2. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
I přes svoji odpověď komunikátor nevypneš a začneš se rozhlížet po místě, kam by se dal umístit onen nalezený klíček. Na první pohled však nic jasného nenalezneš a než se můžeš pustit do lezení po čtyřech a nehlížení na méně obvyklá místa, tak opět ožije tvůj komunikátor z něhož mezitím ustala střelba.
... a nebudu se zlobit, když si pospíšíš, čím více je rozptýlíš, tím líp je budu moct vyřídit ze své strany.
ozve se Nask, než se ze své strany na chvíli odmlčí a nakonec i ukončí spojení, aby se mohl plně věnovat svému postupu k hlavnímu počítači skrz velice nepřátelské patro. Ty mezitím pokročíš ve svém hledání - prohledáš místo pod postelí, matrace, skřín, prohlédneš jestli není v ní, nebo někde při stěnách tajná polička, stejně jako prohledáš pracovní stůl. Nikde však nic nenajdeš, až se nakonec staneš uprostřed místnosti, pod poněkud tmavým světlem a trochu rozladěně se rozhlížíš, kde by jsi ještě v této malé místnůstce mohl něco najít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Ten klíček přeci někam musí zapadnout!

Zauvažuji trochu nasupeně nahlas a dlouze se na něj zahledím jako bych ho chtěl probodnout svým zrakem i Silou zároveň.

Sakra, proč já se tu zdržuju takovejma hloupostma, když bych radší měl pomoct vyváznout tomu Naskovi? Nezdá se jako zas tak špatnej chlapík, když pominu naše první setkání, kdy mi nebyl zvlášť příjemnej.

Naposled se ještě podívám kolem, zvláště pak na strop a světla, protože ty ještě nějak nestihl probrat. V případě že neshlédám, že je tam ještě něco nového, co by se dalo prozkoumat, schovám klíček do kapsy a ověnčen všelijakým palebným vybevením a s mečem schovaným pod oděvem se vydám ven z místnosti směrem k výtahu, kterým se nechám dovést do hangárů, kde se chci kouknout po lodích těch pirátů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Svůj zrak dále upřeš na strop a pečlivě jej prozkumáš kousek po kousku, až jediné, co ti zbyde prozkoumat je stropní světlo. Odendáš jeho kryt a v nečekaně velkém prostoru nalezneš nečekaně malý zdroj energie. Rozhodneš se jej namátkou prošátrat a opravdu nalezneš něco jako spínač, který ti ve stopě vedle otevře úzký prostor - dostatečně úzký na to, aby se tam vešel třeba takový osobní deník, který v případě velitele základny měl cenu zlata. Po rychlém štmátnutí se ti právě takový deník dostal do ruky a okamžitě ti odpověděl na otázku toho, kam pasuje onen klíček. Na čtení ale budeš mít času dost, tak jej pečlivě uschováš a vyrazíš do hangáru, aby jsi zkusil odhalit lodě pirátů. Jenže, jak stoupáš výtahem vzhůru tak vycítíš, že v hangáru je nějaká forma života, forma života, s kterou jsi se již měl možnost setkat v několika případech a to především na této základně. Výtahu zbývala asi dvě, tři patra do hangáru, když jsi si byl jistý tím, že ty formy tam jsou minimálně dvě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »


Měsíc Loku, Měsíční základna


A helemese! Deníček!

Zavísknu radostně, protože už jsem nečekal, že něco objevím. Hned na to se však uklidním a rychle deník i s klíčkem schovám po oděv, abych ho prostudoval, až budu mít víc času. Teď jsem však vyrazil k výtahu, který mě již v další chvíli veze vzhůru k hangárům.

Díky Síle jsem vycítil potvory, které na mě v hangáru čekaly a tak jsem výtah radši rychle zastavil patro pod hangáry a s puškou připravenou ke střelbě jsem se vydal ven hledat jeden z těch nouzových průlezů, kterým jsem se chtěl nepozorovaně dostat do hangáru, přičemž jsem se na chodbách opět rozhlížel po kamerách, které jsem svědomitě zatím ničil po celé základně.

