V Exilu - mise pro hráče neer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Sběrač se široce usmál a zamnul si ruce.
Vyslovil však cenu která byla o polovinu vyšší než byla skutečná cena součástek.
Z jeho výrazu však vyplívalo že očekává že budeš o ceně smlouvat, proto tedy nastavil cenu výše, aby měl kam jít dolů.
Oba tví společníci mezitím dokončili svůj nákup a stáli stranou a čekali až budeš hotov i ty.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Ty součástky mají o mnoho menší cenu, možná víc než o polovinu. Uděl mi lepší nabídku, kterou bych mohl do těch součástí investovat.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Prodavač nad tvím odhadem ceny jen vyvalil oči.
Hele, zase nenecham okrást.
A vyslovil cenu o něco nižší.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Dobře, dobře, Ale tvoji cenu nemohu přijmout, trochu uber, jestli chces mit kšeft

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Sběrač se ušklíbl, evidentně se mu tvůj tvůj přístup nelíbil.
Tak fajn.
Tentokrát byla cena jen lehce nad obvyklou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - tábor sběračů

Myslím, že níž už nemohu, jinak odejdu s prázdnou,
Dobře, tuhle cenu beru
Dal jsem sběrači požadovanou částku, vzal jsem součástky, a přišel jsem ke společníkům.
Můžeme vyrazit?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, tábor sběračů

Čekáme jen na tebe.
Pokrčil Kolin rameny a vydali jste se oklikou k vašim speederovím motorkám.
Má ještě někdo z vás nápad kam jít, nebo odtud můžeme vypadnout?
Otázal se ještě Zik když jste nasedli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine

Mě tu nic nedrží
Řekl jsem, zatímco jsem nasedal na speederovou motorku.
Takže jestli někam nechce Kolin, tak můžeme leťet
Nastartoval jsem motorku, připraven vyletět až nastartují oni.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine

Můžeme letět.
Prohlásil Kolin a vyjeli jste k lodi.
Nalodění i odlet z planety proběhl bez problémů. I samotný let hyperprostorem byl v klidu.
Problémy nastali až když jste vystoupili z hyperprostoru u Tatooine.
Byj jsi zrovna ve vaší kajutě když na vás Kolin, který byl v kokpitu, zavolal.
Sakra, máme problém. Poďte sem.
Učinili jste tak. To co jste viděli vás vůbec nepotěšilo.
Na orbitě zuřila bitva, republika se nějak musela dozvědět o vaší aktivitě na planetě a přiletěla to zarazit.
Viděli jste 3 křižníky třídy heamerhead, několik korvet třídy Foray a spousty stíhačů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - orbita

A sakra!
Zaklel jsem, když jsem vyděl co se děje na orbitě.
Myslíte, že by sme se mohli dostat až do přístavu? zeptal jsem se ostatních
Z tohohle asi jen tak nevyvázneme
Po tom, co ostatní řeli svoje názory jsem přiskočil k laserovému dělu, připraven odrážet nepřátelské útoky.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, orbita

Jako bychom měli na výběr.
Odpověděl ti Zik a sedl si na místo kopilota, střeleckou věž jste měli jen jednu a ta byla tvá.
Mezitím jste z několika explodujících, vašich, stíhačů ucítili smrt nějakého vašeho kolegy, temného jediho. Občas jste ucítili že byl nějaký zabit i na povrchu, ale zdále se že Sith poslal své Temné Jedi no vesmíru.
Bitva začala vypadat čím dál tím více ve prospěch republiky.
Právě ses upoutal do sedadla střelce když jsi to ucítil. Sith byl zabit.
Podle toho co jsi slyšel z kokpitu tak to tví kolegové cítili také.
Kolin stočil loď od planety.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - orbita

Hleďel jsem si svého, a třílel na nejbližsí stíhače. V tom jsem to ucítil.
Najednou jse ve mě smíchalo několik pocitů, a hlavu jsem měl plnou myšlenek.
Zabit? Lord Vaena jen tak někdo nemůže zabít. Jak by se mohl nechat takhle pokořit? Kvůli čemu jsme se táhli takovou dobu až na dantooine, aby naše snaha přišla vniveč.
Zahtil mě vztek a záchvat nezřízeného, skoro by se to dalo nazvat šílenství.
Střílel jsem kolem sebe z děla, jak jsem jen mohl, a snažil jsem se vzít do hlubin vesmíru každou stíhačku, kterou uvidím.
To byla jediná šance na to, abych to někam dotáhl. Poprvé v životě jsem mohl být Někdo. A Republika to zase úplně po*rala. Za takovou zradu přeju celýmu tomu kultu, tomu řádu, aby zemřel pomalu, a bolestivě. A republice, ať její vláda trvá dny, a její zánik.
Sestřelil jsem dalšího stíhače. Snažil jsem se alespoň trochu uklidnit. Alespoň tak, abych mohl normálně houknout do kabiny:
Kam míříš?
Zasypal jsem salvou laseru dalšího stíhače.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, orbita

Kam asi? Pryč!
Zařval na tebe Kolin zpět.
Nevim jak ty, ale mě už na Tatooinu nic nedrží. Republice to hodlam vrátit, ale až budu mít trumfy v ruce já.
Se podívej okolo! Republika to tu už spíš jen čistí.

Osvětlil ti tvůj postoj Kolin.
Má pravdu. Pomstíme se, ale ne teď a ne tady.
Podpořil ho Zik.
Stíhač na který jsi zrovna střílel udělal perfektní otočku, takže jsi minul, a dál se na tebe řítil. Podle Síly jsi poznal že v ní sedí Jedi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - orbita

Samozřejmě že pryč, vrhnout se na ně nemůžeme. Spíš jsem se ptal, na jakou planetu chceš zhruba letět.
Zavolal jsem do kabiny, ve které seděl Zik a Kolin. Plně jsem se soustředil na jedie a jeho stíhačku. Měl jsem takový vztek, že bych snad sestřeli celou letku jediů. Začal jsem střílet v dávkách laseru tak, aby seměl místo na žádné úhybné manévry. Zatímco jsem střílel, snažil jsem se ho Silou alespoň trochu Jedie vyvézt z rovnováhy, snažil jsem se mu dát stísněný pocit. Jako by už neměl žádnou šanci na přežití.
Tatooine už byl nejspíš vyhlazen od všeho, co připomínalo Sithy. Celá flotila co byla na orbitě ničila posledí zbytky temných jediů.
jestli přežijeme, pomstím se republice a bude mi jedno jestli zítra nebo za 10 let.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, orbita

Planetu budu řešit později. Teď beru první možnej kurz pryč.
Ozval se Zik z kokpitu.
Ty ses mezitím plně soustředil na dotírajícího Jediho. Jestli se tebou nechal znervóznit tak to nebylo poznat. Vyhýbal se vskutku mistrně, a několikrát jeho zbaně pokropily štít lodi.
Zbav se toho hajzla ať nás nemůžou sledovat!
Zařval na tebe Zik.
A sakra, jeden foray de po nás. Pospěš si.
Doplnil ho Zik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“