Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Republiková vlajková loď.


Otevřu oči, kolem sebe vidím tři známe osoby a mezi nima je i Lord Revan. Poté pomalu vstanu a posadím se na lůžko.
Uspěl? Myslím, že ano, i když určitě ne podle vašeho očekávání, jinak bych tu přeci nebyl. Tudíž rozhodnutí je na vás, mistře. Tohle byla zkouška ohněm, ne leda-jaký test, který se obvikle dostává na Akademii. Ale je jasné, že vy máte o hodně větší nároky, mistře. Tudíž udělejte co musíte.

Vstanu ze stolu a začnu chodit sem a tam. Mezitím se mi v hlavě honí myšlenka co by asi se mnou bylo, kdyby ta loď bouchla dříve, nebo co se stane až Revan odpoví.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Pussy.

O tvém osudu rozhodne poslední zkouška.
Oznámí ti Revan, chytne tě kolem těla, a Síla jeho končetiny zrychlí tka, že jsi na můstku během vteřiny. Je to moderně zařízený můstek Revanovy vlajkové lodi. Všude pobíhají lidé, a snaží se o co nejefektivnější chod lodě.
Máme přesilu šesti lodí na jejich pět, ale přesila jejich stíhačů je tři ku jedné. Vyhraj tuto bitvu, a pak mně najdi blízko planety Uru'k-Mai, jejiž koordináty jsou v palubním počítači.
Dokončí monolog o tvém úkolu, a opět se ztratí někde v chodbách. Průhledem můstku ho můžeš vidět, jak ve své osobní lodi vstoupil do hyperprostoru, a nechal na tobě celý managment lodi a důležitý quest, vyhrát tuto bitvu!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Revana.


