Mise pro Gartha(Garth Truani)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro Gartha(Garth Truani)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Budova senátu:
Bylo to asi deset minut, co ti přišla zpráva, aby jsi vyrazil do kanceláře senátora planety Anaxes Hrije Salkaaye, který pro tebe měl důležité sdělení. Bylo to pouhé dva týdny, co tvůj otec šikovně zamaskoval tvoje spojení s Qimbym a uchránil tak rodinné jméno před volbami. A ty jsi moc dobře věděl o více než přátelských vztazích tvého otce s tímto senátorem, stejně jako o jejch častých setkáních na typických sportech pro senátory či společná sledování opery. Dalo se také tušit, že tvá mise povede mimo Coruscant, mimo oblast působení tvého otce, aby jsi opět nevyvedl další lumpárnu a nezkomplikoval mu tak jeho cestu vzhůru. Co přesně tě však čeká jsi ještě netušil a ani usilovné zírání na dveře senátorovi kanceláře ti nepřineslo žádnou nápovědu toho, co by se mohlo odehrávat. Jediné na co sis ještě mohl vsadit bylo to, že tvoje cesty určitě nepovede zpět na tvůj domovský svět a to ze stejných důvodů, jako budeš nejspíše cestovat mimo Coruscant. Každopádně nyní stojíš před dveřmi a tvůj nejbližší osud je přímo za nima.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - Budova senátu

Všechny cesty vedou na Coruscant...
Pomyslel jsem si již v momentě, kdy jsem vcházel do budovy senátu. Budovy, která byla chloubou Republiky a symbol její demokratické, neosobní a nekorupční vlády. Ano stavba vypadala honosně a vábila každé srdce, které kdy toužilo po slávě a moci. Vzpomněl jsem si na den, kdy jsme měli napsat čím by jsme chtěli být. Spousta dětí tehdy napsalo: „Jedi, advokát, finančník, manažer…“ Když tehdy přišla řada na mě, paní učitelka si mě vzala stranou a napsala mi poznámku a otec mě pak seřezal, že mu kazím jeho jméno.

Úryvek z práce

„Vím, že každý chce mít prima život. Hodně peněz rodinu a milující ženu. My máme hodně peněz, můj táta je špička ve svém oboru a má doma milující ženu. Ideální rodinka s ideálním zázemím. Jenomže, čím jsme výš, tím rychleji nám nikdo shodí žebřík. Nechtějte život na nic a chtějte svůj vlastní.“

***

Šel jsem hlavní chodbou, abych vzápětí minul na schodech skupinku senátorů, kteří se spolu šeptem o něčem dohadovali. Za zvuku hudby jdoucí z hlavního, společenského sálu nebylo možné pochytit o čem se baví, což jim zřejmě naprosto vyhovovalo.
Profíci… Měl jsem sto chutí si před nimi odplivnout a pouze přísná etika mi zabránila, abych tak neučinil.
Toto je reprezentace států? Naší lidé volí své zástupce v naději, že se něco změní a přitom je vše pořád stejné. Jen s jinými tvářemi.

Zahnul jsem doprava a mířil rovnou chodbou ke kanceláři Hrije Salkaaye. Otcův velký přítel měl vždy po ruce nějaké řešení pokud šlo o „generální úklid,“ o což v případě mého přítele Qimbyho také zcela jistě šlo. Zastavil jsem se přede dveřmi.
Ruka ruku myje… Jak smutný to citát, jenže v mém případě pravdivý.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Budova senátu:
Krátké zaklepání a vejdeš dovnitř, aby jsi se octnul v předmístnosti, kde se nacházela Salkkayova anaxeská sekretářka a půvabem zajisté patřila mezi ozdoby celé této budovy. Těžko se domnívat, která z jejích předností ji zajistila toto místo, nyní každopádně rychle vstala a rovnou, bez zdlouhavého vyptávání, tě zavedla do kanceláře senátora. Už jsi tu sice několikrát byl, ale stejně jako pokaždé i nyní tě zaskočí až neskutečná okázalost zdejší výzdoby a vytušíš, že tento starší senátor(v porovnání s tvým otcem) je tvému otci v tomto směru dobrým učitelem.
Garthe, vítej a posaď se. Rád tě vidím, jak je to vlastně dlouho, co jsme se viděli naposled, hm ? Nebylo to před čtyřmi měsíci na tom večírku na počest Rendilského senátora, nebo před šesti měsíci při tom Chandrilském plesu ? A jestlipak jsi už potkal nějakou zajímavou ženu, moc dobře víš, že na těchto večírcích je hodně významných dam, které jsou dobrými úlovky.
přivítá tě jakoby by to byl strýc hodně blízký vaší rodině. Strýc to sice není, ale s tvým otcem si má opravdu blízko a z jeho vystupování je jasně vidět, že tě rád vidí, co je však skutečné, to se dá těžko říct.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - Budova senátu

