Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.


Totátlně nachcanej a zhulenej vstanu a ubalím si speciálního jointa. Je to nejstarší Sithský matroš a jeho tradici pěstování znám jenom já, protože můj strýc vlastnil 300 kilometrů velkého pole kde pěstoval tuto zabijáckou bylinu.
Takhle balit neumí ani sám Lord.
Řeknu a podpálim brko kde jsem očima vyril RASTAMAN.
Jednou si potáhnu a totálně se zakašlu, podám kámošovi vedle, ten si potáhne a hned pro něj přijela Erzeta z Pražskou SPZtkou, takže prasata co neumí jezdit, cestou sem vyhladili půlku Sithské akademie. Poté se zde oběvil také Paroubek, ale během 0,00000001 nanosetiny byl už mrtev, protože Sithští učedníci jsou tak rychlí ve vytahování kvéra jako když jde 70 letá babka do 10 kilometrových schodů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie.

Je tu pařba, Sithů, jen hipec se valá z repráků, jen hipec valí dál!
Zazpívá svůj oblíbenej song starý mistr, a už valí svýho dicka do střev Lii, rektálním otvorem. Zuřivě jí mlátí před prdel, až je celej červenej. Mistr i ta prdel. Práci dokončí Lia luxusním orálkem, a další dva a půl litru mrdky je na podlaze. To s člověkem udělá několik desítek let celibátu. Opět na chvilku odpadne, když šňupne spešl Sithský koření z podlahy. Dvacet metrů, a jen se po tom zaprášilo v nose mistra.
Ulalala, Ulalala, Ulalala...
Zpívá a plazí se po zemi jako had.
Kalbaaa! Upe koteeeel nejvíc woe!
Zahlásí neznámý sith s táckem na hlavě, vytahané robě a kalhotech s rozkrokem u kolen. Pokrčí kolena, ohne se dozadu a jak pravej nigga gangsta se nahrne ke koření. Začne šňupat, až se z něj zakouří.
Nithile, seš kurva upe nejvíc dobrej hostitel, upe nejvíc tě lowiskuju! Donesl sem ti dárek, můžeš si vybrat. Buď nový CD Ice Cuba, se jménem Hot Circle, nebo ti ho vykouřím...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“