Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

Baf.
Skočí před tebe starý mistr. Poprvé v životě jsi se takhle lekl, a to i když jsi sith.
Když našel jsi mně, já trik naučím tě. Dávej pozor, nebudu to opakovat.
Mistr vezme meč. Udělá otořku, výpad, otočku, výpad, takhle udělá dvanáct otoček, a pak najednou udělá otočku na druhou stranu a sekne zestrany obloukem nahoru a potom dolů, což zakončí výpadem, který ozdobí o malé zakroucení čepele, jako startovací dráhu pro poslední sek, který vede zpět na stranu, a na konci cesty sekne nahoru, udělá poslední piruetku, a ukloní se.
Je to prastará technika. Umí jí pouze 1% sithů, nyní chytil jsi mně, proto snídani připravit můžeš. Di, di, mám chuť na Hssissovy vejce.
Popožene tě mistr kupředu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.

Děkuji mistře, budu se učit tuto techniku dobře.
Řeknu a odejdu směrem k hrobce, kde udělám snídani a dám ji na pomyslný stůl, který tam je. Najím se a čekám až mistr také dojí. Poté se ho zeptám.
Co budeme dnes dělat mistře, další učení v technice?
Řeknu a čekám na jeho odpověď. Mistr vstane a zasměje se.
Dneska zvláštní výcvik budeš mít. Ale neřeknu jaký úkol to bude. Dozvíš se, brzo.
Řekne a znova si sedne a začne přemýšlet.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

Asi dalších pět hodin sedíte a nikdo nepromluví, až mistr přeruší ticho.
Dnešní lekce trpělivosti, u konce jest. Další lekce, nicméně těžší bude!
Začal se soustředit. Všude kolem něj se zvedal rudý oblak mlhy, objevující se odnikud.
Vidím místo veliké, jež hvězd se dotýká. Jmenuje se Akademie Sithu, a jeden mistr jí obývá. Jednou mně podrazil, a zkazil mi den, vyhnal mně pryč, vyhnal mně ven. Pomstit se mu musím, ale teď tebe mám, jsi dítě temnoty, temnou stranou hnán, zabiješ hned mistra, a prokážeš službu nám! Proto ale poslyš, je mocnější než se zdá, tvoje silné meče navíc má, Kiu si jak živý štít vzal, denně jí š*kával, klid jí nedával, tobě se vysmívál! Mám ale dar, meč mocnější než já, ale já nejsem ten, kdo ti ho dá, protože strážce hrobky jej má! Proto nyní, do hrobky Tulaka Horda vydat se musíš, zkoušky splnit zkusíš, pokud ale neuspěješ, velké tresty ztrpíš! Tajnou komnatu tam někde najdeš, pokud se budeš bát, rychle pojdeš, pokud se ale vrátíš, stejný už nikdy nebudeš. Meč vždy nejsilnější zbraní byl, své majitele dobře kryl a nepřátele zastrašil, kdy ten budeš vlastnit, jakékoliv sithy budeš masnit! Nejdřív si ale se mnou dej, zbytek Hssissých vejcí, sou zdravé a dodaj ti sílu dračí! Poté ale nečekej, a na cestu se dej, na paměti ale měj, že komnata je temná a skrytá, kombinace k otevření je někde vyrytá, zjistit jí ale bude těžší než se zdá, dyť tajná taky být má!
Dokončí, a dá se do jídla.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.


