Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.


Dobře, mistře. Jak říkáte. Začněme kodexem.

Klid je jen klam, je pouze vášeň.
Díky vášni, získám sílu.
Prostřednictvím síly získám moc.
Díky moci, dosáhnu vítězství.
Vítězstvím jsou má pouta zlomena.
Síla mě osvobodí.

Mistře, sithové se ale neučí tance, umím pouze breakdance.
Řeknu a začnu trikem Backspin hned na to jdu do Back flipu který vyrcholím Headspin. Poté jdu na L-kick a znova Headspin, ale z toho jdu rovnou na Baby Mill a vyrcholení přijde s trikem Auerbach. Poté se postavím a podívám se na mistra.
Tak co mistře? Stačilo vám to?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Whohoo!
Zařve mistr, a začne backflipem, trojitým backflipem, a čtvrtý backflip u prostřed otočky přetransformuje do frontflipu, a nakonec sideflipu. DOpadne na hlavu, a hned ti ukazuje svých 3200 otáček za minutu v headspinu. Zakončí to carthweelem , dopadem do pozice "most", pozicí stojka se pomocí kip-up pozice dostane na nohy.
Dobrý temný tanec, dobrý mistr z tebe bude, až ho vyučovat začneš!
Třetí, nejmocnější krystal ti dopadne do ruky.
Odměna tvá jest, pokud přežít ale chceš, rychle utíkat musíš, neboť kameny své hrobky se na tebe strhnout budu snažit!
Dopoví a strop se začne chvět.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Děkuji mistře, odcházím, nechť vaše ducha provází síla.
Řeknu a utíkám zpěr. Za mnou padají kameny a já jen stží jim unikám. Poté se ale dostanu ven a za mnou se zavřou dveře. Vrátím se zpět do hrobky Ajunty Palla za mistrem abych dokázal, že jsem splnil úkol. Po chvilce k němu dorazím a krátce řeknu.
Dokánáno jest mistře. Co dále?
Poté se posadím a čekám na odpověď. Vytáhnu svůj meč a krystal, abych ho umistíl dovnitř. Krystal je tak velký, že ho musím rozpůlit aby se mi tam vešel, tudíž se vejde do obou mečů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Nyní ti dám svůj starý meč, který je velice silný. Můžeš ho vyměnit za ten slabej, který jsi si s sebou donesl. Je to Protomeč, sice s sebou musíš tahat i zdroj energie, ale když si na to zvykneš, bude silnější než kterýkoliv meč! Hotl stará technika se nedá s novou rovnat, a tento meč to dokazuje! Tady ho máš.
Dotáhne s sebou mečík, od kterýho vede kabel k dvaceti kilové krabici, metr dlouhou a půl metru širokou. Z jedné strany jsou na ní popruhy, aby se dala dát na záda. Poté se opět zamyslí, až se z něj červeně kouří.
Nyní mistra akademie porazíš, Liu zachráníš a mně potěšíš! Mně zpět čest vrátíš, sebe pomstíš. Pak budeš Akademii vládnout, a já se vrátím na světlo denní, pozor ale, mistr fakt slabej není. Nyní vem si meč od Tulaka a můj protomeč, na všechny hrozby peč, já peču na tebe, odteď jede každej za sebe! Jestli vyhraješ, ukážu ti poslední techniků díky které jsem nejlepší z galaxie, jmenuje se "Kousnutí zmije", nakonec rozpoutáme divokou kalbu, a ty si prohlédneš posvátnou chodbu a její malbu. Nyní běž a kašli na čest, dobrá kombinace jsou "Koule a pěst". Hodně štěstí temný muži, zab ho, hajzla, prachy mi dluží! Jak dopadneš uvidíme, nyní ale zahulíme!
Dokončí a podá ti posvátnou dýmku, naplněnou posvátným kořením. Vane z ní krásný dým, který ještě lépe voní.
Whohoo!
Zakřičí mistr a začne tancovat pogo, prastarý sithský tanec.
Až dofajčíš, dýmku mi vrať a pak se rychle ztrať, po hulení mám divnou stolici, většinou tvrdou jak palici! Věřím v tebe...ach, jak já ti věřím, tak mně nezklam, jak mi chybí světlo, to krásné žluté, světlo...
Mistr si potáhne z dýmky a rozbrečí se...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.


