1. kolo - keny Vs. R.O.F.L (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

1. kolo - keny Vs. R.O.F.L (MrTukan)

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost

Další krásný a sluneční den poctil svým příchodem Dantooine, planetu s pohnutou historií i přítomností, planetu luk a plání a planetu, která hostí velký turnaj, který právě tímto dokonalým dnem začíná.

Oválná podkrovní soubojová místnost, ze které je krásně vidět nebe zkrze veliké prosklené klenby, kudy také přicházejí do velké místnosti pronikající sluneční paprsky a tak osvětlují celý prostor. Ochozy jsou přecpané místními i zdaleka přicestovalými čumili, na kterých pořadatelé jistě také něco vydělají a všichni se již netrpělivě chvějí na souboj, který má záhy započít. A hlasatel hlásá kvalitním basicem, kterému snad rozumnějí všichni přítomní tvorové v publiku, kteří tvoří zajímavou přehlídku ras i povolání a je zřejmě, že většina z nich je jistě dosti nebezpečná pro obyčejného člověka, avšak nyní jsou tu jen jako pozorovatelé, fanoušci a svědci rovného boje.

Drazí návštěvníci! Právě dnešním dnem začínají první kola velkého turnaje Prince Borry a právě v této soubojové aréně proběhne teď mezi mladým Rytířem Jedi Iliasem Averym na západní straně arény...

Zmíněný rytíř Jedi přichází západním vchodem do arény a je uvítán smíšeným tleskáním a bučením osazenstva. Následně hlasatel pokračuje:

...a Šedým Jedi, který se živí jako instalatér, Dardanem Siphonem, který přichází, jak jinak, než na východní straně arény!

Hlasatel, který svou práci celkem prožívá, se tímto zase na chvíli odmlčel, aby dal prostor k potlesku druhému jmenovanému, který právě vcházel druhou přistupovou cestou, přímo naproti rytíři Jedi, do arény. Opět se ozval smíšeným potlesk s udiveným a snad i urážlivým pokřikováním, zřejmě kvůli povolání druhého účastníka.

Po chvilce, když již oba protivníci stáli nehnutě proti sobě (asi 30m daleko od sebe) a čekali na znamení začátku souboje, se znovu ozval hlasatel, který vzrušeným tónem vyzval oba bojovníky:

Nechť souboj začne!

jeho slova byla doprovázena burácivým jásotem publika, které se dožadovalo tvrdého boje bez slitování a se spoustou krve, bolesti a smrti.
Naposledy upravil(a) MrTukan dne 29.12.2008 17:52:24, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost

Vešel jsem do arény a zvednutím ruky pozdravil dav. Aréna byla nádherně prosvětlena, na ochozech bylo narváno a já cítil pomalu rostoucí euforii, kterou byl celý dav nasycen.
Budete mě milovat nebo nenávidět, jíná cesta není... řekl jsem si sám pro sebe.
Postavil se asi 15 metrů od středu arény čekajíc na kouzelnou větu. Do té doby prohlížel jsem si svého oponenta.
Hm, slepý Jedi... uvidíme zda dokáže vidět letící hasák...
Hlasatel se odmlčel, já si sundal svoje umyvadlo ze zad a madly prostrčil své levé předloktí. Z přihlížejícího davu se začlo nést hlasité bučení a urážky.
Tupci, vůbec nevíte v čem je síla... napadlo mne.
Najednou se ozvala kouzelná věta a já se rozešel do středu arény, s umyvadlem na svém levém předloktí, jako štít a promlouval na svého oponenta.
Jelikož jsi první, dám ti možnost volby...
Chceš dostat rovnou hasákem nebo prvně mečem..?
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Když Ilian vešel do Arény, byl zaplaven spoustou cizích pocitů, až ho to oslepilo. Příliš mnoho na to, aby se mohl soustředit na svůj ,,zrak", natož na svého soupeře. Musel tomu udělat přítrž hned na zařátku. Soustředil svou citlivou mysl a odpoutal ji od pocitů všech okolo, kromě těch jeho a jeho soupeře.
Nesnáším davy.
Hned na kraji arény si sundal svou Jediskou róbu, aby mu nepřekážela v pohybu. Díky tomu už neměl své slepé oči skryté pod kápí, takže si je mohl každý prohlédnout. Hned na to se vzbudil posměch několika diváků, ale jediný pohled jejich směrem je hned utišil. Po té se otočil na svého soupeře a na znak úcty se mu poklonil.
Otázku soupeře, zda li má použít na něj hasák nebo meč, přešel s ledovým klidem a náležitě mu ji oplatil
Jelikož jste starší, dám vám na výběr:
Chcete prohrát hned, nebo až po nějaké době?

