3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Strojovna:
Už když si vyvoláš první schémata a informace na konzoli, kterou se rozhodneš použít, tak na tebe vyskočí překvapující informace. Ve dvou položkách svítí status OPRAVENO, zatímco ostatní převážně hlavní systémy nutné pro chod lodi nazančovali, že byli funkční. Z hlediska strojovny se tedy vše zdálo v pořádku, jediné co svítilo s nápisem BEZ KONTAKTU, byla indikace propojení kontroly motoru s hlavním řízením na můstku. Další se ti mohli zobrazovat detaily jednotlivých systémů, které jsi jenom zběžně přehlédnul a celkově se dalo usuzovat, že tahle loď dostala nějaké zásahy v bitvě, přesto neobdržela žádný kritický, který by ji celou vyřadil, což ti přinášelo ještě další otazníky do hádanky, která tuhle loď obklopovala. Nešlo si také nevšimnout informace, že všechny defenzivní systémy jsou plně funkční, jak výhodné pro tebe to je, toť otázka. Z tvého zkoumání panelu tě vyruší zvuk omámené osoby a okamžitě ti je jasné, že se probouzí tvůj přeživší zajatec.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Strojovna:

Prsty mi párkrát přejely po klávesnici a už jsem měl aspon částečnou odpověd. Pokud jsme to chápal dobře tak ti co obsadili lod měli zájem si jí taky odvézt. Což jsme jim nehodlal dovolit. Rychle jsme to přelétl a nezjsitil nic důležitého. Až na to, že bylo odstřižené řízení motorů z můstku. Což by mohlo svedčit o tom, že se sem někomu povedl nečekaný výsadek a sakra rychle zabrali strojovnu kde odstřihli řízení motorů aby lod nepláchla do hyperu a mohla se dát lépe řekněme ,,obsadit". Když jsem zjistil že všechy defenzivní systémy jsou v pohodě moje doměnka se ještě trochu víc utvrdila. Jen jsem furt nemohl přijít na to jak se sakra mohli dostat do hangáru a jen tak se tady vylodit. Zvuky probouzejcího se twileka mne vrátily zpátky na lod. Otočil jsem se a vydal se k tomu aktuálně se probouzejícímu se uzlíčku co jsem svázal a odzbrojil. Došel jsem k němu a zamířil na něj puškou. Ještě jsem chvíli počkal než se probere trochu víc než jsem mohl spustit proud otázek.

Nazdárek, mám na tebe pár otázek. Co jste sakra zač a kolik vás tu je? Co máte v plánu?

Zasypu twileka otázkami jen co usoudím, že je dost při vědomí. Nepřestávám mu mířit zbraní do obličeje. Dávám si pozor aby mne náhodou nepodkopl nebo něco podobnýho.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Strojovna:
Twi'lek k tobě zaskočeně vzhlédnul a poslouchal, co se mu snažíš říct. Z počátku začneš jednoduchým sledem trojice otázek a zaměřováčkem své zbraně kroužíš po jeho obličeji pro případ, že by se ze své pozice přecejenom o něco pokusil.
Mi bunno ne basic.
odpoví ti twi'lek vzdorně a rozhodně ne basicem, který ti je přirozeným jazykem. I když slovo basic v jeho odpovědi zaznělo, tak se nedalo jasně říct, co přesně ti řekl. Nic dalšího se ti už říct nerozhodl a spíš jenom čekal na to, co uděláš dál. Rozhodování ti narušil signál z nějaké konzole, která byla nablízku. Pohrozil jsi zajatci, že pokud se hne z místa, tak to bude poslední co udělá a zašel jsi se podívat ke konzoli, jen aby jsi zjistil, že se ke strojovně blíží skupina čtyř mužů, čtyř značně ozbrojených mužů. Jeden byl člověk, jeden další twi'lek, jeden duran a poslední byl vzhledově podobný tomu, kterého jsi poslal na návštěvu generátoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Strojovna:

Sled otázek jsme ze sebe vysypal a s namířenou zbraní jsem čekal na odpověd. byla to celkem dlouhá nervy drásající chvíle kdy jsem byl otočený tak, že jsem neviděl na vchody, abych se dozvěděl, že ten zmetek aspon podle toho co říká pravděpdobně neumí basicem. Což v téhle situaci nebylo nejlepší. Začínal jsem přemýšlet co s ním když seozvala konzole.

