2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Jen tak? JEN TAK?!?
Začal zvyšovat hlas, ale hned ho zase ztišil.
Hele, nevim na jak dlouho tu seš zavřenej, ale věř mi, jediho tu budou mlátit tolik že vedle toho budu vypadat jak na prázdninách, bylo tu už pár dozorců pořádku, a viděl jsem jak skončili, nejhorší práce, šikana, museli podržet i těm nejhnusnějším tady. Tady de o život.
Snažil se tě přemluvit.
Hele nech si to dneska projít hlavou, při večeři se domluvíme, skus vymyslet něco, jak to udělat.
Rozloučil se a rychle odešel pryč.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Po snídani jsem šel na pokoj. Můj spolubydlící se ještě nevrátil z těch jatek.........a asi se už nevrátí........škoda, začínal jsem si s ním rozumět......začal jsem klikovat........a začal jsem pořádně cvičit.......procvičil jsem všechny svaly v těle mezi tím klikováním jsem šel na oběd, nic zvláštního, opět proteinové jídlo co se pomalu nedalo jíst a pak jsme se vrátil do své cely a začal znovu cvičit........a když byl večer a svolávali nás na večeři šel jsem a opět jsem si sedl sám ke stolu, oddělený od všech ostatních...........a čekal jsem na příchod Kitha......a promýšlel jsem si plán........takže, když se budou testovat ty kluzáci, bude celkem chaos.....a jak odletí tak bude u lodí minimum stráží a většina stráží bude hlídat hlavní sektor odkud utíkají vězni nejvíce a to šachty........takže budou dobře hlídány cely......a toho využijeme. omráčíme a když to bude nutné tak zabijeme strážné co budou hlídat u lodí.........a nebo použiji Mind Trick na stráže.....něco bych jim nakecal a potom bych se rychle vloupal do lodě.....a v tom přišel Kitho a sedl si ke mě ke stolu a já jsem mu řekl můj plán ale místo verze s omráčením jsem mu řekl tu verzi kde udělám Mid Trick.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Vrátil ses po snídani do své cely která zela prázdotou. Chtěl sis zacvičit, ale bolest nohy ti to příliš nedovolovala. Nebyly ti totiž vráceny berle, tak jsi tedy musel jít na ,i ze snídaně bez nich, což bylo značně nepříjemné.
Okolo poledne vás poslali na oběd. Opěr jsi jedl svou protejnovou kaši když jsi za sebou uslyšel posměšný hlas.
Gratuluju, právě si vyhrál lekci v potápění.
Oznámil ti, chytl tě za hlavu a zanořil jí do tvé misky. Hlava ti do ní zajela tak rychle že kaše vystříkla na všechny strany.
Tebe však v misce udžoval i nadále, takže ses začínal dusit.
Ještě jsi slyšel že se ti ostatní vězni, z plných plyc chechtají.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Slyšel jsem chechot vězňů.....ale ten mi až zas tak nevadil, spíše mě naštval ten ko*ot co mě narval hlavu do talíře...držel mě a mačkal hlavu do talíře oběma rukama takže to celkem bolelo.....neváhal jsem a jednou volnou rukou jsem mu dal ránu do zubů a druhou rukou do slabin, obě dvě rány byli rychlé a velice účinné....čekal jsem, že se na chvílí oddálí a já budu mít šanci se nadechnout.......kdyby to nevyšlo tak bych ho chytil za hlavu a omlátil bych mu ji o stůl, a bodl bych mu lžící do oka, ale druhou stranou lžíce, tam kde je jakoby zaoblený bodák......Chcípni ty hovado !
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Ohnal ses po svém, trýzniteli. Vzhledem k tomu že stál za tebou tak byly pokusy o tvou obranu značně neúčiné, naopak vyvovaly velké veselí, neboť to celé působylo dojmem že se snažíš vzlétnout, a máváš rukama jako křídly. Snaha o uchopení jeho hlavy byla stejně neúčiná, což bylo tak trohu štěstí, neboť mezi jeho hlavou a stolem se nacházela hlava tvoje, takže by sis dal ránu do týla.
