Mise pro Girika Nartha

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial,Město Thalim
Poté co se ten Mirialan také představí lehce se ukloním a pronesu obvyklé
Těší mne že vás poznávám.Myslím že nebude vadit pokud vašeho nadřízeného zatím nepoznám..
Řeknu zdvořile a zamířím směrem k landspeederu. Vepředu již sedí dvojice stráží. Postavím se vedle dvířek a nechám Lazuliho nastoupit prvního a poté taky nastoupím,sednu si na sedadlo,shrnu si plášť na kolena abych si ho nepřískřípl do dvířek a poté se landspeeder rozjede.
Takže pokud získám důkazy o tom že v horách jsou zakopaní Imperiálové bude to tedy považováno za porušení dohod a mirial se přidá k Republice. Předpokládám že chcete hmatatelné důkazy že? Jinak chci se vás zeptat co si o tomto myslíte vy a váš nadřízený.Jistě chápete že jako Jedi a člověk co proti Impériu bojoval se budu velmi snažit tyto důkazy odhalit. Doufám že mou snahu neberete jako ohrožení vaší neutrality.
Odpovím konečně,trochu se uvolním a čekám kam mě landspeeder doveze a na Lazuliho odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Město Thalim:
Safri se zatváří trochu odmítavě nebo váhavě, přesně se ti to nepodaří určit a chvilku se zamyslí před tím, než se ti rozhodne odpovědět.
Víte, špatně jste pojal vaši roli tady ... vy tu nejste jako zástupce Republiky, ale jako zástupce Řádu Jedi. To že vás podporuje Republiky nechme stranou. A tedy jako zástupce Jedi, víceméně také neutrální strany, by jste tu měl vystupovat. A pokud možno se veřejně vyhýbat diskuzím zanášející Republiku a Impérium.
pronese co nejvlídnějším tónem Safri, aby se tě nepokusil nějak urazit a zároveň tě přesvědčit o tom, jak by bylo dobré tu opravdu vystupovat.
Co se vašeho úkolu týká, tak nevíme, kdo tam podniká tu aktivitu, víme jen, že je podezřelá a jsou doměnky, že by to mohla i Imperiální přítomnost. Pokud by tomu opravdu tak bylo, tak pokud možno bez otevřeného konfliktu a s důkazem to oznámit nám a my bychom z toho začali vyvozovat důsledky. V této věci musíme být nanejvýš opatrní, protože nechceme na naší planetě rozpoutat nějaký konflikt.
rozšíří rozsah informací Safri Lazuli zatímco vjedete hlouběji do Thalimu a ty si můžeš všimnout ruchu v hlavní ulici města. Ta je čistá a vše se zdá neuvěřitelně v míru, což jenom svědčí o tom, že neutralita tomuto světu nijak neuškodila, mořná naopak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial, Město Thalim
Po Safriho komentáři si uvědomím že jsem reagoval trochu špatně.
Promiňte. Bojoval jsem za Rebelskou Alianci jako radista a za těch několik let zem mě ještě nestačila jistá předpojatost vůči impériu vyprchat.
Omluvím své špatné vyjadřování a poslechnu si co mi Lazuli řekne nadále.
Chvíli mlčím a mezitím vjedeme hlouběji do Thalimu. Ačkoli je na hlavní ulici ruch je tu čisto a vypadá to tu mírumilovně.
Hmm... chápu. Při svém "vyšetřování se budu snažit být co nejdiskrétnější. Cháapu vaše obavy. Vaší planetě neutralita rozhodně neuškodila.
Řeknu a při poslední větě se lehce pousměju aby bylo vidět že je to čistě kompliment.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Thalim:
Safri se pousměje, když zmíníš, jak dobře vypadá jeho město a neunikne ti jeho uspokojený pohled plný pýchy nad tím, jak si zde na Mirialu vedou.
Jsme hrdí na to, co jsme tu byli schopni vybudovat a neradi bychom o to přišli. A jak se nám v posledních letech potvrdilo, tak klíčem byla naše neutralita. Jenže se sílící mocí Nové Republiky a zoufalejšími pokusy Impéria o protiútok se situace značně mění a obchodníci dávají přednost Republikovým světům a k nám se začíná více stahovat černý trh a podobné, což není vítaná situace.
pokračuje ve svém vyprávění Safri, zatímco dorazíte do budovy, která byla trochu bokem od hlavní třídy a tobě bylo hned jasné, že se nejedná o jednu z hlavních budov zde.
Zde vás ubytujeme, mělo by tu být vše potřebné a nejedná se přímo o budovu sloužící vládním účelům. Pojďme dovnitř, tam vám prozradím vše potřebné.
pronese Safri a pobídne tě, aby jsi vstoupil do budovy. Ve vchodu se na vás podívá zdejší ostraha s víceméně vřelým výrazem, zatímco skrz menší, ale příjemně vyzdobenou vstupní halu zamíříte k turbovýtahu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial, Thalim
Mírně se pousměji a dál pokračuji v rozhovoru.
