Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám.

Jak si přejete můj pane.
Odpověděl ti Alan, načež ty jsi odpověděl do komlinku v lodi.
Nihile, můj žáku. Předpokládal jsem, že mně poznáš, už jenom kvůli mému syntetizovanému hlasu. Chtěl jsem se zeptat, jak dopadla tvoje mise na Coruscantu. Tvojí společníci svoje úkoly zdárně dokončili a vracejí se na mojí novou základnu. Co ty?
A nechal ti prostor se vyjádřit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Transport.


Mistře, přes komunikátor to jde blbě poznat. Mise nedopadla podle plánu, Corsucant jsme nedobyli. Bylo tam až příliš Jediů a nás bylo málo. Ale zabili jsme jim více Jediů a mistrů, než jsme ztratily. Což je aspoň uspokojující zpráva. Vím, že jsem vás zklamal mistře, ale zasadily jsme jim drtivou ránu ze které se jen tak nezpamatují, mají díru v rozpočtu rytířů. Máme větší šanci na úspěch. Nyní čekám na vaše další úkoly, mistře.
Odpovím mu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Transport.

Výborně, výborně. Přesně toto jsem čekal. Nyní vezmi celou armádu, a stáhni se s ní za hranici galaxie. Posílám ti do tvé lodi přesně souřadnice, takže až se nalodíš na destruktory, a nastoupíš do své lodi, vstupte všichni do hyperprostoru a moje mapa vás navede k mé ultra nové základně. Tam ti řeknu co dál. Mám velké plány!
Ozve se ti odpověď, a pak už jenom zvuk vypnutého komlinku na druhé straně. Ty se mezitím blížíš do destruktoru a nedlouho na to tam i přistaneš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Transport.


Dobře mistře, za 3 dny nás tam čekejte. Končím.


O pár minut pozdě..

Vlajková loď, velící můstek.

Kapitáne, přivěďte mi učedníka Alana Wakese. Potřebuju s ním mluvit, měl by být na ošetřovně. Teď běžte.
Řeknu a popřemýšlím.
Hm, nová základna, to může být zajímavé. Jediové určitě o ní netuší, budou nás hledat někde ve vnitřním okraji galaxie. Takže je docela zmateme, tím budeme ve výhodě. Což je jedině dobře.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Rozkaz pane!
Zahlásí kapitán a odejde směrem k ošetřovně.
Ty jsi zatím přemýšlel o možnostech Revana, jeho základně i povedené/nepovedené misi. Nemohl jsi ale moc dlouho, neboť to už k tobě šel s kapitánem i tvůj nový objev Alan.
Pane, přivbedl jsem učedníka Wakese, jak jste si přál, pane!
Zasalutovala před tebe předstoupil učedník, se kterým jsi se setkal a kterého jsi navíc i základně ošetřil v transportéru.
Můj pane...
Poklekl na koleno a sklonil hlavu před tvou majestnátností.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.


Tohle není potřeba. Můžeš se postavit. Mám pro tebe nabídku, je jen na tobě, jak se rozhodneš. Pokud se rozhodneš správně, budu potěšen, poznáš tolik nových věcí, naučím v síle a v rozvoji techniky mečem. Staň se mým tajným učedníkem a já ti dám vše, po čem tvé temné tělo touží. Společně porazíme Jedie jedním tahem. Je jen na tobě, jak se rozhodneš.
Zeptám se Alana a čekám na jeho rekaci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Bude mi ctí!
Postavil se na nohy Alana, a odpověděl ti nadšeně na tvojí nabídku, která snad ani nemohla bejt odmítnuta. To už jste ale byly na cestě hyperprostorem.
Pane, naše nové propočty ukázaly, že na základně Revana budem za 23 hodin. Nějáké rozkazy?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.


Výborně, nesmíš o tom nikomu říkat, seš tajný učedník, budeš se chovat stejně, poslouchat rozkazy i jiných mistrů, až přijde ten správný čas, vylezeš ze své temnoty. Teď běž.
Odpovím a otočím se směrem k velkému oknu. Poté řeknu kapitánovi.
Pokračujte, až budeme u základny, informujte mě.
A koukám z okna do prázdna.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Už jsme na místě, pane!
Vyruší tě kapitán z koukání do blba, jen proto aby jsi se mohl podívat na druhou stranu, kde plovala Revanova nová základna. I když jsi byl v jednom z nejnovějších a největších destruktorů, co byly v galaxii, Revanova chlouba byla i tak minimálně stokrát větší. Kolem ní byly desetitisíce lodí, které oproti základně vypadali jako Coruscantské blechy (velké tak 0,2mm, kdo je dostal se jich těžko zbavoval, protože se těžko hledali) oproti sithské akademii. A čím víc se blížila vaše loď, tím víc vyla Revanova základna větší.
Přistál jsi v hangáru, kde na tebe čekal malej droidí rykša, který tě naložil a rychlostí 140km/h tě vezl vzhůru na můstek lodě. I tak ale cesta trvala neuvěřitelných pět a půl hodiny.
Vysadil tě ale 150 metrů před můstkem a zbytek jsi musel dojít, nicméně už z dálky jsi viděl stát Revana s Gwen u hlavního průhledu můstku a něco probírat...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.


