Xavier Quaid - 1. mise

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

SCHOVÁVÁ?! vyjekl sith, jednak bolestí, jednak překvapení.
Nikde není k nalezení, poslední, co o něm vím, je, že jsi po něm pátral! Proč bych... jinak... chtěl vědět, kde je? Mluvil s Iglesianem o evidenci vykopávek... nevím, co přesně... něco mu ten hajzl naznačil... a pak někam zmizel,s tím, že musí něco vyřídit!

Za zády si ti zatím odkašlalo vyžle.
Ehr... vy fakt pátráte po tom paku, co si nechalo říkat velmistr?
Dostalo ze sebe obezřetně a mohl sis všimnout, že ještě víc zbledlo.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Pochopil jsem že ho ptám zbytečně, narovnal jsem se tedy a dupl mu na krk.
Copa? Tys ho někam zahrabala, jako Tuk'ata kost?
Zeptám se jí. Mezitím vytahám ze tří ukořistěných mečů krystaly, které si dám do kapsy, zbytek zastrčím mezi odpadky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

No... vtrhl k Nym do pokoje s vyřváváním, že na něj poštvala lorda Iglesiana a zkazila mu hru. Pořádně nechápu jak, protože mistryně má z jejich Kruhu temnoty pouze nehoráznou legraci. Pak mu došlo, že tam mistryně není a já se mořím s tím dlaždičkovým úkolem.
Vyžle uhnulo pohledem.
Takže ho napadlo, že ze mě vymlátí všechno, co vím i nevím.
Toho, co nevím, je mnohem víc než toho, co vím. Buď byl tak blbej, že mu to nedošlo zhruba po půl hodině, nebo ho to bavilo.
Spíš to druhé, protože neustále chtěl, abych mu podpořila teorii, že vás Nym poslala zachránit Grysse, aby mohla na Kruh temnoty poštvat Iglesiana a Kruh temnoty nemohl hodit jeho vraždu na mistryni a její známé.
A jak se tak bavil, tak mu nedošlo, že krysa zahnaná do kouta kouše.

Nezdálo se, že by ten rozhovor byl zrovna nejpříjemnější.
...aneb k čemu všemu se hodí dlaždičky...

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

No... vtrhl k Nym do pokoje s vyřváváním, že na něj poštvala lorda Iglesiana a zkazila mu hru. Pořádně nechápu jak, protože mistryně má z jejich Kruhu temnoty pouze nehoráznou legraci. Pak mu došlo, že tam mistryně není a já se mořím s tím dlaždičkovým úkolem.
Vyžle uhnulo pohledem.
Takže ho napadlo, že ze mě vymlátí všechno, co vím i nevím.
Toho, co nevím, je mnohem víc než toho, co vím. Buď byl tak blbej, že mu to nedošlo zhruba po půl hodině, nebo ho to bavilo.
Spíš to druhé, protože neustále chtěl, abych mu podpořila teorii, že vás Nym poslala zachránit Grysse, aby mohla na Kruh temnoty poštvat Iglesiana a Kruh temnoty nemohl hodit jeho vraždu na mistryni a její známé.
A jak se tak bavil, tak mu nedošlo, že krysa zahnaná do kouta kouše.

Nezdálo se, že by ten rozhovor byl zrovna nejpříjemnější.
...aneb k čemu všemu se hodí dlaždičky...

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Chvíli jsme přemýšlel, než jsem opět otevřel pusu.
Najde v nejbližší době někdo jeho tělo? Popřípadě ví někdo, že jsi ho zabila zrovna ty?
V hlavě se mi začal rodit celkem slušný plán.
Uvidíme jak se archeologům líbí psychohrátky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

To první je vcelku nepravděpodobné, odpovědělo vyžle.
A to druhé... myslíš, že někdo by považoval za pravděpodobné, aby učednice zabila velmistra Kruhu temnoty?
Po půl vteřině se na to koukla vcelku realisticky.
No, hlavně nemají důvod si myslet, že bych ho zabila zrovna já. Dost lidí na akademii by tím bylo překvapeno, protože si myslí, že to neumím a neublížila bych ani mouše.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Vyrazil jsem znovu k Tuk'atí boudě.
Fajn, to by mohlo vyjít. Tak dem, nehodlam tu celej den postávat.
Začal jsem si v hlavě počítat, jak dlouho mi bude potom trvat všechno sestavit dohromady.
No, v noci se nudit nebudu.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 27.6.2010 09:27:49, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

...takže problémy kolem mrtvoly se dají hodit za hlavu? ujistila se tvá společnice.
Protože pokud jo - no, čím míň lidí o nich bude vědět, tím líp.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Zarazil jsem se.
Seber těmhle pitomcům věci který by je snadno identifikovali jako studenty akademie. O zbytek se postará místní spodina.
Posbírali jsme jim identifikační předměty a vyrazili na ten její sraz se známým.
Naposledy upravil(a) Xavier dne 27.6.2010 09:27:37, celkem upraveno 1 x.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