Chápu,... No doufám že ať tu bude Impérium či Republika dá vám dostatečnou volnost a nechá vás dále se o tuto planetu tak skvěle starat.Řeknu předsedovi a po zbytek sety mlčím. Po chvíli dojedeme k budove kousek od hlavní třídy a působila tedy tak trochu "odstrčeným" dojmem. Zřejmě není určena přímo vládním účelům. Poté vystoupíme ze vznášedla. Safri potvrdí mou doměnku u budově a poté s ním již jdu do budovy. Projdeme kolem členů ochranky a poté přes halu do turbovýtahu. Ve výtahu se postavím vedle Safriho,založím ruce za záda a počkám si kam nás výtah zaveze.
Zatraceně... je tu vedro. Až nebudu muset vypadat "formálně" musím si sundat ten plášť. Uf!
Pomyslím si ještě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Thalim:
Cesta turbovýtahem je krátká, protože se zastaví již ve druhém patře(vyjížděli jste z nultého), kde Safri s tebou v stopách vystoupí a zavede tě do blízkého pokoje. Gestem ruky tě vybídne, aby sis odložil v středně velkém obývacím pokoji, z něhož jsi viděl dveře do ložnice s dvěma lůžky, kde byla i koupelna. Poté si počkal, než se usadíš na pohovku nebo do jednoho ze dvou křesel obklopující menší konferenční stolek.
No, popravdě zase tak mnoho informací nemáme. Existuje tu jeden víceméně očitý svědek, s kterým se setkáte mimo město a zaveze vás blíže. Neviděl přesně uniformu běžných stormtrooperů, ale tvrdí, že se muselo jednat určitě o imperiálního vojáka. Spatřil dva z nich v horách asi padesát kliků od města. Zítra tam s vámi pojede a dovede vás na místo, kde je spatřil ... zbytek již ponecháme na vás. Máte nějaké dotazy nebo požadavky na věci, které by vám mohli pomoci ?
promluví Safri, aby se v půlce proslovu posadil a zbytek odříkal v sedě. Nyní čekal na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial,Thalim
Smažení se v turbovýtahu naštěstí moc dlouho netrvá a já se cestou oddávám myšlenkám jak můžou Mirialané vydržet v těch černých hadrech. Hned jak vystoupíme z turbovýtahu zamíříme do celkem pěkně zařízeného pokoje. Porozhlédnu se a nakonec se usadím na pohovce,přehodím plášť přes ní (teda mám nahoře jen tmavě hnědé tílko které jsem vyhrabal v prádelně s tím že se mi na pouštní planetě bude hodit) a poslechnu si Safriho informace. Po tom co mi je vypoví chvíli zapřemyšlím a zeptám se:
No... Potřeboval bych vědět kde přesně za městem se s ním mám setkat a v kolik se s ním mám setkat. Ještě by mě zajímalo jestli se ode mně ještě dnes něco čeká... jestli ne rád bych si prohlédl Thalim. Vypadá to na velmi zajímavé město. Jinak je dost možné bych mohl potřebovat výbavu na hory pokud je něco takového třeba. Jídlo mám ale nevím jak to bude s vodou tedy by se mi možná hodili ještě nějaké zásoby. jiank to bude asi vše.
Řeknu a počkám na Lazuliho odpověď.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Thalim:
Když jste byli oba v sedě, tak se Safri cítil pohodlněji a bylo to na výrazu jeho tváře znát. Nejdřív se na chvilku zamyslel před tím, než se rozhodl ti odpovědět na tvé otázky.
Nebudete muset nikam mimo město, náš muž si vás vyzvedne přímo tady před budovou. A hledat ho nebudete muset, najde si on vás, prostě stačí, když k osmé hodině budete stát před budovou.
odpoví ti na první otázku a trochu pobaveně se během ní usmívá. Nakonec však zase přejde k trochu vážnějšímu tónu, tedy spíše přátelskému konverzačnímu.
O výbavu se jinak nebudete muset starat, vše nezbytné zařídí náš člověk a bude to mít připravené v landspeederu. Dnes vás tu však již k ničemu vyžadovat nebudeme, takže se můžete bez problémů porozhlédnout po městě. Republikové kredity tu platí všude, takže se o to nemusíte obávat. Jenom tady máte kartu od tohoto pokoje, aby jste se poté dostal zpět dovnitř, až se budete vracet.
dodá Safri a na konferenčním stolku se tak objeví elektronická karta, která slouží i jako klíč k otvírání dveří.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial, Thalim
K mému potěšení mi Safri řekne že již nemusím nic dalšího starat a dost mě také potěší že se ode mne dnes již nic nečeka a tak se nemusím starat opravdu o nic. Ze stolku seberu elektronickou kartu a strčím si ji do kapsy u kalhot.
Výborně... takže já si odložím a vyrazím do města. Aáá.... Ještě něco... Pokud by to byl možné rád bych kdybyste se postaral o moji loď a jednotku R2 která u ní je. Jinak děkuji. Bylo mi ctí vás poznat pane Lazuli.Pronesu ještě a mírně se ukloním. Poté počkám až poradce odejde. Až odejde položím si batoh a plášť na postel a vyjdu ze dveří ven kde je pomocí karty zamknu. Poté sjedu turbovýtahem dolů a vyrazím do města.
