Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.

Pussy...to je hezké jméno. Až mi to něco připomělo...
Zamyslí se, to už tě ale následuje do pokoje, kde se "roztáhne" na postel.
Skromná kajuta, hmm?
Podívá se po asi té nejmodernější části lodi, nepočítaje strojovnu.
Narodila sem se jedný děvce na Coruscantu, která nebyla dost opatrná...já jsem naštěstí nežila po vzoru své matky, neboť si mně vzali její příbuzní, slušní lidé, až se z toho jednomu chce blejt, takže jsem ještě panna mimochodem, a v 17 jsem se přihlásila na pilotní akademii. To byl můj sen, lítat s lodí. Snad talent po matce, která uměla perfektně lítat na ptákovy, nebo po fotrovy, kterej byl prej pilot, jsem se stala brzo nejlepší, takže mně přiřadily k aktivní letce jako jednu z nejmladších. Měla jsem nalítáno dvanáct a půl miliardy dvětelných let, než sem v jedné bitvě s Republikou špatně proletěla vybuchující lodí, a přistála přímo v té další...vlajkové lodi lorda Revana. Byla sem samozřejmě hned zajata, a když jsme byla předvedena před Revana, asi ve mně něco ucítil, možná vzrušení, protože když sem při přistávání narazila, napíchla jsem se na šajtrpáku, ještě teďka děkuju Síle za pevnou leteckou uniformu, ale podle něj to byla Síla. Poslal mně na Korriban, abych se tam cvičila, jak se také dělo po dobu, než ve mně objevily moje vůdčí a pilotní schopnosti, a byla sem přiřazena ke střežení Star Forge. Po bitvě o ní mi zbyla jenom jediná loď, a viděla jsem, jak Star Forge vybuchuje. Proto jsem sebrala všechny své loajální vojáky a lodě, které se dali sehnat, a rozjeli jsme se do všech koutů galaxie. Revana jsem všehovšudy viděla dvakrát. Jednou, když ve mně vycítil Sílu a zachránil mně tka před popravou, a po druhé, když mně naučil tajné bojové umění Taičitsu.
Dokončila vše co chtěla říct, a podívala se na tebe.
A co ty? Co skrýváš pod svojí maskou? A co pod tým rouchem...
Řekla, hrajíc si přitom s prameny svých vlasu, a přejíždějíc svojí rukou po svém těle.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.


Zajímavý příběh. Co skrývám pod maskou tě zajímá jo? Nenosím ji kvůli zohavené tváři nebo něčemu takovému, jsem rád když mi nikdo při boji nevidí do obličeje a má strach z toho, co vidí a co si myslí že je pod mou maskou, proto jí nosím, téměř nikdy ji nesundám, ale udělám ti vyjímku.
A sundám svojí masku. A wohoo, xicht jako sám Tupac Amaru Shakur, akorát bílej. Velice sexy obličej. Poté sundám i své roucho a to co je pod ním a vrhnu se na Gwen. Noc plná vášní a lásky.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.

Po celou dobu, co jsi do toho bušil jsi mohl slyšet pobíhat po lodi zmatené mechaniky, kříčející, že je něco s tlumičema, neboť tvoje přírazy otřásali vaší lodí. Gwen vzdychala čím dál tím hlasitěji, takže kdyby se jeden z lékařů nešel zeptat, jestli jste v pořádku, udělala by se rychleji než ty, což by bylo pro lorda jako ty nepřípustné. Ale tvé nejhorší noční můry, které jenom sithové mohli mít se splnily.
Máš ochranu?
Podívala se na tebe, když si jí napustil jak akvárium.
Protože pokud ne, tak sme v...
Nestihla doříct v čem jste, protože vás přerušil ko-pilot, čímž docela naštval Gwen, která za ním ven vyběhla - zapoměla že je nahá, a ko-pilot nevěděl, na co se má dívat první - nevynechal ani tebe, nicméně většinou byla v jeho zorném poli Gwen, konkrétně její dolní část těla, z které ještě teďka stékala tekutina né nepodobná yogurtu - ale ten to nebyl. Takže se dalo čekat, že se nečekanému divákovy zhoupne rychleji než rychlost, kterou jste právě letěli v hyperprostoru. Za to dostal pouze tvrdý kopanec mezi nohy, načež se hned svalil na zem a zakvičel.
Dochází. Palivo. Za. Chvilku. Vystoupíme z hyperu během pár minut kur...
Další nedořečené slovo, neboť Gwen za ním zavřela dveře.
No, tak myslím že to je závažnější problém, než ochrana...
Zamyslela se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.


