1. kolo - checkman Vs. Dash Spience (MrTukan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Nick vyčkával, doufal, modlil se a rozhlížel se kolem, avšak jeho snaha však nepřinesla žádný objev a musel sám sobě přiznat, že nemá ponětí, kde jeho soupěř je.

Dashovo rameno nepěkně krvácelo. ale stle byl schopen většiny akcí, které se mu honily hlavou. V blasteru mu zbývalo ještě pár ran, které, kdyby byly dobře umístěny, by zcela jistě, i přes mandalorianské brnění, způsobily jeho nepříteli smrt. Opatrně vyhlížel zpoza svého úkrytu, aby si ho protivník nevšiml a když byl vzduch čistý, přeběhl o několik metrů blíže k Nickovi a zároveň více mu do zad, takže teď byl Dash na vzdálenost takových 11 metrů na devíti hodinách od Nicka. Neměl na něj však úplně volný výhled, protože mandaloriana z části zakrýval jiný balvan přibližně v prostřed vzdálenosti mezi muži.

Diváci byli poměrně znuděni soubojem a pokřikovali různě na vojáky, stejně tak i na pořadatele, aby nějak souboj oživili. Ti se však nějak neměli k činu, a tudíž vše zůstávalo celkem při starém.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Rozhlížím se po nepříteli ale nikde ho nevidím...
Potom se podívám na svou botu,která je ošklivě špinavá od banthýho trusu a díky tomu spatřím nepřítele,jak mě zaměřuje a tak neváhám,a odkulím se za kámen,který mne odděluje od jeho zorného pole...
Dobře...Tak on už je i skoro neviditelnej...S tím musím něco udělat...Musím ho nějak dostat na boj s dýkami...Potom bych mohl vyhrát...I když to se asi nestane...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

KDyž jsem vyhlížel nepřítel si mně všiml.Nemělo cenu už nic skrývat.
Tak když už nic tak aspon ho zastřelím....
Rozběhl jsem se ještě více bokem abych neměl v zorném poli ten kámen a byl kryt jiným kamenem kdyby chtěl nepřítel náhodou hoddit svou dýku.Byl jsem připraven vystřelit, ale nechtěl jsem střílet dokud bnebudu vědět jistě že trefím.Pokud budu mít volný výhled a vystřeklím jeden výstřel. Doufám že se trefím porotže toho už mám plný kecky.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Dash vystartoval jako trefená kachna a rychlým během překvapil svého soka, po kterém také jednou vystřelil, leč se netrefil, nýbrž neměl dostatek času a kvalit k tomu, aby v běhu zamířil tak mizernou zbraní, a tak se výstřel pouze rozplácl o kámen, vedle kterého (z pohledu Dashe nalevo) se teď Nick krčil. Oba vojáci od sebe byli vzdáleni teď sotva deset metrů. Dash měl ještě několik výstřelů k dobru, narozdíl od Nicka, který měl již jen dýku, avšak právě měl malou výhodu v tom, že nebyl tolik unavený a v důsledku ani ne tak zraněný jako jeho protivník.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Rychle se odkulím za nějaký kámen,abych byl plně krytý před soupeřem...
Cože???Oni mu ještě nedošly náboje???No nic...Musím počkat,dokud mu nedojdou...Tyhle blastery nejsou tolik výkonný...Snad by mě nezabily hned po prvním výstřelu...A krom toho on nemůže čekat,když jsem ho zranil...Teda snad...
Pomyslím si a hodím nějakej kamínek naslepo k nepříteli...
Grrrr...Je to pěkně nefér blaster proti dýce...Neříkám,že bych na tohle nebyl cvičený ale...Ale tohle už mě pěkně začíná.....
Pomyslím si a podívám se směrem k nepříteli a provedu to hodně opatrně...Aby mě nemohl zastřelit dříve,než bych se dokázal skrčit...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Doběhl jsem a kupodivu netrefil.Nic víc jsem ani nečekal.Počkal jsem a v klidu jsem se vydejchal.
No tak Dashi v klidu už ses dostal z horší kaše.
Mluvím sám k sobě v hlavě a přemýšlím jak na soupeře.Musel jsme něco vymyslet a to sakra rychle.Uslyším cinknutí a rychle se vymerštím v poloze připraveným na střelbu proti nepříteli, ale zjsitím že je to jen asi kamen který mně mněl testovat.Viděl jsem jak sledoval co dělám.Byl moc zakrytý abych plýtval střely.Vystrčil jsem blaster tak aby to vypadalo že chci vystřelit a já ho donutil zalézt za kámen abych se co možná nepozorován přemístil za balvn kde budu mít lepší výhled.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Nick se stále krčil za balvanem a když viděl blaster připraveným ke střelbě, rychle zase zastrčil hlavu, aby nepřišel k úrazu. Toho využil Dash a přemístil se k dalšímu bavanu trochu víc na stranu a o další dva metry (na 8 metrů) blíž k nepříteli naprosto nepozorovaně, bohužel ani z tété pozice nezahlédl víc, než Nickovu patu a část lítka.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Krčil jsem se za balvanem a promýšlel jsem situaci...
On už určitě mění stanoviště a dostává se mi do zad...Určitě by mne beze cti zastřelil do zad...
Pomyslím si a podívám se koutkem oka na diváky,kteří napjatě sledují zápas a fandí mně nebo soupeři...
V ruce pořád držím dýku,připravenou k vržení na nepřítele...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Sakra Dashi dělej už tohle trvá moc dlouho.
Lítá my hlavou a zároven my tam bliká varování abych to udělal s rozvahou a s co nejčistčí hlavou. Potřeboval jsem se dostat nepříteli do zad a v klidu ho střelit protože jestli po mně hodí dýku je po mně.To my bylo jaasný.Kdyby neměl to své brnění je už po něm.Škoda mno.Počkal jsem si až se opět bude dívat jinak a přeběhl dál.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Nick si při čekání celkem odpočinul a jeho rána díky tomu, že byl docela v klidu, příliš nekrvácela. Za to ta Dashova krvácela velmi a ten už velice rychle začal ztrácet sílu. bylo jasné, že pokud boj nerozhodne rychle, nemusel by již mít šanci zvítězit. Přesunul se opět o kámen blíž, ale to ho jeho soupěř kvůli zpomalení způsobeném únavou zahlédl, a tak přesně věděl, kde Dash je.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Paráda je pomalej...Tohle mi vcelku pomáhá...Ale ještě není vyhráno a on musí očividně jednat...Zato já jsem v klidu...Možná že bych mohl pomýšlet na vítězství...
Pomyslím si,když pohlédnu na nepřítele...
Samozdřejmě ho nesmím podcenit i když je jeho rána vážná...
Jen jsem tam tak čekal s dýkou připravenou k vržení na nepřítele,který musí jednat...
To znamená,že mám větší šanci...
Jsem stále skryt za tím balvanem a čekám na soupeřův pohyb...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Doprčič Dashi schop se!

