Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Rychlým pohybem uhne, a meč proletí těšně kolem něho. Při tom tě kopne nohou do zadnice.
Už jsi dotancoval?
Zeptá se tě, jen aby tě tvrdě seknul rukou do nosu. Cítíš, že se ti z něj valí slabý proud krve.
Myslíš že to má dál cenu? Snažit se? Jen si chvilku odpočin, nebudu ti to mít za zlé, můžeš u toho přemýšlet, jak moc často jsi nade mnou získal výhodu...
Odejde od tebe dál, a nechá tě klečet na zemi...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Spíš nevím, proč se stíle skrýváš. Jsme si rovni ne? Také neskrývám svou totožnost, tak nevím proč musíš ty.
Zeptám se ho a posadím se do meditační polohy, abych si pročistil hlavu, ošetřil zranění a vymyslel taktiku.
Jaký bych mohl zvolit plán?! Těžká otázka, ale k čemu plná, stejně mi nepomůže, pomůže mi pouze síla, nic víc než síla.
Poté se zvednu a řeknu mu.
Jsem připraven, myslím že nemá cenu čekat, stejně každý ví jak to dopadne.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Neskrývám svojí totožnost, neboť toto je moje pravá tvář...
Nechal tě dokonat tvojí meditaci, a celou dobu stál trpělivě na místě. Když načerpáš dost sil, zvedneš se a oznámíš mu, že jsi připraven, on kývnutím hlavy souhlasně odpoví.
V tom případě...
Rozběhne se proti tobě, a schválně sekne doprázdna - jen aby tě jílcem meče mohl pohodlně zestrany uhodit...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Naštěstí uskočím dostatečně rychle abych se vyhnul a hned vedu útok proti jeho hlavě, který zakončím kopem do břicha, poté vedu útok na nohy a opět zakončíš kopem do břicha a ránou pěstí do obličeje.
Musím ho už dostat na kolena a vyhrát, boj se moc vleče, je moc silný, ale já si s ním poradím.
Poté začnu opět útočit směrem na obličej i nohy zároveň, nyní už útok nevedu já ale pouze moje ruce spojené se silou a myslí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Čím dál tím lepší...
Pověděl při uhýbání, a několikrát tě oběhl, čímž tě více než zmátl, neboť sji se musel otáčet, a hledat kde skončil. Ani jednou toho nevyužil k útoku, i když by jsi ho možná vykryl. Pak do tebe ze zadu strčil, a ty jsi zaklopýtl.
Ty se jen tka nevzdáš co?
Pověděl klidně, pomalu a zůstal stát na místě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Vzdát se? Ty si se zbláznil ne?
Řeknu tomu podivnému Sithovi nebo co vůbec je a vrhnu se opět do boje, teď ladnými pohyby vedu útoky, nikam nespěchám a spolehám se na svojí mrštnost. Vyhledávám slabiny v nepřítely a snažím si je zapamatovat, některé útoky kde jsem našel slabinu abych se přesvědčil jestli dělá tu samou chybu, někde udělal tu samou, někde ale po druhé neudělal žádnou.
Musí mít přece slabinu, musím ho nějak prolomit.
A poté jsem jí zahlédl, když jsem zaůtočil kolmě ze shora, spodek nechává plně odkrytý. Útok jsem zopakoval nejméně 3x a poté jsem to udělal ještě jednou a jakmile odrykl slabinu, ihned jsem mu tam pěstí zasadil ránu pomocí síly, protože byl donucen skrčit se a dát jeho meč na jinou pozici, tím odkryl další místo vhodné na útok a to jsem také využil, hrorní část byla plně odkryta, tak jsem neváhal a také tam zaůtočil.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Proti tvému meči vztyčil svojí ruku. A přímo před ním se zastavil. Silou držel tvůj meč, a pak ho zničehonic pustil. To mu dalo čas uhnout tvému seku, a objevil se pevně na obouch nohách za tebou.
Už mně to nebaví. Vidím, že kuráž máš. Tudiž jsi v tomto testu prošel.
Otevře dveře místnosti, a vyjde ven. Droid ho následuje, a vyjde za ním.
Loď ti poskytnu. Poskytnu ti i posádku. Bereš to?
Vydá se směrem k přístavu.
A mohu ti nabídnout i svoje služby...
Řekne mimoděk po cestě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


