mě tam našla nějaká farmářka, později popravena Republikovými vojáky, když při mé obraně zastřelila jednoho z nich.Za tohle vás zabiju.


Potom se napřáhnul a seknul.Hlava jeho mistra spadla k zemi.

Díky, žes ho nezabil a nechal mi to potěšení.

Obrátil se na tebe a ty sis všiml, jak se jeho zjev změnil - jeho oči se tentokrát nevrátily do původní barvy, ale zůstaly rudé a na jeho obličeji se objevilo několik žilek, a taky se na jeho objevilo pár šedých vlasů.

Tvé myšlenky tě vyzrazují Josto.Cítím, že tě trápí otázka, proč se mi ještě nemůžeš vyrovnat, je to proto, že mám za sebou mnohem, ale mnohem delší trénink než ty a taky proto, že na Temné straně jsem mnohem hlouběji, během svých cest jsem našel několik holocronů, které zastávaly úlohu mistrů a to mnohem lépe.Naučil jsem se techniky, o kterých se zdejším studentům ještě ani nesnilo.Máš na své straně mistra, vše, co se povede mě, bude i tvá zásluha, a myslím, že budu úspěšnější než tihle ubožáci, co jsou na Akademii.Heh, když o tom přemýšlím, zabránil jsem svému mistrovi, aby se dostal do Rady, slyšel jsem, že kdyby se odtud dostal, mistři by ho do ní přijali.

Usmál se nad o to větším úspěchem po tom, co ti všechno vysvětlil.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - hluboko v jeskyni

Máš ty holocrony ještě? Mohly by se mi hodit. Neboj, nerad bych je poskytl akademii nebo někomu z ní.

vyhrkl jsem okamžitě po té, co skončil. Než odpověděl řešil jsem otázku, jaký důkaz o tom, že jsme zabili mistra jedi přinést. Meč? To ho sice identifikuje, ale nevím zda to bude stačit. Tělo? Nechce se mi s ním tahat. Hlavu? Kruté, zábavné, to by mohlo být ono a když už je useknutá, bude to nejjednoduší a nejpraktičtější. Když jsem trošku pořešil otázku zabitého jedie, přišla mi na mysl nová otázka. Další úkol. Zabití jedie nebyl sice úkol, ale o prestiži, kterou nám oběma přinese nemá cenu pochybovat. Holocron jsem nechtěl dávat akademii, tak co nám zbylo? Nějaký zajatec a ukrytý student. Vyslýchat se mi ho nechce a stejně už bude tolikrát vyslýchán ostatními studenty, že to nebude mít cenu. Nalezení toho studenta, kterého ukryl ten zajatec. Pokud by byl trošku zběhlý v síle, mohli bychom jej přes ni vystopovat a pak zabít. To by možná šlo. Pak ještě prohledat pár hrobek, údolí a zabít pár nadějných studentů a titul bude náš.

Sakra, kam s holocronem

Tato myšlenka přišla náhle, ale byla opodstatněná. Přece jen nemůžu přijít do akaemie s holocronem v podpaží a říct, že jsem jej nenašel. Mimo jeskyni by mě mohl někdo zahlédnout, tak zbývá nechat ho v jeskyni. Ale kde. Pohledem jsem přejížděl jeskyni, kam jej ukrýt a pak se mi pohled zastavil na propasti. To by mohlo vyjít. Holocron není v síle cítit a jestli ano, tak strašně slabe. Pomocí síly jej dáme na dno a zasypeme těmi shozenými stalaktity. Dále shodíme pár dalších stalaktitů, které pohážeme po dně propasti, aby ta jedna hromada nebyla nápadná. To určitě výjde. Sithove tady nejsou sice hloupí, ale jsou tak zaslepení svoji mocí a soutěží, že když jsi nevšimli jediho, proč by měli přijít na toto. Se svými nápady jsem se svěřil Regovi a čekal co na to řekne.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - v jeskyni

Reg nad tvým nápadem ani nepřemýšlel a okamžitě kývnul.Už předtím přemýšlel, jestli to těm hlupákům na Akademii nechat a tvůj pocit, že by si zasloužil lepší majitele, než je Akademie ho v tom přemýšlení jen upevnil.Když jsi mu vyjevil svůj plán, neprotestoval a nechal tě ten holocron hodit dolů, sám jej potom zasypal, a muselo se nechat, že dost dobře, tohle ti hlupáci nepoznají.