Říkám si pro sebe když se krčím za balven vědom si toho že o mně nepřítel ví.Trochu se my mlžilo před očima.Tohle jsem podělal a věděl jsem to.KDybych se nepřekulil tehdá mohl jsem v klidu vyhrát.Myšlenka na prohru byla čím dál bližší.

Ale když tak v akci ne abych tady vykrvácel jako nějaký prase!

Říkám si potichu pro sebe.Připravený k palbě přikrčený vyrazím kupředu k balvanu nepřítele.Snažím se být potichu abych ho svými kroky neupozornil.Byl jsme připraven kdykoliv vystřelit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2


Nick se stále zbaběle jako krysa krčil za balvanem, zatímco Dash se tichými, leč v celku rychlými kroky přibližoval k Nickově pozici s blasterem připraveným ke střelbě. Bohužel Několik metrů od Nickovy pozice špatně došlápl a Nick tak slyšel, že se blíží.

Diváci v očekávání zmlkli a sledovali, co bude dělat Nick s nastálou stuací a zda se Dashovi poštěstí a zastřelí svého soka dřív, než bude schopen ublížit on jemu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2
Bezva...Furt zde ležím a on se furt přibližuje...Aspoň vím,kde je...Musím počkat až ho oslabí zranění...Nebo po něm hodím dýku,a zabiju ho...Sice jsem měl prohrát ale když už jsem ho zranil,chtěl bych to dokonat...
Pomyslím si a pevně sevřu v rukách vibronůž,připravený k hození...
Jsem připraven a počkám,až se mi dostane na dohled...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Dantooine - Soubojová kantýna - Venkovní kruhová aréna č.2

Tiše jsem našlapoval když mně zradilo zranění a kvůli bolesti která my vystřelila do ramene jsem klopýtl.

Sakra Dashi ovládej se!

Seřvu se a jdu více stranou abych změnil svou polohu.Přeci jenom nepřítel mohl podle zvuku určit kde jsu a pokud by se vymrštil a hodil byla šance že se tak rychle nezorientuje.Stále jsem se blížil.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“