Těžký úkol, ale tohle vyhrajeme, na to dávám svojí čest Sitha.
Řeknu Revanovi a řeknu kapitánovi velitelského můstku.
Ihned mi pošlete pro Gwen a sežeňte ty nejlepší piloty které máte, budeme je muset potřebovat, poté ať technici opraví, natankují a doplní střelivo do stíhaček, všechno chci okamžitě, nebudu čekat a jestli mě zklamete, budete toho litovat. Teď běžte.
Kápitán akorát přikývne. Dokončím rozkaz a dojdu na konec velitelského můstku.
Mám nápad, uděláme to lehce. Snad to vyjde, doufejme.
Poté dorazí Gwen.
Konečně jsi drazila, mám pro tebe těžký úkol. Ty jsi momentálně jediná, která má větší sílu než všichni ostatní Sithové na lodi, tudíž tě budu potřebovat. Přistup ke mě blíže.
A Gwen přistoupí, obejmu jí kolem pasu a povím jí.
Tohle může být tvoje, můžeš být velitelem Vlajkové lodi Lorda Revana. Ale musíš mi pomoct, nechal jsem poslat pro nejlepší bojovníky které naše říše má. Republika má méně Destruktorů, ale více stíhaček, téměř o polovinu, tudíž je to pro nás špatné. Ti piloti a všichni ostatní vyletí na ráz ze všech bojovích lodí, obyčejní piloti zaůtočí na Destruktory a na stíhače, ti nejlepší piloti upoutají pozornost tím, že zaůtočí na vlajkovou loď Republiky, tím upoutá největší pozornost, tedy doufám, poté uletí a stíhači Republiky je budou pronásledovat, cítím to v síle, vítězství je na dosah. Piloti pronásledování Republikovíma stíhačema dorazí co nejblíže k naší lodi, kde po nich začnou střílet naše lodě. A ty pomocí síly, začneš odchytávat a ničit stíhače, tím výrazně pomůžeš. Musíš se snažit jich pochytat co nejvíce. Zůstaneš zde na lodi. Tvá síla je velká, musíš jí ale patřičně využít, všchnu tvou moc teď dej do jednoho bodu. Tím zničíš všechno, co ti přijde do cesty, klidně i vlastní stíhače, protože poté, co zničíme stíhače Republiky, už je nebudeme potřebovat. Takže tvůj úkol je zcela jasný, já vás podpořím svojí bitevní meditací, který by měla výrazně a téměř prakticky vyhrát tenhle vleklí boj. Takže pro shrnutí, pomocí síly odchytávej, odrážej, nič stíhače a využij svou sílu na plno. Teď běž, máš 10 minut čas.
Poté přijde kapitán spolu s 15ti nejlepšími piloty.
Pane, na váš rozkaz letka nejlepších můžu dorazila.
A opět odejde na své postavení, předemnou stojí 15 odvážných můžu.
Výborně, přesně podle očekávání, silní muži. Mám pro vás těžký úkol, ve kterém možná přijdete o život. Republika má méně lodí, ale více stíhaček, proto potřebuju vás. Poletíte a zaůtočíte na vlajkovou loď Republiky, měli by si vásvšimnout stíhači, naděláte jim velké problémi, kličkujte, hrajte si s nima, sestřelujte je, ale nenechte se sestřelit sami, hlavně nesmíte udělat chybu vy. Poté až za sebou budete mít dostatek stíhačů, poletíte směrem k naší Vlajkové lodi, co nejblíže, aby naše děla mohla začít pálit, Republika zazmatkuje, a tady Gwen vám pomůže pomocí síly, bude ničit lodě. Já vás podpořím bitevní meditací, tudíž by jste to měli mít o hodně lehčí. Dal jsem vám speciální lodě, které jsou téměř 2x rychlejší a 2x více vyzbrojenější, je to pícha Sithské flotily a teď běžte, váš úkol je jasný.
A otočím se směrem k oknu a pohlédnu opět na lodě Republiky které se začali opět formovat.
Tato bitva je už jasně vyhraná, cítím to, je to všude, v celé galaxii, každý ví, že Republika nemá šanci. Ne dnes a ani nikdy jindy, bude sražena na kolena a donucena zemřít, jeden po druhým přijde o hlavu.
Řeknu si a zasměju se. Poté uvidím ze všech hangárů vylétnout lodě, jak Republiky tak naše, něco přes 200 stíhačů se zapojilo do bitvy na našich stranách. U Republiky dokonce téměř o půlku více. Vybraní piloti pod názvem "annihilation". Vyrazila opravdu rychle a efektivně, hned ze začátku nebyla téměř k vidění, jakoby měla maskovací pole, během pár vteřin už to kropila do Vlajkové lodi republiky, ta ihned otáčela a měnila svojí pozici, nestihla ani zastihávat stíhače a pálit po nich jak byli rychlí. Ale pár minut na to, kdy Vlajková loď byla tak na 40% poškozena si ji všimli stíhači, nejprve pár, ale poté čím dál tím více, kdy začali působit čím dál tím větší ztráty. Obyčejná letka pod krycím názvem "defence" plnila svůj úkol perfektně i přes své ztráty, ničila všechno co se dalo.
Tak Gwen, tvůj čas nastává, nezklam mě, soustřed sílu do jednoho bodu a spusť. Nyní mě omluv, musím si chvilku zdřímnout.
Řeknu Gwen a sednu do meditační plohy, přesně přejdu do Bitevní meditace. Bitva se zatím nevypadala podle plánu, ale to se po chvilce změnilo, strany byli vyrovnané. Letka annihilation už měla svůj úkol téměř u konce, přilákala opravdu pozoruhodně hodně stíhačů, i když přišli téměř o 8 stíhačů, přidali se k nim i obyčejní stíhači, který přilákali také velkou pozornost. Tudíž na jedné hromadě byli téměř všechny stíhačky a mířili přímo k nám.
V mikrospánku jsem jakoby viděl celou bitvu tak, jakobych tam byl a řídil všechny naše lodě.
Ještě ne Gwen, připrav se, vydrž, vydrž..
Opakuji stále dokola, poté přiběhne Kapitán a zařve.
Přišli jsme o jeden Destruktor, pane!!
A opět odběhne na své místo. Gwen pořád opakuji to samé dokola. Až po přibližných 30 sekundách zakřičím z plných sil.
Teeeď Gwen, teeeď!!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Revana.

Whohoooo! Mám to u tebe!
Křikne Gwen do komlinku, a ty sleduješ, jak v obrovským okruhu kolem ní začínají bouchat stíhači, kteří se za chvilku dají na ústup, takže Gwen při svém snažení vezme náhodou i jeden destruktor, který totálně zničí, a snad úmyslně, nebo s ještě větší náhodou, trosky obrovské lodi hodí na stíhače, a dokoná tak svojí práci.
Takhle to pokračuje ještě hodně velkou chvilku, a všichni, od pilota té nejmenší stíhačky, až po střelce turbolaserů destruktoru, všichni dovádějí tvojí přechodnou flotilu k vítězství, a brzo na to se Republiková flotila rozpadne v hromadu trosek a mrtvol, poklidně plujícím vesmírem. Stíhači se postupně vracejí do svých lodí, a důstojník ti ukazuje statistiky. Ztráty byly 78%, takže se vrátil, teoreticky řečeno, každý pátý pilot. Což by se snad dalo považovat za úspěch, protože, co je hlavní, přežil jsi to. Z šesti lodí, s kterými jsi začínal ti zůstali právě dvě lodě. Před výbuchem stihla většina z nich evakuovat své muže na jiné destruktory, takže jsi se nemohl divit, že při vstupu na chodby se to lidmi jenom hemžilo. Došel k tobě kapitán lodi.
Nyní vás mám, Lorde, dopravit k Revanovy.
Uklonil se, a přesunul se za piloty lodí, a jakmile byly naloděni všichni piloti, a na destruktorech zavládl konečně pořádek, vstoupily jste do hyperprostoru. Forge a Gwen se k tobě opět připojily.
Takže sme vyhráli, co? I když jsme přišli o víve než třičtvrtě armády.
Pyrrhovo vítězství, není-liž?

