2. Mise pro Elinor (Arya Corriolan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Střetnutí Kypa Durrona se sithským psem.
S tímto komentářem předám Fay své veledílo, aby se mohla pokochat nad mukami svého mistra, byť v kreslené podobě.
Doufám, že Kyp se k tomuto komixu nikdy nedostane...
Přeci jen, i lidé s větším smyslem pro humor, než jímž je obdařen mistr Durron, nenesou nejliběji, jsou-li z nich uděláni protagonisté nějaké podobné vylomeniny.
Jo... Fay? Možná by bylo lepší ten swoop neupravit tak, aby byl rychlejší než závodní stroje. Nebylo by to příliš... diplomatické, neodpustím si ještě poznámku k jejímu qestu pro dnešní den.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay s pobavením prohlédne tebou právě dokončené dílo a její smích ti je jednou z mála znatelných odměn, kterých se ti dostane. Po skončení prohlídky ti kresby vrátí a přemístí se k bedně s hadrama, kde se rozhodne vyhledat jedno starší roucho, které nemá některé části tolik plandavé.
Aryo, víš přece, že za běžných okolností na trať nebudu vjíždět. Na tohle jsem dost zodpovědná, to by jsi už mohla vědět. Každopádně tohle roucho bude pro jízdu na swoopu lepší, i proto, že nebude tolik plandat. Tobě bych taky doporučovala něco podobného, kdoví co se ti může v prostoru cíle a startu přihodit.
namítne Fay a začne se převlékat do nově vybraného roucha, což jí netrvá příliš dlouho. Těžko říct, jaký druh praxe jí vedl k tomu, že svou Jediskou róbu byla schopna obléknout v rámci sekund tak, že by jsi nepoznala, že to provedla tak rychle. Letmý pohled na chronometr ti prozradí, že už se blíží vaše chvíli a i náhled směrem k Jaině podpoří tuto myšlenku, protože i u ní se vyvíjí větší aktivita.
------
Dám ti trochu prostoru, takže můžeš popsat aj cestu k připravenému landspeederu na odjezd.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia

Rychle se převléknu do spíše sportovního oblečení (no, většina mého oblečení je taková, že umožňuje vysoce aktivní životní styl, na romanticky rozevláté šatstvo si vskutku nepotrpím), shodou okolností takového, které bych nemohla nazvat "okatě-jedijské", bleskově zkontroluji všechny patřičné propriety a vydám se ke dveřím.
Cestou se zarazím, vrátím se zpátky ke své posteli, uklidím rozkreslené papíry do patřičných desek a tužky zpátky do pouzdra, vše přesunu na úhlednou hromádku, a znova se vydám ke dveřím.
Zarazím se, obrátím se čelem zpět do pokoje, a pomocí Síly posbírám Fayiny rozházené modely a hodím je do krabice s jejím šatstvem. Spokojeně přikývnu; místnost mi konečně definitivně přestala připomínat sithský kutloch a jak by řekl Jacen Solo: rovnováha světlé strany byla nastolena. A hlavně jsem se zbavila nepříjemného pocitu ovlivněném krom některých Fayiných negativnějších rysů projevitelných pouze při sdílení pokoje zejména jejím dlouhodobějším popichováním a rýpáním.
S touto myšlenkou se vydám na místo srazu se svojí mistryní, s úmyslem rozhodně nepřijít pozdě. Ani o pár vteřin.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Po rychlém poklizení po své spolubydlící ji doženeš popoběhnutím k turbovýtahu, kde na tebe beze slova počkala. Nadšení z nadcházející mise z ní doslova sálalo a k tomu všemu dominoval její tváři veselý úsměv. Bez nějakých podstatných poznámek jste nakonec dorazily až k landspeederu, kde na vás již samozřejmě čekali vaši mistři, ale pozdě jste nepřišly. Po krátkém pozdravení obě naskočíte na zadní sedadla landspeederu, který rychle vyrazí kupředu. Nikdo se nemá k nějakému většímu hovoru a všichni se spíše připravují na dnešní úkol a prochází si plány trati. To můžeš vidět minimálně u Fay, která se naplno věnuje svému datapadu a nouzovým bodům okolo trati. Po chvilce cesty dorazíte k dráze, kde vystoupíte a landspeeder zase odjede.
Dobře, já se tady od vás hned oddělím, Fay půjde s vámi do prostoru startu a cíle, kde jí čeká její swoop. Do začátku závodu zbývá ještě hodina a něco, takže si prohlédněte prostory vašeho působení a nezapomínejte se mi hlásit každých patnáct minut do začátku závodu, poté po deseti minutách. Saychel mi totiž během rána volal, že jeho lidi úspěšně zastavili pokus o infiltraci několika sabotérů. Což nás aspoň zbavuje o ty amatéry, kteří ani nevědí co dělat.
pronese Kyp a po úkloně se odporoučí. Přijde ti, že zpočátku byl jeho proslov hlavně věnovaný Fay, která se vesele usmívala.
V boxech a na startovním roštu už bude dost rušno, takže se nebudeme nikomu zbytečně plést.
dodá ještě Jaina a vyrazí kupředu s tebou a Fay v patách. Ta odloží svůj datapad na své místo a začne se pečlivě rozhlížet ve vašem okolí, tedy hned jakmile projdete bezpečnostní kontrolu okolo tratě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, mezi startem a cílem