Děkuji mistře, tohle moje zkouška určitě je. Nyní s vámi pojím a poté se vypravím do hrobky.
Řeknu a sním zbytek vajec. Poté se zvednu, sbalím své věci, pokloním se mistrovi a odejdu. Chodby už znám vcelku dobře takže jsem celkem rychle venku. Hned naproti je ona hrobka. Přijdu k ní a prohlédnu si jí, vypadá stejně jako tamta hrobka a všechny ostatní, ale i tak má své osobní kouzlo. Vejdu dovnitř a spatřím zapálené louče, což je zajímavé, musel zde někdo být. Ale všude je klid. Vezmu si jednu louč a jdu dál chodbou, spatřím oddělené chodby, jedna je rovně a druhá vpravo. Nejprve se vydám tou vpravo kde spatřím starou páku, asi na otevření dveří. Ale je zablokovaná. Tak zkusím použít sílu a pomohlo, páka povolila a slyšel jsem jak se otevírají velké dveře. Vrátím se zpět a vydám se do dveří. Po chvilce dojdu úplně na konec kde není nic. Ani hrobka, ani žádná chodba. Porozhlénu se kolem ale nic nevidím.
No sakra, kam jsem se to dostal. Vždyť zde nic není, jenom zdi a špína.
Řeknu si a projdu kolem zdí jestli zde není nějaký znak nebo páka nebo něco takového, ale nikde nic. Zkusím jednu fintu kterou mě učil mistr když jsem byl nováčkem na akademii. Použiju sílu k odhalení chodby. Mistr říkával: "Když si nevíš rady, použij sílu"
Sednu si doprostřed místnosti do meditačního sedu, zavřu oči a nechám se nést silou, nevnímám okolí, jako bych byl v mikrospánku. Vypadá to jako myšlenková bomba a bitevní meditace vjednom, ale nic z toho to není. Po 5ti minutách otevřu oči a na zdi předemnou se jakoby rozsvítí tlačítko. Přijdu k němu a zmáčku ho. Vejdu dovnitř a předemnou se oběví stará konzole.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

Dojdeš ke konzoli a nahlédneš co je na ní napsáno. Je ti starým sithským jazykem.
"Ščšýščřáščřžščšěřčýščščřžřčžýáčščřšč - Das Sithis!"
Pod tím dalších pět tisíc řádku podobného textu. Všimneš si i dalšího řádku, který dokážeš přečíst.
"Das Tulak Hord soll das optisch Schwert geborgen in der Schublade!"
A na úplném konci bylo napsáno normálním jazykem.
"Aby jsi zjistil co a jak, musíš přeložit celý text!"
A zakončeno prohlášením:
"Sieg Heil"
To bylo vše co jsi našel. A před konzolí ležel holocron s cedulkou.
"Sithis into Basic Vocabulary"
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.


Tohle mi chybělo, stará Sithská řeč. Tohle neumí snad nikdo, jenom pradávní Sithové a obyvatelé Korribanu. Co teď, s tím nic neudělám. A heleme se, pradávný holocorn s nějakým šťítkem, ale také to nepřečtu. Ale je tam něco basicem, překladač z Sithského jazyka do basicu? Zajímavé, ta pradávná technika.

Řeknu si a strčím a zapnu holocorn. Předemnou se oběví něco jako nástěnka. V tom se oběví návod přeložený do basicu, kde se píše použití konzole a přeložené otázky a odpovědi na otázky. Položím ho na konzoli a přečtu si první otázku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

Než si přečteš první otázku, holocron ti vypíše jistý text:
Omlouváme se za chyby v překladu.
Pod tím je ale už otázka:
Otázka číslo eins: V akademii stojí jeden sithský Lord. Za chvilku k němu přijde druhý sithský Lord. A nakonec třetí sithský Lord. Kolik lordů bude na akademii?
Krátké zapípání a poté další otázka,
Otázka číslo zwei: Objevil jsi mocnou techniku, kterou můžeš vyhladit všechny sithy i jedie v galaxii. Nidko jí ale nechce znát a ani tě neposlouchá, když se o ní zmíníš. Na stupnici 1-10 zvol, jak moc tě to naštve.
Opět ono hezké zapípání. A nyní tam naskočí hned tři otázky.
Otázky drei, vier und fünf: Stojíš před konzolí v nejmenované hrobce. Jaký máš pocit? Co tu hledáš? Co když za tebou stojí pár Hssissů?

A další zapípání, s přestávkou na tvé odpovědi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobky.


První otázka: Logicky tam budou 3 Sithští lordi.

Druhá otázka: 3 stupeň. Myslím, že bych ani tenhle stroj nepoužil, protože by to zároveň vyhladilo i Sithy.

