Mise pro elinor (Arya Corriolan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Při Kypově příchodu štít padl na postel, a při jeho odchodu byl znova vztyčen.
Počkám, až bude spolehlivě mimo dosah, a dodám: A já se už psychicky smířila s tím, že se obětuju a pozvu Saychela na rande... Nějak by se názoru tvého táty o obstarožních gentlemanech v nejlepších letech přece mělo využít v praxi... zazubím se na Fay.
Ale když ne, tak ne, dostaveníčko si s ním klidně může domluvit Kyp sám, já se v tom nijak angažovat nebudu.
Nasadím krajně uražený výraz, který by byl zcela věrohodný - pokud by mi po celou tu dobu strašně necukaly koutky.
Pustím se rovněž do "dopřipravování" na celou velkou akci.
Fay, myslím, že bychom měly pro jistotu pohnout, takhle se moc couráme a trvá nám to nějak dlouho.
Hm... asi bych měla být nervozní, a taky nervozní jsem - ale je to jiný druh nervozity. Ne nejistota, jenom očekávání.
...a oproti všem okolnostem se začínám - proč si to neuvědomit - dobře bavit.

Jen jsem zadoufala, že mi to vydrží v průběhu celého náročného dne, protože když se takto bavím, jsem zároveň ve střehu, připravená pohotově reagovat na vše, co se mi připlete do cesty, a perfektně sladěná se Silou.
...asi jako když jsme s eskadrou zdrhli Kypovu dozoru a proplétali se tím meteorickým rojem - to bylo skvělé.
Až se vrátíme, budu si muset od táty půjčit Prozíravost a zkusit to i s něčím větším než je ta polorozpadlá imitace stíhačky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay za Kypem vesele zamává a hupsne s sebou na postel, která se pod ní lehce zavlní. Pokud by se jednalo o vodovou postel, tak se pohupuje ještě hodinu po tom, co by jste odešly z pokoje.
Pohnout ? Aryo, tohle mě uráží, já jsem prakticky připravená, jenom přes sebe hodím plášť, dopnu meč a hurá na cestu. Snídaně byla poslední součást přípravy před cestou.
pronese typicky dívčím arogantním tónem Fay, aby nakonec ještě pohodila vlasy, jako správná rozmazlená dívka. Její další výraz je však už pro ni typický úsměv, když se zvedá na nohy a zamíří ke své objemné tašce, aby se v ní ačala prohrabávat. Po chvilce přehrbování a vyhození spousta věcí ven nakonec vytáhla knížečku, o níž jsi většinou mnohokrát slyšela. Ono mnoho vyletivších věcí zase zalétalo zpět do tašky v čistě náhodném pořadí, jak bylo u Fay zvykem.
Kdyby jsme náhodou potkali někoho slavného ... každopádně Saychelův podpis v tom určitě nebude.
podotkla Fay, když na tebe s onou knížečkou zamávala a ty sis mohla být jistá, že se jedná o její sbírku podpisů významných osobností galaxie, což se rozhodla pojmout jako koníček a pro ni poněkud nevšední zálibu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Nad zápisníkem na sběr podpisů obrátím oči v sloup, protože tohle prostě nechápu.
Pokud si vzpomínám, včera jsem při prohlídce zahlídla senátora Mika Ryana, nadhodím, aby řeč nestála a Fay neměla pocit, že na tuhle zálibu nahlížím kapku spatra. Nevím, jestli je zrovna ten typ, jejichž autogramy sbíráš, ale dej mu tak rok, dva, tři - a stane se z něj senátní celebrita.
A pokud jde o Saychela, Kyp nám taktně naznačil, že máme být na majora hodné. Tedy se vyvarovat jakékoli příležitosti mu způsobit žlučovou koliku...

Mám co dělat, abych nevrhla po Fay (a po sobě) podezřívavý pohled.
Hm - zajímavé. Ještě jsem ho neviděla naživo, a už mám k němu slušnou averzi. To není zrovna přístup správného Jediho, že ne? usměju se.
Jacen Solo by se podobné chyby nikdy nedopustil.