Pak se na něj vrhl, ale schválně ho minul a proběhl kolem něj, jako by ho neviděl, což svým způsobem byla pravda.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Oba soupeří se sešli uprostřed arény a v záři ranního slunce si vyměnili několik prvních provokativních vět před započetím samotného souboje. Diváci na chvíli trochu utichli jako by chtěli zaslechnout alespoň něco z rozhovoru "rytířů" Jedi a v toužebném očekávání viseli svými zraky na dvou vznešených bojovnících, kteří byli od sebe tak odlišní, avšak spojovala je jedna věc - a to Síla.

Oba začali slovní souboj ostrými, seběvedomými a lehce chvástacími větami, za které by se nemusel stydět kdejaký obyčejný temný Jedi nebo Sith. Rytíř Jedi však pak přerušil tuto, zatím klidnou, konverzaci a prudce zaútočil na svého protivníka instalatéra, kterého však velice podivným způsobem, bez úhybného manévru Siphona, minul tak rychle a tak mimo, že ten ani nestihl a nemoh reagovat. Téměř se mohlo zdát, že Ilias Derdana neviděl. Tudíž si muži tak vyměnili místa a stále nedošlo k žádnému střetu. Davem tento naprosto nevydařený výpad samozřejmě pohl a mnoho z přítomných začlo pokřikovat posměšné a urážlivé komentáře na, podle nich, "Slepouna" či "Slepáka".




---
Rád bych vás poprosil, abyste dodržovali pořadí psaní podle vzoru: Já, keny, ROFL, pokud nebude nějaká výjimka, i když mě zrovna nenapadá, v čem by měla bejt... MrTukan
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

...á, tak pán je charakter, hm dobrá...
Tak tedy mečem...

Poté co se na mne vrhl a minul, pomyslel jsem si:
Že by mezi slepými jednooký král..?
Tasil jsem svůj meč a hned se otočil.
Konec keců... kamaráde, braň se
A zaútočil jsem na něj seknutím na týl.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Ilian záměrně proběhl kolem svého soupeře instalatéra, aby navodil dojem, že je opravdu slepý. Soupeř okamžitě využil, že je k němu otočen zády, ale jeho pokus vyvolal na Ilianově tváři úsměv.
Promiň příteli, ale já vidím i za sebe...
Ladným máchnutím nastavil jednu čepel svého oboustranného meče do cesty toho soupeřova. Jakmile se oba meče střetli, s využitím kinetické energie soupeřova útoku udělal rychlou a elegantní otočku, čímž se dostal svému soupeři za záda a sekl po nich druhou čepelí svého meče.
Zkus tohle!
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Dardan zaútočil tvrdě a přesně, avšak jeho soupeř přesně takový útok očekával, a tak využil situace a skvěle zvládnutým protiútokem se dostal instalatérovi do zad, kde mu udělal, díky Dardanově mrštnosti, pouze drobné škrábnutí koncem tyče, avšak jeho oblek byl rozpárán daleko víc.