Vešel jsem do kanceláře a stanul proti vrcholu demokracie. Většina vrcholných manažerů, politiků a všech možných jiných zazobanců si ve své pracovní ani nedokáže sama utřídit papíry v zásuvkách. Z tohoto důvodu si většina takovýchto lidí najímá sekretářky.
Typický Salkaaye... Zběžně jsem si prohlédl jeho současný poklad.
To bude věru zajímavá rozprava.
Anaxeský senátor měl oblibu v krásných ženách a při každém setkání to dával najevo. Tedy aspoň pokud šlo o mne. Sekretářka nelenila a vcelku rychle uvedla hosta.
Má švih... Musel jsem s pokleslou bradou uznat, abych se pak vzápětí zapřel za své nechtěné, ale vrozené geny.

Ocitl jsem se naproti senátorovi a situace se odvíjela podle očekávání.
I já vás rád vidím pane. Nasadil jsem výraz zdravého, diplomatického jednání, který jsem používal vždy, když to bylo potřeba.
Máte dobrou paměť. Uznale pokývajíc hlavou, což byla reakce na otázku o večírcích. Při otázce ohledně nějakých avantýr jsem mírně pozvedl obočí:
Víte přece, že jsem nesmělý a na vztah ještě poměrně nevyzrálý.
Zvednuv oči k polici se zlatavými soškami jsem byl nucen konstatovat: Vidím, že jste rozšířil svou sbírku ale... Proč jste si vlastně přál se mnou mluvit?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Budova senátu:
Senátor Salkaay se zazubí, vstane ze svého místa a dojde k baru, kde začne okamžitě nalévat dvě sklenky nějakou tvrdou lihovinou, jejíž lahev se ti nedaří řádně zahlédnout. Poté je donese zpět ke stolu a jedna automaticky zastaví na stole přímo před tebou.
Garthe, vyzrálost není o věku, ale o tom co máš tady ... a pokud nejsi vyzrálý na ženy, jak můžeš být vyzrálý na diplomacii, hmm ? Přestaň si lhát a příště tě chci vidět v přítomnosti nějaké hezké dámy.
rýpne si do tebe stále ve spíše rodinném duchu Hrij Salkaay a notně upije ze své sklenky. Poté se na jeho tváři, ale objeví o něco vážnější výraz, což znamenalo, že se konečně dozvíš důvod, proč jsi sem ve skutečnosti přišel.
No, co se důvodu zavolání týká, tak tu máme menší problém na Cato Neimoidii a tvůj otec mi tě doporučil jako vhodného kandidáta na rozřešení ... je tam menší potíž při řešení dohody s jedním výrobcem luxusních jachet a ti další, no prostě nejsou tak dobří jako tenhle, takže co ty na to ? Zvládneš to ?
předhodí ti nástin tvého zavolání a nakonec to zaonačí tak, že případné odmítnutí by naznačovalo spíše tvoji neschopnost než neochotu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - Budova Senátu

Vyslechl jsem si snůšku slov, které byly šikovně zakomponovány. Bylo mi opět znovu jasné, že sedím naproti mistru svého řemesla. Nebylo tedy divu, že se otec tolik snažil. Anaxes jako planeta zdatně přispívala svými kredity do státní pokladny. A muž jako tenhle senátor byl pro otce důležitou pákou pro jeho strmou stoupající kariéru.
Při takové motivaci se ani nedivím...
Přijal jsem skleničku a diplomaticky z ní usrkl.
Mám prostě jen odlišné názory na vztahy. Toť vše... Zahrál jsem toto téma do autu.

