Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.

Nastoupím do lodi a nechám droida aby mi odnesl věci do mé kajuty. Přijdu do velíci kabiny a rozkážu pilotům.
Zapněte motory, letíme, směr Kashyyyk.
A poté odjedu do nákladového prostoru kde čeká Alan.
Už jsme na oběžné dráze, můžeš jít do pokoje. Poté přijď za mnou do řídící kabiny, všechno ti řeknu, teď běž.
Povím Alanovi a opět odejdu zpět. Cestou si všimnu jak všechno běží, jak je všechno jiné než posledně, úplně zmodernizovaná loď, kterou neměl snad nikdo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Ano pane.
Odpoví ti droidi, a ještě než odejdeš do nákladového prostoru, cukne s tebou nečekaně lo´d, jak vstoupí do hyperprostoru 2. generace, jednou tak rychlé jak normální hyperprostor.
V nákladovém prostoru naopak Alan odešel ihned do pokoje, ak si mu to řekl, aby si připravil své věci. O chviku později ho můžeš v Síle cítit, jak jde do řídíci kabiny.
Jsem tu, jak jste chtěl, mistře!
Ukloní se tvé svátosti, a čeká co budeš říkat.
Zbývá 25 minut k dosáhnutí cílové destinace, pane.
Informuje tě ještě droid v kabině.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.


Výborně, dolů půjdeš se mnou, pobiješ všechny, kteří budou klást odpor. Budeme tam jenom my dva, podle posledních průzkumů je tam jenom malá část republikového vojska a nějací Wookiové. Jdi se připravit, zachvilku vyrážíme.
Odpovím a odejdu do své kajuty meditovat.
Cítím jejich slabost, slabost těch ubohých vojáků tam dole, klepou se a bojí se, aby nemuseli do boje, jak směšná ta jejich odvaha je.
Říká si vduchu při meditování.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Tvoje loď smykem zastaví na planetě Kashyyyk. Vysadí vás na dobře zakryté místo, takže můžete být do poslední chvilky schovaní. Máte také dobrý výhled na dolní plošinu planety, kde se formují šiky vojáků. Republika se očividně snaží zabezpečit planety jak jen může, a k vaší smůle, na tuto planetu vyčlenia tři legie vojáků a podle odhadů pár tisíc wookiů.
Co budeme dělat teď, můj mistře?
Zeptal se tě nový učedník, když na to všechno pohlédnul.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.

Vím co budeme dělat.
Odpovím a vezmu komunikátor do ruky a řeknu.
Kapitáne, pošlu vám souřadnice kde se nachází legie vojáků, pokropte je trošku ze shora.
Uslyším jenom rozkaz a odešlu souřadnice, které jsem určil dalekohledem. Teď už jenom čekám, až tam párkrát proletí a pokropí je.
Zatím jsem zakleknu za menší křoví abych šel méně vidět a čekal jsem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď, velící můstek.

Ano pane.
Ozve se z tvého komunikátoru, to už ale vidíš, jak přelétá tvoje loď, a kropí všemi zbraněmi, co má.
Pane, můžu zkusit novou zbraň, co nám nainstalovali na Revanově lodi? Prý je velice nebezpečná, a k jejímu užití musím mít váš souhlas!
Otevře kapitán opět komunikační kanál a zeptá se tě na povolení.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď, velící můstek.

Dobře, můžete jí použít, ale ať nás to nezabije.
Odpovím kapitánovi lodě který právě dostal můj souhlas k palbě z nové zbraně. V tom si i všimnu, jak se vojáci začínají zakrývat za různé blbůstky aby se ochránili před palbou z děl.
Sraby, ani neví odkud přiletěl, jsou nemožní.
Řeknu si a zasměju se.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kašák.

Ano pane, připravte se, nevím přesně, jakou má zbraň sílu...
Odpoví ti do vysílačky kapitán a několikrát přeletí nad nima. Oni se už vzchopí a několikrát vystřelí na loď, nicméně lodi to neublíží vůbec.
Při posledním přeletu se z lodi obnaží obrovské nové dělo. Když z něj kapitán konečně vystřelí, loď to vyhodí svým zpětným rázem až zpět na orbitu.
Obrovská rána a když se usadí prach, uvidíš tam, kde byla pevnina, obrovský kráter, který končí přesně u křoví, kde se skrýváš...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk.