Na té myšlence něco doopravdy je.
Připravím se k odchodu a vyrazím na sraz, pochopitelně s předsevzetím, že se budu chovat jako Jacen. Přece jenom, dnešek je moc důležitý den na to, abych provedla nějakou aryí anarchii, která by se hodila spíš k vongčatům než mé osobě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Svůj zápisník si Fay vloižla do batohu v němž měla některé vybavení, jež by se mohlo hodit a takto připravená se rozhodla tě následovat na místo setkání.
Podpis senátora ? To není žádná zábava, nejlepší je ten podpis ulovit, než ten podpis samotný. Vem si, že každý autogram má za sebou vlastní příběh, jak jsem se k němu dostala, svým způsobem je to taková forma deníčku zakódovaná pod autogramy slavných či významných.
dodá Fay ke svém sběrníku podpisů a zavře za váma dveře, aby jste následně sestoupily až dolů o haly, kde už čekali připravení Kyp a Jaina - krátké přivítání a následný nástup na landspeeder směřující ke stadionu, kde zanedlouho započne slavnostní zahájení. Cesta byla poněkud tichá a ani Fay se nesnažila nijak rozvíjet konverzace tušíc, že Kyp by na to neměl náladu a to i přesto, že mohl řídit. Za chvíli jste dorazili ke stadiónu, kde na vás už čekal samotný major Saychel s pobočnicí v hodnosti kapitána. Kyp se ovládnul a zastavil notný kus od Saychela, který se taky netvářil nadšeně a možná doufal, že po onom jeho zásahu se sbalíte a pojedete domů.
Zdravím vás a jsem vděčný, že jste se rozhodli nám pomoct. Děvčata tady mohou následovat kapitána Stuckovou, která jim ukáže, kde se budou pohybovat. Mistře Durrone, mistryně Solo vy prosím následujte mě.
pozdraví Saychel a hned vás rozdělí od vašich mistrů, kteří vám ještě stihnou věnovat pečlivé pohledy s jistou dávkou důvěry, zatímco se rozhodli následovat téměř nepřátelsky se tvářícího majora.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia

Vděčný? Tohle by chtělo výkladový slovník... pomyslím si skepticky, ale přiměju se k optimistickému výrazu.
Ještě se usměju na Jainu a Kypa, jako že je všechno dobrý a není třeba se bát ničeho horšího než nepravděpodobné smečky teroristů, a zamířím za kapitánkou.
Zároveň se snažím v Síle zavnímat něco konkrétnějšího o tom, co by mohla být zač, a hlavně, nakolik je na čí straně.
Nějaká myšlenka, pocit či emoce by ji snad mohly prozradit...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Namátkou prozkoumáš v síle kapitána Stuckovou, ale kromě jistého otrávení se ti zní nepodaří nic konkrétního vyčíst a potvrdí ti to i Fay pokrčením ramenou při pohledu na ní. Stucková vás zavede do stadionu okolo již čekajících davů lidí o vnitřku stadionu a přímo do prostor vyhraženým sportovcům, konkrétně k velké chodbě kudy budou procházet ven na stadion, jež je spojená s četnými šatnami. Chodba do mediální části byla nyní uzavřená a všude jste mohly vidět velké množství agentů a členů bezpečnostní služby.
Tady se budete pohybovat, tohle je frekvence pro vaše commlinky. Kdyby jste spatřily cokoliv podezřelého, tak to nahlaste, občas projděte přilehlé místnosti. To je vše. Nějaké dotazy ?
zeptá se vás kapitánka Stucková a trochu z patra, nejspíš i kvůli vašemu věku a rozhodně se nehodlá tvářit jako vaše kamarádka.
Já myslím, že je všechno jasné ... prostě tu očumovat a kdyby se náhodou něco dělat, tak zavolat vaše profíky.
pronese s vřelým úsměvem Fay a Stucková si ji nevlídně(ještě více než předtím) přeměří.
Jo, to bude nejlepší.
sykne ještě, než se rozhodne odejít a zanechat vás zde svému osudu. Fay ještě zavrtí nesouhlasně hlavou a začne se pořádne rozhlížet po protorách, které jste dostaly přideleny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, mediální prostory stadionu

