2. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Dobře, budu na tebe čekat u lodi.

Odpověděl jsem a to už jsem lezl do patra hangáru, kde byla zřejmě dost pěkná spoušť. Byl čas rychle zkoncovat s potvorami, které se schovávaly někde u mé lodi. Rozhodl jsem se jít zkontrolovat pozice tvorů v hangáru z řídící místnosti, abych se potom mohl rozhodnout, jak dál postupovat v jejich likvidaci. Vzpomněl jsem si, že někde v konzoli bylo ovládání jeřábového ramene, které bylo v hangáru, a tak jsem se k němu rychle proklikal a pokusil jsem se ho spustit a naplánovat mu trasu tak, aby se spustil až k zemi na volné prostranství kus před vchodem do hangáru, ale ne příliš blízko, tak, abych měl volnou palebnou cestu k tomuto rameni. Spoléhal jsem na to, že si bestie budou chtít rameno prozkoumat, když se jen tak samo od sebe začne hýbat a pokud by přeci jen udělaly něco jiného, měl jsem v záloze ještě stále svůj meč. Chvíli vyčkám, jak budou potvory reagovat na pohyb jeřábu a podle toho se rozhodnu, jak budu dál postupovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Nask ti už neodpoví a věnuje se vlastním záležitostem a svému postupu vpřed, stejně jako ty zamíříš do řídící místnosti, aby ses porozhlédl po rozmístění obou potvor v potemnělé místnosti. Cestu bez větších potíží nalezneš i za utlumeného osvícení a jasné zářící panel počítače je pro tebe spíš výhodou. Předtím se však jasně rozhlédneš a spatříš dvatvory, kdy jeden stále stojí před dveřmi výtahu a druhý krouží okolo tvé lodi. Povedlo se ti dokonce zjistit, že výtah je neaktivní a máš tedy na nejbližší dobu klid minimálně od těch pirátů okupujících hlavní počítač. Stejně tak jsi mohl nalézt hlášení systémů základny o vypořádání se s nepořádkem, který jsi provedl - požár uhašen, životní systémy stanice v pořádku, narušení rozvodů energie po základně - OPRAVA AKUTNÍ. Nalézt ovládání ramene však bylo poměrně složité, protože jsi se musel proklikávat přes dost systémů. Když jsi jej konečně naleznul, tak tě náhle přepadnul varovný pocit, že je něco blízko za tebou. Pohledem jsi zkontroloval oba tvory v hangáru, kteří byli na svých místech. Bylo ti jasné, že sebemenší pohyb vyústí v pohotovou reakci toho dalšího, který se ti právě dostal do zad.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Bestie jedna ošklivá, jak ses mi mohla dostat do zad?!

Probleskne mi hlavou, ale to už musím rychle vymyslet plán, jak se dostat ze svízelné situace. Soustředím se co nejvíce na potvoru za mnou, abych včas zachytil její útok. Přitom pomalu a opatrně mířím svou rukou pro světelný meč uložený v oblečení. V momentě, kdy varování ještě zesílí, již déle nebudu otálet a bleskově se otočím tase meč, který ihned aktivuji doufaje, že budu dostatečně rychlý na to, abych potvoru zastihl v skoku k roztrhání mé osoby.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Po zjištění o přítomnosti a rychlé nadávce na adresu tvora si okamžitě sestavíš plán založený na tvé trpělivosti a připraveném světelném meči. Své smysly okamžitě začneš soustředit na bezprostřední nebezpečí a zahraješ si tak víceméně na nevinnou a nic netušící oběť. Se stejným vědomím se zachová i tvor a po chvilce se po tobě přímo bez okolků vrhne mohutným skokem. Netušíc se tak vrhne proti čepeli světelného meče, který v bleskové otočce zapneš a tvora rozpoltíš. Nyní již dvoudílný tvor dopadne okolo tebe a tebe ponechá bez jakéhokoliv dalšího škrábance na pokoji. Z tohoto střetu tedy vyjdeš jako vítěz, ale při otočení se zpět k průzoru ti neujde, že hlídkující dvojice zmizela a ty ani jednoho z nich nemůžeš spatřit. Rychle ti došlo, že bojový pokřik tvora a mnohem spíše světlo tvého meče, stejně jako zaskučení umírajícího, pro tyto potvory mohlo zapůsobit jako maják, zvlášť se sníženou úrovní osvětlení v celém komplexu. Nezbývalo ti tedy mnoho času, než se přiřítí další dva kamarádi mrtvého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Jen pojďte, miláčkové.