Salkaaye vzápětí elegantně přešel z tématu osobního na téma pracovní. Nespletl jsem se. Tatíček se se mnou skutečně snažil šachovat a popravdě řečeno se mu to dařilo dokonale. Ostatně tomu tak bylo vždy a při jakékoli příležitosti.
Tak dnes to budou Neimodiani...
Jistě... Jsou nějaká specifika pane? Zeptal jsem se a otočil do sebe zbývající tekutinu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Budova senátu:
Salkaay se spokojeně pousměje, když mu dle očekávání poskytneš kladnou odpověď a vhodí do sebe zbytek své sklenky. Pak se pohodlně rozvalí ve svém křesle a přichystá se ti odpovědět.
Nejde jenom o výrobu nových lodí, ale i o servis starých a tahle společnost dodává jachty pro hodně členů senátů, je to asi nejlepší způsob cestování, aniž by se zbytečně vytěžovala republiková flotila, což však neodrazuje některé další jako například madam Organa-Solo, která si prostě tu loď vydupe a to docela rychle. Jenomže v poslední době došlo k několika komunikačním problémům a hlavně dva senátoři to trochu zneužili a obrátilo se to proti nám. Je potřeba tedy získat zpátky důvěru tohoto dodavatele a to je nejlepší osobně, což jistě dobře chápeš. Jsme ochotni navýšit i původní ceny o pět procent, ale musí se podepsat dohoda na pevnou dobu, čehož se minule nějak nedosáhlo, tady preferujeme deset let. Navíc nezapomeň, že je jednáš jménem většiny senátorů, i když někteří mají vlastní prostředky nebo se nechávají inspirovat paní Solo. Co se dopravy týká, tak si nedělej starosti půjčím ti svou jachtu, zároveň ji tam můžeš nechat servisovat jako jejich projev dobré vůle. To je snad vše potřebné, kdyby něco, tak klidně zavolej.
poví ti vše, co by se ti mohlo hodit Salkaay a na obličeji se mu objeví výraz očekávání, který se snaží na své podřízené aplikovat i tvůj otec. Narozdíl od něho je však tento mnohem působivěji provedený.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - senát

Měl jsem tisíc chutí při zmínce o dvou senátorech začít nepokrytě hýkat. Pak jsem si uvědomil, že vzhledem ke zde nastaveným společenským parametrům by to asi sotva bylo vhodné.
Tak do téhle smetánky chce tatíček patřit. No, tak to je prima.
Mimoděk na vteřinu a o poznání silněji jsem zatoužil vymanit se z otcových spárů a najít si poctivou práci.
Za což se nedají jednání s těmi ještěrkami vůbec počítat.
Vzápětí jsem si uvědomil, že jsem se pravděpodobně dopustil rasové diskriminace a bylo to o to horší vzhledem k mé profesi.

Máte mé nejvroucnější díky, vynasnažím se. Pokynul jsem senátorovi a namířil si to z kanceláře ven. Při pohledu na sekretářku se mi na okamžik zamlžil pohled.
Proč tady zůstává? Copak neexistuje jiné vyžití?
Při rozumové rozmluvě jsem se však zastyděl.
Má skončit snad někde v baru? Každý hold nemá štěstí.
Pozdravil jsem pokývnutím hlavy a opustil místnost.
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 21.9.2009 10:35:49, celkem upraveno 2 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Budova Senátu:
Senátor Salkaay se s tebou veselým výrazem rozloučí a nechá tě odejít, aby tě v předsíni jeho kanceláře ještě zastaví jeho sekretářka. Ta si stoupne až příliš blízko tebe a podá ti listinu s možná až příliš vyzývavým úsměvem.
Povolení k užití lodi a papíry o právu jejího použití. Najdete ji v doku 37 na hlavním kosmoportu, strážní budou o vašem příchodu samozřejmě spraveni.
pronese sekretářka, aby poté ustoupila a vrátila se zpět na své místo. Zamyšlen nad jejím osudem postupně opouštíš budovu senátu a ani příliš nevnímáš lidi okolo tebe. Když se konečně zastavíš, tak stojíš před budovou senátu a jasně na tebe svítí coruscantské slunce. Den je příjemně teplý a teplo tě příjemně hřeje na odhalených rukou. Řízení počasí nad Coruscantem se dnes rozhodlo pro příjemnou brzkou letní variantu, zatímco tebe čekaly nějaké přípravy na tvůj let na Cato Neimoidii.
-------------
Takže máš možnost si připravit vše, co by e ti mohlo hodit, než se rozhodneš vyrazit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - přípravy