Dobře, vemem tu hlavu a předáme ji mistrovi, ale raději vezmem i meč, mistr by podle hlavy Jedie nemusel poznat.

Načež si přitáhnul jeho meč a dal ho za opasek.Pak přeskočil propast už jen jedním skokem a šel tak pomalu, abys ho stihnul, až přeskočíš.Chvilku potom už jste objevili světlo, ale když jste vyšli, zastavil vás nějaký student.

Byli jste tam dlouho, určitě jste něco našli, teď mi to rychle dáte!

Reg ho ale v okamžiku usmažil, zvedl jej a nabodnul na nějakou špičatější skalku.Dále vás už nic nepotkalo a tak jste celkem v klidu pokračovali do Akademie a cílevědomě jste šli přímo za mistrem Jorakem, pozdravili ho a předložili hlavu a světelný meč.Mistr se nezatvářil překvapeně, ale to ani Reg, který tušil, že mistr o tom ví.Mistr s úsměvem konstatoval.

Výborně, už jsem si říkal, že si pro něj budu muset zajít sám, studenti o něm neměli tušení a kdo šel do jeskyně kvůli tomu Shyrackovi, nevrátil se, heh, vidím, že sami máte dost šrámů.

Reg se zatvářil nevrle a v očích mu zase zasvítila jiskra nenávisti.
Mistr se jen usmál, divil se, že je tento pozoruhodný student ještě student.Vlastně mocnou Sílu cítil z obou, ale z Rege nesrovnatelně větší.

Nicméně, získali jste si u mě prestiž, jen tak dál, za chvíli budete mít dost pro závěrečnou zkoušku.Teď už mě ale nerušte.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, akademie

Aspoň že mistr akademie není takový nýmand, že jediho necítil.

řekl jsem si, když jsme od něj odcházeli. Chce prestiž? Tak ještě nějakou získáme. Kde ji však získat? První mě napadlo údolí a hrobky. Tam určitě něco najdem. Možná i toho blbého studenta najdem zalezlého v nějaké hrobce. Do Jediů, zase druhý zalezlý někde ve sluji jak ten jedi? Doufám však, že tento bude lehčí. Určitě bude, kdyby byl moc silnej, dávno by se probil z Korribanu. Usmál jsem se pro sebe, protože to vydalo na další pěkný den tady na akademii. Vyšly jsem s Regem z akademie, prošly jsem kolem napíchlého studenta.

Reg je vskutku umělec. Jak to jeho tělo jemně napíchl na tu skálu a dal ho do takové pěkné polohy. Vskutku jedinečný umělec.

To jemné napíchnutí bylo dost silné, aby skála pročšla skrz něj, ale většina těla zůstala zachována azvášť dobře byly čitelný výraz jeho tváře. Nezapomněl jsem se o tom Regovi zmínit. Zrovna jsme procházeli okolo tří, čtyř studentů, kteří na něj se směsicí úžasu a strachu hleděli. byly jsme zrovna u nich, když jsem Rega pocválil. Všichni sebou trošku trhli, když si uvědomili, že vedle nich ráčí ten co to udělal a ten co u to byl a chladnokrevně to komentuje. Jeden se neudržel a otočil se na nás. Naskytl se mu pohled do hlavně mého blasteru. Měl štěstí, neutekl ani neprosil o slitování a tak jsem nevystřelil. JEn jsem mu gestem přikázal aby otočil hlavu zpět.
Nevím zda byl v takovém škou, že se na nic nezmohl, ale bylo mi to jedno, protože jsme vcházeli do údolí. Sunce zrovna zacházelo a bylo kousek nad obzorem. SKoro to vypadlo, jako by se slunce sklánělo nad těmi sochami, které stályu několika hrobek. Skoro jakoby se zákony vesmíru klaněly před sílou a mocí starodávných Sithů. Sochy vrhaly velmi dlouhé stíny a pod těmi sochami se lopotili studenti na vykopávkách. Někteří studenti stáli u vchodů do hrobek, někteří se chystali tam jít, jiní zase se zbraněmi připravenými a ve výhodných pozících čekaly na ty, kdo výjdou.