Kyp Durron se trhne na své stanoviště, a naše dámská jízda pokračuje po svých na předem určená místa, totiž Fay se pustí do pátrání po svém pořadatelském swoopu a my s Jainou zamíříme do prostoru startu a cíle v jednom.
Hlavní tribuna. Servisní ulička. Označeno jako nejnebezpečnější místo, oživím si základní poznatky o našem úseku a pro jistotu se začnu nenápadně rozhlížet po okolí, jestli neuvidím nějakého teroristu, který proklouzl Saychelovi přímo pod nosem, an klade nějakou tu bombu.
Jak se zdá, buď teroristé vymřeli, nebo je náš oblíbený major stačil včas pochytat. Obě představy mají v sobě cosi hrozivého, byť nepostrádají jisté pozitivní prvky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Závodní trať:
Po chvilce cesty zabočíte všechny tři do prostoru boxů, kde se to již plně hemží a mechanici obskakují jednotlivé závodní swoopy. Ty favorizovaní jsou však zavření ve svých stájích, aby jim ti ostatní nemohli vidět na jejich úpravu. Fay si vše nadšeně prohlížela a bez hlásky vás následovala, protože jediný, kdo věděl z vás tři o jejím swoopu byla Jaina. Za boxovou uličkou jste odbočily směrem od trati a dostali se na parkoviště, mediální zóny a VIP zóny, kde pod plachtou čekal běžný průměrný swoop.
Vypadá podle očekávání, bude vyhovovat.
usměje se Fay, zatímco Jaina úsměv opětuje, aby se potom otočila tvým směrem.
A my dvě si půjdeme prohlédnout mediální můstek, který je přímo nad startovní linií, po boxech to považuju za druhé nejnebezpečnější místo v prostoru startu a cíle. I když odstřelovači by mohli mít dobrý výhled i z tahmleté budovy naproti, ale to by snad měl mít pokryté Saychel.
pronese Jaina a vrátíte se nejprve znova do prostoru boxů, kde si můžeš všimnou kluka, asi o dva roky staršího než ty v závodní kombinéze, ja přihlíží práci mechaniků týmu se stejnou barvou kombinézy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Závodní trať:

Saychel je Saychel... odtuším na adresu našeho téměř-kolegy s hodností majora, který by nad tou "téměř-kolegialitou" soptil snad stejně jako Kyp Durron.
Ale situace působí dojmem, že kdyby to neohlídal, měl by z toho stejně velký průšvih jako my a nepodařilo by se mu přišít celou odpovědnost na řád, a to by nechtěl riskovat.
Souběžně pokračuju v přesunu na mediální můstek a cestou se snažím postřehnout cokoli zajímavého. Tedy, nepředpokládám, že bych přímo mohla potkat nějakého ostřelovače, ale třeba...
...a hele, další ctitel pro Fay Linxovou na obzoru, zkonstatuji existenci závodníka zhruba Lukova věku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Závodní trať:
Závodník se po tobě ohlédl a zkusil na tebe provokativně mrknout, čímž se místo "ctitel Fay" přeřadil na "ctitel tvůj", alespoň se o to pokoušel. Další kontakt však zmařila nejspíš přítomnost tvé mistryně a zvolání Arcisco z garáže, aby se mladík vydal ke zdroji. Podobný rozruch najdete i v dalších boxech, ale nikdo další se o nějaký kontakt nepokouší, protože se všichni spíše soustředí na nadcházející závod. Jestli se tady ukrýval nějaký zabiják, tak bylo hodně těžké se ho teď pokusit najít, ale tvá mistryně se o to ani nepokoušela. Takže jste se brzy octly na mediálním můstku, kde se kolem vás míhalo už nyní hodně novinářů a každý si snažil urvat, co nejlepší místo.
Uděláme to běžným způsobem, projdeme okolo každého a budeme zkoumat jejich emoce. Jakékoliv neobvyklé prověříme hlouběji. Taky si zkoušej všímat detailů ... jestli někdo bude chtít střílet, tak to bude odsud. Nejprve to celý projdeme spolu, pak každá ještě několikrát zvlášť, vrah se může dobře kontrolovat, ale když se budeme vyskytovat častějc, tak by mohl začít mít obavy.
přednese ti tvá mistryně plán na zabezpečení této lokace a chvilku vyčkává, jestli nebudeš mít nějaké připomínky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Závodní trať:

