Mise pro elinor (Arya Corriolan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Sotva se s Fay usadíte, už se vám na stole objeví jídlo, které mezitím Kyp s Jainou objednali, nic extravagantního, spíše poměrně vyvážená strava, která by mohla chutově trumfnout tu v jídelně na Ossusu. Jakmile je okolo vás prázdno, takže můžete klidně mluvit, tak rychle zvážní i Jaina a k proslovu se uchystá Kyp, zatímco Fay odloží svou vidličku, protože jídlo bude muset počkat.
Takže, původní rozestavení bude pozměněno a to díky intervenci vedoucího akce, idiota ... teda majora Saychela. Říká, že přítomnost Jediů v publiku a mezi sportovci nebude působit dobře a protože mu nějaký tupý pohlavár z čela Aliance dal tu pravomoc, tak bude v čele, i kdybych stál na orbitě s Drtičem Hvězd. Co z toho vyplývá ? Děvčata budou mít na starosti přípravné místnosti ve vnitřku stadionu a zaměřit by jste se měly spíše na osoby, co tam nepatří. Jaina bude dohlížet na mediální centrum a já budu mít na starosti vnější kontrolu stadionu. Stručně řečeno, mohli jsme klidně zůstat doma, takhle jsme tu doslova jako obětní beránci, kdyby se něco pokazilo.
vydechne si Kyp a vidličkou dost razantně napíchne nemalý kus masa před sebe a zvedne ho před sebe. Jen těžko se bránit pomyšlení, že by místo kusu masa chtěl mít na vidličce Saychela, ať už Kyp je nebo není mistr Jedi.
Nejhorší je, že tohle celé bude podobné během celých her, zkusíme s tím ještě něco udělat, případně Saychela obejít, ale bude to složité. Obávám se děvčata, že budete muset přehodnotit také případné plány na sporty, na něž jste se chtěly podívat.
podotkne Jaina rezignovaným tónem a když pohlédneš na Fay, tak nemůžeš nespatřit směsici zmatku a jakého rozčílení. Nakonec se skloní ke své porci a vzorně si ukrojí svoje sousto.
Tátu bych na něj poslala ...
sykla jenom podrážděně než ho spolkla, ale bylo jasné, že to museli slyšet všichni. Kyp se možná trochu nečekaně pousmál a rozhodl se přecijen svůj kus masa naporcovat a Jaina si očividně nebyla jistá tím, jak se tvářit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

A já už se chystala říct, že když se něco pokazí, nebude to na Jedi, ale na Seychela,
povzdechnu si v duchu a vyrovnaně se pustím do svého salátu.
Co, tátu... odložím na moment vidličku a obrátím se na Fay. Spíš táty. Tvůj by mohl zaintrikovat, aby můj dovezl Saychelovi na hlídání dvojčata!
Pak se usměju na Jainu. V pohodě, prostě se přizpůsobíme, s tím si nemusíš dělat starosti. Rozhodně vám nechceme působit žádné komplikace.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay se pousměje a Kyp jenom zakroutí hlavou, že jim s tím rozhodně starosti neděláte.
Já, my, nepochybujeme, že to zvládnete, jen mě štve tahle hloupá degradace. De facto nás využívají, kdyby se jim něco pokazilo a nejhorší je, že když jsem trochu zvýšil tón, tak hned vytáčel kancelář na Coruscantu.
podotkne Kyp, zatímco se všichni s chutí prodírají svou večeří. Kypova porce mizí dost rychle a atmosféra nepatří mezi ty nejpříjemnější, nakonec však Jaina položí příbor a přichystá se k prohlášení.
Zkusím ještě poslat zprávu na Ossus, třeba s tím strejda a ostatní něco udělají, zatím se holt budeme muset podrobit rozhodnutí majora.
navrhne Jaina a Kyp přikývne, protože tuhle možnost ještě nezvážil a možná tak trochu zalitoval, že u toho nebude osobně osobně až se některý z vlivnějších mistrů Jedi pustí do hájení zájmů. Jemu samotnému se často v těch pozicích jednalo špatně, protože mu pořád všichni připomínali hříchy jeho mládí.
No teď dojíme a já půjdu meditovat. Zítra v deset dorazíme na stadión a začneme s nějakýma přípravama tam. Zatím se regenerujte.
dodal ještě Kyp, aby však spíše popohnal ostatní, protože on sám měl už snězeno a jenom uždiboval čokoládový dezert, který upoutával Fayinu pozornost natolik, že trochu navýšila rytmus spořádání hlavního chodu.
