Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Tvoje nová loď.


Poté uslyším další korky jdoucí k mé skríši. Čekám až tam budou všichni, něco si mumlají, v tom silou vyrazím poklop, který narazí do vojáků a ty spadnou na zem. Vyskočím ven a vytasím svůj meče a během pár sekund jsou všichni o hlavu kratší, nebo dokonce i o půl těla. Poté se společně s Forgem vydám směrem do Bitevní lodi, nikdo zatím neví o tom, že vojáci v mé lodi jsou už dávno mrtví. Tudíž nikdo neví, že na té lodi vůbec ještě nikdo zbyl a to nám dává výhodu být skrytí. Sledujeme vojáky jak jdou směrem do věznice a já řeknu Forgemu.
Jdi za nima, postarej se o stráže a osvoboď vězně, zamaskuj se ať nejde vidět, já se zatím postarám o generátor zbraní a naváděcí paprsek. Poté se všichni sejdeme v hangáru. Tak běž.
A já odejdu druhou stranou, směrem k hlavnímu generátoru zbraní, šťítů apod.
Tohle nám musí vyjít, cítím že naděje je hodně velká.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Moje nová loď.

Dobře...
Povi jednoduše, a odběhne konat tvoje rozkazy. Opustí tě, a ty se můžeš v klidu sám vydat ke generátoru, a vypojit jej, čímž osvobodíš celou loď. Proplétáš se spletí uliček, a každá má několik dalších větví, ty nicméně jdeš jistě za svým cílem, jako kdyby tě Síla vedla. Jenže...
Síla tě nevede ke generátoru...
Promluví žena, s kterou jsi se mohl setkat už jako schovaný v nákladovém prostoru. Síla, nebo snad ta žena, tě schválně navedli do slepé uličky. Metr na dva a půl, z tohoto těsného kolbiště nebylo úniku.
Já veděla, že se tam ještě někdo skrývá. Měli vás zabít mí muži, ale to nevadí, já jejich selhání napravím. Kde je ten druhej? Povídej...
Zatím jenom stojí s rukama zkříženýma a vysmívavým pohledem na tváří. Rozhodně je to ale kus ženský. Delší blond vlasy já vlály za zády, a zakrývaly tak rozhodně velký výstřih, ve kterém měla rozhodně co schovávat. Oblečené do kůže, přiléhavé oblečení přesně objímalo její ostré ženské rysy, stejně jako vysoké boty na podpatku, které z ní dělali ještě vyšší než je.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Moje nová loď.


A ty jsi kdo? Že mě otravuješ při práci. Nemám čas ses tebou zahazovat. A to je kde ten druhý tě zajímat nemusí.
A podívám se jí přímo do očí.
Jestli chceš souboj, máš ho mít, ale tohle bude tvůj poslední den. Takže se s tim smiř a nezapomeň napsat babičce, že odcházíš.
Poté si silou přitáhnu mé meče a zažehnu a čekám na její rekaci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Moje nová loď.

Vtipnej jako všichni ostatní, než zařvali...
Vytáhne z pouzdra za pasem blasterovou pistoli, která je ovšem na první pohled těžce modifikována. S klidem prohlásí.
Nebo to můžeme vyřešit jinak...
Pomalým, ladným krokem jde vstříc tobě. Nespouští tě z očí. Rukou si upraví poprsí.
Co schováváš za tou maskou, hmm?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Bitevní loď.


To by jsi chtěla vědět že? A co za to, když ti to ukážu. Protože unikátnější věc jsi neviděla.
A podívám se jí opět do očí, které jsou temně hnědé.
Cítím, že máš v sobě hodně síly, proto jsi věděla, že jsme v lodi. Ale světelmý meč nemáš jak tak koukám. Nic mě na tobě neohromuje, jenom další oběť na můj seznam. Tak co kdybychom to urychlili, jak jsem řekl nemám čas se tady vybavovat. Radím ti, aby jsi odešla.
A protočím meči a připravým se k boji.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bitevní loď.

Radit mi můžeš...
Poví, a než dokončí větu, s výpomocí Síly zrychlí své údy, a zastaví se až když její pěst setká s tvým břichem. Nenaděješ se, a míří ti blasterem na hlavu. Zmáčkne spoušť...a ty upadneš. Nedokážeš se zvednout, všechny tvé svaly jako kdyby tě neposlouchali. Zbraň se zdála být mocným paralyzérem. Ležel jsi na zemi, bez známky pohybu. Obcházela tě.
Takže, teďka si popovídáme, času máme dost...cože takový děcko z akademie jako ty doletělo až k vnějšímu okraji? Myslíte že tady objevíte něco...?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Bitevní loď.


Zvednu se ze země a upravím si roucho.
To by tě zajímalo že? Nejsem tu kvůli vám, ani kvůli ničemu jinému, něco tady hledám a nemusí tě zajímat co. Myslím, že nejsem ani přátelé, ani nepřátele, ale nechápu co děláš na téhle lodi když je v tobě tolik síly? Taková krásná žena by se do našich řad hodila, a nenazívej mě děckem, dokázal jsem toho více, než ty si dokážeš představit. Takže co se dohodnout? Vy nás necháte jít, a nic se tobě ani tvé posádce nestane, co ty na to?
Řeknu jí a čekám na její reakci.
Je opravdu silná, momentálně silnější než já, ale nemá světelný meč, tudíž není Jedi ani Sith, ale třeba byla? Hm, těžká otázka, ale já tom přijdu na kloub.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bitevní loď.

