Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Orbita, tvoje loď.

Žádná mise na Dxunu nebyla, to jsi si udělal ty. Ale přehlédnem-li to, co se tam stalo tak podivného, že mně kontaktuješ?
Ozve se z druhé strany komlinku.
Nepředpokládám, že se stalo něco velkého, ve vaší soustavě není nic.
DOplní a čeká na tvojí reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Orbita, tvoje loď.


Eh, mistře. Když jsme se vydali na měsíc Dxun, tak jsme tam potkali jednoho Sithského mistra, který nás zavedl do nějaké hrobky, myslím že to byl Freedon Nadd, kde byli další dva Sithští mistři. Poté se před chrámem oběvila nějaká stará žena s nějakou služebnou a nějakým vojákem, ta žena uměla použvat Sílu a měla i Světelný meč...
Odpovím mistrovi a ještě dodám.
Cítil jsem z ní temnou, protože jednou mě porazila, byla silná a nechala mě žít. A přitom to táhne s nějaký republikovím vojákem? Ale temná strana v ní byla velká, mistře.
Podotku.
Zachlechl jsem jméno něco jako Kria, nebo Kreia. Něco takového mistře, neznáte jí náhodou? Neměla jednu ruku, čehoš si nedalo všimnout.
Odpovím mistrovi a čekám na jeho odpovědi, co dál.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Orbita, tvoje loď.

Hmm...
Ozvalo se z komlinku.
To už není náš problém. Zapomeň na to, stejně jak zapomenuto toto místo bude v sithské historii. Bavme se o něčem jiném, a to o tvém výcviku. Ty v každém vyvítíš temnou sílu, nicméně nemáš nejmenší potuchy o čem síla je. V co nejbližší době se tedy dostavíš zpět na Korriban, kde probereme co dál s tebou.
Mistr vypne komlink, a zazní ticho, které prolomí Lia.
Co bude teď?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Orbita, tvoje loď.

Proč mi nikdo nevěří? To jsou všichni tak blbý? Nerozumím síle, to spíše oni. Ještě se uvidí, kdo nerozumím síle. Zatím je silnější, ale jednou mě bude prosit na kolenou, ať ušetřím jeho život.
A zasměju se.
Budeme muset zpátky na Korriban, mistr říkal ať se dostavím co nejdříve, poté se uvidí co bude. Tak tedy poletíme.
Sednu si na sedadlo pilota a nařídím souřadnice na Korribanu, do Akademie Sithů.
Loď se otočí o 60° do leva a vletí do hyperprostoru směrem ke Korribanu.
Doufám že nedostanu další misi, chci se kouknout do hrobek Temných pánu ze Sithu. Zaslechl jsem, že v hrobkách žijí ještě duchové pradávných pánu. Ale prý to neni pokaždé, snad se mě zobrazí. Poté prohledám hrobky, jestli nenajdu něco zajímavého, ještě se tam podle pověsti ukrývá meč samotného Ajunty Palla.
Řeknu si.
Chtěl bych se také kouknout na Yavin IV, do hrobky Exara Kuna, prý to byl mocný Sith. Tak tedy doufejme, že se mé plnány aspoň z části vydaří.
Odpovím si a odychnu.
Tak Lio, je čas na další lekci v technice, nyní si sestrojíš svůj meč. Ze začátku ti s tím pomohu, není to zrovna lehké. Všechny potřeby máme. Tak tedy začneme.
Po chvilce se Lie podařilo sestavit světelný meč.
Výborně, zvládla si to na druhý pokus. Je sice základní, ale časem si ho vylepšíš podle svého gusta.
Odpovím Lie a pochválím ji za její práci.
Teď si dej svůj meč na pas a půjdeme na techniku boje s mečem.
Po půl hodine výcviku řeknu Lie.
Prozatím stačilo, můžeš si odpočinout, přibližně za hodinu jsme na Korribanu.
Odpovím a jdu do meditační polohy. Po hodině dorazíme na Korriban, přistaneme na přistávací ploše.
Jdi do pokoje Lio, já jdu zatím za mistrem.
odpovím jí a odeberu se směrem za mistrem.
Dobrý den, mistře. Přiletěl jsem co nejrychleji. Co ode mně žádáte?
Odpovím a čekám...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Orbita, tvoje loď.