Ochranu, hups, to já nepoužívám, většinou mají ochranu ony nebo jim nenapustím dolní, ale hroní akvárko.
Poté spatřím ko-pilota u nás v pokoji který čumí jako kdyby viděl samotného Freedona Nadda, zakřičím na něj.
Vypadni, nebo ti světelňákem useknou kou*e!!
A začnu se oblíkat hned po tom, co zakoktal že dochází palivo. Dám ještě pusu Gwen a vyletím ven z kajuty a začnu hulákat na celou loď.
Jaktože jste nenatankovali palivo? Co vy jste za posádku, okamžitě opus´te hyperprostor a zastavte loď!! ZKusíme se spojit s flotilou Gwen, jestli nejsou někde poblíž, a jestli nám vůbec bude stačit signál. Takže makejte, jedu, jedu jedu.
Při tom vypadám jako hlavní Německý diktátor Třetí říše, protože mávám rukou sem a tam.
Zkusím se pomocé meditace s někým spojit pomocí síly, doufám, že někde bude poblíž Revanova letka.
Usednu do meditační polohy a zvednu se do vzduchu, věci kolem mě začnou pomalu lítat sem a tam, jakoby tam nebyla gravitace.
Teď mě prosím nikdo neruště, od toho je tady momentálně Gwen nebo Forge. Medituji.
A vstoupím do hlubokého mikrospánku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.

Forge kývne na Gwen.
Slyšelas, my jsme tu od toho, aby jsme ho rušily.
Zákeřně se zasmějí, a strčí do tebe, až se zhoupneš na zem, za doprovodu duté rány tvého těla, a kovové zvuky padajících železných věcí. Gwen se hlasitě zasměje, Forge jí doplňuje něčím podobným.
Né, promiň Nithile...
Lorde ze Sithu...doplní Gwen Forge.
Slyšeli jste? Vystupte z hyperu, a podívejte se, jak je na tom komunikace. Doufám Nithile, že máš plnou loďobaterku, jinak sme tam, kde sme byly, když si to do mně všechno pustil.
Dopoví Gwen, a tvoje loď vystoupí z hyperprostoru, jen aby se stala svědkem obrovské bitvy minimálně deseti destruktorů na obouch stranách, a tisíců stíhačů. A vy jste stáli přímo uprostřed toho všeho. Narozdíl od armády Gwen, kde nebylo jasné, čí jsou to lodě, zde jste mohli dobře rozlišit lodě Republiky, a Sithského Imperia...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.


Porbudím se z mikrospánku a pomalu vstanu, včemž se mi zatočí hlava.
Pokud vím, zbylo nám ještě trochu paliva, tak to okamžitě namiřte na Vlajkovou loď Sithů a nezapomeňte zkontaktovat loď aby nás nesestřelili. A ať mě a Gwen připraví bojovou stíhačku, jdeme si trošku zastřílet, a teď do práce.
Poté chytnu Gwen za ruku aby se tolik nebála, vypadala totiž vystrašeně.
Forgi, ty poté zkontaktuješ kapitána na lodi, popřípadě Lorda Revana že už jsem dorazil a zapojil se do bitvy.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.