-----------
Klidně můžeš věci posunout od večeře až na pokoj, aneb vše co mělo být, řečeno bylo a Fay bude následovat - ať se trochu pohneme a neskončíme pak na dvaceti stránkách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Večeře proběhla v ponurém tichu, což si tak dobré jídlo a vlastně i maskování jedijské přítomnosti na Denonu nezasloužilo, ale co se s tím dalo dělat. Narušovaly ho pouze věty typu "Teto, prosím, mohla bys mi podat solničku?", "Fay, nevrť se tolik na té židli!", "Při výběru nápojů se dívejte výhradně do nabídky nealko a o tom s vámi nehodlám diskutovat!", "Strejdo, a nechceš mi opravdu nechat ten moučník? Musíš si přece hlídat svůj krevní tlak a nadváhu..." a tak dále, a tak dále, že by nás skutečně někdo považoval za šťastnou a spokojenou rodinku z vyšší třídy. Alespoň tak, jak to bývá normální u šťastných a spokojených rodinek z vyšší třídy, jak by poznamenal táta.
V duchu jsem přemýšlela o komixu, kde bude do hlavní role angažován major Saychel, spolu s mými malými bratříčky. Ta představa prostě BYLA dokonalá a měla jenom ten háček, že jsem si nebyla jistá, jak by ona osoba reagovala na některé Rikovy a Geriho oblíbené kousky.
...třeba by to šlo vyzkoušet. Přemluvíme Kypa, aby v rámci vyššího blaha pomohl se Saychelovým únosem, a pak majora vysadíme s dvojčaty na pustou planetu a budeme je sledovat...
Nějak mi z té rovnice vycházel zkrotlý zpravodajec a zkrotlí sourozenci, tedy tři jednoznačně pozitivní skutečnosti, které by Galaktické alianci bezpochyby prospěly coby projev vyššího dobra.
Nejspíš to nebyla úplně nejsvětlejší představa, ale taky nic, co by mě nutilo uvažovat, jestli náhodou nejsou jantarově žluté oči hezčí než ty zelené, co už mám od narození.
Jestli Saychel bude moc štvát, kašlu na rovnováhu a asi to opravdu promyslím.
S poukázáním na štíhlou linii přenechám půlku dezertu Fay (přece jen, Kyp se na svou cukrovinku tvářil poněkud majetnicky a nechtělo by se mi riskovat, že na její obranu před čokoládychtivou padawankou sestaví z předmětů na stole provizorní Drtič sluncí - solnička by na to rozhodně měla vhodný tvar a kdybych ji smíchala s obsahem pepřenky, trochu si pohrála s víčkem a začala trénovat telekinezi, výsledek by zajisté stál za to - a to nejsem mistr Jedi!) a při nejbližší příležitosti se odklidím do našeho pokoje, převléknu se do spacího trika, zavrtám se pod deku a doženu spánkový deficit vzniklý mými usínacími problémy v hyperprostoru.
V duchu si udělám velkou poznámku, že bych si měla na příštím tréninku eskadry odlovit Kirloca a vzhledem k jeho zdravotnickému kurzu a dalším nadstavbám si s ním důkladně promluvit o prášcích na spaní.
Je to sice hnusná chemie, ale pokud bych měla cestovat x hodin hyperprostorem a pak před samotnou akcí nemít možnost si pořádně odpočinout, byla bych v maléru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Nikdo se u večeře příliš nezdržoval a hned jakmile Fay slupla jeden a půl dezertu, tak jste opustili jídelnu a zamířily zpět na pokoje. Únava a spánkový deficit si na tobě vybraly svou daň a proto jsi brzo zalehla, zatímco Fay byla ještě vzhůru.

Kdyby jsi neznala Fay, tak by jsi si mohla myslet, že byla vzhůru celou noc, protože byljiž vzhůru, když i z tebe slehla únava a probudili tě paprsky denního světla. Fay seděla v meditativní poloze na posteli a okolo ní se vznášela asi pětice různých předmětů a v jednom z nich jsi poznala i svůk blok. Aby to nebylo vše, tak se předměty různě protáčely a pokud možno všechny v různém směru - vše tedy naznačovalo, že tělesné protažení má Fay již za sebou. Při pohledu na budík se ti dočkalo úlevy, protože do desáté hodiny zbývala ještě hodina a půl a to ti dopřávalo při desetiminutové cestě ke stadiónu nadhernou hodinu a něco volného času pro očistu a případné přípravy, jež by jsi chtěla udělat. Fay si tvého probuzení doposud nevšimla a stále se plně soustředila na své cvičení, které nyní dostalo nového rozměru, když se předměty začali i různě střídavě pohybovat nahoru a dolů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Brý tro, rodino, to je zase Sernpidal...