Kvůli tomu, co bylo tvým úkolem. Vidím, že tvoje učednice máš ž meč, Jeden z mála tvých úspěchů. Ale tvoje výuka je nepřesná. Položím ti teda několik otázek. Tvoje učednice se bude učit z tvých chyb. Začněme, nezdržujme to. První otázka je lehká.
Co je z tvého úhlu pohledu temná strana? Další navazuje. Ale představme si situaci.
Máš před sebou dva nevinné lidi. Ale néé, oni ti nevěří, že jsi sith. Jak jim to dokážeš? Dále.
Jsi na vrcholu své moci. A nemáš soupeře. Tvoji lidi se ale bouří, vzniká čím dál tim víc nepokojů. Potřebuješ své lidi sjednotit. A odboj navíc čím dál tim víc sílí. Jak to uděláš. Pokračujem předposlední otázka.
Lia je tvoje učednice. A řekněme, že jí učíš dobře, i když já vím svoje. Ale učíš jí tak dobře, že je lepší než ty. Ve všech ohledech tě předčí. Jak zareaguješ? Poslední otázka, tuhle mám osobně rád.
Jakým nejjednodušším způsobm se dá vzít sithovy jeho zbraň.

Mistr se na chvilku otočí. Lia pohldne na tebe, potom na mistra. Mistr pohlédne jenom na tebe.
Odpovídej!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.

Temná strana, nevidím rozdíl mezi Temnou a Světlou, aždý preferuje své, jestli chce sloužit jakou loutka radě Jedi, nebo mít svou volnost u Sithů, poznat pravou sílu temné strany a síly vůbec... Proto jsem si zvolil temnou stranu.

K další otázce mistře.

Proč jim dokazovat že jsem Sith? Ať poznají samy ne? Jestli ze mě chrčí nenávist v rytíře Jedi a temná hrozba a vidí ve mích očích stovky mrtvých nevinných lidí, nebo jestli ve mě vidí dobro a ochotu každému pomáhat. Nemám důvod jim dokazovat co jsem. Leda by to opravdu chtěli.

Lidé se bouří, stává se to, mistře. Jak je sjednotit. Asi takhle, když to nepůjde po dobrém, půjde to po zlém. Proč jim nutit do hlavy, věci jako že temná strana je mocná, mocná opravdu je, ale jen pro ty, co jí cití a používají. Oni to nedokázají pochopit. Proto bu´d po dobrém, nebo po zlém.

Vemte to tak mistře, že já jsem mladý učedník, vy jste starý šibal, bez urážky, jste zkušenější než já, jste mistr, učíte Temné rytíře už dlouho, a já mám mladou učednici, a navíc s tím problémem že já jsem také mladý učedník. Učí se rychle to ano, síla v ní je velká, to také mohu potvrdit a jestli se mě někdy hodlá zbavit a zabít mě, prosím. Už to tak u Sithů býva, nebo snad ne? Zatím je mladá učednice, ale jednou z ní bude mocný Sith, jestli se neobrátí proti nám. Cítím, že bude i silnější než já, dokonce i než vy a určitě to také citíte.


K poslední otáce.