Jdu směrem k Revanovi, cestou jsem si prohlížel dlouhý široký kapitánský můstek, kde na jeho konci stál Revan. Bylo to opravdu úchvatné, jak všichni pracovali jak hodinky.
Jednou tohle bude moje.
Povím si a dojdu k Revanovi.
Dorazil jsem mistře, jak jste žádal. Co ode mně žádáte?
A postavím se, pozdravím ještě Gwen přikývnutím.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Revane, konečně jsi zde. Svůj plán jsi splnil jak jsi měl, stejně jako Gwen, i Forge, který ještě ale nedora...ach, už dorazil také.
Na můstek vstoupí i Forge, který vede i malou Liu. Stará čtyřka je opět u sebe a kompletní.
Takže když jsme tady všichni, můžem se poradit o našem plánu. Je zlý a je hrůzostrašný! Nejdřív ale dáme prostor mému učedníkovy, jestli se něco nenaučil.
Ukáže na tebe a všichni při té příležitosti na tebe pohlédnou. Za Revanem můžeš v okně vidět mimochodem krásnou věc, a to prolétávající "letku" minimálně pěti stovek destruktorů v luxusní formaci.
Co si myslíš, že by jsme měli udělat s Republikou nyní?
Položí ti otázkou a čeká tvojí odpověd.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.

Zdravím tě, Forgi, i tebe malá Lio.
Pozdravím je jak se sluší a patří a poslouchám Revana. A na to odpovím.
Naučil jsem se toho hodně. Nejdříve bychom jim měli zničit flotilu, nebo odlákat. Coruscant nechte na pokoji, musíme jejich armádu vytáhnout na jinou planetu, kde je zničíme a poté společně pobijem zbytek Jediů. Vhodná planeta by byla Onderon, Aldeeran a Kashyyk. Na každou z nich bych poslal vojsko, Jedie by to dost zmátlo, poslali by na tyto planety vše co mají, Coruscant by tak zůstal téměř nechráněn. A proto musíme nejprve zničit jejich flotilu, aby nám nic nebránilo při vstupu na Coruscant. Sem si jistý, že tam své jednotky pošlou, protože tyto planety sou pro ně strategicky důležité.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Dobrý plán, můj učedníku. Pouze trochu modifikuji tvojí myšlenku. Na ony tři planety nepošleme vojsko. Ale tebe. Udělej rozruch v Republice, nechť jsi obávaný ničitel světu! Máš opět volnou ruku. Až na to, že jsi sám. Tato základna se neustále pohybuje. Až budu vědět, že je tvá práce hotová, obdržíš odemně novou hyperprostorovou mapu, aby jsi mně našel. Nyní jdi! Ty, Forgi a Gwen, s váma si promluvím o vašem úkolu.
Otočí se ke dvojici, tedy trojici, pokud počítáme i Liu. Ty se mezitím vydáš z můstku, neboť na tebe už nidko nemluví, ani se o tebe nestarají.
Nihile...dostaneš svojí loď Pussy, žádné destruktory. A snaž se neprozradit hned, co jsi! Snaž se, ať se nás všichni bojí. Pokud tam pošlem armádu, vyhrajeme ale zničíme spoustu z infrastruktury. Pokud ale jejich infrastrukturu zlomíme, bude naše výhra větší!
Ozval se ti ještě, než jsi opustil můstek, kde stál k tvým službým rikša.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.


Dobře můj mistře.
Odpovím a odejdu hledat Alana. Po chvilce hledání ho najdu opět na ošetřovně.
Stále ta ruka, můj učedníku? Sbal si všechny věci, poletíš se mnou na Kashyyyk, ale tajně, nikdo nesmí vědět, že letíš se mnou, za hodinu se sejdeme v hangáru. Teď jdi.
Řeknu Allanovi a odejdu do hangáru připravit loď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Když jde na loď, vidíš, jak se dovnitř vkrádá Alan, aniž by na sebe připoutal nečí pozornost. To nejspíše proto, že používá lehčí formu síly "Iluze", kterou ty ovšem díky svým zkušenostem dokážeš prokouknout.
Loď má znatelně pár vylepšení, jako třeba zbraně, štíty a i celá kachla vypadá modernější a hezčejí. Vevnitř je také všechno modernizováno, že ani nedokážeš uvěřit, že si v této lodi někdy před tím letěl. Nicméně máš plnou výzboj, i osádku, tvořenou pilotními a udržbářskými droidy, kteří čekají na tvé rozkazy.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“