Pokusím se najít nějaký krámek kde si koupím co možná nejchutněji a nejšťavnatěji vypadající ovoce a vyrazím po zajímavostech Thalimu pojídajíc koupené ovoce. Celou dobu budu v kontaktu se Silou a budu se snažit vnímat všechny bytost okolo jak mě to učíval mistr Solusar. Až se bude schylovat k večeru stopnu nějakého taxíka aby mě zavezl zpátky ke státní budově. Zde se vrátím do pokoje,usadím se na postel a budu přes noc meditovat až do sedmi hodin. Poté se nasnídám, vyjdu před budovu a budu čekat na Lazuliho člověka.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Thalim:
Safri tě nezdržuje dlouho a po ujištění, že o tvého droida a stíhačku je již dobře postaráno, tě opustí, takže si můžeš odložit a vybalit několik věcí. Ve městě ti chvilku trvá než nalezneš nějaký obchůdek, ale jakmile nalezneš jeden, tak jich hned spatříš mnohem více. Od různorodých oblečení, ozdob a šperků až po zeleninu a ovoce, které jsi hledal a rozhodl se i vyzkoušet. V trochu zapadlejším obchůdku s příjemně vypadající prodavačkou jsi si koupel něco velkého, zeleného a na první pohled šťavnatého, ale po prvním kousnutí jsi se zakuckal a pocítil ostré pálení v ústech. Prodavačka se pobaveně zahihňala, než se ti jala vysvětlovat, že toto ovoce je hodně ostré a používá se především jako přísada k vaření. Po doporučení jednoho sladšího červeného, které tvá ústa již rozmazlovalo v porovnání s tím předchozím se rozloučíš a pokračuješ ve své cestě. Obyvatelé ti přijdou ve svých pocitech příjemní a vřelý a to i přesto, že na ně působíš jako cizinec. Sem tam zachytíš nějakou tu opatrnost či ostřejší emoci, ale to je běžné u každého biologického druhu. Nakonec se vrátíš do svého pokoje, kde strávíš noc meditací místo spánku.

Ráno po snídani již čekáš venku před budovou, když k osmé hodině dorazí před budovu landspeeder s mirialanem oblečeným v cestovním starším oděvu.
Mistr Narth ?
zeptá se, jakmile vystoupí z landspeederu, rozhlédne se a rychle přikročí k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial, Thalim
V prvním obchůdku si prohlédnu zboží a hned poté si zaplatím cosi červeného. Hned jak do toho kousnu mě však začne nepředstavitelně pálit v puse. A já div svoji zeleninu či ovoce neupustím. Sympatická Mirialanka za pultem se zachichotá a řekne mi že jsem si koupil něco dost ostrého co se používá k vaření. Poté mě doporučí cosi zeleného a to už je o poznání lepší. S poděkováním zaplatím za oboje a vydám se do města. Kousek dál od obchodu nenápadně zahodím tu zeleninu do popelnice s pomyšlením že je to trochu škoda ale tak co. Moje prohlídka městem proběhne příjemně a z obyvatelstva jde také výborný pocit. Poté se vrátím do svého bytu a strávím noc meditací. Ráno se nasnídám a vyjdu před budovu. Asi po 20. minutách přede mně přijede landspeeder který řídí Mirialan v starém cestovní oděvu. Osloví mně Mistr Narth.
Heh... to je pěkný.
Pomyslím si a poté se představím.
Ano to jsem já. Ale zatím nejsem mistr. Pouze rytíř. Těší mně že vás poznávám. Girik Narth. Chcete-li tykejte mi.
Řeknu přátelsky,přisednu si k němu do landspeederu a čekám co mi řekne a akm mě doveze.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Thalim:
Nijak neváháš s pobídkou k nasednutí, takže než se naděje, tak již sedíš v landspeederu. Tvůj průvodce se ale rychle vzpamatuje a nasedne taky, aby se landspeeder vydal kupředu, směrem z Thalimu a k horám.
Vaším titulem jsem vás neoslovil úmyslně, protože nevíme, kdo všechno může na ulici poslouchat a bylo by hloupé prozradit vaši přítomnost zde dříve, než je nezbytně nutné. Ale to nám už teď nehrozí.
pronese chvilku poté, co vyrazíte a začnete se proplétat ulicemi rychlým tempem, ale přesto dostatečně obezřetným, aby jste nikoho neohrozili.
Jinak se jmenuji Helim Trafee, ale klidně mi říkejte Helime, Giriku. Cesta nám ještě nějakou dobu potrvá, takže ... co by jste chtěl vědět ? Slyšel jsem, že vy Jediové máte tendenci ptát se trochu nezvyklým způsobem, tak vás nechám rovnou se ptát, než bych měl vyprávět.
představí se ti Helim a nabídne ti spolupráci, zatímco opustíte Thalim a chvíli jedete po vytyčené cestě, než odbočíte na planiny a vyrazíte směrem ke kopcům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“