Vzít zraň Sithovi zbraň. Sithové používají dvě zbraně ne li více. Svou sílu a svůj meč. Jde o to, jak to berete mistře. Odzbrojit sitha je lehčí než mu ukrást sílu a udělat to tak, aby se zničil sám a propadl to temnoty, ze které nejde vyjít. Párkárt se to v naši řádech určitě stalo. Odzbrojil bych ho bojem to je jasné, tím bych ho i na konci zabil, kdyby byla výhra na mé straně. Alesebrat Sithovi sílu je těžké a téměř nemožné mu jí sebrat. Jak jsem řekl, seberete Sithovi jeho sílu akorát tím, že ho zabijete nebo odsoudíte do temnoty. Četl jsem, že něktří mistři, jak Jedi tak Sithští, dokážou Sílu vzít téměř komukoliv, dokonce ji i pohltit. Víc nemám co dodat, jsem mladý blbý učedník.
Odpovím mistrovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie.

Špatně...špatně...špatně...špatně...špatně...špatně...špatně...tolik otázek tam teda nebylo, ale kdyby byly, tak by byly taky špatně. A proto ti také odebírám učedníka, už nejsi nic víc, než ostatní učedníci. Nemáš žádné pravomoce, vlastní pokoj, vlastní loď, a tu učednici samozřejmě taky ne.
Propálí tě mistr svým pohledem.
A ty...jak ti říkaj...
Lia.
Lia...dobře...takže ty Lio, s tebou mám plány na pozdějš.

Odkašle si mistr, a promně si slabiny.
Pokud jde o tebe...
Použije sílu přitažení, a tvoje dva meče se ocitnou ve tvých rukou.
S tebou si to vyřídíme spozději. Totálně jsi selhal, ve všech ohledech. Souboj, síla, i myšlení. A tvoje neustálé řeči o tom, že někdo propadá temné, světlé nebo jakékoliv straně mně už začínají štvát. Ty by jsi ani nepoznal že se někdo propadá podlahou, natož když někdo propadá temné straně. Schválně jsme tě vycvičily špatně. Doufali jsme, že čím víc se budeš snažit sám, tím víc si z toho odneseš. Bohužel, ty jsi si neodnesl nic. Kdekoliv v jinačí galaxii by byl tvůj styl něco extra, problémem je, že v téhle galaxii je to přinejlepším průměr.
Schová meče bezpečně do tašky, takže je nemožné je vytáhnout zpět.
Nyní běž do svého pokoje. Dneska ještě budeš mít svůj soukromý pokoj. Zítra ti sdělím trest. Ty pojď semnou učednice.
Lia.

Odsekne. Mistr jí chytne za ruku.
Já se neptal. A ty běž.
Mistřééé!
Řve na tebe Lia se slzama v očích. Mistr byl v tomto ohledu velice nevybíravý. A snad každý věděl co má "rád". Ztichne ale, když se sesune pod úderem mistrovy pěsti. Stále jí držíc za ruku, jí táhne do své soukromé komnaty...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.