Pěkné, moc pěkné. Zdali i já tu budu mít svou hrobku? Svůj pomník své velkost a významu.

Zanechal jsem takového přemýšlení,nejdřív se musím stát Sithem. Zkusil jsme skrz sílu vycítit toho nezbedného studenta, ale nic. Bylo tu dost adeptů a já jej skrz něj necítil. Tak to zatím padá. Kam teď? Můžeme pobít pár studentů, ale taky můžeme prohledat nějakou hrobku, kde na nás studenti sami počkají až budeme vycházet. Takže asi ta hrobka, teď ale která. Údolí by jich mělo být plné, ale zatím jich bylo odkryto velmi málo. Chtělo by to nějakou, kde ještě nebylo moc studentů, či se z ní ještě nikdo nevrátil. Zeptal jsme se Rega, jestli neví o nějaké takové hrobce.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Prošli jste přes dva staré sloupy na rozlehlou planinu, kde po stranách byly vždy dvě hrobky.Uprostřed byla celkem rozlehlá oblast s menšími sloupy a v pozadí se tyčilo několi obrovských soch.Reg se až divil, jak něco takového mohla postavit starověká Sithská civilizace.Nejspíš byli ukrutně zběhlí v Síle.Při svých cestách našel holocron nějakého mistra z doby Marky Ragnose.Z toho se naučil mnoho kombinací a tak základ pro blesky a škrcení, taky techniky Juyo a Shien, které rád kombinuje se Sílou.Boj pro něj vždy byl požitkem.Usmál se nad tím a cítil se jako virtuoz.Potom se zapřemýšlel nad tvými myšlenkami, nad tím, jak sis myslel, že jsi moc slabý.

Nevím, jestli ho tihle mistři něco naučí, až nás prohlásí Sithy, vezmu Josta do své lodi, tam mám schované ty holocrony.Myslím, že by se mohl něco naučit.

Pak se stalo několik věcí najednou.Nad hlavami vám proletěla nějaká loď, dveře z hrobky Marky Ragnose se rozevřely a vyběhl z nich nějaký student.Loď se snížila na konci údolí a student ještě zrychlil.

To je určitě on!Chce utéct!!!Dělej!

Sám se rozběh a pomocí Síly stáhnul studenta zpět.Potom se ale loď na vás otočila a zpod kokpitu vyjelo palubní dělo, které po vás začalo střílet, přitom pokosilo několi archeologů a studentů.

Doprdele!

Zařval Reg, vypnul meč a natáhnul obě ruce k lodi a z těch mu vyletěla nějaká vlna, která se zastavila asi dva metry od něj, ve všech stranách, ukryl aji tebe.

Musíme se jít schovat, tohle se teprve učím a nevydržím dlouho!

Z otevřené rampy potom vyběhlo několik lidí, kteří rozdělali dva těžké kulomety a začali oblast kosit.Stráž na druhém konci údolí po lodi chvilku střílela, ale zanedlouho ji palubní děla rozstřílela.Jeden z vojáků ale utekl pro pomoc.

Jdi mu pomoct, mohla by se nám hodit letecká pomoc.

V tu chvíli vyletěly z lodě dvě rakety.Jednu Reg Zadržel a zničil, ale ta druhá bouchla asi dva metry před ním.Stačil sice ještě vyslat ochranou Sílu, ale to nestačilo a tlaková vlna ho smetla a on narazil do jednoho ze zadních sloupů.
To už ale přiběhly posily z Akademie a jeden z nich zařval:

Stíhačky nepřiletí, musíš jít zastavit toho studenta!Má nějaké informace o Akademii.Tohle je Republikový frachťák.Na orbitě je Hammerhead a jeho dvě ochrané fregaty, stíhače mají moc práce!
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Údolí Temných pánů

Sithové si sem pustí agenta republiky?

