Mise pro Freedoma Nadda - Není čas ztrácet čas

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Gand, orbita

Rozhodl jses čelit soudu rady a zadal koordináty Coruscantu.
Už jsi šáhl na páku hyperpohonu. Když ses zarazil. Přemýšlel jsi co ti asi udělají.
Musel jsi však co nejrychleji se dostat ze systému, obraná loď se hrozivě blýžila a ty jsi měl velmi máločasu na rozhodnutí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Gand, orbita

Rozhodoval jsem se co udělám. Musím přijmout trest který my rada jedi dá.Řekl jsem si a vešel jsem do hyperprostoru. Potom jsem měl v plánu přiletět na Coruscant. Měl jsem divný pocit. Bolelo mě břicho strachy co na to řekne rada jedi, nebo jestli se vůbec dostanu přes ochranku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Skočil jsi do hyperprosturu. Seděl jsi jen tak v křesle a přemítal nad svými činy na Gandu. Za mnohé komplikace jsi zajisté nemohl, ale způsob jakým jsi si přivlastnil loď byl velmi nejedyjský.
Tušil jsi že Jedy se z tebe již zcela určitě nestane, a obával jses že to bude mít i další následky.
Po nějaké době co jsi byl pohroužen do svých úvah jsi si vzpoměl na svého zajatce.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Hyperprostor

Vzpomenul jsem si na zajatce a přemýšlel jsem co s ní. Měl bych jí dát nějaké oblečení, jídlo a vodu. Ano přesně tak to udělám. Řekl jsem si v duchu a vzal jsem její oblečení co zde leželo a nějakou vodu s potravinami a šel jsem za ní. Když jsem za ní došel podíval jsem se na ni menším úsměvem a řekl jsem jí. Tady máš oblečení. A položil jsem na ni oblečení. A tady je nějaké občerstvení. A podal jsem jí potraviny a rozvázal ji a šel od ní dál.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Tvá zajatkyně se tě evidentně bála.
Když jsi jí rozvázal jen si přitiskla oblečení na nahou hruď a odtáhla se od tebe co nejdál to šlo.
Jídla ani vody se ani nedotkla, zřejmě si myslela že jí chceš otrávit.
Strachy se třásla, ani se neopovažovala mluvit, bála se aby ses kvůli tomu nerozzlobil.V Síle jsi cítil její strach tak intenzivně že to přebilo všechny ostatní vjemy, byl to pro tvé vnímání nový zážitek, ještě jsi necítil v nikom takový strach.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Hyperprostor

Jak jsem pocítil její strach přeběhl my mráz po zádech. Snažil jsem se pomocí Síly dostat se jí do mysli a uklidnit ji. Ale měl jsem obavy, že to bude celkem zbytečné. Ale přesto jsem to zkusil a před tím jsem řekl. Neboj se mně. Já ti nic neudělám. Chtěl jsem se jen dostat z Gandu na Coruscant a nechtěl jsem žádné komplikace. A kdyby na mě tvůj manžel nezaútočil, nic bych mu neudělal a rozumně bych se s ním domluvil. Ale bohužel, dnes všichni vše jdou hned řešit násilím a já jsem se jen bránil. Nic víc. Je mi líto co sem udělal tobě a tvému manželi. Za to se ti omlouvám. Řekl jsem v tichém přívětivém a uklidňujícím hlase. A kdyby se my tento proslov nepodařil zkusil bych se jí dostat do mysli a uklidnit ji za pomoci Síly.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Strach se částečně přelil v upřímnou a horoucí nenávist.
Bránil? On se bránil před vetřelcem, tys ho ale okamžitě zabil. On by nevystřelil, jen by se zeptal co chceš, a tys ho bez milosti sťal. To je tedy to jednání rytířů Jedi? Vloupat se jiným lidem do lodi a když se chtějí bránit okamžitě je zabít? Ste obyčejní vrazi! Využíváte všech možných výhod ale normální lidi jen zabijete když se vám připletou do cesty! Měli by jste všichni pomřít do jednoho!
Vyprskla na tebe plná nenávisti.
Tak tak se ovládla aby se na tebe nevrhla a nesnažila se ti vyškrábat oči.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Hyperprostor