Rozkaz!
Všichni, mimo Gwen a Forgea, kteří stojí po tvém boku, se zapojí do práce. Ko-pilot se spojuje s destruktorem, zatímco pilot do něj tvojí loď precizně navádí. Sithská flotila na vás dokonce jednou vystřelí, aby hned s palbou přestala, a naopak začali krýt vačí cestu do hangáru velitelské lodi. Ironií bylo, že takhle vás ohrožovali ještě více, takže jste je museli kontaktovat znovu, aby vás přestali krýt. Vaše cesta byla nyní bezproblémová, a tak jste se za chvilku těšily úkrytu bezpečného destruktoru. Ihned vás vyhledal vyšší důstojník.
Dva stíhací letouny připraveny, jak jste si přál.
Ukázal na místo odpočívajících moderních strojů.
Zaveďte mně ke kapitánovy lodi!
Rozkáže Forge důstojníkovy, který se otočí na tebe.
Pokud nebudete nic potř...
Nebude, za kapitánem sem řekl!
Skočí mu Forge do řeči, a hned na to je veden na můstek, zatímco Gwen nasedá do stíhačky, a připravuje se k odletu. O vaší loď je také dobře postaráno, neboť snad všichni mechanicky v hangáru na něm prováději udržbářské práce, doplňují palivo a všechno ostatní, co je potřeba.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď Lorda Nithilla - Pussy.


Gwen, lodě jsou připraveny, teď můžeš prokázat své schopnosti samotnému Lordovi, tak jdeme na to, máš 20 raket, pal je na velitelský můstek, já se postarám o generátor šťítů, vyletíš 5 minut po mě, to už snad štíty budou zničeny. Tak nasedáme, síla s tebou.
Řeknu Gwen a utíkám do své stíhačky, vyletím ven z hangáru směrem k Vlajkové lodi Republiky.

Modrý tým zaůtočí na zbytek lodí Republiky, červený tým mě bude krýt a žlutý tým bude kýt Gwendolin až vyletí z hangáru.
Rozkážu letce a už jsem jen pár set metrů od lodi a začnu to pálit směrem na generátor šťítů, ale vůbec to nepůsobí, štíty jsou moc silné.
Nemáme šanci, musím se dostat dovnitř, krýte mě.
Opět rozkážu a vletím přímo do hangáru Republikové vlajkové lodi, kde je ještě spousta stíhaček, těsně před dopadem vyskočím ze Stíhačky a nechám tu mojí, aby rozbila nějaké Republikové stíhačky.
Uf, hlavní úkol splněn, dostat se dovnitř, tak teď k generátoru.
Povím si a vydám se směrem doprava, cestou v z hangáru zabiju pár vojáků, kteří se snažili dostat se do stíhaček. Silou vyrazím bezpečnostní dveře a vypadá to, že jsem ve strojovně.
Sakra, to je ale velký motor, musí být hodně silný, tak co ho takhle trošku upravit.
A vrazím meč přímo do generátoru který pohání motory, tudíž loď už nemůže odletět. Pouze na záložní zdroje, který nepodporují hyperprostor a jsou velice pomalý. Pak vstoupím do dalších dveří kde je pár vojáků Republiky, dokonce i jeden důstojník, kterého jsem si s radostí podal, pomocí síly jsem si ho přitáhl přímo na svůj světelný meč, poté ho silou odrazil. Po chvilce dorazím ke generátoru štítů, kde uvidím černou siluetu a zeleně svítící meč.
Mohl jsem čekat nějakého Jedie, dnes tvůj šťastný život končí, těž se.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republiková vlajková loď.

Mýlíš se...
Poví osoba tajemně, aby se k tobě otočila čelem. Při této akci vytáhne svůj červený světelný meč z těla jedie, a pustí jeho ruku, která stále svírala zelený meč. Nyní oboje - světelný meč i tělo, spadnou na zem. Revan, kterého jsi v tajemném sithovy poznal, si tě dlouze prohlédne. Aniž by něco pověděl, projde kolem tebe, přičemž když tě míjí, otře se o tvé rameno.
Zbývá poslední zkouška.
Poví potichu, a dojde k okénku. Podrží ruku před ním, a ty si všimneš, že jeden z destruktorů mění nedobrovolně směr. A to přímo na destruktor, na kterým jste.
Zachraň nás...a Gwen...
Poukáže na asi deset strojů, před kterýma osamocená Gwen kličkuje a snaží se uniknout.
Pak uvidím, jestli zvládneš i poslední část!
Řekne ještě tajemněji, a vzdálí se od okna...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Republiková vlajková loď.