Zpravidla, když pronáším tuhle větu nahlas, stojím ve dveřích do kuchyně, na nohou trepky, přes rameno ručník, v ruce pouzdro s hygienickými potřebami, a směřuju do koupelny. A dávám najevo, že nejsem v zrovna dvakrát komunikativním stavu a kdyby byl někdo tak hodný a připravil mi hrnek kakaa se šlehačkou, mohl by třeba i udělat něco pro galaxii. Zpravidla to alespoň někteří z přítomných Jediů pochopí.
No, teď to budu muset vydržet bez toho.
Protáhnu se, vypnu svou přítomnost v Síle na minimum a proplížím se do koupelny. Předpokládám, že Fay už má svou rozcvičku a hygienu za sebou - takže jí určitě nebude vadit, když si svoje záležitosti odbydu někde v soukromí.
Po očistě a základním rozpohybování se začnu pozvolna znova otevírat vnímání Síly a především V SÍLE. Pročišťuji si svoje naladění, upevňuji se ve svém bodě rovnováhy, a když se cítím být dostatečně připravená na všechno, co den může či nemůže přinést, vrátím se zpátky do pokoje (kde by mě v klasickém procitání rušila přítomnost jiné osoby - další důvod, proč miluju svůj pokoj, co mám na Ossu: moje soukromá sféra) a rychle se převléknu ze spacího.
<Fay? Nechci tě rušit, ale budu potřebovat ten blok!>

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Po provedení svých běžných ranních činností, které jsi zde mohla provést, jsi se pokusila co možná nejméně vyrušit Fay. Ale tvé šeptnutí v Síle mělo stejný výsledek, jako kdyby jsi na ní promluvila normálně a Fay upustila všechny věci na zem. Tedy skoro všechny až na tvůj blok, který zůstal viset před tebou, dokud sis jej nevzala.
To špitání v Síle může být sice někdy užitečné, ale někdy je zase úplně zbytečné. A docela často mi připadá, že to užíváš zbytečně často - lepší a jednodušší je hovořit v nějakém kódu, ostatní vidí a slyší, že něco říkáš a tvůj parťák, mistr, kdokoliv je s tebou si to vyloží dle kódu, který máte naučený, nasmlouvaný. Často to má mnohem lepší efekt, než po dlouhou dobu mlčet a nic neříkat, jsi pak víc podezíraná.
pronese Fay normálně nahlas a začne sbírat ostatní popadané předměty, které používala ke svému cvičení.
Jinak snídani máme na pokoj a to do deseti minut, nakonec jsem se s tvýmspánkovým cyklem docela trefila, ne ?
dodala a pousmála se, když uklízela mýdlo, které se nějakým nevysvětlitelným zpsůobem předtím stalo jedním z poletujících předmětů Fayiny meditace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

To jo, odsouhlasím trefu do spacího cyklu.
Ale pokud jde o mluvení - no, víš, že toho mezi neznámými lidmi a v novém prostředí moc nenakecám ani normálně, pokud se tedy neseznamuju nebo si s někým nepadnu do noty. A ráda bych věděla, jak si domluvit kód s mistrem, který je věčně někde na druhém konci galaxie, odpovím věcným tónem a pustím se do konečné podoby Luka převlečeného za Vadera.
Pokud jde o Kypa, ten po mě začíná vrhat podezřívavé pohledy pokaždé, když se rozkecám, a u Jainy je to stejné.
Pustím se do vybarvování patřičných částí a pastelky se jen míhají.
Hm... poslyš, Fay... mám tvýmu bráchovi upravit oči, nebo nemá ve svém předstírání při vylákávání Darth Pavouka zajít tak daleko? A pokud mám, tak klasicky žluté, červené, nebo dravčí odstín žluté?
Zároveň se podívám zamyšleně na celou kresbu ve snaze odhadnout, co by nejvíc vyhovovalo z hlediska estetického.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay douklidí poslední z předmětů, jež využila pro svoje předchozí cvíčení a než se naděješ, tak už stojí na jedné růce nohama vzhůru a pokračuje ve své ranní rozcvičce. Při pohledu na její držení na jedné ruce ti neujde její perfektní vyvážení a to i přes vedlejší vlivy.