Ani se nehni!

Zavrčím na twileka s pohrůžkou namířené zbraně. Dojdu ke konzoli a rychle jí přehlédnu. To co se mi zjevilo na displeji se mi vůbec, ale vůbec nelíbilo. Dveře byly zablokované a ted ještě zbývalo přijít na to co dělat dál. Začal jsme zvažovat varianty. Začal jsme se rychle rozhlížet po okolí jestli tady není nějaká šachta do, které by se mohl seoupnout nebo zastrčit ten twilek. Bohužel jsem neviděl žádnou, která by byla akorátní a rychlá. Začal jsem přemýšlet nad dalším psotupem. Twilek byl zastrčený podle m tak, že by v případě, že tudy jen projdou neměl být vidět. V současném stavu mohl jsem se postavit těm čtyřem. Mé granáty by to vyřešili, ale asi by bylo po utajení. Omračování asi taky bylo na nic obzvlášt když ten jeden je velice odolný vůči omračování. I kdyby se mi povedlo omráčit ty tři tak toho čtvrtého musím zastřelit tak jako tak. Nakonec jsem se rozhodl pro asi nejlepší variantu co mě napadla. Rychle jsem omráčil toho twileka aby nemohl varovat přicházející, přepnu zpět na zabití a rychle si připravím harpunu. Pokud je čas ještě odblokuji dveře a pak se na harpuně vytáhnu co nejvýš to jde. Zvolím si takovou pozici abych byl zhruba nade dveřmi. Na prsa jsem si pověsil DC-15ku a do ruky vzal omračující granát, který nadělá méně rámusu a hlavně s ním neriskuju poškození zařízení strojovny. Plán byl následující. Počkat až se všichni 4 nahrnou dovnitř a hodit dolů granát. Potom dílo dokonat DC-15kou. Jejíž primární cíl je ten velký, který jde špatně omráčit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Strojovna:
Jakmile si uvědomíš přicházející nebezpečí, tak rychle začneš jednat a nejdříve znova pošleš twi'leka do bezvědomí, aby případně nemohl varovat své kamarády. Tvůj další krok vede ke dveřím od nichž přicházejí a deaktivuješ jejich zámek, aby nepojali podetření, dokud pro ně nebude příliš pozdě. To už ale pomalu visíš nad dveřmi, nad něž jsi bleskově vystřelil harpunu a přichystal si zbraně na přepadení přicházejících mužů. V levé jsi držel omračující granát a pravá svírala spoušť DC-15ky, kterou jsi zapíral o svůj hrudník. A teď jsi trpělivě čekal, zbylo ti nakonec ještě půl minuty, než se otevřely dveře a čtveřice mužů vkročila bez větších obav dovnitř. Upustil jsi omračovací granát, kterého si jako první všimnul ten nejvyšší, ale nemohl stihnout reagovat jinak, než zkusit uskočit. Jeho kámoši tolik štěstí neměli a schystali plnou dávku. Tvoje DC-15ka se rozezní a několik přesných výstřelů nedá soupeři šanci, takže padne k zemi. Tvými dalšími cíli je trojice mužů, kdy jeden začne naslepo pálit a ostatní se snaží někam ukrýt. Pro tvrdě trenováného speciála, jakým jsi ty, to však bylo lehký a všichni tři se po chvilce přecejenom odporoučeli k zemi a počet tvých zásahů od vstupu na loď se notně rozrostl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Strojovna:

Naštěstí jsem měl ještě chvilinku když jsem se vytáhl nahoru. Zpomalil jsem dech, abych se dostal do lepší koncentrace. Slyšel sjem jak se odsouvají dveře a boty těch čtyř dupou po podlaze. Nic netušící vešli dovnitř. Dveře se začali zavírat když jsem hodil granát. Čas po, který padal byl pro mě jako hodiny. Ani nevím proč, asi na mě začínala doléhat tahle hnusná samota. Granát proletěl kolem dlouhána, který rychle odskočil. Začal jsme pálit prvně pouze z jedné ruky, ale hned jsem si pomohl levičkou a střelba byla přesnější. I když první střela šla mimo dlouhána a zaryla se do země další dvě našli cíl přesně. Svou pozornost jsem zaměřil tedy na zbytek. Byli dezorientovaní a asi trochu ztratili hlavu. Jeden začal pálit notný kus odemně, ale jeho palba byla přeci jen nepříjemná. Proto jsem si ho vzal na mušku jako první a dvěma střelami ho poslal k zemi. Ti zbylí dva se jen tak potáceli ve snaze se ukrýt. Každému jsem věnoval přesnou střelu a spustil se dolů. Rychle jsem zkontroloval jestli jsou všichni opravdu mrtví. Nechtěl jsem aby na mě nějaký po chvilce nějaký bafnul. Opět jsme zablokoval dveře a trochu si vydechl. Prohlédl jsem si je jestli na sobě nemají znaky nějaké skupiny či organizace. Pohled mi padl na omráčeného twileka. Až sem někoho pošlou aby zjsitil co se stalo tady s těma tak ho najdou a on jim vykváká, že jsem sám. Rozhlédl jsem se po strojovně jestli tady není nějaká šachta kam by se dal ten zmetek nacpat. Potřeboval sjem se zbavit nepohodlného svědka mé osoby. Moje předloha Jango Fett by ho asi zabil, aby ho nezdržoval, ale já nebudu zabíjet bezbrané i když nepřátele.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator:
Jakmile jsi se octnul na zemi, tak jsi ještě v rychlém tempu překontroloval úspěšnost svých zásahů a ujistil se, že tvoje past sklapla bez větších problémů. Když jsi si dopřál chvilku klidu, tak jsi si podrobně prohlédnul jejich oblečení, aby jsi zklamaně nenašel nic, co by je shlukovalo do jedné skupiny. Nechal jsi tedy mrtvoly mrtvolami a přemístil sek omráčenému twi'lekovi, aby jsi se rozmyslel, co nyní provedeš s ním, respektive, kam ho odklidíš, aby tě ještě po nějakou dobu nemohl ohrozit. Trochu pozapomeneš, že na lodi nejsi tak úplně jediný klon, tedy pokud komando neudělalo nějakou botu. Při obhlídce strojovny jsi toho opravdu moc nenašel, kam by jsi ho mohl schovat, dveře zpět k ochozům, visící kabel, z nějž jsi před chvíli vykonal past, jinak převážně počítačové konzole pro ovládání systémů strojovny. Žádná kóje, skříň nebo bedna ve velikosti lidského, nebo v případě tvého zajatce twi'leckého, těla. Nemohl jsi zahlédnout ani ty hloupé body na droidy, které jsou jinak běžně rozmístěné po celé lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator:

Spustil jsme se na podlahu až mi boty zařinčeli o podlahu. Sehnul jsem sek prvnímu mrtvému abych zjistil že má místo hrudníku díru. V rychlém sledu sjem prohledal ještě ty zbylé. Výsledek byl požadovaný. Jen mě štvalo, že jsme nenanšel nic co by je mohlo identifikovat. Sice jsmem přemýšlel co mohou být zač, ale v současné chvíli mě nenapadal nikdo logický. Zato mě, ale trkne že s tím utajováním to taky nemusí být tak horké když vlastně na lodi jsou ještě komanda, která sama o sobě asi moc nenápadná nebudou. Rychlá obhlídka strojovny mě ujsitila, že strojovna snad skoro chce abych ho zabil. K tomu jsem se, ale nechtěl snížit že zabiju bezbranného zajatce a proto jsem si jeho delší mlčení pojistil ještě jednou omračující střelou do jeho těla. Když ho tu najdou může jim říct, že jsme je dostal já. Přeci bylo možné aby někdo tu jejich čistku přežil. Když jsem nad tím přemýšlel napadlo mě, že jestli nějaká část posádky nebo vojáků přežila bude pravděpdoobně v celách. Přeci jenom mi nepřipadalo možné, aby pobili celou posádk ua všechny pasažéry.