Tohle vás přijde draho, vy si říkáte mistr? Vy? Taková nicka, oproti mě nejste nic, vůbec nic, jste jak prach, písek. Doplatíte na své činy.
Řeknu mistrovi a odeberu se pryč, za Liou se raději neohlédnu, jinak bych se dostal do breku.
Tohle neměl, za tohle se mu pomstím. Ještě o mě uslyší.
Řeknu si, doběhnu do pokoje, sbalím si své věci. Poté doběhnu do hangáru, kde je ještě neodstavená má loď. Nasednu dovnitř, nařídím souřadnice na měsíc Dxun a odletím.
Od teď jdu svou cestou, musím najít tu stařenu na měsíci, určitě tam je. Musí tam být.
Pomyslím si a na chvilku si zdřímu a zdají se mi divné sny, o Korribanu.
Po 30 minutách spánku mě probudí hlasy v mé mysli. Jakoby někdo promlouval do mé mysli.
Ano, cítíš to, chceš to, vím to. Sejdeme se tam, kde jsi udělal svou osudovou chybu, tam kde jsi ztratil své naděje. Tam, kde jsi nás spatřil.
A poté bylo ticho, já jsem se probudil a zamotala se mi hlava, žádné sny si nepamatuji, ale ty slova ano.
Tam kde jsem ztratil naději? Tam kde jsme se setkali?.. Chrám Freedona Nadda, to je ono.
Pomyslím si a poškrábu se.
Po dvou dnech letu přiletám na měsíc Dxun. Tam, kde minule.
Po pár stovkách metrů spatřím chrám a jdu pomalu k němu, nikdo v okolí nebyl, vejdu pomalu ke dveřím a spatřím akorát rozežrané mrtvoli Sithů, kteří zde minule se mnou bojovali. Vejdu do vnitř a spatřím další mrtvolu, jednoho ze Sithských mistrů. Pijdu tam, kam nás zavedl ten starý mistr, kde se pokušeli vzkřísit Freedona Nadda, tam leží další mrtvola, a o kus dál další.
Vypadá to na hotoví masakr, ale jedna mrtvola chybí, asi bude někde jinde, mistři zde byli přeci čtyři a dva učni.
Pomyslím si.
Halo? Halo? Je tady někdo?..
Nikdo se neozíval.
Tak co tady mám dělat? Nikdo tady není.
Vzdychnu a sednu si. Ale poté hned vstanu protože sem dostal tik.
Lia.. Musím jí zachránit, nemůžu jí v tom nechat, musím jí zachránit, musím.
Řeknu si a na zemi seberu meč mrtvého mistra, a od dalšího si vezmu druhý.
Sice jsou jiný a těžší než ty moje, ale o to budou silnější údery.
Řeknu si a vydám se ven, zabít pár zvířat, abych přišel k sobě a učil se techniku, sice to bude pomalejší, ale zvládnu lepší koordinaci meče a techniky. Také mám vhodné prostředí pro fyzičku a výcvik. Lesy a sklály jsou dobré pro cvičení. Poté zde mám i prostor, v chrámu je velká síla která mi pomůže dostat se zpět nahoru a pomstít to, co mi mistr udělal.
Vyběhnu ven vztekem a začnu zabíjet zvířata, co ožírají mrtvé Sithy a opakuji si kodex.
Mír je lež,je pouze hněv.
Skrz hněv získám sílu.
Skrz sílu získám moc.
Skrz moc dosáhnu vítězství.
Skrz vítězství jsou má pouta prolomena.
Síla mě osvobodí.

Nejvíce ale poslední dvě sloky.
A jdu dál a likviduji vše, co se hýbe.
Naposledy upravil(a) Darth Revan dne 20.8.2009 19:26:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže, dám ti tři možnosti (že seš to ty)...
Buď to editneš, a přestaneš si vytvářet vlastní příběh, dělat si vlastní postavy, vize a stařeny...nebo si najdeš jiného modera kterej tě bude vést...nebo to necháš jak je, a stařena tě zabije...
Nevadí mi že si utekl, s tím sem počítal, ale to co jsi dělal potom, jednoduše řečeno, OMG...
Takže, co to bude, bude to možnost A, bude to možnost B, nebo to bude možnost C?
Nebo si snad vybereš nápovědu? Elinor na telefonu, 33:66 nebo nápovědu moderstva?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie.

Prázdné výhružky zbité gizky.
Odvětí klidně mistr, a zpátky se neohlídneš, už jenom protože tě mistr trochu víc popostrrčí silou kupředu. Jsi pryč z jeho komnaty dřív než se naděješ. Dveře se zařvou, a ty po chvilce slyšíš už něco jako "Néé, prosíím, nééé!"...

Dxun, džungle.

Při zabíjení zvířat vydášá zvuky netipické pro džungli, což nejenomže vyplaší všechnu faunu v okolí, ale též přiláká Zakkega, v jehož teritoriu jsi. Stačíš se jenom otočit, když na tebe vyběhne, a výpadem strany hlavy tě srazí na zem. Dostaneš ránu jak kladivem, a to všechno museli snést tvoje záda a krk, které při pádu a nárazu trpěli nejvíce. Když jsi se sbíral ze země, Zakkeg naštvaně funěl a hrabal přední nohou. Bylo jasné co bude následovat. Právě jsi se podpíral kolenem, a Zakkeg se na tebe v plné rychlosti rozběhl...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.


