2. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

2. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Tvá první noc, kterou jsi strávil v kasárnách byla poměrně klidná. I když jsi se snažil být opatrný, co se týká spánku, tak si nedovedl odhadnout, kdy usnul tvůj spolubydlící, či jestli vůbec. Vždycky prostě ležel a když už jsi si myslel, že může spát, tak klidně něco pronesl a rozptýlil tvé doměnky. Nakonec jsi toho zanechal a sám jsi usnul, načež ráno jsi ke své úlevě zjistil, že se ti nic nestalo a tvé věci byli tam, kde být měli. Jenom Arion tu nebyl a zůstala po něm jenom výtečně ustlaná postel. Nezahlédl jsi ho ani v jídelně, kam jsi se šel nasnídat, a stejně tak jsi tam nepotkal ani Chulka s případným dalším úkolem z čehož ti vyplynulo, že dopoledne budeš mít dle všeho volno a tedy jej můžeš využít k čemukoliv si budeš přát, odpočinkem počínaje až poflakováním se po sídle konče.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Když jsem s úlevou zjistil, že nebudu okamžitě po snídani nebo ještě přímo při ní, zavalen další prací, celkem jsem si oddechl a byl jsem za to rád. Bylo mi trochu divné, kam tak brzo a rychle zmizel můj spolubydlící, ale tím jsem se teď nezabýval, protože jsem měl právě první možnost pořádně si prohlédnout základnu a začít vlastně s tím, kvůli čemu jsem sem přijel. Tudíž jsem se vydal na obchůzku celého komplexu a snažil se podívat do všech míst, kde byl volný přístup, abych si udělal celkovou a kompletní představu a sídle, o tom kde co je a kde by mohlo být něco natolik zajímavého, že by stáo za to to prozkoumat. Zvláště jsem se také vydal na prohlídku administrativní budovy, kam jsem se chtěl nenápadně vetří, samozřejmě pouze legálně a pouze do míst, kam měli přístup všichni. Snažil jsem se zjistit, kde by se dal najít hlavní počítat, popřípadě další takové zdroje informací, které bym i mohly hodně prozradit. Zkoušel jsem zapojit i Sílu a hledat zvláštnosti pomocí ní. Doufal jsem, že se mi poštěstí narazit na nějaké vodítko, které bym i pomohlo v dalším pokračování. Také jsem se díval na lidi, které jsem potkával a zkoušel jsem se o nich komunikací zjistit nějaké informace o dění v organizaci atd. Samozřejmě všechny tyto důležité otázky byly rafinovaně zabaleny ve spoustě osobních a naprosto nepodstatných věcí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Svou prohlídku jsi začal běžnou procházkou zahrad, kterou jsi zakončil v místní tělocvičně, která nebyla kdovíjak vybavená, vlastně tu bylo něco jako bitevní kruh, nějaké pytle na mlácení do nich a pár stojanů s nějakými dřevěnými zbraněmi. Herně jsi se prozatím vyhnul a kantýna měla v tuto brzkou dobu neočekávaně zavřeno, tedy alespoň sis domýšlel, že je to kvůli brzké raníí až polední době. Až doposud se ti nepodařilo nic najít a tak jsi s očekáváním vklouzl do administrativní budovy. U recepční jsi se nezdržoval a zamířil jsi přímo k výtahu, kde jsi pomocí své karty zkusil, kam až tě výtah doveze. Z deseti vyznačených pater jsi měl přístupná pouze čtyři a to ty nejnižší. Z toho se tedy dalo usuzovat, že důležitost jednotlivých pater doslova roste. Zajel jsi tedy do čtvrtého patra, kde jsi po výstupu z výtahu stanul v chodbě s množstvím dveří. Postupně jsi vyrazil kupředu a díval jsi na nápisy jednotlivých dveří a zkoušel je prozkoumat i Sílou. Ale většinou se jednalo o kanceláře a nikde nic důležitého nešlo rozpoznat. Došel jsi téměř až na konec chodby, když se otevřeli dveře a v nich se objevil Gavodus, který si tě ihned všimnul. Společně s ním tam byl nějaký starší gran, kterému se Gavodus uklonil a bez povšimnutí prošel okolo tebe.
Ah, Dako, jdeš snad za mnou, nebo někoho hledáš ?
zeptá se tě Gavodus, zatímco onen gran zmizí ve výtahu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Prohlídka sídla byla sice zajímavá, avšak nepřinesla mi žádné důležité novinky, které by se mi mohly hodit, až na to, že jsem zjistil, že velká část pater administrativní budovy není mě přístupná a proto to bude jistě místo, kam se musím dostat, abych mohl získat informace, které zřejmě budu potřebovat. Při šmejděn ve 4. patře budovy mě náhle zaskočil Gavodus, který vyšel z jedné z kanceláří, ale zachoval jsem chladnou hlavu a tak jsem na jeho otázku klidně odpověděl první výmluvou, kterou mi sám nabídl a kterou jsem rozvinul, do snad uvěřitelné roviny.