Jestli ještě někdo z vás žije najdu vás.

Slíbil jsem v duchu. Bylo taky možný, že celá posádka přešla k nepříteli což se mi taky moc nezdálo. Přepnul jsem DC-15ku zpět na zabití a odblokoval dveře, které mě nejrychleji dostanou k vězenskému bloku. Zybtek nechám zablkovaný. každý čas navíc se hodí případně. Psotupoval jsem obezřetně, protože to taky mohla být past do které jsem piomalu strkal hlavu, ale já si nemohl pomoct.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Cesta k vězeňskému bloku:
Po zvážení všech možností a uvědomění si, že komando nebude postupovat tak nehlučně se rozhodneš nechat svázaného twi'leka tam, kde byl doposud. Dalším cílem v tvé cestě jsi si stanovil vězeňský blok, kde jsi doufal najít nějaké přeživší klony a možná se i dozvědět, co se na lodi vlastně stalo. K tvému štěstí není vězeňský blok příliš daleko od strojovny, takže by ti cesta neměla trvat dlouho. Prostě jednoduše budeš muset jít dlouhou chodbou skoro až na konec, turbovýtahem o dvě patra nahoru a na druhé odbočce doprava. Jedna z věcí, které do vás stejně jako lokaci zbrojnice vtloukali během nesčetných hodin výuky, konkrétněji republikové technologie. Z jakýchkoliv okolností jste prostě měli vědět, kudy do vězení a kudy pro munici, že se ošetřovně už taková důležitost nepřidávala, to bylo záhadou. Celá cesta se obešla prakticky bez problémů, až hlasy před posledním odbočkou jež tě dělila od prvních cel tě donutili urychleně zastavit a přilepit se ke zdi.
Song peetch alay, koochoo !
zaslechneš hrubý hlas, který není nepodobný huttskému a při opatrném nahlédnutí zahlédneš světlo hologramu. Projektor hologramu drží osoba v černém brnění a pouští ho nějaké osobě za mřížema. Hologram nyní skončí a osoba v černém po opovrhujícím odfrknutí odkráčí na druhou stranu. U vězení zůstane stát jeden trandoshan a jeden gamorrean.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Cesta k vězeňskému bloku:

Cesta byla jednoduchá, ale já z ní byl nervozní. Kdokoliv by šel proti mě mohl mě odstřelit jak zajíce. Neříkám, že bych se nechal, ale taká čtveřice jako byla ta minulá by mě rozsekala na malý kousky. Proto jsem procházel co nejobezřetněji. Lodě nebyli stavěné na na nějakou moc velkou obranu. Na to nemysleli konstruktéři lodí ani naši architekti na Kaminu. To byla zásadní bota našich technologií, ale na to se předtí mnemyslelo. Došel jsem k turbovýtahům skoro po slepu. Tuhle cestu jsem šel tolikrát , že už to ani nepočítám. Vyjel jsem turbovýtahem a doufal, že předním nikdo nebude stát. Kontakt na takovouhle vzdálenost s dalším tím velkým ještěrem by nebyl příjemný. Naštěstí tam nikdo nestá la já mohl v klidu projít. Přešel jsem rychle první odbočku a blížil jsem se ke druhý. Byla čistá takže jsem mohl v klidu pokračovat, ale za dalším lomem u prvních cel se muselo něco pokazit. Ten jazyk, kterým dotyčný mluvili jsem neznal. V tuhle chvíli to pro mě nebylo zrovna podstatné. Zásádní bylo, že mají zbraně a obsadili lod republiky. Na projektro jsem moc dobře neviděl takže nevím o co v tom šlo. Počkal jsem až se ten v tom černým otočí a odkráčí. Zvuky utichali dlouho, ale nakonec už nebylo nic slyšet. Vyhlédl jsem tedy znova abych si obhlédl situaci. Nebyla nejhorší. Jedno prase a ještěrka. Ani jednu z těhlech ras sem neměl rád.