Takže nás hlídá někdo normální, usměju se a stále ještě s úsměvem si vyslechnu i následné pokyny.
Hm. Profesionální přístup. Pro NÁS DVĚ to dobré rozhodně není, pro zabezpečení stadionu ale ano.
Zapudím dojem, že tátovi by se Stucková zamlouvala, a převezmu instrukce i zadání frekvence. K Fayinu vcelku stručnému shrnutí nic nedodám; netřeba ještě více dráždit hada bosou nohou, zvlášť pokud je na naší straně (nebo my na jeho?).
Zachovám se tedy jako vzorně vychovaný Jedi a vmísím se do davu s jednoduchým plánem - očumovat a kdyby se náhodou něco dělo, zvážit, jestli zavolat profíky, nebo to zvládnout vlastními silami, protože profíci jsou tu přece pro SDV (skutečně důležité věci) a bylo by hloupé rozptylovat jejich pozornost nudnými detaily.
Jinými slovy: chci se projít po přidělených prostorách a řádně si je obhlédnout. A zároveň u toho působit tak nenápadně, aby nebyli profíci alarmováni kvůli mé maličkosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion
Fay se rozhlédne po místech, která jste si již mohli projit při včerejší prohlídce, takže jste zběžně věděli, co tu je.
Hmm, tady jsme si to trochu prohlídly již včera, na bocích jsou čtvery šatny na stranu, před nimi na jedné straně dámské, na druhé pánské záchody, dále skladové prostory, nalevo nyní zavřená cesta do mediální sekce a napravo a napravo menší chodba k dalším šatnám a asi čtyřem místnostem vyhrazeným pro pořadatele. Dál v chodbě jsou další dvě místnosti pořadatelů. Na konci jsou vstupní dveře, kterými jsme přišly. Takže,cheš se hned někam podívat, nebo si najdeme ideální místo, kde budeme držet stráž ?
zeptá se tě Fay a zároveň shrne popis chodby v níž se nacházíte a kde se doposud sem tam mihne nějaký pořadatel většinou s něčím v ruce. Fay si prohlížela a u jednoho člověka, který se vláčel s černými deskami si pomocí palce a ukazováčku obou ruk vytvořila pomyslné okno.
Je podezřelý, nebo není ? Co myslíš ?
vynese řečničky Fay a snaží se držet svůj cíl v prostředku svého okénka a natáčí se za ním, nakonec se na tebe s úsměvem podívá a je znát jisté pobavení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion

No, já bych si vybrala ideální místo a občas se z něj vzdálila a trochu to tu prošla, odpovím na dotaz a vzápětí mám co dělat. abych neobrátila oči v sloup.
Myslím, že by nikdo nevěřil, že TAHLE holka velí té nejlepší eskadře galaxie všech dob.
Přimhouřím oči a prohlédnu si Fayin objev.
Hm... neřekla bych, vypadá jako zástupce tisku či pořadatel, který se sebou táhne nějaké podklady. Ta složka vypadá jako klasická složka na datapad, proto je to těžší než normální štosy fóliového papíru.
Pravděpodobně to bude jeden z hlavních organizátorů, možná ne funkcí, ale asi kompetencemi a odpovědností.
Ale vcelku by mě, z přirozené zvědavosti, zajímalo, proč toho tolik tahá sem, na zahájení, když by stačilo přijít ve smokingu, s jedním, dvěmi papíry v kapse.
Navíc se objevil "skautský komplex", totiž pocit, že by možná dotyčnému neuškodilo, kdyby se za ním zjevila nějaká asistentka a s milým úsměvem se ho zeptala, jestli mu nemůže nějak pomoci, případně jestli mu nemá ty poznámky nésti.
Fay? Jsme tady JEN od toho, abychom koukaly, jestli se něco neděje a dávaly vědět, když se něco dít bude, že jo? ujistím se opatrně velitelky, které musí být jasné, že startuje můj podmíněný reflex ("staříka s těžkými taškami viděti - zeptat se, zda přes ulici přejít pomoci nepotřebuje" - i když, tenhle stařík je lehce prošedivělý čtyřicátník, možná ty šediny jsou i umělé, aby v obleku a vší parádě působil seriózněji, byť si patrně není zvyklý nosit vlastní věci o takovéhle hmotnosti v ruce).