Dej mu prostě brýle ... nějaký černý, frajerský. Takhle ti odpadne problém s očima a on může tvrdit, že to je nová móda temné strany. Mi připomíná, že s něčím podobným tehdy přece přišel ten dívčí spolek, že prý styl módy určuje Síla.
odpoví Fay, když se ozve klepot na dveře s jasným zvukovým doprovodem naznačujícím, že dorazila vaše snídaně. Fay se podívá tvým směrem a zaváhá, jestli má pokračovat ve svém cvičení, nebo je obětovat za vidinou jídla.
Jinak Kyp je podezřívavý pořád a na kohokoliv a obzvlášť na ty, kteří se motají okolo Linxů. Pořád podezřívá tátu, že mu chystá nějaké, jak on s oblibou říká 'Linxoviny', aby jej neustále držel ve střehu a připraveného na cokoliv.
dodá Fay a vrhne poslední pohled, který rozhodne o osudu jejím cvičení a také snídaně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Černý brýle? Jo, to by šlo... to, že se Xendor trhl proto, že mu tehdejší Rada nepovolila nový cool dlouhý kožený černý kabát, víme, zazubím se.
Nikdo mě nepřesvědčí, že móda nevznikla jako vedlejší produkt temné strany Síly. Hlavní je, aby oblečení bylo praktické a hezké; proč předepisovat barvy a materiály...
Protáhnu se a napadne mě, že když Fay trénuje své schopnosti v Síle, mohla bych vyzkoušet i já ty svoje, i když jen v omezené míře (takové zkušení, jestli se dá sešplhat po fasádě, by asi poslalo naše inkognito do kytek rychle a spolehlivě). Pro začátek poněkud pochybnou vazbu na svou mistryni.
Stáhnu se do sebe a pokusím se soustředit na Jainu, její vědomí a emoce.
A navíc se takhle dozvím, jestli už mluvila s velmistrem Skywalkerem a jak to případně dopadlo, usměju se v duchu a se zvědavostí Corriolanům vlastní se nemohu dočkat, jak celý experiment dopadne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Když si Fay všimne, že se i ty rozhodneš pro jistý trénink v Síle, tak se elegantně přehoupne zpět na nohy a dorazí ke dveřím, aby převzala vaši snídani, která se sestávala z dvou horkých nápojů, čerstvého pečiva, jednoho většího studeného talíře a také několik kousků sladkého pečiva. Ty se mezitím začneš soustředit na svou mistryni a vycítíš ji v pokoji naproti vám, stejně jako z ní vycítíš klidné rozpoložení. Po chvilce hlubšího soustředění však najdeš jisté klubko obav, které však bylo zakopané značně hluboko, aby jsi z něho mohla vyčíst něco konkrétního. Jaina tedy dle všeho zakopala jisté obavy a snažila se působit klidně jak navenek, tak uvnitř, více se ti však nepovede vyčíst.
Hmm, zajímavý výběr, vezmu si pečivo, trochu tohohle sýra a možná i kolečko, dvě salámu.
okomentuje Fay svůj výběr těsně před tím, než se jím začne zabývat zblízka. Tác s jídlem položí k tobě na postel, tedy přímo před tebe a sama si sedne na kraj. Při svém jídle tě se zájmem pozoruje a nejspíše přemýšlí, kudy se ubírají tvé myšlenky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Nějak na výběr, poznamenám. Hm, mohli by ti z přítomných Jedi, kteří buď přebrali jídlo, nebo ovládají telekinezi, přihrát nám normálním smrtelníkům, nějaké to sladké pečivo?
Tedy, ne že bych si ho nemohla přihrát sama, ale to, že si umím předměty posunout, ještě neznamená, že si je pomocí Síly aportuju přes celý pokoj.
Takhle nepropustný štít z drobků, to bych zvládla, dokonce takový, že přes to neprostřelí blaster... ale na něco takového bych musela napřed ty drobky vyrobit.
Jinak Jaina by měla být v pohodě; takže se asi nějak s velmistrem dohodli a Saychel luxoval kobereček.
Poslední dvě věty jsou spíše zbožné přání, ale i tak je nepovažuju za zcela výjimečné.
I když, pokud je Saychel opravdu TAKOVÉ individuum, o jakých mluvil táta, pak je pravděpodobné, že by ho kobereček jen naštval a házel nám klacky pod nohy o to víc.