Nemohl jsem tomu uvěřit. A ještě méně jsem veřil tomu, že ten student je obyčejnej student. Teď jsem měl vážné pochyby o kompetenci zdejšího vedení. Přiběhl jsem k Regovi a ujistil se že žije. Bylo to pěkná exploze co ho odhodila a já byl rád že přežil. Teď k zábavě. V údolí frachťák, na orbitě tři republikové lodě a stíhači zaměstnáni. Skvělý, prostě skvělý. Stačilo by pár stíhačů, které by ten frachťák udrželi na zemi. No nic, musím to vyřešit jinak.

Dej pozor na Rega, jestli bude v horším stavu než je teď až se vrátím, zabiju tě.

řekl jsem vojákovi, co mě informoval o situaci nejhrozivějším hlasem, jakého jsem byl schopen.
Vojáci stříleli po frachťáku a já vyrazil. Bežel jsem po okraji údolí jak nejrychleji jsem mohl. Sílou jsem posílil své svaly, takže pracovaly výkoněji a i přes jejich zvýšenou výkonost jsem necítil únavu. Snad se vojákům podaří palbou donutit "studenta" aby zalezl a schoval se, než dosáhne frachťáku. To kolik jich při tom příjde o život mě vůbec nezajímalo. Museli hlavně zabránit, aby dosáhl lodi.
Druhého konce údolí jsem dosáhl dřív než jsem čekal. Frachťák byl stále na zemi a jeho střelci stříleli po sithských vojácích. Prohledal jsem těla hlídky a vzal si pár granátů. Blastery jsem měl své a pušky my budou na nic v boji na krátkou vzdálenost.
Nastal čas aktivně se zapojit do boje. Pobral jsem granátů co jsem mohl a obezřetně jsem se přibližoval k republikovým střelcům upoutaných střelbou na naše vojáky zezadu. Když jsem se nepozorovaně přiblížil do vhodné vzdálenosti, hodil jsem ke vzdálenějším republikánům dva ze svých nemnoha granátů a jeden hodil k frachťáku. Ten by jej měl poškodit tak, že se jen tak nezvedne. Ukryl se nějaký kus skály, nebo šutru, nebyl čas zjišťovat co to přesně je, stačilo mi, že to je dost pevné na kryt a čekal na explozi.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Krátká, ale zuřivá bitva pokračovala.Překvapené bitevní lodě na orbitu zoufale bojovaly s Republikovými loděmi a pevně doufaly, že se brzy z hyperprostoru vynoří posily.Kolem Korribanu moc lodí nehlídalo a tak byli nepřátelé neustále ve výhodě.V Údolí to taky nevypadalo o moc lépe, frachťák a jeho posádka úspěšně ničili Sithské vojáky i Temné Jedie, kulomety ani palubní dělo nepřestávaly střílet a udělaly z údolí kolébku zmatku.Samotný Reg ležel na zemi v bezvědomí, jak lodi čelil jen pomocí Síly a většina mistrů byla zabraná v útoku na druhou frontu - přes osadu Dreshdae se snažila poměrně početná skupina vojáků Republiky vedená několika Jedii útočila na Akademii ve snaze odklonit pozornost mistrů od bitvy v Údolí.
Tys byl jediný, kdo se dokázal k lodi dostat na dostřel a vyzbrojen několika granáty, střelnými zbraněmi a světelnými meči jsi po lodi a po kulometech hodil tři granáty.To se ti taky vyplatilo.Vojáci obsluhující kulomet zemřeli, kulomet i palubní dělo byly nenávratně poškozené.Z dálky jsi slyšel jásot vašich vojáků a potom hned hromadný útok na loď, ta se pokusila zvednout, což se jí na chvíli povedlo, ale mezitím se probral Reg a stáhnul loď zpět k zemi.Všichni nepřátelé se nyní ztáhli k lodi, jenže odbojný student, pokud jím tedy byl se vrhnul do první fronty a začal zabíjet vojáky.Temní Jediové už tu skoro žádní nebyli a vojáci nebyli zas tak účiní.Student se začal pomalu stahovat do frachťáku, při čemž ale zabil mnoho vašich.Loď už vzlétnout nemohla, byla zničená, polámaný podvozek, zničené palubní dělo a taky motory.

ZABIJTE TY BASTARDY!!!AAAGHHH!!!

