Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, džungle.

Ležíš na zemi, Zakkegovy ovšem nedošli síly, a hned se na tebe, ve velké rychlosti rozběhne. A vypada že je ještě více naštvaný než předtím...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.


Sakra, je konec. Nemám sílu se zvednout.

Řeknu si tiše. Zapnu své meče a těsně před tím, než zvíře přiběhne ke mě, půl metrů ode mně máchnu mečema a zařvu.
Áaaaaaaaa.
A čekám co se stane. Zatím nic nevidím, protože jsem zavřel oči.
Nechť mě provází síla, aby mi pomohla.
Řeknu si rychlosti v duchu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, džungle.

Máchneš do neznáma, a uslyšíš křik zvířete, který přes tebe přeběhne, ale nedupne na tebe, uříznutím jeho hlavy se dostane do jakési fáze letu, takže tě prakticky přeskočí. Nicméně i tka si neodpustí udeřit tě ocasem do hlavy, takže na chvilku omdlíš, nicméně jenom proto aby jsi se o hcviulku vzbudil svěží a odpočatý.
Postavíš se na nohy, a ihned tě napadne jedna otázka. "Kam se můžu jít vymočit?"...a poté druhá. Kam jít dál? Co budu dělat? Jak získám své meče zpět? Kde sem nechal loď? DOhromady pět otázek vzplanulo ve tvé mysli a ty jsi na ně musel najít odpověď...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.

Au, bolí mě řepa jako kdyby do mě napálila Sithská válečná loď.
Řeknu si a zakroutím hlavou a poté se za ní chytnu levou rukou.
Uf, z toho boje se mi chce jít močit.
Hm, za tu námahu a bolest se vymočim do useklé hlavy tomu Zakkegovi.
Dojdu tam a dodělám svou potřebu a přitom se zasměju.
Tak a je to, tady ti to vracím i s účtama.
Řeknu a znova se zasměju.
Ale co teď? Bolí mě hlava, nevím téměř kde sem. Vím, že je to zarostál planeta s chráměm. Ale ono se mi to zachvilku určitě vrátí, ta pamět.
Řeknu si a ono skutečně, po půl hodince meditování se mi paměť pomalu vracel, už jsem si vzpomínal téměř na vše, kromě poslední bitvy se Zakkegem. Pomalu vstanu a jdu pomalu do chrámu. Tam si sednu a začnu pomalu meditovat abych nabral pořádně sílu.
Tak a je to, teď se jdeme zlepšovat v technice.
Řeknu si, vezmu své dva meče a zapnu je, poté pilně cvičím celé 4 hodiny.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.

Au, bolí mě řepa jako kdyby do mě napálila Sithská válečná loď.
Řeknu si a zakroutím hlavou a poté se za ní chytnu levou rukou.
Uf, z toho boje se mi chce jít močit.
Hm, za tu námahu a bolest se vymočim do useklé hlavy tomu Zakkegovi.
Dojdu tam a dodělám svou potřebu a přitom se zasměju.
Tak a je to, tady ti to vracím i s účtama.
Řeknu a znova se zasměju.
Ale co teď? Bolí mě hlava, nevím téměř kde sem. Vím, že je to zarostál planeta s chráměm. Ale ono se mi to zachvilku určitě vrátí, ta pamět.
Řeknu si a ono skutečně, po půl hodince meditování se mi paměť pomalu vracel, už jsem si vzpomínal téměř na vše, kromě poslední bitvy se Zakkegem. Pomalu vstanu a jdu pomalu do chrámu. Tam si sednu a začnu pomalu meditovat abych nabral pořádně sílu.
Tak a je to, teď se jdeme zlepšovat v technice.
Řeknu si, vezmu své dva meče a zapnu je, poté pilně cvičím celé 4 hodiny.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, džungle.