Doufám, že tam opravdu někde mají tu loď.

Zapřemýšlel jsem, když jsem se dostal k tomu, že tam zase budou ty bestie a já s nima asi budu muset znovu bojovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Další střet s příšerami se rozhodneš dočasně odložit zastavením výtahu patro pod hangárem. Zde narazíš na kameru, která velice rychle skončí všude okolo, tak že složit ji by nezvládl snad ani nejlepší tým skládačů puzzle. Cesta k nouzovým průlezu ti neměla trvat dlouho a měl jsi jistotu, že nevylezeš přímo v hangáru, ale přiléhle chodbě, která přistávací plochu dělí zavřenými(nejspíš) dveřmi. Do chodby se dostaneš během pěti minut a nyní se před tebou otevírá několik možností. Tou první je jít skrze dveře do hangáru, užít si zábavy s příšerama a podívat se přímo tam. Další možností však byli i schody do kontrolní místnosti, které byli o odbočku dál a odkud by ses mohl bez potíží rozhlédnout po hangáru, což by ti mohlo poskytnout strategickou výhodu. Třetí možností byl průzkum přilehlých místností v chodbě a servisní haly, na kterou jsi si z tobě neznámých okolností vzpoměl až teď. Ta byla na konci téhle chodby za trochu silnějšíma dveřma a mohl jsi tam najít několik užitečných věcí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Paráda.

Pochválím v duchu sám sebe, že jsem to tak hezky vymyslel a nevyjel těm potvorám přímo pod zobák. Potom ze všeho nejdřív rychle zamířím do kontrolní místnosti, ze které se podívám na potvory u mé lodi a zároveň také zjistím, zda jsou tu ještě další plavidla, která by mohla patřit pirátům.

Potom co se dostatečně rozhlédnu se vydám do servisní haly, kde jsem si to ještě za celou dobu mé přítomnosti zde neprohlédl. Spěchám, protože chci nalézt něco, čím bych mohl piráty poškádlit, aby měl Nask o něco snažší práci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Tvé další kroky vedly do řídící místnosti, kde jsi už jednou byl a odkud jsi se mohl nádherně porozhlédnout po celé ploše hangáru. Pohled to však nebyl nijak příjemný, protože u výtahu se krčil jeden z tvorů, zatímco druhý slídil okolo lodě, v níž jsi s Naskem přiletěl. Příjemné tvému pohledu ani nebylo to, že tu stále stála pouze tvoje loď a nikde žádná stopa po lodích pirátů. Mohl jsi se ale znova podívat do počítače a nechat si vypsat nějaké údaje o servisní místnosti, stejně jako si povšiknout, že veškeré ovládací prvky související s hangárem jsou ti volně k dispozici. Schéma servisní místnosti ti ukázalo, že se jedná o dost velkou místnost na to, aby se tam schoval menší stíhač nebo opravovali části lodí, k čemuž také samozřejmě sloužila. Z přistávací plochy do ní vedli větší kovové dveře, kterými by prošla právě ona zmíněná stíhačka či část větší lodi. Dostal jsi se dokonce i k seznamu oprav, kde kromě běžných přístrojů z laboratoří a kuchyně, také byl na prvním místě napsán malý repulzorový jeřáb.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Hm, divný. Někudy se sem přece museli dostat.