Na mediálním můstku panuje šrumec. Jako vždycky. Štáby se snaží zaujmout co nejvýhodnější pozice (ale to dělají i jim podřízené týmy na nejatraktivnějších místech trati, diváci si musí přijít přece při přímém přenosu na své), do toho se pletou organizátoři a sem tam i někdo z bezpečnosti, krom nás dvou.
Chvíli se obávám, jestli nějakou investigativní krysu nenapadne odlovit Jainu a vyzpovídat ji ohledně bezpečnostních opatření, ale asi ji znají dost dobře na to, aby to nezkoušeli.
Chytří chlapci. A holky.
Vzápětí ale nechám hyeny hyenami a věnuji pozornost tomu, co mistryně říká.
Pak přikývnu, že rozumím - on je taky Jainin nápad vyloženě rozumný, že. Nic jiného tady a teď stejně dělat nemůžeme.
A pak se podle něj zařídím, přesně podle instrukcí a svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Závodní trať:
Nemáš žádné připomínky, tak vyrazíte vykonávat svůj plán a uděláte první obchůzku, která však podle očekávání nic nepřinese. Poté se rozdělíte a celé to projdete ještě dvakrát, než se znovu střetnete uprostřed můstku. Ze svého prozkoumávání jsi měla takový rozporuplný pocit, protože kromě stresu a obav jsi moc negativních emocí nevycítila a jediný zmínitelný detail byla jedna větší kamera, která však byla jenom zastaralý typ, oproti ostatním, jimiž disponovali zbylí novináři.
Mě se zdá vše v pořádku, alespoň prozatím. Teď se rozdělíme, já budu kontrolovat vstup na můstek v oblasti mediálního centra a ty u vstupu do boxů. Z mé strany je jednodušší se dostat do mediálního centra, zatímco u tebe bude nutnost dávat pozor na mechaniky, kteří mohou být skrytí útočníci. Navíc, jestli bude chtít někdo někoho sabotovat, tak to bude právě v době před startem, kdy je všude největší chaos. Kdyby se něco dělo, tak mi dej vědět komlinkem.
shrne si své dojmy tvá mistryně a i z tebe vycítí, že je vše víceméně bez potíží. Pouto mistra a padawana sice ještě nebylo takové, jaké měla Fay s Kypem, ale rozhodně se během posledních dnů dost posílilo. Přemístila jsi se tedy na svou pozici a to ve vchodu na můstek před prostorem boxů, kde si tě však všiml závodník z dřívějška a tentokráte neváhal.
Zdravím tě spanilá krasavice, chceš mi popřát štěstí pro závod ?
pronese sebevědomě a dost povýšeným tónem, což mnohé naznačí. Očividně se na tebe snaží zapůsobit a spoléhá, že ho budeš znát, ale s Fay jste si startovní listinu neprohlížely, takže netušíš, kdo by mohl být favoritem a podobně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, závodní trať

Přede mnou se vynoří povědomá postava v závodní kombinéze, u které si pro Sílu nemohu vybavit, odkud ji znám - vcelku oprávněně, protože, jak mi vzápětí docvakne, jsme si nebyli představeni, vzhledem k tomu, že jde o toho kluka, co jsem ho před chvílí viděla mezi boxy. Nicméně na to, jak dlouho se známe či spíše neznáme, působí příliš suverénně.
Jako sebevědomý frajírek zvyklý, že před ním holky omdlévají, nebo mu alespoň padají k nohám. Není mi jasné proč, ale oslovení jak ze starorepublikové telenovely asi s náctiletými slečnami dělá své.
Upřímně nechápu,co na něm ty holky mohou vidět.
No, asi je v tom, co dělá, třída, jinak by ve svém věku nebyl na olympiádě. Ale to by už taky měl mít zažité nějaké ty návyky a vědět, že před závodem se má soustředit a chystat na trať, a ne si hrát na lovce objektů pro autogram. Patrně.
Nechám ho dokončit celý jednovětový proslov a spolknu odpověď, která se automaticky dere na jazyk - "ty mi nechceš říct, abych ti popřála štěstí, ty se chceš vrátit na start, řádně se připravit na závod a vážně se zamyslet nad svým neprofesionálním chováním a nad tím, jaké by mělo být gentlemanské vystupování."
S mou znalostí myšlenkových triků by stejně k ničemu nebyla.