Takže bych se hodila do vašich řad, s výpravou za...ničím? Band dobrodruhů, kteří se touaj vesmírem?
Celou dobu pomalu přešlapovala z jedné strany chodby na druhou, nespustila tě z očí.
Na této dohodě není nic víc, než snaha zachránit si svojí prdel...a stejně to za tebe bude muset udělat ten tvůj kamarádíček, kterej se nám ztratil někde v chodbách lodi.
Schová svojí zbraň na své místo do pouzdra. Vypadá více než klidně, z jejího obličeje jde lehce vyčíst, že je nabyta dojmem vůdkyně této situace. Proč by taky nebyla, už při cestě do útrob jejího křižníků, taženi paprskem jste si všichni mohli prohlédnout všechny ty křižníky, které měla kolem.
Možná jsi toho zvládl hodně, a šrámy v Sílé to i potvrzují, ale stále nejsi ničím jiným než děckem, masturbujícím nad svými úspěchy...
Odmlčela se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Bitevní loď.


Tak dobře, já ti to řeknu, hledáme zde Sithskou flotilu, která by měla být někde poblíž. Takže pokud nechceš jít s námi a stát se Temným Jedim, nebráním ti, ale s tvou sílou je to tvá velká šance.
A schovám svůj meč za opasek a čekám na její odpověď a mezitím si řeknu.
Doufám že neudělá nějaký podfuk, zatím vypadá klidně.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bitevní loď.

Sithskou flotilu říkáš?
Zamyslí se. Dlouho se neozve ani slůvko. Pak vytáhne něco z pouzdra u opasku. Zbraň to už není, ale je to datapad. Naštěstí.
Možná bych věděla víc. Pomatuju si, že jeden můj dobrý přítel se zmiňoval o Sithské flotile, která tu prolétala. Jejich admirál byl prý Revan. Zvláštní, asi přezdívka, protože Lord ze Sith, Revan zemřel na Starforge...Ale byla to jediná flotila, která stála za zmíňku.
Zastavila se na místě, a přišla k tobě blíž. Tak blízko, že kdyby jsi spadl, tak by jsi se hlavou zabořil přímo do jejích ňaděr.
Takže to aby jsme našli toho tvýho kamaráda...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Bitevní loď.


To, co ty říkáš, je tak trochu pravda. Lord Revan opravdu žije, proto hledám tuto flotilu. A Lord Revan nezemřel na Star Forge, ani samo Star Forge nebylo zničeno, jak se říká. Stále existuje, jediný kdo zemřel, byl Lord Malak. Poté si Republika vymyslela že Star Forge zničila a Lord Revan odletěl do končin neznámo kam, prý zůstal na Světlé straně, přitom se chystá jedním úderem zničit Republiku.
Podívám se jí do očí a poté mé oči uvíznou o něco níže. Ale na to se jakoby probudím a řeknu.
Já ho kontaktuji. Forgi, Forgi ozvi se, přijďte ihned do hangáru i s posádkou, všechno se urovnalo, ta žena co byla na naší lodi teď s námi spolupracuje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bitevní loď.

Žena se usměje. To když se ti ozve Forge v komlinku.
Dobře, jsme na cestě. Po cestě jsme přišli o jednoho pilota mimochodem.
To je proč se žena usmála. Hned ti vysvětlila, co tím myslela.
Byla jsem jedním z nejlepších pilotů na akademii, a mám nalítáno od malých stíhačů, po tenhle destruktor. Jeho místo je odteď moje. Těší mně, že tam budu i na něco jinýho, než na to, na co myslíš ty...
Obrátila se, a vyšla vstříc hangáru. Po cestě se tě pokusilo zastavit pár hlídek, žena to ovšem vždy vyřešila rychle - rozkazem. Takhle jste se dostali až k tvé lodi.
Už když jste přilétali, jsem si říkala, že je to úchvatná loď. Má nějáké jméno?
Optá se, když spolu s Forgem a posádkou nastupujete dovnitř.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Bitevní loď.


Jméno? Asi nemá žádné jméno. Co takhle jí nějaké dát?
Zeptám se a čekám na reakci ostatních. Posádka už je mezitím v lodi a připravuje se k odletu.
Teď musíme vystopovat letku Lorda Revana, podle nejnovější informací byla naposled spatřena zde.
A ukázal jsem na mapě prstem.
Takže nastartujte motory a vyrážíme, vše co potřebujem máme, dokonce i posilu tady Gwendolin Wanderer, která byla u Sithské flotili, nyní vlastní tyto křižníky a destruktory, dokonce i jeden superdestruktor. Takže letíme!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Bitevní loď.

Co třeba Pussy? Nebo Sissy!!
Přeřvávala se posádka, jeden přes druhého. Po chvilce se ale zkldinily, a všichni usedli na svoje místo. Podle tvých rozkazů nastartovali motory, Gwen usedla na místo pilota, a nahradila tak vaší ztrátu. Jakmile se seznámila s ovládáním, díky velkému manuálu, který byl právě položený na ovládacím panelu. Vstoupila do hyperprostoru, a pak se otočila na tebe.
Máme čas...takže...by jsme mohli...řekne trochu nesměle...vymyslet jméno pro tuhle loď!
Usměje se na tebe. Poté zkontroluje všechny kontrolky, a zvedne se z místa.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Bitevní loď.


Myslím, že času máme dost i na nějaké to povídání, takže se můžeme přesunout někam, kde nás nikdo nebude rušit, jinak jméno se mi líbý.. pussy.
Odpovím a odejdu směrem do svojí kajuty společně s Gwen.
Tohle je má skormná kajuta, buď tu jako doma, ehm, tedy na své lodi. Řekni mi něco o sobě a o tvém životě?
Zeptám se a odložím své meče na stůl.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“