Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kashyyyk.

Tvé hluboké meditace pokračují ještě několik hoin, než se s tebou zatřese zem! Probudíš se, a zjistíš, že tě zavírají do krabice, kterou k sobě právě sbíjí. Stále jsi ale v silové kleci.
Pak jenom ucítíš náklon, a jízdu někam do neznáma, protože ti nechali jenom jednu díru nahoře na dýchání, a tou vidíš velký kulový.
Strčte ho do nákladního prostoru, tam nám nebude dělat bordel.
Rozkázal nejspíše jejich velitel, a celá bedna se zatřásla, jak s tebou třískli mezi zavazadla.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk.


Nedá se nic dělat, zkusím se spojit s lodí.
A vytáhnu schovaný komunikátor, který byl v mém análu.
Nemám moc času. Sem uvězněný v nevím čem a vezou mě lord ví kam, takže mě vyhledejte podle signálu, nechám zapnutý komunikátor.
A opět ho zastrčím do mého análu. Mezitím se opět ponořím do hluboké meditace a čekám.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kashyyyk.

Strpení prosím, za chvilku budete přepojen. Čas si můžete zkrátit chytlavou melodií.
Ozve se z komlinku, načež na plný koule začne hrát Galactic Metal, až na tebe začne třískat uklízeč, abys to ztišil.
Potvrzují, pane, Lord opravdu ví, kam vás vezou, neboť transport s vámi právě míjel jeho destruktor. Za pár minut se pro vás staví, pokud chcete, můžu pustit opět nějákou chytlavou melodii...
Odpoví ti z komlunku, a teďka ti pustí fajnovej rhytm&greens. A to právě v síle ucítíš Revana, jak se blíží...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk.


Ne to je dobrý, ale hlavně si pospěšte.
Povím ještě do komlinku a opět se ponořím do meditace a začnu přemýšlet.
Co kdybych se stal Lordem a vládnul všem Sithům, dobýt galaxii a zničit republiku. To by nebylo špatný, jen to nebude snadný, chce to prostředky a více cvičit, naučit se něčemu novému.
Až mě osvobodí, odletím na Korriban hledat nová tajemství v knihovnách apod. Taky zajdu za tím starým bláznivým mistrem a hodíme řeč, zavzpomínem na starý kalby.
Zavřu oči a medituji. Soustředím se pouze na sílu a na to, kdy už mě konečně osvobodí z téhle klece.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kashyyyk.

Po chvilce meditací jsi uslyše rachot a souboj se světelnými meči. Ozvala se rána a něco odhodilo bednu s tebou na protější zeˇ%d, kde se taky celá rozbila a ty jsi vypadnul úplně svobodný. Před sebou jsi viděl jak nějáký temný sith bojuje s údržbářem, který drží v ruce meč z mand. slitiny. Dlouho vzdoluje sithovy, než mu zapíchne meč do břicha a otočí se na tebe . Vypadá velice nasraně.
NIKDO MI NEBUDE DĚLAT BORDEL NA LODI!
Křičí na tebe co může a ukáže na rozbitou bednu a třísky všude kolem. Rozběhne se proti tobě s mečem.
Ty si jen tak mimochodem přes výhled všimneš, že sith který tě vysvobodil (v úvozovkách) nechal zakotvenou loď v hangáru. A už jí asi nebude potřebovat. Ta loď je vlastně obyčejná sithská stíhačka...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Někde v galaxii.


Ty svině jedna.
Zařvu na něj a silou ho hodím do zdi, poté si ho přitáhnu a dám mu pár ran pravačkou. Jeho meč už leží někde na zemi a mé světelné meče někde neznámo. Opět s ním párkrát třísknu na zem a poté ho odhodím na kus čouhajícího železa, který ho propíchne.
Já ti bordel nedělal, to on! Nemáš důvod mě napadat! Řeknu to! No, teď už je to vlastně jedno, když seš mrtvý. Musím najít někde své meče, zkusím jít na můstek.
Řeknu a vezmu meč uklízeče a vydám se směrem k velícímu můstku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Někde v galaxii.

Urgh...máš štěstí...že umírám...jinak bych s tebou vytřel podlahu ty...urgghhhhhh
Vyřkne poslední slova. Ty se poté vydáš na můstek a cestou se tě nikdo nesnaží zastvit. Vlastně tam prakticky ani nikdo není, a ten jeden droid, na kterýho si narazil si tě ani nevšiml. Došel si na můstek, a tam stáli dve stráže, které jsi rychle vyřídil. Otevřeii se dveře a tam jsi viděl asi patnáct členů posádky (a bylo to tak půl na půl, půlka vytahovala meče půlka blastery), poté velitel, s kterým jsi se už sehnal a jeho nejbližší ochranka čítající čtyři muže s obouručnými meči.
Za opaskem velitele si můžeš jen tak mimochodem všimnout svých mečů.
Velitel se nyní pro jistotu vzdáli do bezpečí, kde na něj nedosáhneš a většina personálu se na tebe vrhne.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Někde v galaxii.