Doplnila Gwen proslov Forge, a nehybně stáli na můstku, když jste cestovali hyperprostorem.
Tohle byla spíš formální výhra, být v tažení, asi by tě nikdo za tohle nepochválil.
Zapřemýšlel Forge.
Nojo, náš Nithil je hotovej strateg...jen mu pod velení nesvěřujte víc než jednoho člověka.
Připomene Gwen, ale na odpověď není čas - právě vystupujete z hyperprostoru, na vaší loď se naloďuje osobní transportér Revana, a než se vzpomatuješ z rychlého sledu informací, už před tebou tato tajemná osoba stojí.
Uspěl si, Nithile...
O tom by sme mohli diskutovat...

Skočí Revanovy do řeči Forge.
Ehm, ehm...
Podívá se na něj přes masku Revan, a Forge potichu pronese omluvu.
Uspěl jsi. Nyní budeš muset podstoupit svojí nejdelší cestu. Vrátit se na Korriban, vzít všechny svoje věci, podepsat formuláře o dočasném odevzdání Akademie pod jiné velení, vybrat šéfa akademie, a vrátit se za mnou, kde tě oficiálně přijmu jako svého učedníka.

Mohl jsi zaregistrovat, že Revana nyní odporvází skupinka čtyř elitních sithských bojovníků, a nejméně desetkrát tolik jich čeká na chodbě. Revan se na místě otočí, a odebere se pryč.
Tak co teď?
Zeptá se tě Gwen, a Forge jednohlasně.
Pussy je v hangáru.
Oznámí ti to Forge osobně, aby se k ní společně s Gwen vydali. Ještě než odejdou uplně, můžeš zaslechnout, jak říká tiše Forge Gwen.
Tak kam ho chceš?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Revana.


Wohoo, tolik formalit? Myslím že to budu muset zrušit. Tak tedy odlétáme na Korriban. Wohoo.
Zakřičím a přikážu kapitánovi aby otočil zbytek flotili směrem na Korriban.
Hele Forgi, nepruď Gwen, nebo přijdeš o tu tvojí čirou energii co máš tam dole a vůbec, jestli jí chceš s takovým mrňousem uspokojit, tak seš frajer.
A zasměju se.
No ale na to teď zapomeňme, protože..... deme kalit, pyčooooo. Wohoo.
Zařvu a z kapsi vytáhnu trošku zmuchlaného jointa a podpálím, ihned dostanu bábu. Na jeden nádech vyhulím 3/4 jointa a podám dál, kde je jeden Jedi, kterýho jsme zajali na jejich lodi když šnupal koks. Celý se klepa, rudy očí jako ďáblům ko*ot. Dohulil zbytek Jointa a chodil sem a tam a furt mlel něco o tom, že spal s Eržikou Karičkovou.
Wohoo, to má být všechno? Forgi, dovez nějaký kurvy. Dneska bude mejdlo století.
Poté se tam oběví i Revan s bednou Whiskey a můj starý mistr, který mě učil v hrobce s jeho novým modelem prastarého koření, opět s 2 metrovým Jointem který podpálil, jednou potáhl a už ho odváželi, jeho staré zhulené plíce to nevydrželi.
Po hodině kalby se už téměř polovina lodi válela na zemy, protože byli zpráskaný jako hovada.
Bleeeee.
Ozve se zvuk, když Revan vytáhne flašku z jedno řitě.
Fuj, ty vole, ty si prase, máš takovou závislot že žereš už i flašky od chlast, blbečku. Nežer to, nedostanem 3 koruny, máma bude nadávat, nebude večeře.
zařvu na Revana a už chlastám dál.
Hej Gwen, poď sem ty moje Sithská dě*ko, strčim ti ho víš kam až budeš křyčet. Teď řekni kapitánovi, ať pošle další sud vodky!! Už došli zásoby, nemáme s čím bojovat. Wohoo..
A spadnu na zem. Poté se zvednu a začnu tancovat breakdance se starým mistrem, který se vrátil ze záchytky, ale ani se nerozhíbal a už se vracel zpět, protože když se chtěl protočit na hlavě, praskla mu páteř... Po celé lodi dunil Hip-Hop, zrovna hrál Tupac, který se tam poté taky oběvil spolu s Biggim a dalšíma mrtvýma Rapperama a rozjeli megální závod v hulení, který vyhrál Forge, protože toho vyhulil nejvíce, přesně úplně všechno co se na lodi našlo, pač nemá plíce a tak se kalilo celé hodiny, kalilo, píchalo a hulilo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Revana.