No tak, klid.
Nejsou žádné emoce, jen klid.
Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní
Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc
Síla je vytvářena a podporována životem.
Jedi chrání život
Jedi nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese
Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Silou
Jednat ve vzteku znamená přivolávat temnou stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí
Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu

Rychle si prolétnu kodex a zauvažuji, jak by tedy podobnou situaci mohl vyřešit Jacen Solo.
Nějak mě nenapadá nic inteligentního.

Přeměřím si tedy neznámého pohledem.
Proč ne. Přeji ti tedy hodně štěstí pro závod, cukne mi v koutcích. Je mi jasné, že konverzační tón, se kterým normálně s Fay probíráme třeba takovou senátní politiku, nepatří k závodníkem očekávaným reakcím.
Počkám, až ťafku zaregistruje, nasadím výraz, který velitelku AFO-GOOW! na poradách dosti rozčiluje kvůli klidné, důstojné věcnosti, a pak dodám: Pro začátek - nejsem si jistá, co by ostatní z tvého boxu říkali na to, že chodíš před mediálním boxem a hledáš spanilé krasavice, které by ti popřály štěstí pro závod. Určitě dělají první poslední, co se ve swoopových technických týmech před závodem dělá, a asi by měli pocit, že tím jejich práci znevažuješ zbytečným rozptylováním se před tak důležitou akcí, jako tenhle závod bezpochyby je.
Za druhé, ne každé děvče, které potkáš, třeba i na swoopové dráze, bude tvoje fanynka. A i kdyby byla, mohla by být zadaná a tedy nepříliš zvědavá na oslovení "spanilá krasavice". Nemluvě o faktu, že to zní poněkud komicky.
A za třetí, jak mám, podle tvého názoru, pořádněji, popřát štěstí v závodu někomu, u koho ani nevím, jak se jmenuje?

To vše bylo řečeno zcela klidným, věcným tónem a ukončeno jemným pousmáním.
Zároveň jsem se snažila nepřestat pořádně vnímat okolí, protože konec konců od toho jsem na stadionu, ne abych se bavila s nezvedeným swoopistou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Závodní trať:
Po chvilce ticha, kdy vyhodnocuješ mladíka před sebou a jeho úvodní poutavý proslov se konečně rozhodneš reagovat. A to podstatně jinak, než původně očekával, konkrétně neočekával, že by jsi mohla říct něco jiného, než to co chtěl slyšet. A jakmile jsi spustila své odříkání, tak se okamžitě začaly jeho pocity proměňovat jako asteroidové pole. Nejprve přišel hněv, poté údiv v době, kdy jsi zmínila, že ne každá dívka je jeho fanynka a nakonec šok v podobě toho, že ho neznáš. Po tvém proslovu nastalo na chvíli ticho, kdy rozdýchával tvůj proslov, abyse pak pomalu vracela jeho hrdost a sebevědomí.
Jsem si hned mohl myslet, že budeš z nějaké zapadlé planety, už podle tvého oděvu. Jsem Hiik Croey, nejlepší závodník na tomhle okruhu, stejně jako na desítkách dalších. A protože jsem velice pozorný, tak ti milerád vysvětlím, jak vše chodí ve světě velkých závodů a to v doprovodu mé maličkosti.
nadme se Hiik a pronese hrdě, jako by jsi mu předtím nic neřekla, nebo nic neslyšel. Na konci svého proslovu na tebe vyzývavě mrkne a usměje se. Tedy vytvoří grimasu, jež považuje za velice svůdný úsměv, ale dalo by se to spíše přirovnat k Alrikovi, jenž právě objevil nějaký poklad v tátově pracovně. Mezitím se notně zvýšil ruch a okolo tebe prošel horlivý reportér, který pokřikoval na své dva kameramany, že jdou pozdě a všechna dobrá místa jsou již zabrána. Jedna věc se Hiikovi ale upřít nedala, vytvářel ti lepší krytí a jen tak někdo by tě už nepovažoval za obdobu pořádkové služby, i když ani předtím jsi k tomu díky svému mládí tak blízko neměla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, závodní trať