Mistře? 20 kilová krabice je na moje záda trochu moc, ale přijmu váš dar, ale nějaké instrukce k jeho zacházení máte? A hodil by se mi prodlužovák, minimálně tak nekonečno kilometrů dlouhej.
Řeknu a poté se posadím a vyhulím celej kotel vzácného koření, poté se zvednu a dostanu bábu jako sviň. Začnu se smát ničemu. Poté si naplním druhý kotlík a celý ho dám na jeden nádech. Po tomhletom jsem vcelku zkouřenej jak taška z Kauflandu. Poté se otočím a dám si jednu vychlazenou Plzničku amistrovi podám Gambrinus. A čekám na jeho instrukce.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Je to velice jednoduché žáku...
Rozmluví se, když dorazí svůj gambáč.
Tady tohle si dáš na záda. Tenhel světelnej meč do ruky. Pak, tuhle páku strčíš do týhle díry vzadu, a teďka když chceš aktivovat meč, dávej pozor. Zmáčkneš tendle čudlik, to je pojistka, pak tenhle a navolíš si délku čepele, od 1-10, 10 je pět metrů, 1 je půl metru. Tady si navolíš sílu čepele, opět 1-10. A tady máš takovej budík a ten ti ukazuje kolik máš dodat energie. Takže potom začneš takhle tou...uf...pákou...uf...točit...uf, uf, uf...a točit, až ta, uf, až ta rafička bude ukazovat 100%. A poté zmáčkneš tohle tlačítko. Tady...aha, nic, takže já sem sice dodal dost energie, ale pak sem přewstal točit a ona zas klesla. Takže znovu. Uf, uf, uf, uf, uf, uf, uf, žing...a tohle je tvůj světelný meč, krásná čepel co?
Přestane točit a pomůže ti na záda nasadit bednu. Rozzáří se.
Nechť ti slouží temné dítě. Můžeš jít, vyfajčil si mi všechno koření...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.


Tak dík kámo, a neboj se, zejtra mi kámoš doveze nový koření z Coruscantu, prej je totální zabiják, tak já se za vámi stavím.

Řeknu, plácnu si s ním a poté nadobro odejdu. Za takovou krátkou chvíli jsem se toho naučil více než za celé roky učení na akademii. Vyjdu ven před Korriban a vydám se směrem k Akademii. Po přibližně třech hodinách cesty se dostanu k bráně Korribanské akademie. Vejdu dovnitř, strážně ani nic neříkají protože vypadám přesně jako student Akademie. Ve vnitř se vydám do horních pater. Obličej je skryt kapucí a na zádech mám bednu od meče. Po chvilce dorazím přesně k pokoji Mistra. Vykopnu dveře a vyjdu donitř a řeknu.
Sůčtování přichází.... mistře.
A poté zapnu svůj noví pradávný meč. Rozzáří se velká energie z meče.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, hrobka Tulaka Horda.

Tak poď, ty...!
Zakřičí mistr. Rozsvítí oba tvoje meče. Začne tam dělat všelijaké kreace, skáče několikanásobná salta, rozštěpy, běhá po zdích, stropech a i po podlaze. Pak k němu přijde Lia. Chudák holka uplně zničená a strhaná. Mistr jí vezme, a zatancuje si s ní tango. Chvilku zapoguje, aby to zakončil windmillem a kreacema z breakdancu, který jsi v životě neviděl, až seš na pochybách, jestli to ještě breakdance je. PAk trochu disca, a furt běhá kolem tebe, že ho nemáš šanci zasáhnout.
Tak, skončily sme, teďka přijde na řadu boj!
Natáhne ruku a vypustí na tebe ohromnou vlnu síly, ty jí ale zavčas odchytíš a nyní se přetlačujete...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.


Ty vaše směšný tanečky akorát dokazují, že seš omylem Sithského řádu.
Řeknu při přetahovačce. Poté ale zaberu a mistra odhodím, teda spíše on zacouvá zpět. Položím mistrům meč i s krabicí protože mě akorát zpomalují a vytáhnu nádherný a velice smrtící meč Tulaka Horda, jeho krystal jež jsem získal mi dodal nadměrnou sílu a obratnost i rychlejší a drsnější údery. Vrhnu se na mistra přímím útokem. Rychlími a silnými údery mocnou zbraní ho dovádím k obraně na kterou určitě není zvyklí.
Dnes jste prohrál, zemřete, jste akorát ostudou této Akademie. Nečekal jste ve mě tolik síly že ano. Myslíte si, že jsem se celou dobu flákal, mýlil jste se!!
Řeknu drsným hlasem jako pravý americký gangster z LA a bojuji dál.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.


Ty vaše směšný tanečky akorát dokazují, že seš omylem Sithského řádu.
Řeknu při přetahovačce. Poté ale zaberu a mistra odhodím, teda spíše on zacouvá zpět. Položím mistrům meč i s krabicí protože mě akorát zpomalují a vytáhnu nádherný a velice smrtící meč Tulaka Horda, jeho krystal jež jsem získal mi dodal nadměrnou sílu a obratnost i rychlejší a drsnější údery. Vrhnu se na mistra přímím útokem. Rychlími a silnými údery mocnou zbraní ho dovádím k obraně na kterou určitě není zvyklí.
Dnes jste prohrál, zemřete, jste akorát ostudou této Akademie. Nečekal jste ve mě tolik síly že ano. Myslíte si, že jsem se celou dobu flákal, mýlil jste se!!
Řeknu drsným hlasem jako pravý americký gangster z LA a bojuji dál.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie.