Zdravím, no vlastně, víte, jdu asi za vámi. Vlastně nevím, za kým jiným bych měl jít, ale je tu jedna taková věc, kterou jsem asi zapomněl, ale teď by mě docela zajímala. Jakej jste říkal, že je ten můj plat? Protože by se možná hodil nějakej rizikovej příplatek, když jsem tak poznal nástrahy týhle planety.

Tazavě jsem se zahleděl na Gavoduse a pro jistotu jsem začal koncentrovat svou Sílu, kdyby snad bylo zapotřebí lehkého přesvědčování.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Gavodus si vyposlechl tvou odpověď a posumál se, když ji se zmínil o nástrahách Loku,
No, je pravda, že Lok může být občas trochu nebezpečnej, ale která planeta není, že ? Co se týká vašeho platu, tak jsme se dohodli na pěti tisících kreditech měsíčně bez rizikových příplatků. Ale abych nebyl škrt, tak vám milerád něco připlatím za vaši misi. Splnil jste ji rychle a včas, alespoň to Chulk říkal, takže těch pár kreditů navíc si zasloužíte.
odpoví nakonec po chvilce váhání Gavodus a nahodí vřelý úsměv a ani nemusíš používat Sílu, aby jsi vycítil, že má dobrou náladu.
Jinak vaše pilotní licence bude už brzy připravena, Chulk vám dá vědět, až to bude hotové, takže mě nebudete muset vyhledávat.
dodá ještě Gavodus a ty vytušíš, že i přes jeho dobrou náladu není zase tolik nadšený tím, že tě vidí tady. Přesto však nic víc nahlas neřekne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Potom, co domluvil, mi spadl kámen ze srdce, že přijal mou verzy a snad ho nenapadlo, že bych tam mohl špiclovat. Proto jsem mu hned odpověděl:

Moc vám děkuji, to je snad vše, co jsem chtěl věděl. Rád jsem vás opět viděl a přeji vám příjemný zbytek dne. Já nejspíš zamířím do kasáren si odpočnout.