Temný Lord Revan, nečekal jsem tady na vás, ale není čas na debaty. Myslím, že mě něco napadlo, ale nebude to lehké, proto vás žádám o pomoc, mistře.
Řeknu Revanovi.
Zničíme loď pomocí síly, i ty stíhače, ale bude to stát hodně síly, zmáčkene ji jako chléb, slisujeme jí do kostky, ale sám to nezvládnu, loď je moc velká a má silný pancíř. Co vy na to?
Zeptám se Revana.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republiková vlajková loď.

Pomáhat ti v tvém úkolu? Co přijde potom? Porazit tvým jménem Republiku?
Dojde k druhému oknu, kde bojují další křižníky. Opět natáhne ruku, a křižníky se proti sobě vrhnou. Za orhomného vábuchu jsou oba křižníky zničeny, a Revan celou tuto "směs" zmáčkne do sebe, takže z toho udělá takovou bramboroidní kouli, kterou pošle opět směrem k lodi.
Vzhledem k Síle není nic moc silné, moc velké nebo nezvladatelné. Záleží pouze na tom, jak jí dokážeš ovládat. Proto toto ber jako mojí pomoc. Nyní na náš destruktor letí dva objekty. Pokud dokážeš zvládnout obrovskou kouli, druhý destruktor pro tebe není problémem.
Postaví se k okénku a sleduje tvoje počínání.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Republiková vlajková loď.


Revanovi ani neodpovím a vrhnu se do práce, sundám svůj plášť, odhodím masku, který by mi akorát překážela, natáhnu obě ruce, mírně pokrčené a pomalu stisknu ruce, všechna má potřebná síla co mám v těle právě deformuje, (spíše se snaží) hvězdný destruktor. Chvilku to nic nedělá, ale po pár dalších vteřinách jde vidět, jak se na lodi začínají vytvářet plameny, které se čím dál tím více zvětšují. Pot ze mě doslova leje, ještě chvilku a bude to vypadat jako v bazéně. Stále více síly dávám do toho, aby jsem z té lodi udělal kostku. Poté se nachvilku zastavím, když si všimnu, že Gwen má opravdu potíže. Silou si přitáhnu lodě, které je pronásledují, hezky všechny najednou a pošlu je směrem k destruktoru a ozve velký výbuch, který také dopomohl k pomalému zničení Destruktoru. A opět se vrátím do předchozí pozice a začnu opět pomalu mačkat loď na níž se oběvuje čím dál tím více výbuchů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republiková vlajková loď.

Bum!
Křikne na tebe Revan, a jak se lekneš, drtivě zmáčkneš své pěsti, což zapříčiní obrovský vůbuch, lehkým pokynutím Síly poté smeteš trosky z cesty, ale tímto jsi vynechal obrovskou kouli, kterou na vás namířil Revan, a ta vší silou bouchla do předku lodi, kterou celou utrhla. Naštěstí zadek lodi, kde jste byly i vy, zůstala celá, i když prakticky nehybná a bezbranná, takže se na ní jistojistě zaměří všechny sithské destruktory z okolí.
Co teď?
Zeptá se tě "prakticky nevinně", a kdyby neměl masku, věř že by na tebe hodil i smutná očka.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Republiková vlajková loď.


No....; tak tohle v plánu nebylo, mistře. Budeme se muset nějak zdejchnout, snad to hangár přežil a zůstala tam nějaká loď. Tak se vydáme směrem k hangáru, pojďme.
Řeknu Revanovi a běžím zpět k hangáru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Republiková vlajková loď.

Jdeme...
Křikne Revan, a ztratí se ti. Doslova se ti ztratí, a ty ho nejenomže nevidíš, ale ani necítíš v Síle. Utíkáš, co ti nohy stačí, z lodi, aby se za tebou, jako z akčního filmu, vytvářely výbuchy. Najednou překvapivá rána před tebou, což tě opět uvede do tvrdé reality, kde nejsou výbuchy celou dobu za zády hrdiny, a který stihne zázračně vyskočit právě v době, kdy celý objekt vybouchne. Ty jsi to schytal docela těžko, takže jsi se po chvilce probral na lékařském lůžku, na tvé lodi. Okolo tebe stojí dva důležitější členové posádky, tedy Gwen a Forge, a mezi nima Revan.
Myslíš že jsi uspěl?
Promluví do ticha, a Forge i Gwen vás opustí, nechají vás tam osamotě...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“