Zařval jeden voják těsně před svou smrtí, když to dostal přímo do obličeje.Reg a ty jste běželi nyní v první řadě a za malou chvíli jste se srazili s vojáky, kteří ještě byli před lodí.Reg, jako virtuoz zabil tři vojáky najednou, než zjistili, jak vypadá, další s hrůzou ustupovali.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Údolí Temných pánů

Sákryš, takhle sundat loď. Musí se uznat, že Reg má styl.

pomyslel jsem si, a pak jsem proklínal republiku za to, že tu provedla dva útoky a velitele obrany. Pak už na nic nebyl čas, protože se naše vojska srazila. Vojska je velké slovo, ale prostě střetli jsme se a boj se neomezoval na střelbu, ale už to byl muž proti muži. Reg zabil tři a jejich linie se dala na ústup.

Výborně, teď jen prorazit linii a zabít onoho "studenta"

I když mi jeho schopnosti na studenta neodpovídali. Nebo jsou naši vojáci tak leví, až by to rozplakalo sithského pána.
Setnul jsem jednoho republikána, který byl nejblíž a jednoho, zřejmě to byl nějaký menší velitel, pomocí síly znehybnil aby mi neutekl a cestou k lodi ho přeseknul vejpůl. Republikáni měli zřejmě dost, protože už nebojovali jak jednotka, ale jako houf jednotlivců. Každý pěkně sám za sebe a na své triko. Ten přeseklý byl asi jejich poslední velitel. Teď zbývalo zabít studenta a bude to skoro za náma. V tom zmatku jsem ho nemohl najít a Reg se mi taky někde ztratil. Nebyl mrtvý, to bych cítil v síle, ale bojoval někde pár metrů ode mě a já jsem na něj neviděl. Rozhlídl jsem se, zda neuvídím studenta a všiml jsi dvou na mě běžících republikánů. Oba měli vibročepele, mávali jimi a řvali. Zřejmě se jim nelíbí má úprava republikové zbroje.
Poskočil jsem dopředu a to je vyvedlo z míry. Skopnul jsem jednoho ze dvou republikánů, kteří nepředpokládli že udělám skok dopředu a než cokoliv podnikli, koukali na mě s otevřenou pusou. Ten skopnutý se ihned skácel k zemi a teď se válel v prachu jak by se měl válet každý republikán. Druhého jsem i přes jeho marný pokus o kryt probodl . Tomu na zemi jsem potom usekl ruku. Možná ten boj přežije a mohl by mít zajímavé informace. I když mi bylo upřímně jedno jestli přežije či nikoliv, hlavní však bylo že byl neschopný dalšího boje.
Boj mě zanesl ke zřícené lodi a já vzal jeden ze svých polsedních granátů a hodil jej dovnitř. Silou jsem jej poslal do skladiště a utekl jsem od lodi, směrem kde bylo nejvíc nepřátel.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Bitva se pro Republiku přestala vyvíjet dobře.Na orbitě už ztratila jednu z obraných lodí, Hammerhead ale dál ničil vše, co se mu dostalo na dostřel.Mezitím ale taky vyslal poměrně slušný výsadek k údolí.Lodě brzy sestoupaly z orbity a zamířily k Údolí Temných pánů, kde začala být situace nezvladatelná.Reg jejich přílet vycítil vyskočil na nějakou trosku, kterou pomocí Síly zvedl do vzduchu, taky zvednul co nejvíc mrtvol nad hlavu a vyslal je na výsadkové lodě.Moc je nepoškodily, ale jedna z nich nezvládla řízení a zřítila se doprostřed údolí, kde zabila několik Sithů i Republikánů.Reg zvedl nějaké kameny a obrovskou silou je vrhnul proti dalším lodím a několik jich zničil, ale další dokázaly přistát.

Stáhněte se blíž k Akademii!Údolí je ztraceno!!!

Zařval pokyny na nejbližšího velitele, pak skočil po nejbližší lodi, prořezal se dovnitř a nastavil palubní děla do pohotovosti.Zavřel taky kokpit, aby vojáci vevnitř nemohli vejít a potom otočil loď a začal ničit přistávající lodě.Ve vysílačce mu zněly nadávky a kletby:

Abbe!Co to doprdele děláš?!