Třetí Otázka, čtvrtý a pátá: Cítím zde velkou sílu, můj pocit je děsivý, jakoby na mě čekal sám Tulak Hord. Hledám zde pradávné tajemství oneho mistra, mistra meče. Je to zkouška který byla dána mím mistrem. Kdyby zde byli Hississové, cítíl bych jejich přitomnost. Tito tvorové ublužují pouze narušitelům a vykradačům hrobek.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobky.

První otázka - špatně. Logicky, když přijdou tři Lordi po sobě, nebudou chtít spolupracovat, proot budou bojovat, dokud nezůstane jeden. Správná odpověď zní - jeden.
Otázka druhá. Správná odpověď, lze uznat pocit 2-3-4 nebo 5, vaše odpověď byla v toleranci.
Třetí, čtvrtá a pátá otázka - správně, správně a špatně. Hssissisové jsou právě za váma. Připravte se na souboj, a děkujeme, že jste použily nás rychlý kvíz a doufáme, že jste si příjemně ukrátily čekání na příchod obránců hrobky. Přejeme nádherný, ale temný den.

Terminál se vypne a ty za sebou uslyšíš známe šustění, které vydávají hssissové...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.


A sakra, museli se skrývat v síle. Na otázky teď ale není čas.
Vytáhnu své meče a vrhnu se proti Hississům, je jich přesně 7. První se proti mě také rozeběhne a můj meč mu lehce projede tělem a téměř to rozpulí na dvě části. Během okamžiku je mrtev. Druhý už je chytřejší a snaží se mě praštit ocasem. Praštímě s ním do levé ruky a spadne mi jeden meč. Ale stále mám druhý, tím mu ocas uzířnu a poté mu meč zabodnu přímo do zad. Vrhnu se na třetího, hodím po něm meč a ten mu usekne hlavu. Hlava se dokutálela až ke mě. Na čtvrtého použiju sílu škrcení. Už jí celkem zvládám. Ale zezadu na mě přiběhne jeden ze zbylích Hississů a praští mě ocasem do zad, spadnu na zem a Hssissis se na mě rozeběhne. Stačím se otočit a odhodím ho silou, a přitáhnu svůj meč. Pomalu se zvednu a znovu ho zapnu. Bolestí v zádech toho moc momentálně nezmůžu, ale rozeběhnu se proti zbylím a totálně je zmasakruju, během 3 vteřin nezbyde ani jeden. Zvednu svůj druhý meč a vrátím se ke konzoli a řeknu si.
Tak a co teď? Konzole se vypnula, to není dobrý.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

V hrobce zavládne ticho, a tma. Ani tvé meče nedokážou osvítit místnost a okolí, jako kdyby je něco tlumilo a krylo. U tvých kotníku se vytvoří tenká vrstva mlhy. Rozezní se zvuk světelných mečů.
Tvoje odměna leží někde v této místnosti. Meč tak mocný, že na konci přemůže tebe, a vrátí se na tvoje místo. Meč tak mocný, že ho nidko jiný nebude chtít, a pohžbí ho s tebou. Tak jak ho pohžbily se mnou. Do doby než ho najde někdo jiný.
Před tebou je svítící postava, a kolem ní šest světelných mečů. Poznáš v něm Tulaka Horda.
Těchto šest mých mečů skrávý nekonečnou sílu, tvůj ale může být pouze jeden. Vybírej obezřetně, neboť všechny mít nemůžeš! Když si vybereš správně, bonus dostaneš, který tě silnější udělá!
|Prohlásí, a před tebou se rozptrostře šest mečů, každý měl jiný jílec, první je ze zlata, druhý ze stříbra, třetí je z takový tý spešl SW oceli, čtvrtej je vykládanej drahýma kamenama, pátej jsou jenom krystaly svázaný provázkama a drátkama a šestej je obyčejný meč... a když jsi chtěl na nějáký šáhnout, projela ti jim ruka. Nebyly hmotné, ale jak Tulak dodal, musíš si vybrat pomocí Síly.
Musíš si vybrat pomocí Síly!
...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.