Po čtyřech hodinách si vyčerpaný a bolí těk každý jeden sval na tvém těle. Přesto ale cítíš úlevu z prázdného měchýře, dobře odvedené práce a pilného cvičení. Naučil jsi se jednu důležitou věc, to když sekneš jedním mečem, druhej musí jít hned za ním, jinak je to zbytečné. Také jsi se naučil nebojovat mezi futry dvěří, neboť zdi nejsou tak silné jak se zdá. A poslední zásadní poznatek je že tyto dva meče se nevyrovnají tvým dvoum starým. I tak jsi se ale naučil větší přesnosti a rychlosti s mečem. Když se zamyslíš, usneš, nebo medituješ, v hlavě se ti furt objevuje obrázek jak malá Lia řve pod nad ní sehnutým mistrem, podrobnosti sice nevidíš, ale dá se to domyslet. Nevíš jestli je to jenom představa a vzpomínka na to co se stalo, vize budoucnosti nebo současnosti.
A ty meškáš v tomhle chrámu. Cvičení bylo sice užitečné, nicméně stále jsi se nemohl vyrovnat mistrovy. Byl čas se posunout dál...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, džungle.

Tak, mám dost, jsem unaven. Ale stálo to za to. Ale je čas, pohnout se dál.
Řeknu si, poté se zvednu a odejdu ven před chrám. Vystoupím ven a rozhlédnu se.
Hele, kam zmizelo to zvíře? Zůstala tady jenom hlava, divné. Asi ho sežral někdo větší. Vždyť je to fuk. Jdu zpět ke své lodi.
Řeknu si a pár metrů předemnou v křoví uvidím jak někdo proběhne.
Zvíře? Ne na to to bylo moc vysoké, nějaký člověk? Ne, to je blbost.
Ušklebím se a jdu dál k lodi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, džungle.

Moc to protahuješ...kdybych na tebe chtěl nechat něco vyskočit, nechal bych si to na lepší chvíli, zase si děláš vlastní příběh...

Dxun, džungle.

Vlezl si do lodi a stoupl jsi si k mapě galaxie...kam se asi vydáš?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Orbita.

Kam teď? Nic mě nenapadá, potřeboval bych někoho, kdo by mě učil, ale nikoho takového neznám. Do Akademie se vrátit nemůžu, čekal by mě hodně drsný trest. Nikde jinde nic není. Je to těžké, nemohu se učit sám, potřebuju zkušeného mistra.
Řeknu si a začnu přemýšlet. Poté dostanu nápad, spíše si vzpomenu na jednu celkem pravdivou historku o starmém bláznivém mistrovi, který se ukrývá na Korribanu v hrobkách starý Temných lordů.
Ten, ano, to je nápad, ten by byl vhodný mistr, bývalí mistr akademie, dobrý nápad. Ještě ho ale najít. A problém je, jestli ještě žije. Už hodněkrát jsem zaslechl, že se potlouká v hrobce Exara Kuna a střeží ji, před Sithy a všemu co by chtělo sebrat jeho meč. Letíme na Korriban.
Řeknu si a v počítači zadám souřadnice na Korriban.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Orbita.

Doletěl si na Korriban a tam si posadil svojí loď na nejbližší kopec.
____________________
chci vidět dlouhý post na spoustu řádků, jak jdeš k mistrovy, jak bloudí, jak ho hledáš, jak s ním mluvíš...rozšoupni se ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.