Obecenstvo po náhlém rychlém útoku a protiútoku doslova šílelo a dožadovalo se dalšího boje, který by mohlo být snad ještě zajímavější, než tento začátek.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Můj útok oponent vykryl, což mě tak nepřekvapilo, ale v zápětí mi uštědřil pěkný šrám na zádech. Sikl jsem bolestí a pomyslel si.
Na ten dvoučepelový meč si musím dát víc pozor...
Bleskově se otočil do leva a levou rukou, ozbrojenou umyvadlem, jsem bekendovou stranou zamířil protivníkovi na hlavu.
Prává ruka, v níž jsem měl svůj meč, nezůstala pozadu a sekundovala té levé, táhlým, silným a rychlím úderem z vrchu přes hlavu na jeho levý bok.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Přestože se Ilianovy podařilo svého soupeře zasáhnout, zas tolik ho to nepotěšilo, neboť ho bohužel pouze škrábl, načež jeho oponent zaútočil jak mečem, tak umyvadlem.
Co zamýšlíš s tím umyvadlem?
Ilian okamžitě uskočil dozadu aby se dostal z dosahu soupeřových zbraní. Následně pak svého soupeře přeskočil, ve vzduchu se přetočil a jak dopadal, zaútočil na soupeřova záda. Věděl sice, že bude po svém útoku chvíli prakticky bezbranný, a tak do toho útoku dal ohromnou sílu, aby alespoň svého soupeře, kdyby se mu podařilo dát mu do cesty meč, na chvíli srazil na kolena.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Ilianovi se podařilo včas uskočit před smrtícím umyvadlem a zářícím mečem, který byl zřejmě ještě nebezpečnější, než již tak dost záhadné umyvadlo. Následně zahájil další ze svých akrobatických přeskoků přes hlavu svého soupeře, ten se však velice rychle, po svém, na prázdno vyznějícím, útoku, srovnal a již když mu Ilian svištěl nad hlavou, byl naprosto připraven k další akci.

Slunce pomalu postupovalo výše po obloze a začínalo víc pálit a hřát, tudíž se oba bojovníci začínali až nesnesitelně potit. Stejný účinek to mělo na diváky, kteří často začínali sundávat vrchní vrstvy svého oděvu - zvláště pak u mladých a skvěle vyvinutých žen a dívek mělo toto pozitivní efekt.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Hm, zase uhnul, tak trošku přidáme na rychlosti... napadlo mne, když soupeř uskočil vzad.
Pak se rozhodl k dalšímu přeskoku, ale tentokráte jsem ho měl na očích. Pěkně jsem ho sledoval, jak jde nade mne, a vklidu se dotočil do obranného postavení. S umyvadlem připraveným k odvrácení bezprostředního nebezpečí a s očima na svém protivníkovi, očekával jsem jeho útok. Ten přišel záhy potom, ale já mu ho vykryl svým speciálním umyvadlem. Kdo ví, co udělá paprsek světelného meče, když narazí na takový materiál, ale bylo mi to v tu chvíli jedno. Soupeř se snášel k zemi a já byl rozhodnut jednat.
Použil jsem Sílu rychlosti a v momentu, kdy soupeřovy nohy dotknuly se podlahy, nášlápl jsem svoji levou nohou kupředu a tu pravou cíleně zamířil na jeho odkrytou bradu s úmyslem ho průšlapem brady srazit do prachu arény.
Tohleto už poslalo nejednoho frajera k zemi... ozva se mi v hlavě podvědomá reakce na můj útočný kousek.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Iliana nepřekvapilo, že se jeho soupeř stihl otočit a vykrýt jeho útok, ale poněkud ho překvapilo, že pak nezaútočil mečem, ale pokusil se ho kopnout. Pokusí se uhnout jeho úderu.
Pokud se mu to povedlo, udělal následující: Znovu skočil, tentokrát dozadu až ke kraji arény. Tam vypnul svůj oboustranný meč a rychle ho vyměnil za jednočepelový, jež měl doteď připevněný na opasku. Zelenou tyč vystřídala modrá čepel.
Je na čase to skončit.
Rozběhl se proti svému soupeři a napřáhl se k útoku, ale těsně před ním přešel do zkluzu a pokusil se mu tak podkopnout nohy a, zatímco bude jeho soupeř doslova ve vzduchu a on pod ním bude doslova projíždět, seknout po něm mečem, jež měl ještě stále napřažený k útoku.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Instalatérovi se bez problémů podařilo odrazit umyvadlem krycí útok vedený Iliasem při přeskoku a ještě než se druhý Jedi snesl až k zemi, již byl Dardan v pohybu k cíly svého dalšího tvrdého útoku. Iliasovi se pdoařilo trochu uhnout mohutnému, rychlému a tvrdému kopu svého soupeře, avšak ne dostatešně na to, aby se pevná bota Dardanova neotiskla přímo na hrudníku Jediho, který v zápětí odletěl několik metrů dozadu, kde tvrdě přistál s částečně vyraženým dechem, dost možná několika zlomenými žebry a naraženou kostrčí. Malou chvíli byl naprosto mimo, až potom byl schopen se začít zvedat a znovu koncentrovat, když začal normálně dýchat.