Mistr meče, jeden z nejmocnějších Sithů vůbec. Sám Tulak Hord. Nečekal jsem vaše zjevení, mistře
.
Řeknu mu a poslechnu si jeho výklad. Poté se předemnou zobrazí 6 mečů samotného Tulaka.
Těžké vybrat si ten správný meč, všechny jsou něčím unikátní. Myslím, že si vyberu 4 meč. Na první pohled z něho mám strach i já samotný, takže si myslím že i moji soupeři budou cíti strach z onoho meče. Cítím i v něm větší sílu než v ostatních, síla mi poradila.
Řeknu a ukážu na čtvrtý meč. Poté se mi oběví v ruce a já si ho prohlédnu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Výborná volba, mladý Nithilliusi Dobyvateli!
Ostatní meče se ztratí.
Jak řekl jsem, bonus dostaneš.
Objevily se před tebou tři krystaly.
Vyber si jeden. První krystal je mocný pro uživatele síly, ovšem boj tě bude oslabovat. Druhý je mocná pro bojovníky, ale tvé užití síly bude slabší. Třetí je univerzální. Používali ho největší bojovníci a uživatelé síly, zlepšuje všechny tvé vlastnosti, a pokud jsi doteď byl pouze kupa banthího trusu, s tímhle krystalem bude nejlepší bojovník a uživatel síly v galaxii! Ovšem aby jsi ho dostal, musíš mně přemoci! Když ale prohraješ, dostaneš krystal, který tě v každým ohledu porazí, takže pokud jsi byl nejlepší bojovníka uživatel síly, budeš nyní trus!
Poví tajemně a čeká co odpovíš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.


Chci ten poslední, tak tedy, do boje, mistře. Risknu to.

Řeknu a zapnu jeden ze svých mečů a jeden nový. Meč má temně rudou barvu, rudější než je zvykem u ostatních mečů Sithů. Tulak Hord rozsvítí zbylích 6 mečů které ovládá pomocí síly. Já protočím své meče a vrhnu se do boje. Ale neůspěšně, 6 mečů je na mě moc. Stěží se bráním, ale zdá se, jako bych meče neovládal já, ale síla. Meče řídím pouze pomocí mysli. Síla ovládla celé mě tělo a téměř rozhoduje o každém mém kroku a útoku i obraně. Mistr meče zvládná všechno hladce, bude to i tím že má převahu v mečích, ale také že je opravdoví mistr meče, nýbrž proti němu nemám téměř žádnou šanci. Dnešní učení je 10x slabší než bylo dříve. Po dlouhém a vytrvalém boji mi síly stále nedocházejí, což se mi nikdy nestalo. Poté ale vyrazím jeden z jeho mečů z ruky a usměju se. Nyní má 5 mečů, stále lepší než 6. Poté se na něj opět vrhnu, ale poté uskočím dozadu a zhasnu své meče. Po dlouhém téměř 30 minutovém boji jsem nedokázal vyhrát. Nebyl zde jasný vítěz.
Nedokážu vás porazit mistře, nad vámi nemám žádnou šanci. Nejsem hoden tohoto meče.
Řeknu a vezmu meč do obou rukou a natáhnu je a čekám na mistrům názor.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Aby to nebylo tak složité pro tebe, domluvu učiníme. Když jednou se ti povede můj další meč vyrazit, krystal je tvůj. pokud mně se povede tě zasáhnout 200x, je tvůj oslabující krystal. Jdeme na to!
Vrhl se na tebe. 1, 2, 3 zásahy. 10, 14, 19 zásahů. Poté už 50, 70 zásahů, nestačí se otáčet, a je to 197 zásahů. Poslední tři zásahy mu zbívají.
Jsi silný, ale ne dostatečně. Nebaví mně to. Pokud mi řekneš ten váš novej kodex, a zatancuješ sithský taneček zla, dostaneš krystal. Je s tebou nuda.
Poví smutně a svěsí hlavu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“