Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Uf, bolí mě záda a hlava. Kdo to sakra byl, asi sem ho moc podcenil.
Poté se koukám sem a tam ale zatím vidim jenom šero, až po chvilce začnu vidět normálně.
Sakra, kde to zase sem? V nějaký žumpě. To je strašný. Nikde nikdo, to je dobrý, tak na to pudem po staru. Použijem hold sílu.
Silou roztřískám klec na cucky a vylezu ven. Rozhlédnu se, kde to vůbec sem. Vypadá to, že v nějakym sklepě, kde jsou jedny dveře.
Určitě budou zamčený. A klíč nevidim. Tak jinak.
Přijdu ke dveřím a rozrazím je silou a vejdu někam do ulice, nikde žádné stráže ani lidi. Jakoby se všichni vypařili.
Kde sakra všichni sou? To je skvělé. Musím najít toho droida, potom loď a vypařit se odsud..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Chvilku jsi se proplétal ulicemi, než jsi narazil na jeden ze svých světelných mečů, což bylo pro tebe velké překvapení. A v dáli jsi uviděl lesknout se další kovový váleček. Ať jsi si ho vzal jakýmkoliv způsobem, nečí ruka tě zatáhla do jedné z budov. Byla tam tma, jen dvě očíčka červené zářily.
Mistře...
Promluvil tvůj známý droid.
Za váma.
Dokončí větu, a dostaneš ránu, prakticky od nikoho. Ale poznášš, že je to ta černá postava, kterou ovšem ve temné místnosti nemůžeš vůbec vidět...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Au, zase rána do hlavy, ještě chvilku a skončim někde v ústavu, už sem tak blbej že nikdo blbější už neexistuje široko daleko.
Řeknu si a vstanu ze země, před sebou vidím svého droida a černou siluetu.
Kdo seš? Hádám, že mě asi moc v lásce nemáš, když na mě zákeřně útočíš ze zadu. Tak spusť.
Řeknu neznámé osobě a poškrábu se na hlavě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Jsem vyslancem mistra Revana, tvoje zkouška, jestli jsi hoden se s ním setkat.
Řekne čistým basicem. Jeho postava změní barvu. Z černé, že jsi mohl jeho přibližnou pozici dedukovat pouze pokud promluvil, na zářivě bílou. Když jsi se podíval přímo na něj, oslnilo tě jeho silné světlo tak, že jsi instinktivně musel uhnout hlavou. Nemohl jsi na něj pohlédnout.
Tvoje loď už neexistuje, o to sem se postaral...
Prohodí jen tak do éteru, a pomalu jde blíž k tobě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Vyslanec mistra Revana? Tak to jsem nečekal. A nemůžeš prosímtě stlumit to světlo, nedá se na tebe dívat, i když na tobě není nic k vidění.
Řeknu mu a poté si položím otázku.
Má tohle cenu?
A otočím se zpět k Sithovi.
Proč jste vyhledali zrovna mě? Mistr Nihilus mi řekl, že jsem nejsilnější své doby, ale díky mému zanedbanému výcviku neumím téměř nic? Co je na tom pravdy, je fakt, že výcvik mě zpomaloval v rozvoji oproti ostatním, ale i tak se mi tam téměř nikdo nevyrovnal. Není to divné?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Tyto otázky mi není dovoleno posuzovat, neboť nejsem nic víc než Revanův nástroj...
Obejde tě. Opět změnil barvu, a opět na černou. Nevidíš kde je, ani v síle jej nedokážeš vycítit. Jediné co vidíš, je jeho vibormeč, který se objevil v jeho ruce, a který září stejně jako on před chvilkou. Snad je tak rychlý a dokáře svůj meč "zhasínat", neboť na cvhilku ho ztratíš z dohledu, aby se po chvilce objevil upně někde jinde.
Můj úkol je jednoduchý. Co ten tvůj?
Promluví do ticha.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Můj úkol také. Co teď?!