WoW, to byla pecka že by to ani 50 cent svým rappem nepřeřval.
Řeknu nahlas když uvidím džuznu jako po atomovce. Poté odejdu s Alanem podél kráteru na okraji lesa přičemž spatřím tábor Wookieů.
Schovej se.
Řeknu Alanovi a pozoruji dalekohledem tábor.
Nevidím jich tam moc, takových 10-12, ale jsou v pozoru, asi museli vidět a slyšet naší loď. Já půjdu zepředu a ty je obejdeš zezadu. Hlavně se nenech zabít, jsou to silní zvířata.
Dopovím větu a jdu potichoučku v příkleku k táboru. Když tam dorazím, pozoruji co Wookiové dělají a čekám na Alanův signál že dorazil na místo abych mohl vyrazit.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kashyyyk.

Alan ti dá singál zanedlouho, když je obejde. Vše vychází, a Alan se chystá zaútočit, ty nicméně uděláš osudovou chybu...
Zvedneš se a připravíš se, že to s Wookiema skoncuješ. Bohužel šlápneš na větev, která se pod tvojí tíhou zlomí, a ty se propadneš o několik stovek metrů na zem. Naštěstí dopadneš do bažiny, a pomalu se potápíš. Aby toho nebylo dost, sbíhají se k tobě Wookiové. Jejich počty jsou obrovské a na povrchu jsi neměl sebemenší tušení, že jich je tu tolik...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk.

Kurva, tohle mi opravdu scházelo.
Řeknu si, když se začnu potápět v bahně. Pomocí síly skoku vyskočím ven, celý od bahna a začnu si všímat Wookiů kolem mě.
Tak tohle bude rachot, je jich docela hodně, ale už jsem byl v horších situacích.
Oklepu své dva meče od bahna a zapnu je. Jeden ale nechce naskočit, bouchnu pár krát do něj než konečně naskočil.
Tak pojďte vy opice. Půjdete hezky jeden po druhým.
A vrhnu se hned na prvního, který přijde o svou ruku. V toim vedle něho je druhý, třetí a už to padá jako jablko ze stromu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kashyyyk.

Wookiové pod tebou opravdu padají jako jabka ze stromu, bohužel se zdá, že jsi stromem zatřepal více, než jsi měl, a jablek se na tebe sesypalo hned několik tun. Mrtvá těla Wookiů tě omezili v pohybu a tak tě zbytek zajal. Síla byla k ničemu, protože jak jsi odhodil jednoho, hned tě drželo deset dalších. Meč jsi upustil bůh ví kde...najednou si ucítil ránu v zátylku, a padl jsi do mdlob.
Probudil jsi se připoután v silové kleci, volně se otáčejíc. Kolem sebe jsi uviděl několik desítek wookiů i republikových vojáků.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk.


Pomalu pootevřu oči a rozhlédnu se do všech stran a vidím jak wookie, tak vojáky republiky.
A sakra, tohle se mi moc nelíbí.
Řeknu si a oklepu prach a špínu z mého roucha. Poté se podívám na jednoho z nich který vypadá jako důstojník a pravým.
Tak a teď jste národní hrdinové že? Zajmout sitha, nebo snad nemám pravdu?
Pozasměju se a poškrábu se na bradě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kashyyyk.

Na mně nekřič chlapče, já si sem jdu pro mop, abych to tady uklidil. A ještě jednou oklepeš tu špínu na zem, dám ti facana, že druhou chytneš o zem!
A napne biceps, kterej mu úplně roztrhne rukáv. Vyšůrá to pod tebou, respektivě šůrá do doby, než přijde velitel, a pošle ho pryč.
Velké vítězství pro republiku. Sith, stojící za útokem na Chrám byl dopadnut. Budeš eskortován na Coruscant, kde dojde k velkolepé popravě! Konec se špínou jako ty!
Prohlásí vítězoslavně muž, a s bradou nahoru opustí místnost.
Nevíš kde přesně seš, ani jak dlouho tu budeš. Sice máš jasnou budoucnost, ale jak s tebou bude nakládáno nyní, nevíš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kashyyyk.


Zasměju se a posadím se. Uložím se do hluboké meditace a nic nevnímám. Ani tu špínu, co tady vytírá ty hovna.
Počkám si na převoz, poté využiju vhodné chvíle k úniku. Doufám že se to vyvede, zatím se pomocí síly zkusím spojit s lodí a nahlásit jim, kde přibližně sem.
V duchu si řeknu a medituji dál.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“