No - přerušilo tě vyžle v průběhu očesávání mrtvol, hlavní důvod, proč jsem chtěla zkusit, jestli v Tuk´atí boudě Jörga zase nenajdu, bylo, že jsem se s ním potřebovala poradit kvůli mrtvole. Vlastně... jsem mu párkrát pomohla a neustále tvrdí, že mi dluží nějakou protislužbu, tak jsem toho chtěla využít.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Zarazil jsem se.
Fajn, tak mi teď pořádně osvětli situaci. Mrtvolu nenajdou, protože jsi jí dobře schovala, nebo proto že ti s ní měl pomoct nějakej tvůj kámoš? Či jak to vlastně je?
Škvrně mi začínalo lízt poněkud na nervy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Mrtvola je schovaná dobře, ale v rámci přírodních cyklů bude lepší ji přemístit někam, než začne intenzivně osvěžovat vzduch vůní tlení, dostalo se ti lapidární odpovědi.
To by sice nějakou dobu zůstalo bez povšimnutí, vzhledem k smradům, ale nejsem si jistá, nakolik se vysoké stádium rozkladu poblíž drtiče odpadků ztratí... přece jenom, ta vůně je dost jiná než to, co tam smrdí normálně.
Takže mi přišlo, že by to asi chtělo velmistra tak za tři dny až za týden přestěhovat - a nenapadlo mě nic lepšího než rozsekání na kousky, část naházet přímo do drtiče, část rozptýlit jako krmivo tuk´atám, ať se taky nažerou, a zbytek zamíchat mezi pozůstatky u brány. Tak, aby nikoho nenapadlo to dát dohromady a případně identifikovat podle jednotlivých částech.
Chtěla jsem si tady ověřit, nakolik by to fungovalo, a jestli nejsou lepší možnosti... ještě jsem nikdy mrtvolu pořádně neschovávala, takže jsem to nechtěla hned poprvé zvorat.

Odpověď to byla podstatně rozsáhlejší a vyčerpávající, než se dalo čekat, a nasvědčovala, že sithská akademie doopravdy není nejvhodnější místo pro výchovu dospívajících dívek.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Dreashae, poblíž Tuk'atí boudy

Mírně jsem zavrtěl hlavou.
Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě co?
A to je zlikvidování jednoho těla tak snadný.
Pojď, uděláme nějaký nákupy a já ti pak pomůžu s tim tělem.
Odvedu ji k jednomu obstarožnímu prodejci zbraní.
Skoč mi dovnitř pro nějaký, miny , výbušniny a propriety k tomu. A hlavně, ať nic z toho neni prokazatelně mladší 55 let.
Pobídnu před vchodem vyžle a dám jí přesný seznam a kredity.
Nehodlám se před prodejcem ukazovat sám, kdyby si někdo našel, že zde někdo kupoval materiál z předminulý války, raději ať prodejce identifikuje vyžle, než mě.
Poté ještě dojdu k jiným prodejcům a koupím standardní zásobníky, rozbušky a programovatelné čipy.
Nakonec ještě koupím trochu termitu pro vyžle.
Tohle máš na spálení těla. Dej si ale bacha, aby se nepropálilo o patro níž, plamen je fakt horkej, a hoří to i pod vodou a nepotřebuje vzduch k hoření, během minuty dvou by měl tělo spálit dokonale, stejně jako cokoliv co nesnese opravdu hodně tepla, nějakejch 2000°C, v okolí.
Instruuji ji ještě ohledně použití hořlaviny
To je zase průvan na kontě. Ještě že jsem se mezi lovcema odměn naučil vyrábět cokoliv z dostupnejch surovin na klíně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Draeshae

Vyžle řádně nakoupilo všechny propriety; sice bylo jasné, že na hubenou světlovlasou holku pořizující výbavu jak na válečné rekonstrukce jen tak zapomenout nepůjde - jenže když se nikdo nebude ptát, nikdo to řešit nebude. A když se někdo ptát bude... tvůj problém ne.
V každém případě pohled na Nymin ocásek momentálně připomínající spíš chodící zbrojnici přímo vyvolával úsměv. Zvlášť, když s téměř posvátnou úctou poslouchala tvé instrukce o zacházení s termitem. Ten výraz přímo vyvolával představu sithského učedníka, který se dostal k fungl neznámému tajnému holocronu z hlubin věků minulých, nejlépe od nějakého zvučného jména.
Jasně, dám pozor, odpověděla stručně. A zbytky budou zcela k neidentifikaci, co?
Vyloženě doufala, že jí to potvrdíš, protože celá ta záležitost s termitem zněla až moc skvěle.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Draeshae

Zkontroloval jsem její nákup, dopadlo to dobře, vše co koupila bylo alespoň 60 let staré, tudíž mi to zcela vyhovovalo.
To že jí nebylo příliš jasný, proč chci takto staré vybavení mi bylo jedno.
Zbytky? Děvče slyšela jak to hoří? Zbude z něco možná trochu prachu, nebude co identifikovat. Jo a upozorňuji že to budeš muset zapalovat něčim dost horkym, mam pocit že s teplotou nižší než 800°C se budeš moct jí klouzat.
Ujistil jsem jí, vzhledem k tomu, že jsme měli oba co jsme potřebovali vyrazil jsem zpět do akademie.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“