Sakra, ta Federace proti nám posílá snad celou zologickou.

Pomyslím si, když zvážím že většina těch narušitelů byli vlastně takovéhle ,,zvířecí" rasy. Musel jsem se pousmát. Asi nemělo cenu vymýšlet nějaký extra složitý plán. Připravil jsem si DC-15ku. Primárně jsem chtěl trefit toho trandoshana, protože přeci je o něco inteligentnější než to prase. Gamorreani byli známí kromě tuposti i tím že to nejsou extra střelci. Proto jsme si v duchu napočítal do tří a začal další vražednou sérii.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:
Chvilku počkáš než osoba v černém brnění i se svým doprovodem odejde pryč a ty tu tak osiříš s vězněm a jeho dvěma strážci, kterým okamžitě přiřadíš patřičné výběhy v zologické, jež si začneš rýsovat ve svých představách. Několikrát si přehraješ blížící se přestřelku a rozhodneš se znova využít své největší zbraně - momentu překvapení. Po odpočtu se vykloníš na půl těla a vystřelíš čtyři rány do trandoshana, který nedostane žádnou šanci a sesune se k zemi, gamorrean mezitím něco kvíkne a naslepo vystřelí někam tvým směrem. Věnuješ mu další tři rány, než se gamorrean skácí na zem, kde zůstane nehnutě ležet. Opatrně vykoukneš zbraň namířenou střídavě na trandoshana a na gamorreana a pomalu kráčíš k nim.
Hej, ty nejsi jeden z nás ?!
pronese muž ve vězení z něhož se nakonec vyklube iktotchi a zvědavě si tě prohlíží. Náhle se gamorrean s sebou trochu zavlní, ale zůstaně dál ležet na zemi ani ne metr od tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:

S úsměvem na tváři, který byl zakrytý helmou jsem vykoukl zpoha rohu a začal pálit. Šel jsem na jsitotu a proto všechny střeli dopadli přesně tam kam měli. Trandoshanův hrudník se změní na velkou krvavou díru a on se bez hlesu sesune k zemi. Přes mou palbu matně zaslechnu překvapivé zakvičení gamorreana. Jeho střela proletěla celkem daleko ode mne, ale tím výstřelem si získal všechnu mou pozornost, kterou jsem mu poskytl v následující sérii výstřelů. Tři střely se zavrtaly do jeho prasečího těla a on se s dutým žuchnutím zhroutí na zem. Pomalu jsem vykoukl a obezřetně začal postupovat směrem k vězení. Všechno se zdálo být v klidu, proto jsem o něco zrychlil. Zvednu hlavu abych se podíval kdo mě to vůbec oslovil. Prvně jsme si nemohl vzpomenout co je ten muž za rasu až se mi vybavilo, že je to iktotchi. Vedle kvíkne gamorrean. Neměl jsem už chut nikoho omračovat ani někam cpát. Sice by se hodili informace, ale ty mi snad poskytne tenhle iktotchi. Proto jsem vzal DC-15ku a střelil gamorreana střelou jistoty. Pak jsem obrátil svou pozornost zpátky k vězni. DC-15ku jsem ležérně namířil na zajatce. Nevěděl jsem už komu věřit komu ne.

Prvně se zeptám já! Kdo jste a co se tady stalo?!