Dnes je opravdu krásný den... Napadlo by průměrně myslícího.
Jenomže já se v tu chvíli cítil jako nadprůměrně dementní jedinec. Dlouhý šat a zářivý úsměv.
Večeře s guvernérem.
Podepisování smluv.
Zářivé úsměvy.
Toto je v podstatě každodenní práce diplomata.

Omlouvat, hasit, omlouvat, hasit, omlouvat...

Za takovéhoto stavu jsem se nakonec dobelhal do hotelového apartmá, které jsem měl jako vysoká šarže k dispozici. Přibouchl jsem za sebou dveře a musel se opřít o stěnu. Těžko říct, jestli za to mohl úžeh nebo můj duševní stav související s averzí k téhle práci. Ať už to bylo tak, či tak nebo jinak, ta představa vlastního osamostatnění a otcův nakopaný zadek mi dodával potřebnou energii. Přešel jsem ke skříni a vyndal z ní jednoduchý oděv, který se skládal z lehké, (poměrně nové) černé bundy, tmavě modrých kalhot a černých bot. Oblékání a též i výběr byly poměrně jednoduché, neboť skříň byla čtyřpatrová a každé patro obsahovalo jeden oddíl.
Nezapomněl jsem na něco? Zarazil jsem se, ale po dlouhém uvažování nakonec skříň zavřel a přesunul se ke své posteli.

Pro jistotu...
Sehnul jsem se a ze speciální přihrádky si vybral: Kapesní nůž, blasterovou pistoli, enchaníjský meč a dvě platební karty.
To bychom měli. Takže vzhůru na ryby.
Vyzbrojen vším, jen ne optimismem jsem vyrazil k doku 37.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Dok 37:
Se sbaleným kufrem v ruce dorazíš k lodi, která ... no která vypadá opravdu luxusně a vlastně nic jiného jsi ani nemohl očekávat. Nechybělo jí ani typické diplomatické označení, které bylo dokonce barevně sladěno s designem a vše vypadalo dost noblesně, luxusně a draze. Po chvilce pokochání vyrazíš k lodi, aby před ní stál anaxan ve slušivé uniformě, kterou mají obvykle piloti republikových diplomatických sil, nebylo tedy pochyb, že čekal na tebe.
Zdravím vás pane Truani. Jsem kapitán Wacky, váš osobní pilot. Mám za úkol vás doprovázet na této misi v rámci mého povolání, takže když někam poletíte, letím s váma. Loď je nyní plně připravena k okamžitému startu, jenom je potřeba počkat na slečnu Liviovou, která má na starosti palubní obsluhu. Měla by tu být do deseti minut, mezitím mi dovolte vám ukázat vaši kajutu.
představí se ti kapitán Wacky a vybídne tě gestem, aby jsi nastoupil dovnitř. Loď vypadala vevnitř ještě lépe než zvenku a byla opravdu prostorná, měla vlastní místnost pro případná jednání menší skupiny, vlastní oddechovou místnost s jistě dobře vybaveným barem a dost pohodlnou koupelnu. Stěžovat sis rozhodně nemohl ani na svůj pokoj s pohodlnou postelí, počítačovým terminálem a několika dalšími příjemnými drobnostmi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - Dok 37