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Fay se po tvém komentáři ještě jednou podívala na dotyčného, aby se pak postavili přímo mezi tebe a něj, takže jsi jej nemohla vidět.
Jsme tu, abychom zajistily klidný průběh zahajovacího ceremoniálu a tím, že pomůžeš muži, který by ti musel vysvětlovat, co od tebe požaduje a ztratil by tím drahocenný čas pro přípravy, tomu nepomůžeš. Ale příštího podobného nahlásíme Štuce, docela by mě zajímalo, jak její profíci zakročí.
pronese nejprve vážně, ale poté přejde plynule na zamyšlený tón a odkráčí směrem k jednomu sloupu při straně chodby, kde se zkusí opřít. Když se jí to nezdá, tak přejde k dalšímu a provede totéž.
Hmm, tak tohle vypadá jako solidní základna operací, nebo-li bod nula. Správná teplota, dobrý rozhled na obě strany chodby a také do boční chodby k dalším šatnám a příjemný vánek z venku. Takže kam vyrazíme na první občasnou prohlídku ?
navrhne Fay, když se rozhodne pro místo z něhož chce provádět většinu pozorování, pokud tedy nebudete pochůzkařit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Děkuji ti, dobrá vílo, usměju se na Fay a představím si, jak Saychelova pobočnice bleskovou akcí zadržuje organizátory, čímž je zdržen celý ceremoniál - ale myslím, že některým akcím méně ublíží jedijské než profesionální vměšování se.
Nepochybuji, že si kamarádka představuje zhruba to samé, a nejsem si jistá, jestli je to dobře, či ne.
Dobrá Sílo, to by byl ale obrázek!
Přímo politická karikatura...!

Zatím se dekorativně opřu o sloup, jímž Fay pohrdla.
První kolo - skladové prostory.
Druhé kolo - šatny a záchody.
Třetí kolo - ty druhé šatny a pořadatelé.
Čtvrté kolo - k mediálním prostorám.
Něco jsem vynechala?
Tedy, krom toho, že to budeme periodicky opakovat a doufat, že nám zatím žádný terorista nezabere naše úžasné fleky?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Fay odsouhlasí kývnutím na tvůj rozvrh pochůzek, aby jste okamžitě vyrazily na tu první v plánu. Při ní si ověříte, že košťata jsou košťaty a ne skrytými blasterovými puškami, Fay potvrdí, že čistící prostředky na podlahu nejsou žádné biochemické jedy a rozhněvaný údržbářský droid opravdu neměl teroristické programování. Druhá pochůzka vás zavede přímo do pánské šatny, jejíž osazenstvo tě přivítá velice přátelskými řečmi a pozvánkami na úžasné večery, aby jste ji zakončily Fayiným prověřením mužských záchodů, které nemají odpovídající počet zrcadel pro teroristy chystající si proslov před poslední explozí. Při třetí sérii už šatny předem oklepáte, aby jste v jedněch narazily na velký počet různorodých zvířat-postav v kostýmech a po Fayině zhodnocení, že se jedná o nejhezčí exponáty ze zoologických celé galaxie potvrdíte, že pořadatelé vše stíhají a hromady papírů a datapadů okolo mají jenom zmást případné narušitele, či kolegy z jiných sektorů a schodit je před šéfem. Po prověření cesty k mediálním prostorám a krátkém zahlédnutí Jainy, jak se snaží odtáhnout od sebe reportéry z Devaronu a Rodie, shledáte, že žádný terorista neprojevil zájem o vaše místa a opět se opřete o pohotové sloupy.
No, počet podezřelých teroristů - deset. Počet schopných teroristů - mínus dvacet, takže, jestli k něčemu dojde, tak spíš se sami přiznají a ještě nám prozradí všechny členy své organizace.
podotkne Fay ve chvilku vona, zatímco se rozhlížíš po stále větším davu okolo proudících atletů, umělců a prostě všech, kteří se účastní zahájení. Náhle se však přecejen objevil někdo, kdo poněkud vynikal.
To je katastrofa, to je hrůza ! Co teď budu dělat ? Nemám už žádný čas !
běduje muž a zběsile se rozhlíží po něčem, co by připomínalo řešení. Fay se nejprve podívá na tebe, pak na onoho muže, aby jste obě zjistily, že na vás podezíravě kouká.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