Řeknu rychle, protože si jsem vědom že tady může být více těhlech strážným. Smysly mám stále naplé a stále těkám po okolí aby mě nepřekvapil nějaký další exemplář ze Zoo.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:
Když se vedle tebe zavlní gamorrean, tak nehodláš zkoumat, jestli se jedná o nějaké posmrtné reflexy, nebo byl ještě naživu a pro jistotu do něj vystřelíš ještě jednu zajišťující ránu, kterou se ho zbavíš snad napořád. Iktotchi si prohlédnul DC-15ku namířenou na něj a poněkud se zakřenil.
Chápu, že tě asi baví střílet do těhle tupců, ale opravdu by mě zajímalo, jak tě já můžu ohrozit. Ehm, z týhle cely se jen tak nedostanu, ledaže bys mě chtěl pustit.
pokusí se zažertovat, ale nemožnost vidět tvůj výraz v obličeji a vytrvalá přítomnost tvé zbraně směřující na jedinou žijící bytost v blízkosti v něm snad přecejen spustí nějaký mechanismus.
A stalo se to, že jsem udělal něco, co jsem nejspíše dělat neměl a rozhodli se mě šoupnout za mříže. Tím pádem asi nedostanu zaplaceno, což asi nedostanu stejnak, protože s tímhle tempem tu všecko postřílíš.
pronese nakonec a jeho pohled neustále kmitá mezi tboji hlavou a hlavní tvé pušky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:

Střela praseti trochu osmahla úsměv a byl od něj konečně klid. Pak jsem se konečně začal věnovat Iktotchimu. Vypadal celkem normálně jen jeho jednání mi připadalo jako jednání mírně retardovaného jedince. Snažil se vtipkovat a smát se navzdory tomu, že mu do obličeje míří má puška. Značilo to bud to, že je strachy úplně bezsebe nebo je tak odvážnej a vychytralej nebo je prostě jen tak blbej. Ty jeho vtipy mě nic moc nerozesmáli i když poznámka o tom, že to tu všechno vybiju byla trefná. Trochu jsem se zasmál, ale dále nechal pušku namířenou na jeho obličej.

Nevím jak by si mohl bejt nebezpečnej, ale jistě nějak jo. Každej je svým způsobem nebezpečný. K tomu puštění. Možná tě ven pustím nebo zastřelím to ještě nevím. Proto mi řekni nějaký důvod proč bych tě neměl zastřelit? Aktuálně o tom silně uvažuju.

Odpovím tomu Iktotchimu za mřížema. Zkontroluju rychle jestli se nikdo neblíží. Už jsem tady stál dlouho a jestl ise zase rychle nepohnu mohl by to bejt taky pěknej průšvih.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:
Iktotchi nasadí váhavý výraz, stejně jako chvilku váhá s odpověďi, i když hlaveň tvé pušky je dost jasný argument. Ty se mezitím ujistíš, že se k tobě nikdo neblíží a máš tak pořád nějaký čassi tu s iktotchim hrát.
Řeknu to takhle ... určitě mám informace, které by ti mohli pomoct a jsem ochotný ti je říct, ale rád bych se odtud dostal a neskončil jenom za mřížema někde jinde. Chápej, že je pro mě těžký ti věřit, ale rozhodně jsi lepší šance než ti idioti, co šli na můstek. Takže zde je můj návrh, pusť mě ven, doprovoď mě k hangáru a já ti řeknu vše, co by se ti mohlo hodit. Řekl bych, že to je slušný obchod, navíc na mě ušetříš náboje a celkově vlastně víc získáš než ztratíš, takže to je i docela dobrý obchod. A kdoví možná ti někdy později budu moc s něčím pomoct.
odpoví nakonec iktotchi a zvědavě se na tebe zadívá pohledem jedince, který opravdu nemá vážně co ztratit. Z toho se dalo odhadnout, že kdyby jsi nepřišel, tak by nejspíš stejnak skončil podobně jako gamorrean před celou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“