Po chvíli, už si opravdu nutně potřeboval vzduch, tě pustil a se smíchem odešel. Ostatní v kantýně se ti přestali smát a začali se opět věnovat svému jídlu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Naštvaně jsem se podíval na odcházejícího blba...když byl ode mě asi deset metrů hodil jsem mu do hlavy misku s jídlem a sklenici......tak a máš to ty haj*le!Jak ho to trefilo do hlavy začal jsem se smát. Muhehehehe háhahaha háhaha.A ostatní se začali smát semnou.........věděl jsem, že se vrátí a něco mi udělá ale jak by se přiblížil dal bych mu táckem přes hlavu. A po případě bych mu vrazil pěstí do ksichtu.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Smích ostatní byl velmi chladný, prakticky žádný.Už jen proto že byl moc daleko na přesný hod, takže miska proletěla okolo, a hrneček, již po letu vyprázdněn, mu narazil do zad. Vězeň se jen otočil.
Koukam že ti to nechutná, a budeš radši o hladu, hmm, pak to tu nezapomeň uklidit a se smíchem odešel.
A nemýlil se. Vzápětí se totiž nad tebou objevil zříznec kuchyně a dal ti takovou za ucho že jsi sebou sekl na zem.
Ty hajzle! Koukej to uklidit, a dělej než se naštvu!
Zůstal nad tebou stát a čekal až tak vykonáš, nic čím bys to uklidil ti však nedal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Vzal jsem tácek a pomocí ruky jsem to na něj naházel a pak jsem vše uklidil a odešel jsem do své cely....tam jsem zůstal až do večera...pak jsem šel na večeři...Kith už tam seděl a já jsem si sedl k němu a řekl jsem mu můj plán co jsem měl naplánovaný odpoledne......jak jsem domluvil zeptal jsem se ho. Co ty na to ?Řekl jsem a čekal jsem na odpověď..............přemýšlel jsem co se asi za ty dva týdny stane.......to asi dostanu párkrát přes hubu....tohle topení v talíři nebyla poslední věc co se mi tady ve vězení stane........
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Začal jsi uklízet nepořádek co jsi způsobil, jelikož jsi neměl žádný hadr na setření zbytků kaše, musel jsi použít svůj vlastní oděv.
Po cestě do tvé cely tě však čekalo další nemilé překvapení, do cesty e ti postavil jeden hlídač.
Co to má znamenat? Jakto že si špinavej jak prase? Jestli je to normální tam kde si žil dřív, tak tady rozhodně ne! Koukej to vyprat ty parchante!
Začal na tebe řvát a popostrčil tě směrem, kde jsi měl zřejmě očistit svůj oděv.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Jo už jdu........ty hnusnej s*či.
Odpověděl jsem hlídači a šel jsem zřejmě do prádelen.......cestou jsem potkal akorát pár vězňů vracejících se z oběda.......ani si mě moc nevšímali a já jich také ne.....cestou jsem přemýšlel na moje setkání s Khitem......snad přijde a náš plán vyjde a my se dostaneme pryč z tohohle proklatého vězení....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Strážný tě dovedl do něčeho jako prádelna, tam tě strči k umývadlu.
A ne že ucpeš odpad.
Křikl na tebe.
Ty jsi mezitím zjistil že teče jen ledová voda a že nedostaneš k dispozici žádný prací prostředek ani nic takového.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Žádný strach......odpověděl jsem strážnému a pustil jsem vodu a zjistil jsem, že teče jen studená a nejsou zde žádné prací prostředky.......No nic budu si muset poradit sám.........řekl jsem si a začal jsem drhnout rukou svůj rukáv který jsem měl špinavý........a když jsem ho měl celkem čistý šel jsem zpět směrem k východu kde na mě čekal strážný a měl jsem naplánováno jít do své cely.........
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.


Děláš tu louže ho**do. Vyždímej si to alespoň!
Okřikl tě.
Poté co jsi tak učinil tě vzal zpět do tvé cely.
Když jste tam doraili potkal jsi dalšího bachaře s jedním vězněm.
Vedu ti novýho spolubydlícího.
Křikl na tebe bachař.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Hm.....všiml jsem si......odpověděl jsem stručně bachaři a dále jsem se sním nezatěžoval.......opřel jsem se o mříž ramenem překřížil jsem nohy a pozoroval mého nového vězně a snažil jsem rozpoznat rasu.......vypadá jako zabrak......ale má na hlavě nějakou divnou čepici přes kterou nevidím jeho růžky........říkal jsem si v duchu při prohlížení mého nového spoluvězně.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Tvůj nový spolubydlící zachoval mlčení a vylezl nahoru na palandu kde se pohodlně usadil.
Stáže si vyměnili pár tichých slov. Poté se zasmáli a odcházeli.
Uží si to Jedi!
Rozloučili se stebou potměšilím smíchem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“