Pomyslel jsem si znepokojeně a současně jsem si usmyslil, že se podívám ještě do servisní místnosti a když ani tam nenarazím na nic zajímavého, vyrazím opět do spodních pater, abych odstranil několik z pirátů a tím pomohl Naskovi ze šlamastiky. Z ovládací místnosti si tedy ještě zkontroluji, jestli nejsou dveře do servisní místnosti zamčené nebo zablokované a potom vyrazím směrem k vratům, abych se podíval, co je za nimi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Dorazil jsi ke dveřím do servisní místnosti a bez nějakých větších problémů se ti je podařilo otevřít a místnosti ti tedy nabídla svá tajemství. U stěny stálo opřené křídlo z nějakého stíhače a všude okolo bylo mnoho nářadí. Při druhé stěně, tedy vedle dveří v nichž jsi stál, bylo několik stolů s dalším nařádím a rozpracovanýma součástkama, nějaké kusy nařádí a neopravené věci se válely okolo. Přesto tě něco přímo udeřilo do očí a nebylo to nic jiného než mohutná elektropneumatická zbíječka, která tu nejspíše nenašla příliš mnoho využití nenašla narozdíl od svářečky ve druhém rohu místnosti. Svářečka byla propojená s dvěma velkýma bombama, které by jsi musel tahat navíc, kdyby jsi chtěl tahat onu samotnou svářečku. Očividně to tedy nebylo nejnovější vybavení, ale bylo použitelné, záleželo tedy na tvé vlastní představivosti, jestli se pokusíš pomocí Naskovi i nějakým nekonvenčním způsobem. Uprostřed místnosti samozřejmě parkoval onen zmíněný repulzorový jeřáb, který akorát mohl projet dveřmi do hangáru a nikam jinam.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Po vstupu do místnosti jsem si chvíli prohlížel vybavení této dílny a přitom jsem přemýšlel jak by mi něco z toho mohlo pomoci v mém snažení pomoci Naskovi nebo zjistit, co se to tady vlastně děje. Vzhledem k tomu, že se mi nechtělo tahat a zacházet s ničím, co zde bylo k dispozici, rozhodl jsem se alespoň bomby svářečky vyhodit do povětří, což by mohlo zničit celou dílnu, možná i podlahu a strop patra pod tímto, což by mohli zaslechnout nebo alespoň na přístrojích zachytit piráti, které by to aspoň trochu mohlo vyvést z míry. Teď šlo však o to, jak to provést. Neměl jsem žádný časovaný detonátor, a tak přišla opět chvíle přemýšlení.

Možná, že kdybych na té svářečce nastavil nížší výkon potom hlavici namířil na jedno z bomb, svářečku zapl a rychle odsud zmizel, mohlo by to vybouchnout až za nějakou tu chvíli, přeci jen než se ty nádrže zahřejou a vybouchnou, to musí chvíli trvat.

Podle svých myšlenek jsem taky učinil a věřil, že ohřátí nádrže na takovou teplotu, aby došlo k výbuchu, bude chvíli trvat a tak jsem nastavil nízký výkon, namířil hlavici na jednu z bomb a zapl svářečku. Potom jsem radši velice rychle zmizel z místnosti a zavřel za sebou vrata. Následně jsem se vydal zpět k nouzovému východu, kterým jsem se sem dostal a pokračoval jsem do nižších pater průlezem a čekal jsem, zda zaslechnu nějaký výbuch nebo alespoň otřes.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční Základna:
Rozhodl jsi se provést trochu explozivní odpoutání pozornosti a během chvilky jsi vše připravil ke spuštění. Opatrně jsi vše spustil a rychle jsi zamířil zpět k nouzovému schodišti, kterým jsi doposud postupoval. Výbuch se ozval zhruba v polovině cesty a otřesy byly jednoznačně citelné na celém patře a nejspíše i o několik pater níže. Co bylo však mnohem znatelnější bylo pravidelné poblikávání světel, které následovalo po výbuchu v pravidelných intervalech. Nevnímajíc to jsi dorazil až k nouzovému schodišti, když se osvětlení přepnulo na červené a ozval se nouzový poplach vybízející k okamžité akci. Netrvalo dlouho, než se ti rozezvučel tvůj komlink, což znamenalo Naska.
Předpokládám, že to je tvoje práce, že ? Nebo není a měl bych si opravdu dělat další starosti ?
ozve se Naskův zvědavý hlas, zatímco se zastavíš před vstupem do nouzového průlezu. Nask má očividně chvilku volna, protože čeká na odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční Základna:

Super! Vybouchlo to přesně jak jsem chtěl a takovou reakci světel jsem ani nečekal. To by je mělo perfektně naštvat.