Doletěl jsem na Korriban, pár kilometrů od hrobek Temných Lordů. Vystoupil jsem z lodi, vzal jsem si ruxak s jídlem a vodou a vydal jsem se směrem k hrobkám. Z dálky jsem viděl východ slunce a rozléhající kopce a písky. Vpravo ode mně šlo vidět jako malá tečka město Dashade. Akademie nešla vidět vůbec, byla schovaná za kopci. Vylézající slunce bylo tak přijemné a krásne na pohled. Cestou se kolem mě motala různá zvířata, ale nevšímal jsem si jich. Měl jsem v hlavě jenom jedno, najít bývalého mistra. Šel jsem dlouhou a rozpálenou plání už takové dvě hodiny a hrobky stále nikde, ale vím, že jsem šel správným směrem, protože jsem je v dálce stále viděl. Ale místo toho aby se přibližovali se mi zdálo že se vzdalují.
Ach jo, ta cesta je dlouhá, ale musím jít dál, čas utíká a toho nemám nezbyt.
Řeknu si a jdu dál, právě sestupuju větší kopec. Cestou stále musím myslet na Liu a na její křyk. Vytvořilo se mezi námi pouto, který nikdo nesmí rozděli.
Musím ho najít, síla mi pomůže, nemůžu Liu nechat samotnou, musím jí pomoc. A to co nejdříve. Síla mi pomůže, síla mi pomůže..
Stále jsi toho opakuji a pokračuji v cestě. Po 5 hodinách cesty dorazím konečně k hrobkám. Celý unavený a žízniví. Vytáhnu z batohu zbytek vody a napiju se. Kolem hrobek není nikdo, akorát bordel po badatelech.
Myslím, že, podle mapy je to ta vpravo. Ano to by měla být ona.
Řeknu jsi a jdu k první hrobce zprava. Dojdu k ní a všimu si velkých onramentů na kamenech. Dvě velké sochy, při vstupu do chrámu. Sochy a brána už byla narušena z předešlé války. Pomalu rozpadající se kameny kupodivu stále drželi, což bylo pro mě jenom dobře.
Dobře, jdeme dovnitř. Musím věřit, že ho tam najdu. A také přesvědčit aby se stal mím novým mistrem. Věřit.
Vstoupím dovnitř a předemnou se rozlehne tma a prach. Pár deístek mrtvol a koster povalující se na zemi. Předemnou je most a vpravo od nějk starý rozbitý ochraní droidi. Přejdu most a otevřu dveře za mostem. Uvidím tři cesty, jedna vede k velkým starým dveřím. Vydám se k nim, ale jsou zavřené.
Sakra, někde musí být páčka. Zkusím ty další chodby. Třeba tam něco bude.
Vrátím se zpět a vydám se chodbou vlevo. Dojdu k nějakému starému počítači.
Co to je? Tak staré. Zkusím ho zapnout.
Ale počítač nereaguje, přesně jak jsem čekal. Otočím se a jdu zpět. Vydám se do pravé chodby a tam je ten samý počítač. Znova ho zapnu a ten už jde, opráším obrazovku a předemnou se ukáže test, ten, který má otevřít dveře. Nestačím si ani přečíst zadání a u krku se mi oběví rudý světelný meč.
Co tu chceš?! Sem nikdo nesmí, tohle je mé území. Jestli si jdeš pro meč Exara Kuna tak jdeš špatně, ten ti nevyadám, jedině přes mojí mrtvolu. Takže je čas zemřít.
Otočím se a uvidím staříká v rouchu Sithských mistrů, ale byl potrhaný a špinavý. Neměl téměř žádné vlasy. Oči měl vyhaslé jako Tatooinská poušť. Nebyl v nich už život, jenom stovky mrtvol uzavřených uvnitř.
Nepřišel jsem abych ukradl meč Exara Kuna. Přišel jsem si pro pomoc, pomoc od vás, mistře. Byl jsem vyhoštěn z Akademie, pohybují o mojich schopnostech. Proto jsem přišel právě za vámi, mistře. Slyšel jsem, že se tu potloukáte a hlídáte hrobku. Věřte mi.
Odpovím a starý mistr se zamyslí a zhasne svůj meč.
Zajímavá historka, dobrá léčka. Teď odsud zmiz. Dělej, než si to rozmyslím.
Řekne mistr a otočí se a jde pomalu pryč.
Prosím, vyslechněte mě. Na akademii mám učednici, který mi byla neprávem odebrána mistrem Khoot'arem. Chci se mu pomstít, zabít ho, ale nemám žádného mistra. Proto jsem přišel za vámi, aby mě učil.
Odpovím a skloním hlavu. Mistr se otočí a řekne.
Mistr Khoot'ar? On ještě žije? To není možné. Ten mě vyhoštil z Akademie stejně jako tebe, a přebral mé místo. Přesveč mě, proč bych se měl stát tvým mistrem?!
Pravý mistr a já se zamyslím, poté krátce řeknu.
Protože to chcete, chcete abych ho zabil, proto.
Mistr se otočí ke mě zády a řekne.
Máš pravdu, ale není to tak úplně dobře. Zkus mě ještě přesvědčit.
A otočí se opět ke mě.
Protože ve mě cítíte velkou sílu a touhu po pomstě, stejně takovou, jako jste měl vy dříve. Věřte, že to dělám kvůli pomstě a kvůli mé učednici. Nebýt ni, neotravoval bych vás.
Odpovím a mistr se zamyslí, schová svůj meč za pas a řekne.
Sebevědomí ti nechybí. Dobře, přesvědčil jsi mě, pojď se mnou. Ale žádné pokusi, vidím i dozadu.
Řekne mistr a vydá se směrem k bráně. Nějakým heslem a rukou otevře bránu a vejde dovnitř. Otevře se dlouhá černá chodba plná pavučin a špíny. Všude na zemi sou staré kostry a zbytky těl. Po 5ti minutách dojdeme k samé hrobce Exara Kuna a za ním je socha s jeho mečem.
Vítej v mém prostém obydlí. Jestli jsi zvyklí na nóblesní pokoj, tak zmizni. Nemám rád chamtivost.
Řekne hrubým hlasem a já odpovím.
Ne, jsem zvyklí an hroší, to je dobrý.
A usměju se, mistr to opětuje a dá se do řeči.
Takže, pro začátek osluvuj mě mistrem. Na mé jméno jsem už zapoměl, nepamatuji si ani začátek, proto pouze mistr. Zde si můžeš uložit své věci. Odlož si a začneme hned.
Řekne mistr a já se podivím.
Tak brzo mistře? Právě jsem přišel a jsem unavený.
Řeknu a položím batoh a odložím své roucho.
To mě nezajímá, při boji taky nemáš čas na odpočinek. Vidím, že používáš dva světelné meče. Měl jsem také dříve dva, ale jeden jsem někde ztratil. Někde zde v hrobce, ale nevzpomínám si kde. Tak si jeden odlož, nejprve musíš vypilovat techniku s jedním a poté můžeš přejít na těžší. Pojď za mnou, dovedu tě to tajné chodby. Ale nejprve ti musím zavázat oči, protože je přiliš posvátná. Až toho budeš hoden, ukážu ti ji.
Řekne a zaváže mi oči šátkem a vede mě dlouhou klikovatou chodbou. Cítím zde ztuchlí smrad. Po chvilce jsme došli do místnosti kde mistr vytáhl svůj krásný zdobený meč temně rudé barvy. Uměl s ním jako Mandolorian s blasterem.
Tak se připrav, jdeme na to.
Řekne mistr a já přikývnu a opakuju jeho pohyby. Cvičení jde vcelku hladce. Po celkové hodině výcviku se mistr zastaví a řekne.
Výborně, tuhle techniku zvládáš dobře. Jdeme na těžší. Cítím že máš dost síly, výborně, jen tak dál. A nezapomeň, energii čerpej ze Síly a né z těla, aby jsi se neunavil.
Dobře mistře, tak můžeme na věc.