Si silný jak po Sithbullu.
Poví drsným hlasem jako pravej důchodce z Česka, a napřáhne se na úder, ty ho ale svým mečem rozsekneš ve dví. To když ti pomůže starý mistrův protomeč, o jehož kabel mistr zakopne.
Lia se na něj podívá. Párkrát do něj kopne, aby se ujistila že je mrtvej, a potom vezme jeden jeho meč. A pro jistotu mu uřízne přirození. Na to dupne a podívá se na tebe a rozbrečí se...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.


Tak, tady to máš ty svině!!.. Už nebudeš pobírat větší důchod než já, a Lia šlape pro mě, né pro tebe..
Řeknu a plivnu na něj. Poté seberu své dva meče a usměji se na Liu. Kolem se shromaždí učedníci a mistři z Akademie a všichni koukají na mě a na mrtvého mistra.
Na co čumíš vole, jestli si chceš s ní štrejchnout tak zaplať, jinak vystřel.
Řeknu jednomu studentovi, který se strachem rozbrečí a uteče, protože neměl žádné kredity ani na 30 minutoví sex.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie.

Beru...
Vyletí z řady jeden s plnou rukou kreditů.
A z druhé strany přijde starý mistr.
V síle sem ucítil, že mistr je mrtvý a že mu přirození chybí. Škoda, chtěl sem se mu nějak pomstit, a za ta léta co sem vymýšlel plán mně napadlo pouze přirození. Co se dá dělat. Posloužil ti dobře meč, nový mistře Akademie? Můžem začít kalit? Pár učedníků právě zašlo do mé hrobky pro koření, které sem právě objevil a pár soudků nejlepší Korribanské pálenky a Abstinthu. Stačí napojit můj MP-3-Datapad a pustíme hipec a oslavíme pád tyrana! Ať žije Nithilius!!!
Začne dědek tancovat a na jedne tah dá jointa, kterýho si před tebou právě ubalil...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie.


Tak naval prachy negře a zmizni nebo přijde o koule jak ten mistr. Moc mě neser nebo zavolám kámošovi do Bronxu, ten má devítku, ustřelí ti to dole co máš na čůrání tak rychle že nebudeš vědět kolik je hodin.
Řeknu mu a on strachem uteče a drží se za penis aby o něj nepřišel.
Tak 500 kreditů jen tak, miluju ty podělávky.
Řeknu a zasměju se, poté spatřím mistra.
Čus vole, konečně si dorazil na kalbu roka. Cestou na akademii jsem našel pytel, zkusil sem vzorek a říkám tomu fakt matroš. Tak to ubal, já zatím skočím pro chlast, mistr má v pokoji Cuba'libre..
Řeknu a vejdo do pokoje a poté vyjdou s dvouma flaškama. Na HiFi věžích pustím Tupaca na vol. 50 ať to jde slyšet na celý akademii.
Áááá, konečně dorazil, Ice Cube a Snoop Dogg, ty vole, tady je to tak zhulený že už sotva chodim, sem sjetej jak doga kámo, dej si taky houbičky, teď sem viděl nahou Paris Hilton, fakt nekecám.. sou boží!!
Zamumlám a spadnu na zem, sjetej jak doga, zkouřenej jak taška z Lídlu a vožralej jak nevim co.

__________________________
Trošku pařba :DDDDDDD

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie.

Whohoooo!!!
Zakřičí mistr a ubalí metrovýho jointa. Učedníci mu ho drží, a když si chtěl jeden potáhnout, mistr ho zmlátil. Ale jak ho mlátil, tak mu ho ostatní vyfajčily, jal se teda balení znovu. Dva metry dlouhý žváro dal opět na jeden tah do deseti sekund.
Fuck my ass!!!
Zakřičel, učedníci ho ale opět vzali moc doslova. Po hodině k tobě přišel, oba ste byly zblití, posraní, pochcaní a od mrdky. A většina vyjmenovaného nebyla vaše. Starý mistr ruce natažené dopředu, a stále s nima divně hýbal, komentoval to, že potěžkává dudy Paris. Pak se začal točit do kola, a vysvětlil to, že potěžkává i dudy Mrs. Pejprs. Celý štastný se natáhl vedle tebe a chvilku ti dělal neslušné návrhy, než odpadl a spokojeně zařezával.
______________________________
KONEC!!!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“