Ve chvíli, kdy Ilias padal k zemi a Dardan se jistě chystal k smrtícímu útoku, samozřejmě jásal dav jako nikdy předtím. Stala se však náhle podivná věc. V sekundě se podlaha pokryla zrcadlovými dlaždicemi, které odrážely žhavé a pronikavé paprsky slunce, jenž okamžitě Dardana doslova dočasně oslepily a tudíž nebyl schopen cíleného orientování se pomocí svého zraku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Mnoho radosti způsobil mi odlet mého soka, jenž válel se v prachu arény několik metrů ode mne. Už jsem viděl konec prvního kola, avšak stalo se něco nevídaného. Podlaha se pokryla čímsi, co zrcadlo připomínalo. Okamžitě jsem byl oslepen a v duchu si zastěžoval.
No co toto je...
Jako by nestačilo, že jsu spocenej, jak mezek, ale navíc ještě prd vidím...
Vohromnej hnus totok...

Hned nato jsem však věděl, jak si s touto nepřízní osudu poradit.
Tohle můžou zkoušet na nějaký cucáky a ne na mne...
Rychle jsem pozvedl ruku s umyvadlem před obličej a od spodu si odstínil jas, jež bodal mne do očí. Podíval jsem se skrz ústí pro odpad umyvadla (díra na kterou se připojuje sifon) a docela jasně uviděl svého nepřítele, který se sice ještě válel na zemi, ale už jevil známky života. Bleskurychle jsem byl znovu u něj a i přes okolní jas mu přesným seknutím zaůtočil na jeho ozbrojenou ruku takovou silou, aby mu jednou pro vždy upadla.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 497
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.O.F.L »

Dantooine - Soubojová kantýna - Oválná podkrovní soubojová místnost:

Soupeřova rána vyrazila Ilianovy dech a nejen to. Patrně měl zlomeno několik žeber a hodně naraženou kostrč, jak dopadl na zem o několik metrů dál. Do úst se mu nahrnula krev, jak se kousl do jazyka.
Je... je rychlý...
Najednou se stala zvláštní věc. Podlaha se zničeho nic pokryla dlaždicemi, jež podletoho, jak na ně reagoval jeho soupeř, odráželi slunce. Na Ilianově tváři se objevil malý, téměř neznatelný úsměv. Jeho soupeř oslepl sice na jen na chvilku, ale ta mu bohatě stačila. Zapomněl na bolest, rychle se postavil a couvl dozadu, aby byl z dosahu soupeřových zbraní.
Jeho protivník si mezitím dal před obličej umyvadlo, aby ho chránilo před dalšími odraženými paprsky. To mu ale ,,drobátko" zhoršilo výhled. Ilian se rozhodl toho okamžitě využit. V jediné vteřině měl v levé ruce svůj záložní jednočepelový meč modré barvy, v pravé svůj oboustranný, ale protentokrát zapnutý jen na jednu čepel. Okamžitě se rozběhl a pomocí síly se ještě zrychlil. Napřáhl se oběma meči k útoku, aby se jeho soupeř připravil na tvrdý útok ze předu. Když byl těsně před svým soupeřem, padl na kolena a co nejvíc se ohnul dozadu, díky rovným hladkým a naleštěným dlaždicím projel svému soupeři mezi nohama, bolest nebolest a oběma meči se mu je pokusil useknout. Jakmile svůj útok dokončil, znovu se, díky rychlosti, plynule postavil na nohy a rychle se otočil, aby mohl znovu čelit svému soupeři.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“