A pro jistotu šáhnu pro svůj meč, ale nezapínám ho, jenom ho nechám v ruce.
Zajímalo by mě, o co mu jde, nic tady neni ani vidět, dofuám že ten droid má v sobě aspoň světlo.
Otočím hlavu na droida a řeknumu.
Zapni světlo, doufám že to tvá dokonalá výbava obsahuje, není zde nic k vidění.
A opět se otočím tam, kde vidím tmavou siluetu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Teď rozhodnem, jestli se s Revanem vůbec setkáš...nebo zde zůstaneš na věky.
Najednou tě oslnilo světlo z druhé strany, když droid zapnul svoje reflektory. Chvilku štěloval jas světla, až vytvořil optimální svítivost a osvětlil celou místnost. Muž na to zareagoval změnou barvy opět na zářivě bílou, Sice jde vidět lépe, a díky ostrému světlu droida tě oslňuje méně.
Zaútoč první...
Čeká na tvojí reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Tak dobře, jak chceš.
Vytáhnu svůj druhý meč a zapnu oba dva, v osvícené místnosti se rozzáří červená a zlatá barva. Pomalu se na něj vrhnu kolmím útokem shora, poté hned na to ho kopnu do stehna a hned vedu další útok zdola.
Brání se opravdu dobře, ale stejně je to jeho konec.
Řeknu si a opět ho kopnu 2x do stejného stehna a poté mu dám rukojetí do hrudi a čekám na jeho reakci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Tvůj úder do hrudi zastaví svojí rukou. Chvilku ti drží a ty s ní nemůžeš pohnout - muž má očividně velkou fyzickou sílu. Poté od něj dostaneš ránu hlavou do té své a zakymácíš se. Kopne tě do břicha, a odstrčí tě od sebe.
Zatím jsi nic moc nedokázal. Zatím nevidím, proč by jsi měl být nejlepším sithem...
Promluví, než se k němu zas dostaneš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Zachvilku to poznáš, teprv se zahřívám.

A oči mi zrudnou jako ďáblův penis. Poté se na něj vrhnu vší silou, útoky ze všech stran ho dostávám do tísně, pomalu začíná ustupovat. Náhle vedu kolmí útok ze zdola a zároveň ze strany a ještě ho kopnu do břicha velkou silou, ale stále se drží, útokům se jen tak tak vyhnul ale útok do břicha ho zabolel protože zaskučel.
Má velkou sílu, musím se od něj držet dál, nebo mě srazí na zem. On má výhodu v síle, já zase v mrštnosti, takže ho musím zmást a přechytračit, od teď povedu útoky ze všech stran, ať se mu pěkně zamotá hlava, pak už to bude lehčí.
Řeknu si a začnu se točit kolem něho, jeho pomalé ale silné útoky nestačí na mojí rychlost, ale stále se brání, já vedu lehké přesně útoky, hlavně na jeho nohy..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Několik útoků na nohy se vyhne, a když zaútočíš znovu, využije toho k tvrdému kopu do hlavy. Zamotá se ti hlava, a ty dostaneš do hlavy dalších několik kopů kolenem, a srazí tě na zem rychlým kopem z otočky. Když se snažíš zvednout, dá ti jílcem do hlavy, a z otočky tě mečem řízne přes žebra. Rána tě dost páli, že se narovnáš, což jenom přiláká muže k tvrdému kopu do zad, čímž se ocitneš opět na zemi. Jako by sama Síla tě zvedala, ale už jsi na čtyřech, a dostla by ses pevně na nohy, kdyby tě nekopl do rány, kterou jsi od něj měl na pravé straně těla. Odstoupí od tebe.
V prvním kole jsi mě nepotěšil, tedy ani já tě nepotěším.
A zvedne tě pomocí síly do vzduchu. Cítíš, jak ti Sílou drtí každý tvůj orgán, a pevně svírá hrdlo...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


S použitím síly ho odrazím zpět a spadnu na zem. Sith narazí do zdi a skloní se. Já se zatím pomalu snažím zvednout ze země na obě nohy. Po pár vteřinách se zvednu a už stojím na nohou. Opět v čerstvé síle.
Myslím, že to ukončíme. Použijem novou sílu.
S použitím síly z něho začnu vysávat život, fialový proud blesku který jde z mé ruky do jeho těla ukončí jeho život a mě dodá sílu.
Haha.
Zasměju se a cítím jak stále nabírám sílu. Poté to ale zastavím a přijdu k němu blíž a dám mu světelný meč přímo k obličeji.
Boj je u konce, bojoval si statečně, ale silnější vítězí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Silnější zvítězí...
Nevidíš jeho obličej, ale kdybys viděl, tak by se určitě smál. Udělá otočku, a při ní ti vyrazí meč z ruky, a udeří tě loktem do úst.
Vy sithové se nikdy nepoučíte...myslíte že jste tak dobří, že si můžete s neporaženým oponentem hrát? To těžko...
Kopne tě přímo do břicha a podpoří to Silou, takže v konečném důsledku jsi odražen skrz celou místnost. Zastavíš se až na zdi.
Snažíš se přesvědčit mně, že jsi tak dobrej, Revana nebo sebe? Ani jedno z toho se ti nedaří...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


To si myslíš, stále mám dost sil.
S jedním mečem se vrhnu na něho a pomocí síly přidám na útoku, velké silné a hbyté rány, rudá krev která mi proudí v žilá mě nabyla adrenalinem. Útoky vedu z každé strany, k tomu kopy do nohy, břicha a na žebra, točím se kolem něho jako baletka. Poté ho přeskočím a silou ho odrazím zezadu. Proletí se dobrých pár metrů. Poté opět přiběhnu k němu a začnu útoky odznova, poté co ho kopnu do holení kosti mu okamžitě zaůtočím na nechráněnou hlavu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“