Naberu všechnu sílu a uskočím vedle, poté se zvednu a Silou ho zvednu a odhodím přibližně 5-6 metrů ode mně. Ale Zakkeg je těžké zvíře, takže mi to ubralo hodně síly.
Tohle mi chybělo, ach jo.
Řeknu si a přitáhnu svůj meč který se válí na zemi a zapnu ho. Poté čekám co to zvíře udělá.
Zatím se mu zkusím dostat do mysli a vnutit mu aby odešlo.
Povedlo jsme mi tam dostat i když mě to stálo celkem dosti síly, te´d ho musím ještě přesvědčit.
Odejdi, nemáš hlad, nejsem tvá kořist.
A takhle pořád dokola.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, džungle.

Ať se snažíš jak chceš, Zakkega sice na chvilku zastavíš, n icméně obrátit ho a přikázat mu odejít už neumíš. V jeho hlavně je chaos, jak u zvířat. Nicméně tři myšlenky dokážeš bezpečně poznat. Teritorium. Vetřelec. Obrana. Potom se ozve řev, a Zakkeg se na tebe opět vrhne.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.


Poté co se na mě rozeběhne na něj použiju Sílu odražní, abych ho zastavil. zacouvá pár metrů zpět a spadne na zem.
To dotěrný zvíře si nedá pokoj, hold ho budu muset zabít. Nebo zkusím něco ještě.
Toto není tvé teritorium, nikdo zde není, je jinde, toto není tvé teritorium.
Rvu mu do hlavy zatím co on zmaten vstává ze země.
Doufám, že zmizí, nebo mi nezbívá než ho zabít. Což nepůjde tak lehce jako ty předchozí zvířata.
Zamumlám si a čekám co se stane. Doufám, že odejde.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, džungle.

Vypadá to, že to zabírá. Neboť Zakkeg si tě přestane všímat. To ale jenom na chvilnku, neboť sice uvěřil že nejsi v jeho teritoriu, to že toto není jeho teritorium už ne. A když jsi se pohnul, znovu tě zavětřila auplně zapoměl na to co jsi mu vložil do hlavy. Ovlivnit mu mysl nebylo tak snadné, prakticky se ti to nikdy nepovedlo u lidí, u instintky řízeného zvířete tuplem ne. Nezbývalo nic jiného než bojovat. A Zakkeg vypadal rozzuřenější než předtím. Když se znovu rozběhl, neměl muž tolik síly, a kmen v cestě se mu stal osudný. Zakopl o něj, a jeho velké tělo se svalilo na tebe. Meč si odhodil dobrých deset metrů od sebe. A zvíře se zas zvedalo. Stačí aby se zapřel za jednu jedinou nohu, a jsi rozmáčklý na kaši...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.

Kurva, to je bolest. Proč vždycky já, sakra, on má snad sto tun.
Řeknu si a skučím bolestí.
Tak dobře, to stačí.
Naštvu se, všechny své sílu použiju do toho, abych ho zvedl a odhodil hodně daleko.
Tak tedy, jdeme na to.
Z posledních sil zvednu to zvíře dobrej 5 metrů nade mně a poté ho hodím pár metrů přímo naproti stromu. Praští se o strom a strom spadne na něho.
Mezitím se pokuším zvednout, ale marně, všechna má síla je pryč.
Musím znovu získat sílu, musím vstát.
A stále se pokouším zvednout, ale nejde to.
Úplně doslova z posledních sil přitáhnu svůj meč, abych měl aspoň nějakou obranu a ležím dál na zemi a nabírám síly, které jdou pomalu nabrat po tak těžké práci.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“