Na týpky s blasterama, kteří sou v první linii okusím svou sílu blesků. Všichni popadají a s mečem se vrhnu na Jedie. Svou rychlostí běžím proti prvnímu, který je nejblíže a jakoby vyběhnu po něm, podrážkou ho kopnu do obličeje a on hodí salto, v letu poté podříznu krk druhému a už se vrhám na třetího, který mávne mečem, ale já se skloním a s menší pomocí síly useknu obě nohy. Čtvrtého vyřídím také lehce, silou ho totiž přitáhnu na svůj meč.
Tak, a teď ještě půlka.
V duchu si řeknu a seberu jeden meč. Tímto mám dva, se kterýma sem zvyklí bojovat, takže to půjde lépe.
Vidím půlku jednoho, který se plazí na vozíčku (protože kdyby byl celý, nedávalo by to součet 15, tudíž to je 7,5 s vibromečy a 7,5 s blastery, tři z nich mají dvojtý meč, tudíž sem zabil 4,5 s jedním mečem, takhle to dává součet 15, děkuji za pozornost).
Tak co vy srágory, zmizněte, nebo Vás zabiju a ukradnu Vám hračky!
Zařvu na ně.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Někde v galaxii.

Budeme chránit svého pána!
Zakřičeli a vrhli se na tebe. Jednomu swe tě podařilo lehce říznout do paže a začal jsi krvácet. Zakopl ale za jednu mrtvolu, který si nechal jen tak vále tna zemi a napíchl s ena tvůj meč, tudiž jsi proti sobě měl jenom dva elitní bojovníky,a když jsi zkusil zaútočit, zjisitl jsi, že toho umí víc než všech 12 dohromady!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Někde v galaxii.


Tak to ste v prdeli čuňata.
Krknu si a prdnu. Jeden se z toho vybleje a uteče pryč, ten druhý má plynovou masku z I. světové války, takže mu to částečně pomohlo.
Takže si zbyl ty, to by nemělo být tak těžké.
Vrhnu se na něj s Cheesburgrem v puse a lehkýmy pohyby útočím. Poté co dojím burger tak se mi udělá nevolno a vybleju se mu přímo do xichtu.
Sorry kámo, to dělá ten chlast a hamburger.. Omlouvám se ti, chceš kapesníček?
Slušně se mu omluvím a zeptám se ho.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Někde v galaxii.

Prosil bych jeden, mně už došli.
Ukáže ti prázdný obal od papírových kapesníčků, a čeká až mi nabídneš ty. Mezitím se vrátil poblívší jeden, který před cvhilkou utekl, a jak uvidí, co si natropil jeho kolegovy, zvedne se mu opět žaludek, a nahodí ti zezadu roucho nebo co to máš na sobě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Někde v galaxii.


N-A-S-R-A-T.
Zařvu na něj a v jeho nepozornosti propíchnu mu břicho. Poté se otočím na blejícího metalistu za mnou a vidím jak bleje, neváhám a useknu mu hlavu.
Tak a to bychom měli. Teď si vezmu meče, dojdu do hangáru a odletím pryč.
Řeknu si, seberu meče a jdu.
Jo a abych nezapoměl.
Sundám poblité roucho a odcházím do hangáru. Za chvilku tam dojdu, kde čeká sithská stíhačka. Nasednu do ní a odletím na naší loď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Někde v galaxii.

Když si vyletěl z hangáru, zjistil si, že lo´d už na obrozu vůbec není. Naštěstí jsi ale měl štěstí a sithský stíhač měl v sobě hyperprostor, takže si nebyl závislý na nosičích či větších lodích.
Odsuď jsi se mohl vydat prakticky kamkoliv potřebuješ a prakticky nic by tě nemohlo, mimo pirátů, zbrzdit.
Podíval jsi se do palubního počítače a měl jsi tam kompletní mapu hyperprostorových cest...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Někde v galaxii.

Když nikde nespatřím loď tak se zarazím, poté si ale všimnu že stíhač má hyperpohon.
Výborně, aspoň že něco. Takže se rovnou vydám na Korriban. A nebo ne, změna. Letím na Dxun. Budu tam tajně cvičit, abych byl silnější a mocnější.
Řeknu si a na počítači nastavím kurs na měsíc Dxun, připoutám se a letím.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Někde v galaxii.

O chvilku později seš na Dxunu, protože si k němu byl neuvěřitelně blízko, automaticky jsi zamířil na místo, kde jsi zabil velkou potvoru, vymočil jsi se na něj a naučil jsi se pořádně používat své dva meče.
Vše bylo jak při starém, pouze dveře do chrámu byly uzavřeny obrovskými kovovými masivnímu atd omg dveřmi...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“