Nithile, ty zkurvenej strategickej perverzáku, strč si ho třeba do prdele, ale nech mně šukat s Forge...m...m...m...m...m...m...m...m...m...m...
Jeho jméno nedořekla, protože Forge začal přirážet doslova celým tělem. Byl z energie, protzo se jí dokázal uplně protáhnout, a i když neměl čůráka, dokázal nabrat jakoukoliv velikost, šířku a tvrdost, najednou jí šukal ve všech sedmi dírách, mohl si užít i s jejíma ušima a nosníma otvorama. Po několika minutách tvrdýho mrdání, kdy Gwen měla víc orgasmů, než za celej její pobyt s vámi (a to se počítají o orgáče s robertem), Forge vyvrholí, nevíš jak je to možní, ale opět všema "údama", a z Gwen vyteče dobrých deste litrů mrdky. Zatřepe hlavou, aby vše vyteklo i z uší, a ke směsici chcánek a sraček na zemi přibude i mrdka. Štěstí ale nechce, aby to tak zůstalo, tak z přemíry chlastu začali jednotlivý členi posídky vyvrhávat obsah svých žaludků, čímž nad váma vznikl hrůzostrašný opar. Gwen hned na to dosedla na tebe, a začala divokou jízdu, na jejimž konci nebylo nic jiného, než další mrdka na zemi. Revan na tom byl líp, a i když dal minimálně dvacet kilo trávy a navařil dva tisíce houbiček, vypil padesát litru vodky stále se hejbal jako mladík. Všechny repráky, ve kterých valil hhp zničil mocným mávnutím meče.
Dost těch sraček...
Řekl hlasem, který byl kurevsky temný. Poté vzal do ruky sekeru metalu, a žezlo temné strany, unikátní elektrickou kytaru, a začne spolu s Forgem a Gwen, kteří jsou vybaveni temnou bicí soupravou a ještě temnšjší baskytarou, jamovat jak diví. Celým desturktorem se rozléhá metal. Kalily s nima i členi Immortal, Metallicy, Megadeth a objevil se i Eddie van Halen a Jimi Hendrix, kteři všechny vyjebali jejich skillem, kterýmu se ani Revan nemohl rovnat.
Pyčo kurva Nithile, sith seš na pyču, ale tvoje kalby sou upe nejwíc hustý! Dej si, to sem vypěstoval sám!
Poví ti Revan, jak dokalí s metalovýma legendama, a podá ti spešl žváro, z kterýho leží půlka posádky na zemi v amnestii...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Revana.


Uáááá, ty zmrde, ty mi Gwen mrdat nebudeš.
Zařvu na Forge a jak jsem tak ožralej a zhulenej tak mu nechtěně useknu nohy, ihned pro něj přijeli droidi aby ho sešili dohromady. Celkem 3,458,153,125 stehů na jednom CM2.
Tak a teď mi ho vyhulíš ty děvko.
Zařvu na Gwen, která si okamžitě klekne a začne mi ho pomalu ale jistě hulit. Po 5ti minutách mi ho vyhoní a já jí doslova zaplavím tunou hustý mrdky. Gwen to doslova odpálí tak, že prolítne půlkou lodi, ale ihned je zpátky a ptá se mě.
Nithile, jaktože máš tak hustou mrdku?.
Odpovím jí.
To víš Gwen, to mám z toho že žeru jogurty.
A na to jí vylížu její vlhkou dirku která ona vyvrcholí mega hustým vystřikem. Poté si zapnu kalhoty DADA a mikinu Makaveli, nasadím New Eru NY a jdu směrem k Revanovi, který si tam vyhrává na kejtru..
Pyčo, klid bude sem řekl.
A pomocí blesku zničím všechno elektronické, poté hvízdnu a kapitán lodi upe rozmrdanej na sračku přiveze 10 beden 20x20 metrů a pustí upa něco mega drsnýho, tvrdej gangsta rap a to skupinu............ Handlíři, drsný mega huliči z Třebíče, kteří drsně rapujou Country.
Tak a teď bude megaaaa vyvrcholení, všichni mají povinost vyhulit minimálně 100 kilo trávy a vypít 100 000 litrů chlastu, a žádný pivo děvky, pořádně tvrdej chlast. Wohoooo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Revana.