Díky kapitáne, oceňuji vaši ochotu. Vysekl jsem kapitánovi poklonu.
Ačkoli je to vaše práce...
I díky pobídce jsem se ocitnul na palubě lodi.
Tak takhle se mrhá s penězi daňových poplatníků. Napadlo mne při zmínce o palubní obsluze a nejen to. Loď byla prostorná a rozhodně splňovala všechna kritéria bohatých snobů.
A já jsem jedním z nich. Z té myšleny se mi chtělo zvracet.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Dok 37:
Svou bohatě vybavenou kajutu si prohlížíš se značným znechucením, jak moc dobře si žiješ oproti mnoha ostatním. Rozhodneš si pohodit zavadla do rohu.to pod dohledem kapitána.
Nyní mě omluvte, jdu provést předstartovní výpravu. Udělejte si tu pohodlí a mějte se tu jako doma. Kdyby jste cokoliv potřeboval, tak se mě klidně přijďte zeptat, nebo využijte slečny Liviové, která za chvíli dorazí.
pronese ještě kapitán, než se vypaří do kokpitu, aby se s tebou a touto lodí pomalu vydal na cestu. Ty si znova prohlédneš pokoj a zjistíš, že kromě pohodlí tu je mimojiné vše, co by jsi mohl potřebovat k práci včetně malé knihovny s několika díly slavných diplomatů dřívější doby. Jedna kniha, která tě zaujala byla dokonce z období před Impériem a bylo až s podivem, že se ji povedlo zachovat.
Ta kniha je dobré dílo, určitě vám doporučuji ji přečíst.
ozve se zpoza tebe dívčí hlas, aby jsi se okamžitě otočil po zdroji. Stále před tebou mladá, dobře vypadající blondýnka ve více než hezkém úboru barvami ladícímu k tomu, co měl na sobě kapitán.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant, Dok 37

Jistě… Co jiného mi taky zbývá.
Kapitánovu poznámku jsem tedy nakonec přešel mlčky a začal se věnovat bližšímu průzkumu pronajatého plavidla. Nejvíce mne upoutala lodní knihovna, která vypadala velice zajímavě.
Odkud taky mají ty žvásty brát když ne z knih?
Lehce jsem prsty projížděl jednotlivé vazby.
Senátorův zájem o literaturu je více než překvapivý.
Při toulkách knihovnou jsem narazil na knihu, která mne nadchla.
Je zachovalá. Na to kolik hamižných chamtivců ji už muselo mít v rukou. Inu, troška filosofického počtení neuškodí.

Z přemýšlení nad knihou a vlastně i mým volným časem mne vytrhl dívčí hlas. Zaklapl jsem knihu a vrátil ji na její místo.
Z vašeho doporučení soudím, že se zajímáte o historii a literaturu. Otočím se, abych vzápětí mohl zhodnotit ono dílo přede mnou.
Je hezká a inteligentní… Pro takovou smetánku jako je senátor ideální parketa.
Je moc málo lidí, kteří se dnes zajímají o historii a tak podobně… Přešel jsem ke křeslu a sedl si.
Proto si také vaše doporučení vezmu k srdci slečno. Doufám, že svého ducha hodláte vzdělávat i nadále…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Dok 37:
Slečna se pobaveně pousměje nad tvou odpovědí, aby přešla ke knihovně a po krátkém hledání nalezla ještě jednu knihu, která však s politikou neměla nic společného. Jmenovala se Pouť Vesmírem a název ti připadal trochu povědomý, ale nebyl jsi si jistý odkud.
Rád čtu a protože se chci jednoho dne stát zástupkyní svého světa, tak mi může historie i literatura dát mnohé, zvlášť zápisky dávných politiků a ne rádoby talentů současného senátu, nebo životem zhýralých politiků s původními dobrými účely.
odpoví ti, dojde až k tobě a trochu se k tobě nakloní, aby ti knihu podala. Nemůžeš se ubránit pohledu na její ne příliš velký výstřih, přesto pro tebe těžko přehlédnutelný.
Tahleta se však od ostatních výrazně liší, protože pojednává o příběhu Anaxana, jenž opustil svou planetu a vyrazil na službu v armádě, jen aby zjistil, že je to jeho planeta, co ho naplňovala skutečným pocitem štěstí. Mezi Anaxany velice oblíbená kniha z dávných dob popisující i jistý způsob života běžný několika třídám. Senátor ji má v každé své knihovně, asi jako každý Anaxan mimo planetu a má jim připomínat, že i oni jsou na jakési pouti a že jejich cesta nakonec vede zpět k nim domů. Má i docela smutný závěr.
popíše ti stručně knihu, kterou ti podá, narovná se a otočí se, aby odkráčela zpět ke knihovně, takže ti dopřeje možnost prohlédnout si její pevný zadek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“