Následně jsem chvíli vyčkal, zda nebude chtít ještě něco dodat a potom jsem se radši vydal pryč z administrativní budovy na nádvoří a směrem ke kasárnám. Poočku jsem však pozoroval východ z administrativní budovy, zda Gavodus také nevyšel a někam neodchází. V takovém případě bych se ho totiž jal sledovat, samozřejmě ale tak, aby mě neviděl nejlépe bych zkusil využít maskování pomocí Síly, které jsem sice nikdy příliš netrénoval, avšak nikdy nebylo pozdě začít.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Gavodus už nic dalšího nedodal a jen s tebou tiše nastoupil do výtahu a sjel až do přízemí. Zatímco ty jsi vyšel, tak on si chvilku povídal s recepční. Venku jsi se rozhodl chvilku nenápadně vyčkávat, jestli i Gavodus nevyjde a někam nezamíří, ale toho ses nakonec nedočkal a tak po čtvrt hodině jsi zamířil zpět do kasáren, do svého pokoje. Zde jsi se rozhodl na chvilku zalehnout, protože do dalšího slídění se ti z vícera důvodů nechtělo, ať už to byl důvod, aby jsi nevzbudil přílišné podezření nebo protože toho už nebylo moc k proslídění. Nakonec jsi si ani nevšimnul, že jsi usnul. Ze spánku tě probralo až otevření dveří, jimiž dovnitř vešel tvůj spolubydlící Arion.
Phew, nemám rád práci po ránu. To vstávání není dobrý pro organismus a oběd byl dnes extra blob s něčím, co určitě není legální ochucovací koření.
postěžuje si nahlas Arion a posadí se na kraj postele, kde si protáhne ruce a pak sebou mrští do postele.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo Organizace:

Trochu zklamán, že mi Gavodus nedal možnost jej sledovat a přijít snad na nějaké senzační odhalení či alespoň možnost bez jeho pozornosti se dostat do administrativní budovy respektive do jejích horních pater, jsem se vydal zpět do svého pokoje, kde jsem brzy usnul.
Soánek byl příjemný, avšak z něj mě vytrhl můj spolubydlící, který si opět jen stěžoval, jak na ranní práci, tak i na oběd, který jsem mimochodem neměl a náhle jsem pocítil hlad.

Takže říkáš, že na ten oběd ani nemá cenu chodit, jo?

Zeptal jsem se s úsměvem, když jsem si promnul oči a usadil se na své posteli přemýšlejíc, zda se mám vypravit na oběd nebo radši znovu ulehnout a spát.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Arion se znaveně natáhl na postel, položil si ruce pod hlavu a zavřel oči, přesto ti bylo jasné, že určitě ještě neusnul.
Záleží jak silný máš žaludek. Sním toho hodně, ale tohle se blíží k tomu vrcholu, který nehodlám překročit. A koření to nezachraní, maximálně to otupí tvoje smysly, aby jsi to dostal dovnitř. Měl jsem poslouchat svoje instinkty a vzít si radši pečivo, co je vždyky bokem. Ale jak říkám, jestli ti nevadí žvýkat msíto masa gumu, přičemž i guma je chutnější, tak prosím. A ještě k tomu to vypadá jako nějaký blob, radši nechci vědět, kde to sehnali.
povypráví ti Arion o dnešní nabídce jídel k obědu, kterou ani zdaleka nebyl nadšen, naopak z jeho tónu usoudíš, že dnešní oběd byl pro něj ještě větším utrpením, než ranní vstávání nebo, když jej před dvěma dny přijel vyrušovat jeho droid s tím, že se něco pokazilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Dík za radu. Tak to asi počkám až do večeře, vlastně už ani nemám hlad.

Řekl jsem dost znechuceně potom, co mi tak hezky popsal oběd. Potom jsem si opět lehnul a zeptal se svého spolubydlícího, o kterém jsem se chtěl dozvědět něco víc.

Jak dlouho tady vlastně jsi? Ty jsi z Loku?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Arion se pousměje nad tvým odhadem, že by mohl být z Loku a zakroutil rukou na znamení toho, že tomu tak není.
Díky bohu ne, na takhle příšerné planetě by se mohl chtít narodit jenom blázen, nebo nějakej poustevník. A já nejsem ani jedno. Pocházím z Aargonaru, nádherně písčitého světa. Říkám ti, mít tam moře, tak na pláži by bylo takových nádherných holek, že by ti z toho až oči přecházeli. Jenomže to je ten problém, chybí tam ta voda, takže jedinej způsob, jak tam odhalit nějakou pěknou holku, je dostat ji k sobě domů. Ale ještě, že jsou i jiné způsoby, jak to vyřešit.
pousměje se Arion, kterého tak donutíš si připomenout jeho domovský svět, který je vlastně obyčejná písčitá planeta. Otázkou však zůstává o kolik příjemnější je proti Loku, i když ten disponuje navíc přívětivými sirnatými jezery a přátelským místní faunou, stejně jako obyvatelstvem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Usmál jsem se popisu jeho planety a poznámce o holkách, což mě dovedlo k další otázce:

Jak je to tu vlastně s holkama? Jsem tu jen krátce, tak jsem to ještě nějak neměl šanci zjistit. Daj se tady potkat ňáky pěkný baby? Respektive dostaneš se někdy tady odsud aspoň do města?

Kouknul jsem se jeho směrem a protáhl se. Potom jsem letmo zkontroloval, zda mi za opaskem stale dobre drzi muj svetelny mec a také zda mám někde poblí svůj blaster, jestli jsem ho náhodou nezapomněl v landspeederu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Během diskuze sis pokud možno nenápadně prohlídnul připevnění svého světelného meče, načež jsi se ohlédl po svém blasteru, který byl položený na stole.
No, to je něco, proč se každá rozumná bytost mužského pohlaví této planetě vyhýbá obloukem. Vlastně spíš neodbočí ze své pravidelné trasy a věř mi, nemít za to takové peníze, tak si taky nejdu práci někde v nějaké fabrice víc v jádru, ale prostě takový peníze tam tak rychle nedostanu.
odpoví Arion a všimeš si, že se na tebe podezřele dívá a něco si hodnotí. Netrvá dlouho, než se dozvíš, proč tomu tak je.
Očekáváš někde nějaký boj, že si kontroluješ zbraně ? Nevěděl jsem, že dnes má být nějaká rvačka nebo agresivní setkání milovníků boje ?
podotkne Arion možná i trochu komickým tónem, ale tím sis u něho nemohl být jistej.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Při kontrole zbraní přikyvuju jeho vyprávění a s úlevou zjišťuji, že je vše tak, jak má být. Avšak po další otázce mého spolubydlícího mně trochu zatrne. Samozřejmě ale okamžitě odpovím, abych nevzbudil podezření.

Zbraně?

Trochu nechápavě se zeptám a pak hned trochu ledabyle pokračuji.

Koukal jsem jen, jestli jsem si náhodou nezapomněl svůj blaster v landspeederu, páč ten šéf hangáru by mi ho pak určitě nechtěl vrátit. Rozhodně nečekám nějakou řež, avšak víš co se říká, štěstí přeje připraveným.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo Organizace:
Jakmile jsi zminíl správce hangáru, tak se Arion začal smát a znova se natáhnul na postel. Trvalo mu chvilku, než konečně přestal a rozhodl se vysvětlit důvod svého smíchu.
Hroznej otrava co ? Ten pokud nemá nic přikázáného, tak ti nic nepůjčí a drží se hesla, že vše co je v jeho landspeederech a dalších loďích je jeho. Ale posledně jsme ho s Jackazzem pěkně podělali. A ještě k tomu ho Gavodus seřval, takže od tý doby nám už landspeeder na cestu do města půjčí, sice ten největší křáp, ale tu cestu to vydrží.
pronese Arion a na tváři má veselý výraz s kterým v klidu polehne. Nic dalšího však ani jeden vás nestihne pronést, protože jste přerušeni klepotem na dveře. Arion pohodí ke dveřím, že je dovoleno vstoupit. Dveře se otevřou a dovnitř vejde Chuck, který se letmo rozhlédne, chvilku nevrle pohlíží na klidného Ariona, než jeho pohled spočine na tobě.
Mám pro tebe další úkol. Do půl hodiny tě čekám v hangáru.
pronese pouze a zase odejde, zabouchnuvše za sebou dveře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“