Tys hodil granát do frachťáku do skladiště a uslyšel jsi kletbu.Loď vybouchla ale ohněm ještě stihla proskočit nějaká postava - ten student.Všiml si tě a okamžitě zaútočil.Posily ho trochu uklidnily a tak zvolal:

Nechci tě zabít, musím letět, tady pro mě není místo.

Všiml sis, jak na pokyn Rege vaši vojáci ustupují a tys stál sám proti zbytku jednotky, která zaútočila jako první.Díky Regovi se několik lodí zřítilo, ale potom se jedna obrátila proti ostatním a začala je ničit.Potom se ti komlinkem ozval velitel:

Posily jsou tady, už vyslaly stíhače a výsadkové raketoplány, uteč on už stejně neodejde živý!

Další raketoplán sebou praštil k zemi, ale okne vyskočila nějaká postava - byl to Reg a taky už utíkal hloub do údolí.

Pojď!!!

Zařval.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Údolí Temných pánů

Smrad jeden, v lodi se schovat

Situace byla vážná, stahujeme se k akademii, na druhem konci vybíhají čerstvé posily a já tu stojím sám. Tedy ne úplně. Naproti mě je ten student a kolem mě zbytek republikánů vyslaných jako první záchraná vlna.

Ti republikání mě vážně začínájí štvát

Proti zbytku a studentovi bych se možná udržel, ale proti jejich posilám v žádném případě. Strašně jsem se rozzuřil na toho studenta, že nemohl zdrhnout ještě když jsme tu nebyli. Je to prostě republikán a jako takový skončí. Sílou jsem odhodil dva nejbližší vojáky na jejich přátele a schoval světelné meče. Vytáhl jsem své blastery, pln radosti že je konečně můžu po dlouhé době konečně použít a zamířil na onoho studenta. Použil jsem sílu abych ho znehybnil a to hlavně jeho ruce. Začal jsem střílet co nejrychleji a palbou jsem mířil na celý jeho trup. Zároveň jsem začal kvapně ustupovat.

Zemři, zemři ty podělanej studente!

cedil jsem mezi zuby a přidával k nim další kletby a nepřestávaje zběsile střílet jsem se pozadu blížil k akademii.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Poslední zoufalý útok na Údolí začínal vycházet a vaši se pomalu stahovali k Akademii.Přiletěla spousta posil Republikových vojáků a pomalu, ale jistě obsazovali údolí, a proti nim jsi stál jen ty sám.Pustil ses do souboje s tím studentem a znehybnil ho, ne však na dlouho.Tvou palbu začali opětovat Republikoví vojáci.

Reg mezitím byl v poslední řadě, nejdál od Akademie.Přišel k němu nějaký voják a řekl:

Všichni už jsou u Akademie.Jsme připraveni odporovat až do dob, kdy příjdou posily.

Reg přikývnul, ale potom se rozhlédl.Nikde tě neviděl, což ho rozzuřilo.Zabil vojáka, který tvrdil, že jste všichni a zrychlen Sílou vystřelil jako raketa z kaňonu vedoucího do Akademie a zařval:

POZOR!!!

Než bys řekl švec, přitáhnul tě na druhý konec Údolí.Potom se sám postavil do palby Republikových vojáků a vyslal do nich mocné blesky.Všichni, kdo zbyl padl, až na studenta, který se jim ubránil.Vytasil svůj meč a vrhnul se do útoku.

Budu potřebovat pomoc Josto, tenhle vypadá jako tvrdý oříšek
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Akademie Sithů

To snad není možný. Nejprve byly problémy s mistrem jedi, teď s nějakým studentem. Sakra, akademie nás teda tahá pěkně za nos. A teď mě ještě Reg od něj odtáhne.
Bežel jsem za Regem, blastery v rukách připraveny střílet po všem co by se netvářilo dost temně nebo protirepublikánsky. mMc jsem si nezastřílel, republikání byli daleko a na tu vzdálenost je lepší použít pušku, kterou nemám a neměl jsem čas ani příležitost ji někde hledat. Párkrát jsem vystřelil po republikánech a ani jsem se nedíval jestli jsem zasáhl. Dal jsem v běhu blastery do pouzder a vytáhl své meče. Ihned jsem je aktivoval a jejich hukot mi pomohl se soustředit. Můj cíl je student, jsme dva, on je jeden. Jsme na světě prosyceném temnou stranou, nemůže nám vzdorovat dlouho a vůbec ne tak schopně jako ten jedi. Usmál jsem se a těch pár posledních metrů jsem překonal skokem.