...
...
Parchant!
...
...
Ne... sithský zmetek nepoužívající Sílu! Blesky na něj! Ne, rozbitý topinkovač! - ideálně ten, co se už dva roky povaluje v kuchyňce Prozíravosti Borska Fey´ly jako zbraň poslední záchrany pro případ dalšího vongského nájezdu...!
...
...
Tohle jsou mi ale nějak temné myšlenky.
Rovnováhu by to chtělo, rovnováhu!
...
...
Jo, Saychel za to nemůže, jaké je pako.
To Síla mu takhle namixovala geny.
Vlastně bychom k němu měli cítit upřímný soucit.
...
...
A hlavně bych ho neměla soudit na základě toho, že s ním jsou potíže.
To je nerozvážné a Jediové to nedělají.
Třeba nakonec bude i přes své mouchy docela fajn.
Každý má přece nějaké ty dobré vlastnosti. Třeba by mohl mít rád svoji rybičku v akvárku...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
I když si Fay sedla prakticky téměř k tobě, tak na tvoji žádost neváhala a nechala levitovat ono zmíěné sladké pečivo. Tvoje zamyšlenost, jej však nechala viset ve vzduchu a Fay se rozhodla s ním rotovat okolo tvé hlavy. Nakonec k němu přidala další dva kousky a jedno slané vypadající podobně a ty všechny se teď okolo tebe otáčí z vůle očividně se bavící Fay. Mezitím se jí dokonce povede ještě ukusovat něco z toho, co si sama vybrala ke své snídani.
Vidět té v takové situaci Luke, tak si vymyslí něco podobně zákeřného, zatímco Mace, no ten by se nejspíš prostě přidal. Jsme si z něho jendou s Lukem snažili dělat srandu a soutěžili o to, kdo mu nakonec ten jeho výraz vyžene z tváře ... no vyhrál to táta, když nás dva seřval a Mace se vítězně usmál.
pousměje se Fay a jako vždy její porce mizí opravdu expresním tempem. Potrava holt patřila k těm záležitostem u nichž Fay nemusela trávit velké množství času.
A jedna věc může být, jestli mluvila s mistrem Skywalkerem a jestli mistr Skywalker nebo někdo další výše postavený mluvil dál s někým, kdo mohl ovlivnit Saychela. Kyp totiž není zrovna ve veselém rozpoložení.
podotkne ještě Fay, když se zvedne z kraje tvé postele a přejde k oknu, aby se podívala ven.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Přeskupím pečivo tak, aby utvořilo pohybující se štít, a postupně z něj začnu kousky uzobávat.
Mhm... ona je taky otázka, jestli by se Saychel nechal ovlivnit a to, že byl pokárán, si pak nehodlal vybít na Kypovi. Přece jenom...
Nechám větu nedokončenou a tentokrát začnu rychle uzobávat ze slaného pečiva.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay na tvoji odpověď pokrčí rameny a věnuje se svému pohledu z okna, takže ty můžeš v klidu dojíst svou snídani z níž sis udělal něco jako pravidelně se o něco rozpadající štít. Jsi v půlce jeho systematického rozjídání, když se ozve klepot na dveře a ty vycítíš, že to není Jaina. Fay mávne rukou směrem ke dveřím a otevře je tak, aby dovnitř vpustila Kypa, který nevypadá o mnoho nadšenější, než včera.
Koukám, že jste obě vzhůru, což je dobře ... alespoň vás nemusím budit.
pronese něco jako řeč na uvítanou a na jejím konci úmyslně vzhlédne k Fay, která se otočí a nasadí svůj uličnický úsměv. Jedná se nejspíš o narážku na některý z jejich úkolů a výletů, ale který přesně, to ti zůstane záhadou - alespoň dokud se nezeptáš Fay.
No, přišel jsem vás informovat, že za chvíli vyrazíme a ... že Jaina mluvila s Lukem a pokusí se s tím něco udělat, nebo někoho pověří. Bohužel výsledky nám nemůže zaručit, takže se zatím máme snažit nedělat potíže. Já se ovládnu, Jaina taky, tak to říkám vám oběma a podotýkám, že Jaina se mnou v tomto souhlasí. Teď vám ještě nechám tu chvilku a jdu se dopřipravit.
Pronese Fay a při zmínce o tvorbě potíží se překvapivě podívá na tebe, než, jak by se dalo očekávat, na Fay.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“