Hovno Nithile...
Bouchne do tebe Revan a oznámí ti svým totálně spitým hlasem a ukáže na zem, kde se na mrdce, zvratkách, a chcánkách válí totálně sjetá posádka, na nohách už stojí jenom Gwen, Forge, ty a Revan, udrželi se ještě metalový legendy, ale hopeři už byly dávno odvezení k doktorovy.
Teďka bys měl pyčo dojet na ten Korribáč, a předat nějákýmu potratovy tu zasranou akademiu. Sem ti říkal, že jinak tě svým četníkem neudělám ani z prdele. Nejdřív zábava, potom oficírování a nakonec cvičení. Takže pohni prdeli, naložil sem ti na tvojí loď mojí domácí sithskou temnou pálenku, takže se vzpomatuj...
Revana přeruší Gwen a Forge, který na tebe vrhnou každý po kýblu vody...
Hahahaha, vzpomatuj se pyčo...
Revan se podívá na ně, na tebe, potom zase na ně.
Kunda pyče u holiče, tohle bylo dobrý...
Začne se Revan smát, až Gwen a Forge napadne polejt vodou i Revana.
Tak tohle ste přehnali, kam utíkáte, hmm? Kurva, počkejte až vás chytím...a ty doběhni na ten Korriban, já si zatím musím něco vyřídit...
Rozběhhne se Revan do útrob destruktoru.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Revana.


Wohoo, ty kundo jdu na to, ale nejdříve se musím jít vysrat, ale můžeš mi utřít prdel jestli chceš..

Zařvu na Revana, ale on v tu chvíli odběhne bůh ví kam, asi si ho vyhonit do své kajuty.
Hm, tak neutřeš, to nevadí.
Řeknu a nastupuju do Pussy společně s partou gangsterskej hopíků, kteří přežili ve zdraví tuto kalbu, ale opět mají vokno jako kdyby tudy proletěl hurikán.
Kapitán lodi Pussy mi zdělí, že za hodinu budeme na Korribanu.
Fajn, tak zažehněte rakety a já si zatím dál Revanovi pálenku, prej je to masakr. Wohoo.
A odeberu se společně s Gwen do své kajuty, kde na ex vychlastám celou pálenku a opět se vrhnu na Gwen, která už leží polonahá na posteli.
Wow, ty dračice, ukaž mi tu tvojí vyholenou pyčku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Revana.

Leda hovno...sme přistáli, tak padej oficírovat...
Odbyje tě Gwen, a když odcházíš z pokoje, nemůžeš si nevšimnout (teda musíš si všimnout) jak Forge vypadne ze skříně.
Eee...sorry...
Řekl a rychle utekl pryč.
Vítejte Lorde Nithile, vidím že jste si opatřil novou loď. Byla vaše mise úspěšná? Co si budete přát?
Vyvalil na tebe ředitel akademie při tvé nepřítomnosti, když jsi vylezl z lodi a ucítil starou dobrou vůni akademie. A žilo to tady, starý mistr, který s tebou kalil před chvilkou na destruktoru te´dka pogoval na střeše společně s Jamesem Hetfieldem a Davem Mustainem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, Akademie Sithů.


Ty seš kurva Gwen, zapícháme si potom. A ty kryple malej, co si dělal v tý zasraný skříni? Co pyčo, moc nečum vole, sem drsnej gangster z Ghetta vole.
Zařvu na celou loď a vystoupím, kde už oxiduje nějakej buzík kvádru.
Jo, dones mi jointa a flašku whiskey.
A dojdu na střechu kde poguje starý mistr.
Čau pyčo, Revan řekl ať předám Akademii, ale neřekl komu, tudíž je tvoje, teď si tu dělej kalby jak dlouho chceš a kdy chceš, přivezl jsem ti taky zbytek chlastu z kalby který zbyl. Máš to ve tvym pokoji. Tak se mi tady o to starej, servus brato, mír s tebou, válku tvým protivníkům.
A naposled se porozhlédnu po Akademii a poté nastoupím do Pussy a odletím zpět na Vlajkovou loď. Cestou nahoru udělám krásný slogan, který ale nikdo nepřečetl protože pilot byl moc po vopici tak to nedokázal vytvarovat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Gratuluji, dokončil jsi výcvik. Těš se na příští misi, neboť Revan čeká... 3)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“