Řeknu a mist předvádí složitější techniku kde je připletená jak obrana tak i útok. Cvičení jde hladce, ale né už tak jako předtím. Technike je zvladatelná, umím ji celkem dobře, ale není tak vypilovaná jako mistrova, ještě se musím mnohé naučit a trénovat techniku abych jí uměl do detailu.
Dobře, velmi dobře. Myslím, že seš pylný žák. Ale měl jsem lepší, ale to se časem podá. Nyní vyskoušíme tvojí sílu. zvedni ten kámen a oď ho do zdi velkou silou, ale tak aby se nerozbil. Zkus to.
zdá se mi to jako blbost. Zvednu kámen, celkem hračka a silou ho hodím do zdi, ale kámen se rozbil. Tak zkouším další, ale stále nic, vždycky se rozbije.
Dobře, pochopil jsi princip. Žádné otázky a zkoušíš to dál, to je dobře. Byl to chyták, čekal jsem jestli na to skočíš nebo ne. Myslím, že tohle nikdo nedokáže.
Řekl a zasmál se.
Teď opravdu, vydáš se ven a přivedeš mi jedno zvíře, jakékoliv, ale nechci na něm vidět ani škrábnutí od meče, zabij ho Silou. Pouze silou. Tak pojď.
Řekne a znova mi zaváže oči aby mě vyvedl z chodby. Poté se oběvíme opět v hrobce Exara Kuna a já se pomalu vydám ven před hrobku. Vylezu ven a vidím další hrobky. Tři zbylé. Ale to mě teď nemusí zajímat, musím najít nějaké zvíře. Kousek od hrobek směrem odkud sem přišel jsem zahlédl jeskyni.
Ta jeskyně, možná tam něco bude. Půjdu se tam kouknout.
Po chvilce dojdu do Temné jeskyně, ale zatím sem žádné zvíře nepotkal.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