Pomyslím si stále ještě spěchajíc k nouzovému východu, kde mě zastihne Nask v komlinku, do kterého mu samozřejmě trochu chlubně odpovím.

Jojo, trochu jsem to tu vyhodil do vzduchu. Mám takovej pocit, že něco takovýhlelo jsi myslel, co? To by je mělo odlákat. Pokusím se teď dostat k tobě dolů.

Začal jsem opatrně klesat průlezem do hlouby základny přičemž jsem koukal pod sebe, zda se tam neobjeví někdo nebo něco, co tam nemá co dělat. Meč jsem měl stle skryt a zbraně tak různě postrkané v oblečení kromě pušky, kterou jsem měl hozenou na popruhu přes záda, aby se mi dobře šplhalo. Komplik jsem nechal zapnutý a čekal ještě nějakou odpověď.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Spokojen s rozptýlením, které jsi provedl, jsi nyní sestupoval po žebříku do nižších pater, když přišla očekávaná odpověď od Naska.
Jenom doufám, že jsi to rozptýlení neprovedl na patře s hangárem. Rád bych měl k dispozici naši loď. Přecejenom by se odsud špatně dostávalo, kdybychom neměli čím. A systémy základny umí zjistit v jakém patře ke škodě došlo. A je pravda, že světla si sebou brát nemusel, mám dojem, že ty potvory vidí dobře i ze šera a ve tmě.
ozve se ti Nask a donutí tě na chilku zastavit, aby jsi mohl komlink spráně uchopit. Zároveň ti však sdělil, že tvé řešení nemuselo být až tak výtečné, jak se zprvu mohlo zdát. Ostatně situaci jsi mohl i trochu zhoršit, protože pokud se piráti budou vracet do hangáru, tak jistě nepohrdnou již připravenou lodí. Otázka, co tedy budeš dělat dál byla jasná - pokračovat hlouběji do komplexu nebo se pokusit nějak zajistit hangár i s lodí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Měsíc Loku, Měsíční základna:

Moji radost a spokojenost s nastálou situací velice brzo Nask zkazil. Proto jsem zastavil a na jeho slova ihned zareaval.

Noooo... Tak to bude asi trošku problém. Vyhodil jsem do povětří servisní místnost vedle hangáru, ale naše loď by snad měla bejt dobrá. Ale tak já se skočím podívat na tu loď, jestli teda stojí a zkusím ji nějak zabezpečit, aby nám tu zůstala. A za ty světla fakt nemůžu, ty vylítly samy od sebe. No fakt.

Komlink jsem nechal dál zapnutý, kdyby Nask něco chtěl a začal jsem se vracet zase zpět. k hangáru a naší lodi, abych se podíval, jestli je v pořádku a zda můžu udělat něco, aby nám ji piráti neukradli. Taky jsem měl na paměti potvory, které tam hlídkovaly, ale to jsem se rozhodl řešit až uvidím nastálou situaci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Měsíc Loku, Měsíční základna:
Po nepříjemně pravdivé odpovědi od Naska okamžitě změníš směr pohybu po žebříku a zamíříš opět vzhůru, aby tě ještě na chvilku přerušila další Naskova odpověď.
... co se dá dělat. Hlavně se teď vrať k lodi a postarej se, aby tam zůstala, než dorazím. Takže nejpozději za hodinu se seber a zmiz, protože pak se asi nevrátím ... případně dám vědět. Ale hlavně nikoho a nic nepusť do lodi, jinak se odtud těžko dostaneme ...
ukončí Nask komunikaci při níž několikrát zdůrazní, aby se lodi, vašemu únikovému prostředku, nic nestalo, stejně jako zmíní podmínky tvého setrvání na základně. Pokračoval jsi tedy znova na patro s hangárem, kde jsi věděl že se nachází minimálně dva tvorové čekající na tvůj příchod. Měl jsi tedy výhodu, že jsi si mohl promyslet svůj postup a připravit se na střet s dvěma potvorama a pokusit se jej ukončit, co nejdříve, nejlépe, aniž by ses jim musel postavit čelem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“