Souhlasím s tebou, myslím, že s tebou to byl nejtěžší boj v mém životě. Proto ti patří můj dík za tenhle nesmyslný souboj bez konce.
A vyjdu hned za nima, v hlavě si promyslím jeho nabídku, která se mi velice zamlouvá.
Tak dobře, beru tvou nabídku i s tvýma službama, odteď povedeme všechno spolu až do doby, dokud nás někdo nebo něco nerozdělí. Pokud to teda bereš ty. Tak pojďme k lodi a vůbec, kam teď? Konečně za Lordem Revanem? Nebo mě čeká ještě nějaká zkouška?.
Zeptám se a čekám na jeho odpověď. V tom si mohu všimnout jak se všude opět zalidnilo a všichni koukají na nás, jeden z nich, vysoký muž na nás ukazuje, druhý zase utíká.
Co se s nima děje? Ještě jsem nic takového neviděl, asi zde neviděli žádného Sitha.
Řeknu si a kráčím do hangáru, který už vidím před sebou a tam velkou černou loď, která je navíc úplně nová.
Páni, to je ale loď. To se někdo musel plácnout přes kapsu.
Podivím se okouzlující lodí a prohližím si její krásu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kwaskadiania.

Já to beru...dokud jeden z nás nezemře, nebo si nenajdem někoho lepšího. Zkoušek tě čeká ještě několik, z toho poslední zkouškou bude zkouška u samotného Revana. Jejich podrobnosti mi ale neprozradil, ani to, kdo či co bude tvůj další průvodce zkouškou.
Prosmyknete se uličkami, a po chvilce si uvědomíš, že všechny pohledy směřují na tvého nového společníka. Nevypadá jako nikdo v okolí, jeho divná postava přímo přitahovala zvědavé pohledy. Mělo to ale výhodu, nikdo vám nezkřížil cestu, všichni to raději vzali obloukem kolem vás.
Tak tohle je ona.
Poukázal na svojí, nyní tvojí loď, která byla mimochodem v přístavu jako jediná. Měla oblé tvary, ale přesto si zachovala sithské doplňky, které z ní dělali stroj, vzbuzující v nepřátelích strach. Celá černá, mávnutím ruky otevřel rampu, která odhalila všechno to luxusní a moderní vybavení lodi.
Mistr Revan má podobné lodi zadarmo. Za vnejším okrajem je to nyní velký dobyvatel.
Osvětlí ti něco o Revanovy, a vstoupí dovnitř, následován tebou, a na konci šel droid.
Máme tady pilotní kabinu, jídelnu, hybernační komory, váš pokoj, modifikační a opravovací stanici, zdravotní pokoj, garáž se speederama a jednomísntou ministáhačkou, prostorná skladiště, hlavní místnost s obsáhlým archívem, co se týče posádky čtyři piloty a ko-piloty, střídající se po směnách, dvanáct mechaniků, dva lékaře a pět asistentů, desetičlenný speciální oddíl, dvacet astrodroidů, tři protokolární droidy, s vaším čtyřy, a nespočet servisních a uklízecích droidů. Jistě brzo poznáš přednosti tété lodi...
Zavře za váma všema rampu, a dovede tě k mapě galaxie.
Další destinace je čistě na tobě...
Pohlédne natebe, stejně jako posádka, oblečená do stejnokroje - černé blůzy a kalhot, s tmavě červeným pruhem po straně...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kwaskadiania.


V životě jsem takovou loď neviděl, slyšel jsem o nečem, něco jako archa, Star Force nebo nějaký takový název, co je na to pravd? Prý dokáže chrlit nesmírně rychle jakékoli typy lodí, od samotného transporteru až po tu nejdokonalejší bitevní loď?
A poté si jdu prohlédnout interiér lodi, mohu si všimnout pevné konstrukce lodi včetně její jedinečnosti a kráse, který zahrnovala zdobená kovová konstrukce odolná proti střelám z blasteru a děl.
Poté jsem vstoupil na ošetřovnu kde bylo to nejmodernější lékařské vybavení ovládané droidy, ale byly zde i samotní lékaři. Pak jsme přešli do zbrojovny, kde byly ty nejmodernější zbraně ruzných kalibrů.
Tohle je opravdu to nejlepší vybavení, které jsem kdy viděl, a to sem toho viděl opravdu hodně.
Poté projdu zbytek lodi a skončím v hlavní místnosti, kde mohu vydět stovky knížek a archivů, kde jsou různé kodexy Sithů, Sithská historie, její významní bojovníci ale i obyčejné knížky.
Poté se odeberu do pilotní kabiny, kde zadám instrukce k letu.
Takže pánové a dámo, naříďte souřadnice tam, kde je pravděpodobný výskyt Vlajkové flotili Lorda Revana. Já se zatím skočím najít a odloži si věci.
A odešel jsem do jídelny kde jsem dostal teplé jídlo, droidovi jsem nechal opravit jeho průstřel a také ho nechat vyčistit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tvoje nová loď.