Stačí ti jedna otázka, a uvidíme, jak se ti bude mluvit o zapadlých planetách a způsobu oblékání, pomyslím si zpola sarkasticky a zpola ponuře, pokud toho tedy o planetárních systémech a obecných moderních dějinách nevíš tolik, kolik já podle tebe o "velkém světu swoopových závodů"...
Tyhle pocity si zcela nechávám pro sebe, stejně jako dojem, že Hiik zjevně nemá mladší sourozence, jinak by se takhle neusmíval na holku, na kterou se snaží udělat dojem.
Záhy zjistím, že prohlídka v jeho přítomnosti má i značné pozitivní rysy.
Croey je nenáročný společník, pokud jde o konverzaci (takže stačí zběžně sledovat téma hovoru, soustředit se na pročesávání terénu - a ještě mu to lichotí, že vypadám, jako by mě jeho hlášky opravdu zajímaly, třebaže se k nim stavím "jedním uchem dovnitř, druhým ven, pokud náhodou něco zajímavého, může to tam zůstat"), a jeho průvodcovství mi obstarává dokonalé krytí.
Sice mám nepříliš dobrý pocit, jako bych ho využívala či spíše zneužívala, ale konec konců, nějakým normálním způsobem bych se ho zbavovala obtížně (rozhodně tak, že by to rozptýlilo pozornost - a mám přece svůj úkol, který musím plnit!), tohle se dá svést na vyšší účel... Nemluvě o tom, že mi jeho zájem vlastně i lichotí, třebaže je to nevychovaný frajírek s představou o vlastní genialitě a neodolatelnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Závodní trať:
Tvé mlčení si Hiik vyloží přesně podle svého a předpokládá tedy, že jsi jeho představením se ohromena natolik, že nejsi schopna dalších slov. Postaví se vedle tebe a ukáže směrem ke svému boxu, kde je připravován jeho swoop.
To co vidíš před sebou, je ten nejlepší stroj v celém startovním poli a pracují na něm jenom ti nejlepší mechanici, kteří jsou k sehnání. A když mám navíc sponzora, kterým je tovární výrobce, tak se ani nemusím na trati moc snažit. Dokonce mám i rezervní swoop tamhle v garáži, pod tou plachtou. Kdybych tě potkal na tréninku, tak bych tě klidně svezl ...
začne s výkladem a pokud možno nenápadně ti položí ruku na rameno. Jeho snahy však přerušil výkřik jeho jména od jeho boxu.
Musím jít, sice bych ostatním mohl dát náskok, ale pravidla se prostě musí dodržovat.
pokrčí rameny, aby odběhl ke svému boxu, kde trochu arogantně odbil svého manažera a nasedl na svůj stroj, který stejně jako ostatní vyrazil k promenádnímu okruhu před diváky, než se začnou všechny šikovat na startu. Pohyb na můstek ustane a boxová ulička je z tvé strany nyní hlídána i dvojicí dalších lidí, kteří tě přehlíželi, jak jen to šlo. Závod, co nevidět odstartuje a u tebe bylo doposud vše v pořádku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, závodní trať

Hm... kdybych tě potkala na tréninku, taky bych tě klidně svezla. Ve stíhačce a na místě pro astromecha, odtuším v duchu a mám co dělat, abych si nepohrávala s představou pozvat Hiika na Ossus, seznámit ho zas s trochu jinými lidmi, a nechat ho při té příležitosti dostat takové kapky, že na ně do smrti nezapomene.
A které povedou k tomu, že se začne lépe chovat ke svému okolí.
Chlapče, chlapče, ty máš ale problémy se svým nezdravým sebevědomím...
OMYL.
Hiik je nemá.
Pouze ti kolem něj.
Při jeho proslovu radši spolknu poznámku o tom, že by se měl hezky snažit stejně, TÍM SPÍŠ, když má důležitého sponzora, ale v duchu nad tím pokrčím rameny. Budu se zbytečně vyvádět z rovnováhy... a komu není rady, tomu není pomoci.

Ze schylující se nepříjemné situace nás vyprostil Hiikův manažer a odstartování závodu, čímž jsem sice přišla o krytí, ale zároveň se mi ulevilo od starosti, že mi za chvíli začne pořádně hučet v uších.
Pro jistotu jsem se rozhodla ještě prověřit ty dva bezpochyby bezpečáky v Síle, a pokračovat ve svém úkolu obcházet okolí a hlídat, zda se náhodou neurodilo teroristů.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“