Dobře, máš pravdu. Ale jediové nejsou takový. Já už jedi nejsem. Jediové jsou arogantní a ctižádostiví. Většinou se povyšují nad ostatními. Já jsem vypovězený jedi, tedy zatím ne ale to přijde. Věř my. Chovej se jak uznáš za vhodné. A neboj se. Neublížím ti. Ale spíš vidím na tobě, že by jsi mě ráda viděla v kaluži krve se zavřenýma očima. No, řeknu ti to takhle. Vydrž až doletíme na Coruscant. Záleží na tom co řekne rada. Potom si mě klidně do té kaluže krve nasekej. A teď se obleč. Já jdu řídit loď.Řekl jsem naštvané twielce a šel jsem do kokpitu řídit loď.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Arogantní, ctižádostiví, povyšující se nad ostatními? To na tebe celkem sedí.
Štěkla za tebou.
Vešel jsi do kokpitu. Cesta na Coruscant se blížila ke konci.
Vysoupil jsi z hyperprostoru. Před tebou se tkvěl Coruscant, okolo něj byly stovky lodí létajícími všemi směry. Začal jses k němu přibližovat.
Tady planetární obrana Coruscantu, identifikujte se!
Ozvalo se z vysílačky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Hyperprostor

Tady opět Dall Dark jsem jedi. Vracím se z mise na kterou jsem byl vyslán radou jediů. Řekl jsem do komunikační vysílačky a dodal jsem. Je tu semnou jedna pasažérka . Domluvil jsem a čekal na odpověď. Přemýšlel jsem co řeknu ale byl jsem tak nervózní že jsem nestačil myslet nad něčím jiným než nad radou. A o tom jak mě vypovědí z řádu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, orbita

I když jsi řekl že jsi tu opět tak to nevypadalo že by tě poslali hned dál.
Po nějaké chvíli se vysílačka opět ozvala.
Pokračujte do hangáru chrámu jedi. Máte zelenou.
Opět jsi zrychlil a letěl jsi k chrámu, kde jsi za nedlouho přistál.
Technik zde už na tebe čekal.
Hele! Tohle neni loď co sem vám dal. Co si s ní udělal? Nebo že by to bylo kvůli Starkovi? Asi jo co. No nic máš jít i s tou tvou pasažérkou k radě.
Oznámil ti technik a šel se postarat o loď.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, chrám rytířů jedi

Jo už jdu. Hej ty dívko jak pojď. Zavolal jsem na dívku a šly jsme spolu k radě cestou jsem si připravil pevné nervi a kapesník na slzy. Jak jsme se dostali na chodbu která vedla rovnou do zasedací místnosti rady. Bylo to zhruba 15 m. Zastavil jsem se a podíval na twielku. A zeptal jsem se jí. Jak se jmenuješ ? Řekl jsem se přívětivě dívce.
Naposledy upravil(a) Freedon Nadd dne 21.4.2009 19:08:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Přestože byla tvá zajatkyně starší než ty tak jsi ji nazval dívkou. Ona však nejevila nejmenší ochotu jít s tebou.
Musel jsi ji tedy táhnout, téměř násilím za sebou.
Pomóc. Je to vrah! Zastavte ho někdo! Pomoc!
Křičela tvá zajatkyně, ostatní na chodbách se za vámi otáčeli, ale nikdo se nerozhodl vás zastavit.
Na otázku jak se jmenuje nezareagovala nijak.
Když jsi vsoupil, do místnosti rady, překvapilo tě že všichni stojí a probodávají tě očima.
Volali z hangáru. Našli v lodi, kterou jsi přiletěl, mrtvolu.Vysvětli to! A kdo je ona? Pust ji!
Ač bylo vše vysloveno přísně, poslední věta přímo práskla, že jsi jí nemohl vzdorovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Coruscant, chrám Jedi


Ano vše vysvětlím. A začal jsem vyprávět jak jsem s mistrem doletěl na Gand a co jsme tam dělali a jak jsem to pokazil a potom jsme utíkali. V části kdy zemřel mistr jsem zesmutněl a zpomalil v mluvě. A pak jsem zase nahodil tempo na vyprávění o tom jak jsem se dostal do jungle a jak jsem se z ní dostal. Pak jak jsem se dostal na cizí loď a co se na ní stalo jak se co stalo a jak jsem se dostal na Coruscant. A tak jsem tu teď před vámi. Očekávám že dostanu trest.Začal jsem se potit, byl jsem nervózní a celí jsem se třásl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Coruscant, chrám Jedi

Twi'lečka, kterou jsi pustil se sesypala k nejbližší zdi a snažila se odplížit co nejdále od tebe. Jeden z mistrů k ní přišel a začal jí utěšovat.
Cože?
Tvé vyprávění mistry přímo šokovalo.
Proč jsi ho zabil? Mohl jsi ho odzbrojit. Mohl jsi dosáhnout mnohem lepších výsledků mírovou cestou. Proč jsi ho pro Sílu zabil?
Rada byla zcela zmatena tvým počínáním.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“