Pronesu potichu po rozpolcení tvora a zkouknutí situace v hangáru. Docela jsem si oddechl, protože tento první mě vážně překvapil. NEměl jsem příliš času na vymyšlení nějakého plánu, takže jsem předpokládal, že tvorové přiběhnou hloupě až za mnou do kontrolní místnosti. Proto jsem se schoval na jedné straně kousek oddedveří (na té druhé než nak terou jde vidět, když budou potvory přibíhat po chodbě). Vypl jsem svůj světelný meč a s ním připraveným v ruce jsem se opět soustředil v Síle, abych vycítil blížící se společnost a svým mečem mohl zakročit ihned jak první z potvor vtrhne do místnosti.

Budu je zas muset někam odklidit, kruci.

Bleskne mi hlavou a pak už se pouze soustředím a připravuji se na několik rychlých seků, které přijdou pokud potvory projdou dveřmi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Po překonání prvního z trojice se opět rozhodneš využít vyčkávací taktiky a skryješ se u dveří. Než zachytíš něco v Síle, tak se místností rozšíří pach spáleného masa a tenhle se určitě nedá přirovnat k libé vůni grilovaného nerfa. Tento puch začneš ignorovat, až když zachytíš dva blížící se tvory, přičemž každý přichází z jedné strany chodby a oba jsou stejně daleko. Náhle zpomalí a začnou se tiše plížit ke dveřím, jakoby očekávali každou chvílí útok. Nakonec se jeden postaví tak, aby viděl svého rozpolceného bratra nebo sestru, ale zůstal v chodbě kryt svým druhem. Nakonec dojde nejspíše i k nějaké komunikaci mezi oběma tvory, ale k tobě o místnosti se nijak nehrnou a zdá se, že zvažují, jak postupovat dál. Každopádně ti nechtěli vlízt do pasti a rozhodli se použít tvou vyčkávací taktiku proti tobě. Že jsi v místnosti, však oba věděli, a to i přesto že směsici pachů v okolí namíchal jejich mrtvý kamarád svým spáleným masem. Navíc ti bylo jasné, že nemůžeš čekat donekonečna ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

To je ale smrad.

Pomyslím si, avšak hned na to opět dávám pozor na obě potvůrky, které se zatím přiblížili k místnosti. Když jsem zjistil, že se zastavily a vyčkávají, děkoval jsem Síle i svému mistrovi, že jsem schopen to takto poznat, bylo na čase vymyslet nový plán, jak obě bestie zlikvidovat. Bylo na snadě, že jsme měl řešení ihned vymyšlené. Vytáhl jsem z kapsy dva tříštivé granáty, které jsem předtím nabral ve zbrojnici, pomalinku a potichounku jsem zacouval až do rohu místnosti a následně jsem oba granáty odjistil a pomocí Síly je nejprve přenesl ke dveřím a tam ne příliš prudce, aby se neodrazily ode zdi, zakutálel obludám pod nohy a doufal, že výbuch nebude tak silný, aby ohrozil mě, ale že bude dostatečný, aby roztrhal oba mé soky. Pro jistotu jsem si připravil svůj meč, kdyby byly náhodou tvorové příliš pohotoví, ale s tím jsem příliš nepočítal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Rozhodl jsi se zareagovat na 'vyčkávací protiútok' potvor využitím své výhody, jež proti nim máš - Síly a tady ještě páru granátů. Oba jsi pevně uchopil v pomyslném sevření a dostal je do takové pozice, odkud jsi mohl už jenom jednoduše v Síle strčit a dostat je do tebou zamýšlené pozice u nohou nepřátel. Tvá část plánu vyšla perfektně a i exploze tě nijak neohrozila, tedy až na menší zvíření prachu v místnosti. Když v Síle nevycítíš oba živé tvory, tak s mečem v ruce vyrazíš opatrně kupředu a polevíš, až když si všimneš mastných fleků a rozmetaných tvorů po chodbě. Sice se oženeš po hlavě jednoho z nich, která se ještě posmrtně pohne, ale to se jednalo spíše jednalo jen o nějaký smrtelný reflex mrtvého těla, než aby se po tobě pokoušel znova vyjet. Tímto ti teda odpadl problém s dvěma příšerama, které byly nejspíše poslední v těchto prostorách. Bylo by však naivní si myslet, že tím všechny tvé problémy skončily, protože jsi například nevěděl, jestli něco neudělali s tvou lodí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »


Měsíc Loku, Měsíční základna:


Tak to by bylo.

Prohlásím s úlevou přičemž zastrčím svůj meč zase na jeho pozici do úkrytu pod oblečením, blasterovou pušku si naopak sundám z ramene a připraven ke střelbě se vydám rychle k lodi, abych ji prohlédnul a vyzkoušel, zda vše funguje. V Síle jsem se pořádn snažil kontrolovat okolí, zda se neblíží nějaké nebezpečí.

Když jsem dorazil do hangáru, prohlédl jsem nejdřív poměrně pořádně celou loď z venčí, jestli není náhodou poškozená, potom jsem rychle zamířil dovnitř, abych si prohlédl, jestli někdo nenapáchal škody tam. Když už jsem uvnitř, zkusím zkontrovat i letové systémy a senzory, zda nehlásí nějaké poruchy.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Rozhodneš se již dále nezabývat vyřízenýma potvorama a přejdeš k praktičtějším věcem. Nejprve obejdeš loď a i za sníženého osvětlení zkontroluješ její trup a nepovede se ti najít nic, co by svědčilo o jakémkoliv poškození. Tvé další kroky proto vedou dovnitř a odzadu procházíš každou sekci lodi, kde jsou nějaké důležité systémy nebo vedení, vlastně cokoliv, co by ti nedovolilo cestovat zpět na Lok. Doposud jsi naštěstí nenarazil ani nevycítil nic, co by tě mohlo nějak ohrozit a zamířil jsi konečně do pilotní kabiny. Zasedl jsi k ovládání senzorů a spustil jsi i programovou kontrolu systémů lodi, aby sis prověřil svou předchozí vizuální prohlídku. Přelétl jsi první pozitivní zprávy, když jsi vzhlédl směrem k výtahu, aby jsi si všiml, že směřuje nahoru a nedalo se pochybovat o tom, že to přímo do hangáru. Nepovedlo se ti hned rozpoznat co nebo kdo, ani kolik jich ve výtahu je, ale na Naska to bylo určitě příliš brzo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Skvělý, skvělý, skvělý...

Zní můj komentář, když s radostí prohlížím celou loď a všechny systémy a zjišťuji, že nedošlo k žádnému poškození, a tak budeme moci v klidu odletět. Moje nadšení však trochu opadne když zjistím, že je výtah v pohybu a to zřejmě až směrem ke mě do hangáru.

A sakra, že by piráti?

Vyskočím z pilotního křesla a upaluji ven z lodi, kde se ukryju za několik beden u lodi naproti výtahu, na který zamířím svou ukradenou blasterovou puškou a budu vyčkávat, kdo nám z toho výtahu vyleze.

Doufám, že to nejsou ty zelený hnusy, s těmu už se fakt prát nechci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Okamžitě se rychle přemístíš ven z lodi za nejbližší uskupení beden, kde se rozhodneš vyčkávat na příjezd výtahu a hlavně jeho nákladu. To netrvá příliš dlouho a otevřou se dveře, aby jako první vykročila dvojice šelem a za nimi šestice barabelů v plné zbroji, aby za nimi vykráčel jejich šéf se svou pravou rukou.
Dejte signál našim, ať se pro nás staví. Tady jsme stejnak už skončili ... svou daň od Rüüfa jsem si tady už vybral.
pronese velitel pirátů a to spíše ke svému asistentovi, než k šestici před ním a ten okamžitě pozvedne svůj komlink.
A tuhle loď odbouch ...
chce ještě dodat velitel pirátů, než se jeho pozornost přesměruje k dvěma potvorám, jež začnou čenichat tvým směrem a pomalinku se k tobě blížit. Šestice pirátů se okamžitě rozvine a i šéf sáhne po svém blasteru, což nejspíš znamená, že tvé ukrytí nemělo dlouhého trvání. Výtah se mezitím zavře a znova sjede dolů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

A sakra, ty mizerný bestie mě vyčmuchaly.

