V Exilu - mise pro hráče neer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, před enklávou

Poodešel jsem od zběračů na místo, kam šel Zik a kde už čekal Kolin.
To neni dobrý. Nevim jak vám, ale mě se do osady nechce. Možná bysme se mohli do enklávy vloupat. Ale co bysme udělali pro to aby si nás nevšimli zběrači, to nevím.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Koline nevšim sis nějaký díry ve zdi, okna, nebo něčeho, čim by se dalo prolízt dovnitř?
Zeptal se Zik po chvilce přemýšlení.
Nevšim, ale je to velká budova. Někde by něco bejt mělo. Přece jen to tu bombardovali.
Odpověděl mu Kolin.
Tak se teda podíváme. Ale nejdřív bysme měli my dva odejít aby nás viděli odcházet a neměli podezdření.
Prohodil k tobě a šel zase zpět.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, před enklávou

Poodešel jsem od Kolina, který se šel podívat okolo enklávy, a prošli jsme kolem zběračů jakoby jsme museli odejít do osady. Přitom jsem avázal rozhovor se Zikem, dostatečně hlasitě aby to slyšeli i zběrači.
Jak to uděláme s tim povolenim? Budeme muset promluvit se správcem osady, která nám ale asi nedá to povolení jen tak.
Zašli jsme tak daleko, aby nás neviděli.
Obejdu to tak, abych byl za enklávou a tam to obhlídnu. Domluvíme se
telepaticky. ok?
Naposledy upravil(a) Neer dne 23.5.2009 06:53:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Křičís zbytečně nahlas.
Klidně odpověděl Zik.
Poté co jsi mu řekl svůj plán tak jen pokrčil rameny a vyšel klidně na druhou stranu aby enklávu obešel z druhé strany.
Ty jsi se vracel oklikou podobnou cestou jako šel předtím Kolin. Za chvíli jsi byl za enklávou.


Prosím editni si tu správkyni osady (napiš za správcem). Přestože ty víš že je to správkyně tak tvá postava se to neměla jak dozvědět.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, před enklávou

Ocitl jsem se na opačné straně enklávy. Vypadalo to tam stejně jako před ní - ohořelé trosky. Porozhlédl jsem se po nějakém otvoru z doby, kdy byla enkláva bombardována. Pokud jsem nic nenašel, šel jsem se podíva dál za enklávu, směrem ke Kolinovi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, za enklávou

Zahlédl jsi několik tovorů ve zdivu, bohužel všechny vedly do místností kde byly zbořené stěny, stropy a podlahy, tudíš ses nedostal dál.
Po chvíli hledání jsi uviděl, asi patnáct metrů nad zemí, otvor ve zdivu který vypadal celkem nadějně.
<Našels něco?>
Ozval se ti hlas Zika v hlavě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, za enklávou

<Myslím že něco mám. Ale nevím to jistě půjdu se tam podívat a pak se ti ozvu.>
Snažil jsem skrz Sílu poznat, jestli je vně díry nějaká životní forma větší než brouk. Když nebyla vyskočil jsem do díry, a poté, co jsem našel cestu dál, jsem se ozval společníkům, abysme co nejdříve vyrazili.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, za enklávou

Soustředil ses na onu díru ve zdi a snažil se vycít život.
Něco jsi skutečně cítil. Nebyl jsi však schopen rozpoznat co. Možná více malého, možná něco velkého. Jisté však bylo že je to primitivní, instiktivní mysl(y).
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - u otvoru do enklávy

<v tý díře něco je, nerozpoznám co. Raději si pospěšte.>
Poté co přišli ke mě, jsme na tři skočili do jámy, kde jsem okamžitě zapl meč, abych se podíval proti čemu čelíme.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, u otvoru do enklávy

Poté co jste, pomocí odrazů od trosek, vyskákali až nahoru, jste hrdině, se zapnutými meči, vrazili do enklávy, a k smrti vydělili skupinku gizek.
Ještě žes nás zavolal, samotnýho by tě sejmuli.
Ironicky prohlásil Kolin, a ignorujíce gizky vyrazil ke dveřím. Zik ho smějící se následoval.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - enkláva

No dobře, dobře, smějte se mi, když vám to udělá radost, ale vzomeňte si na to přísloví: Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp.
Prošel jsem těmi dveřmi také,a zasoustředil jsem se, jsetli není někde poblíž nějaká věc citlivá na Sílu.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine - enkláva

Já to znam i jinak.
Odpoví ti Zik.
Kdo se směje naposled, ten má dlouhé vedení.
Převypráví svou verzi, Kolin z toho vyprskne smíchy.
Ale dost legrace, zpátky do práce. Rozdělíme se ať to máme dřív za sebou.
Ukončí zábavu Zik.
Rozejde te se každý do jiné chodby.
Cítíš jak tví společníci začali silou pátrat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - enkláva

uvidíme, čí verze je správná
Řekl jsem ještě Zikovi než jsme odešli. Po vzoru ostatních jsem začal pátrat po věcech citlivých n sílu.
už mě štvou ti dva. przo se už neudržím, a asi jednoho z nich uškrtím, a bude mi uplně jedno kterého.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, enkláva

Procházíš enklávou, evidentně nejseš první kdo zde byl.
Různé skladovací místa a skříně jsou vypáčené a vybrakované. Je zde velmi málo předmětů, sběrači si dali záležet.
Ani Síla ti ni zvláštního neukazuje. Celá enkláva je "nasáklá" světlou stranou Síly. Zdá se že Jediové zanechali svůj otisk i ve zdech enklávy. Oproti tomu Síla ve tvých společnících velmi kontrastně temně žhne.
dostal jses do nějaké tělocvičny, či výcvikové haly. Nic zvláštního necítíš, ale všimneš si že terminál na zdi stále má ještě nějakou energii.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - enkáva

Tělocvična. Jako bych viděl ty maličké slbé Jedie jak se tu moří se svými rádoby učiteli, kteří se snaží mladým vysvětlit že všechna užitečná Sía je dobrá. Naivní, bázliví mistři kteří se bojí pohlédnout Síle do očí.
Tělocvična byla téměř čtvercová, trochu okouřená místnost na které zůstala ještě nějaká barva. Uprostřed tělocvičny se čněla modrá konzole, asi s výukovým programem. Usoudil jsem že by nemusela být nijak chráněná hesly, tak jsem se šel podívat co konzole ovládá.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“