Tvůj odlet se odkládá!

Zařval jsem na studenta v reakci na jeho předchozí reakci, když jsem k němu přiskočil zezadu a mečem v pravé jsem sekl ve snaze useknout mu tu jeho republikánskou ruku.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Údolí Temných pánů

Republika prohrávala.Na orbitu byly všechny lodě zničeny a zbývalo už jen pár stíhačů.A ty byly postupně ničeny a stíhače začaly létat směrem do atmosféry, kde začaly ničit výsadkové lodě.Na druhé straně Akademie se bitva taky chýlila ke konci.A poslední těžký odpor byl už jen v Údolí, kam doběhl i zbytek vojska Sithů, kteří vyhnali Republiku z Dreshdae.Pak už šlo vše jak po másle a brzy to přežil jen ten student.Nehodlal se však vzdát a tak zaútočil a zabil dva jiné studenty.Mistr už tasil meč a vojáci nabili, když je zastavil Reg.

Tenhle je náš!

Pronesl a zapnul svůj meč, který zazářil jasným rudým světlem a vrhnul se do útoku.Jejich meče se v mžiku střetly, ale něco bylo zvláštní, ten student se pohyboval dost schopně a docela úspěšně čelil.

-Je to těžké snést, že nás vycvičil stejný mistr co?
-Cože?!
-Jo, když se mistr zklamal v tobě, nechtěl už s rytíři Jedi nic mít, ale pak jsem ho přesvědčil, aby mě cvičil a naučil mě vše, co uměl.
-Mě ale v mém učení nikdo necvičil.AAAAH!!!


Zařval a jeho oči znovu zrudly.Vrhnul se do boje jako lev a ničil ho, ale to studenta uklidnilo a začal ho celkem v klidu odrážet.Reg se znovu ukázal jako skvělý bojovník, ale za jediný den mu dokázal čelit už druhý člověk.Bylo vidět, že potřebuje pomoct.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - Údolí Temných pánů

No, aspoň že jsme je zahnali.

přijde mi na mysl při pohledu na schromážděné vojsko. Konec přemýšlení, Reg potřebuje trošku pomoci vynadal jsem si v duchu. S oběma meči aktivovanými jsem se na studenta zaútočil. Střídali jsme se s Regem ve výpadech a student by ustupoval, kdyby měl kam, ale všude okolo nás byli sithští vojáci a tak musel zůstat v prostoru který vyhradili.
V trielu? jsme se přesunovali po celém prostoru a útočili jsem na něj a kryli jsme se před jeho protiútoky a výpady. Nějakým způsobem se dokázal dostat od Rega a teď jsme zůstali sami dva. Reg, který očekával žese pohne na jinou stranu se ze svého místa, odkud ho chtěl překvapit blížil k nám.
V nastalém duelu vedl student svůj sek vší silou zezhora a já jej zastavil pomocí svých mečů, které jsem překřížil. Síla útoku byla značná a já klesl pod jeho sílou do dřepu. Nyní to bylo jen mezi mnou a ním. Ksichtil se na mě přes zář tří mečů zaklesnutých do sebe. Já mu odpovídal stejně, ale nemohl jsem použít ani jeden meč. Kdybych se jeden z nich pokusil vytáhnout, jeho zablokovaná čepel by mě mohla zabít.
Nemohl jsem přijít na žádnou fintou s mečem a tak jsem se rozhodl použít co jsem měl ještě volné. Když jsem si byl jist, že se udržím na jedné noze, tak jsem svoji pravou nohou vykopl směrem k němu. Kop byl veden vší silou a veden na jedno určité citlivé místo. Má težká bota mířila velkou rychlostí k cíli. Zásah by mohl byt velmi nepříjemný, nebo přímo odzbrojující jako každý kopanec mezi nohy.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“