...i s adresami. Takže major může v klidu spát a kapitánka též, odvětím stejným tónem a usměju se, aby mi vzápětí úsměv poněkud strnul na rtech. Přece jen, když na vás někdo cizí kouká jako vongčata, když se blížíte k ledničce, která se před nějakou dobou stala jejich obětí v rámci AVP (pro jeedaie - akce velký plen)... moc vás to nepotěší.
Jen doufám, že to není nějaký terorista, který si těsně před akcí uvědomil, že zapomněl výbušniny.
Pořád byla ve hře pochopitelně možnost, že je to terorista, který se rozhodl udat svoji organizaci a na poslední chvíli tak zabránit strašlivému útoku, případně - což by bylo mnohem problematičtější - pořadatel, který si zapomněl své maskování.
Ale co. Jak to je slavné jedijské heslo? Pomáhat a chránit?
Zhluboka se nadechnu a nadhodím hosteskoidní mimikry a zářivý úsměv.
Je něco, s čím vám mohu pomoci?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Fay následuje tvoje kroky k onomu muži a postaví se ti po bok, když se ho ptáš na pomoc, i když opomeneš množné číslo.
Natáhněte takhle ruce nahoru a zůstaňte chvilku stát ... něco musím zjistit.
pronese pohotově muž a oběma vám doslova silou narovná ruce kolmo vzhůru vedle hlavy a trochu couvne, aby si pomocí rukou vytvořil ono okýnko, jímž dříve Fay zachytávala podezřelé. Obě si nemůžete připadat trapněji, ledaže by jste takhle stáli uprostřed stadionu a nahé. Fay se to nakonec přestane líbit, sklopí ruce a přistoupí blíž k muži, který má jasně viditelně označení, jež náleží hlavním organizátorům.
Můžete nám laskavě vysvětlit, co to má znamenat ? A proč jste předtím takhle vyváděl ?
ukončí tohle představení Fay a dojde k němu a ty se rozhodneš jí následovat. Muž se začne vesele usmívat, obě vás uchopí za ruku a začne vás táhnout do chodby směrem k šatnám. Vlítne s váma dovnitř, kde se převlékají další tři dívky vašeho věku, jimž očividně nevadí jeho přítomnost.
Vy slečny jste řešení mého problému, dvě členky týmu vypadly kvůli zdravotním potížím a vy je můžete zastoupit.
odpoví konečně muž, zatímco si stihneš prohlédnout dívky, které na sobě nemají nic, co by prozrazovalo o jaký tým se jedná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Tak - a jsme v tom až po uši.
Sice netuším v čem, ale bezpochyby to brzo vyplave na povrch.
JAKÉHO TÝMU? zeptám se klidně a naprosto věcně, protože Jedi si nic jiného než klid a věcnost dovolit nemůže. A taky důrazně, aby si dotyčný mohl uvědomit, že... ano, je tu jakýsi nedostatek informací.
A v čem konkrétně zastoupit?
Jde mi z toho hlava kolem, ale držím se svého vnitřního pevného bodu a nehnu se z místa.
...tak, z toho bude malér...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“