Pomyslím si, ale přesto neztratím hlavu a začnu rychle jednat. Vytahám z kapes zbylé granáty (dva tříštivé a dva plynové). Tříštivé okamžitě odjistím a hodím je k oběma potvorám, za pomoci Síly se snažím, aby byl zásah tak přesný, aby to ani jedna z nich nepřežila, protože z nich mám větší strach než ze samotných pirátů. Jedové granáty pak následně hodím každý na jednu stranu k nejkrajnějším pirátům, aby se radší dál neroztahovali kolem mě a zůstali maximálně v nějkém půlkruhu, protože kdybych se dostal do obklíční, nemuselo by to dobře dopadnout.

Po takovém bleskovém rozházení dárečků čepnu blasterovou pušku a kryt za bednami začnu mířit a pálit hlava nehlava po zbylých pirátech a případně obludách, pokud přežijí, což doufám, že ne. Přitom analyzuji jejich pozice, aby mohl vymyslet nějaký další plán například použití Síly, které by třeba ještě nemuselo prozradit moji identitu.

Už aby tady byl ten Nask, protože jeden proti šesti jen s tímhle, to nebude žádná sranda. A meč přeci vytáhnout nemůžu, to by nebylo dobrý.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Při první známce prozrazení okamžitě vytáhneš granáty a jako první vrhneš dvojici tříštivých směrem k potvorám. Díky Síle dopadnou přesně tak, aby potvory neměly šanci a můžeš si je tak škrtnout ze seznamu nepřátel.
Rozptýlit, krýt se ! Jsme tu jak na střelnici !
rozkáže hromovým hlasem velící barabelský pirát a jeho podřízení okamžitě začnou reagovat dle rozkazu. A i přes rozvinutí pirátů se ti povede vrhnout plynové granáty k těm nejkrajnějším, přesto je to jenom poloviční úspěch. Jednomu se povede plynový granát pryč a druhý se před ním pokusí uskočit, ale přesto dostane silný zásah. Okamžitě se rozkašle a začne se svíjet na ze, čímž je pro nejbližší chvíli vyřazen z boje. Ostatní se však stihnou skrýt za různé bedny, které ještě zůstaly různé rozházené po celém hangáru. Každý z nich je nyní skrytý za vlastní bednou, přičemž nejblíže je jedna asi deset metrů od tebe, zatímco ostatní jsou mnohem dále. Občas také zkusíš vyslat několik blasterových výstřelů, ale zpět k tobě se jich vrátí vždy šestkrát tolik a stihneš se schovat jen tak tak, aniž by tě něco sežehlo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Tak ty příšery už bychom měli, co tu máme dál?

Zapřemýšlím, ale ne na moc dlouho, protože už mým směrem lítaly velice milé salvy z mnoha směrů a já se musel krýt a taky s tím prostě tak nějak něco dělat. Věděl jsem o nejbližším střelci za jednou bednou celkem blízko mě, a tak mě napadlo, že by bylo bezpečnější ho vyřídt. Šlo však o to, jak to zařídit.

Když použiju Sílu jen trochu, tak by si toho ani nemuseli všimnou. Nebo by to alespoň nemuseli hned pochopit.

Zapřemýšlím znova a v tom se mi v hlavě zrodí plán. Z poza své bedny vykouknu jen na chvilku a začnu soustředěně pálit do bedny, za kterou se kryje ten nejbližší pirát přičemž se pokusím v Síle trochu do bedny strčit aby ho porazila na zem nebo se trochu odsunula. Budu doufat, že takový pohyb zakreje moje palba do bedny, následně se po tomto vtípku však radši rychle schovám, aby mi neustřelili hlavu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“