Uslyšel jsi za sebou zašustění.
Ohlédl jsi se. A nic.
V temnotě jeskyní jsi těžko viděl, ale sluch jsi měl stále dobrý.
Kolem tebe jasně stále něco běhalo. A nejspíše hned několik kousků. Poté jsi dostal ocasem dozad.
A před tebou se objevilo minimálně pět Hssissů. Takové větší ještěrky, zelení, dlouhý ocas, a jak jsi si mohl všimnout, tak také tvrdý.
Vstoupil jsi na místo, které hlídali, a nemínily tě necha utéct.
Dva se na tebe vrhli.
Ty jsi zabil mečem. Stejně jako další dva. A na posledního jsi použil Sílu. Za chvilku tam ležel i další, nedotčený Hssiss.
Nějak jsi ho vzal na záda, a došel jsi s ním k starému mistrovy.
Ten zrovna cvičil pradávnou techniku boje se světelným mečem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.

Došel jsem k mistrovi, položil před něj mrtvé zvíře uškrcené silou. Dříve bych ho škrcením max. pohladil, ale technika se zlepšila, takže dokážu uškrtit slabší živočichy.
Tady to máte mistře, ani škrábnutí, uškrcen silou. Co bude dál, něco další pro mě máte?
Odpovím a mistr si prohlídne mrtvého Hssissu a skutenčě ani škrábanec od meče, v očí mu jde vidět, že mu přestala produti krev, tak zemřel na nedostatek kyslíku.
Výborně, nečekal jsem, že budeš tak brzo zpět, kort když zde v okolí není skoro žádný Hssissas.
Odpoví a usměje se.
Cestou k hrobkám jsem našel jeskyni, tak jsem se tam vidal, bylo jich více, ale ty jsou rozpůleny. Mistře, ta techniku, kterou jste cvičil, než jsem přišel, není to pradávná technika Sithů? Dávno zapomenutá, jenom málokterý mistr jí umí.
Zeptám se. Mistr se zamyslí a odpoví.
Ano, pradávná technika Sithským Lordů a mistrů, v dnešní domě to umí pouze 3% sithů. Tato technika se předává z generace na generaci, ale pouze vhodnému učedníkovi, který je opravdu silný, tato technika se uchováva už po tisíce let a je těžko zvladatelné, ale léta výcviku přinesou své i v boji.
Odpoví a zamyslí se.
Zajímavé, a nechtěl by jste mě tuto techniku učit, mistře? Nevím, zda jsem hoden, rozhodnutí je na vás.
Odpovím a sednu si, aby si odpočinuli mé nohy.
Ještě toho hoden nejsi, ale časem možná budeš. Nyní si můžeš odpočinout, už se stmívá, zítra brzo ráno pokračujem ve výcviku.
Řekne mistr a svím mečem rozpulí Hssisse, aby udělal jídlo. Já si zatím lehnu a po chvilce usnu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

Vstávej!!
Kopne do tebe mistr.
Je čas na další cvičení. Pokud chytit mně dokážeš, snidani připravit mi můžeš a já trik ukážu ti.
Promluví tajemným hlasem a zmizí, aniž by jsi viděl kam.
Najdi mně!
Ozve se strašidelný a mocný smích starce...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.

Tak tohle mi chybělo, hledat mistra v hrobce kterou on zná jako vlastní boty.
Řeknu a vstanu, oblínku si roucho a rozhlídnu se. Poté se vydám tam, kde jsem slyšel mistrům hlas. Pomalu jdu do nějaké temné chodby. Téměř nic nevidím, akorát obrysy stěn. Pomocí síly sklidním prostředí a začnu vnímat pouze kroky a hlasy.
Musí zde někd být, on už to má prolezlé, takže ví kam jít. Může být třeba celou dobu za mnou.
Řeknu si a pokračuju v hledání.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“