Star Forge je více než reálná supertovárna, bohužel byla Jedii zničena. Mistr Revan naštěstí získal její plány, a poté, za vnějším okrajem postavil menší, ale kvalitnější kopii. Ovšem tahle loď je unikát. Je ručně stavena. Podobnách typů najdeš plno, ale ne stejnou!
Osvětlí ti vše, a prochází se s tebou po lodi. Poté tě nechá jít vlastní cestou, tedy do pilotní kabiny, kde povíš své rozkazy.
Rozkaz pane.
Zahlásí vojáci, a vrhnete se do hyperpohonu. Ty se dosyta najít, touto překvapivě chutnou kuchyní. Žádná kaše pochybného původu, ale kus flákoty, navíc kvalitně připravenou, že šlo těžko odolat nezakousnout se do toho. Droid zatím dostával královskou péči rukama droidů i lidských techniků. Dojde k tobě ona "osoba v černém".
Mistr mně propujčil jméno Forge, neboť jsem vznikl z čiré energie a Síly, při zničení Star Forge stanice. Možná by jste měl promluvit přes lodní komlink k posáce...
Poví ti Forge.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Tvoje nová loď.


Tak dobře, jenom si utřu hubu o kečupu.
Poté vstanu a promluvím směrem na Forge, který má skrytý mikrofon.
Takže, ehm ehm, mhm.. Pro ty co mě neznajá, jsem Nithilius, na chvilku jsem se stal misrem akademie, ale byla mi nabídnuta lepší nabídka, za kterou právě teď plujeme. Takže s potížema se obraťe na mě nebo mého nového společníka, kterého již dobře znáte.
Poté co domluvím se odeberu do pokoj se trošku prospat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tvoje nová loď.

To byl proslov jak hova...
Prohlásí Forge, a odejde do zbrojírny, která je, jak řekl, jeho místem, kde by jsi ho měl vždy najít. Zbrojírna byla také mimochodem velký a prostorný sál, ve kterém se dalo cvičit cokoliv. Byly zde terče pro střelbu z blasteru, holografické projekce pro cvičení v soubojích, i pomůcky k procvičení Síly. A samozřejmě i skromná posilovna, která ovšem nabízela vše, co kulturista potřebuje.
Poplach! Byly jsme zachyceni tažným paprskem!
Ozvalo se z lodního komlinku. Vaše cesta vedla přes oblast, hojně posázenou loděmi, co blokovali hyperprostorové cesty. A hned jak se objevila vaše loď v dosahu, nestačily jste nic udělat, a byly jste zaháknuti.
Posádka rychle doběhla na svá stanoviště, a jenom díky výcivku nedošlo ke zmatku...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Tvoje nová loď.


Přiběhnu do kabyny pilota a spustím.
Takže nevíme co je to za loď, ale 100% je to bitevní křižník. Takže posádka zůstane na lodi, nechají se zajmout a já s Phupikem se schováme někde na lodi, poté co loď prohledají tak vylezeme ven a vypneme tažný paprsek a dostaneme vás z vězení, poté se pokusíme ještě vypnout zbraně a pokusíme se utéct. Hlavně zachovejte chladnou hlavu.
Řeknu posádce, která začala plnit rozkazy a mezitím jsme se schovali mezi náklad do tajné skrýše.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tvoje nová loď.

Čekali jste dost dlouho na to, než se na vaší loď nalodily vojáci, a začali zajímat jednotlivé členy posádky. Pak nachvilku zaznělo ticho.
Prohledejte to tady pořádně, ještě někoho...tady...cítím...
Uslyšíš ženský hlas, a posléze dupot bot, když začali vojáci převracet loď vzhůru nohama. Její ladné kroky se důrazně liší od zbytku, takže poznáš, že odešla, a vojáci otevírají vše, co otevřít jde. Slyšíš kroky nad tvýma hlavama.
Tady něco je...
Ozve se nad váma, a rána páčidla do zeme...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“