Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun.


S dveřmi se nelámu až takovou vědu OMFG LOL. Přijdu k nim a obouma rukama za pomoci OMG síly je rozrazím LOL. Vejdu do vnitř (to je sranda LOL) kde nikoho nespatřím, ale vidím tam ještě hořící oheň, takže je známka že tu někdo byl.
Hm, někdo tady byl OMG, sežral mi buřty, to abych zajel do Tesca pro nový.
Řeknu si a přijdu k ohni. Porozhlídnu se kolem ale nic nevidím, je všude tma, proto taky začnu soustředit sílu a vyhledávat je pomocí síly. Po chvilce ale nikoho nenajdu.
Buď sem slabý nebo se umí dobře skrýt. Ale co.
Řeknu si a sednu k ohni. Pravou ruku držím u meče pro případ že bych byl napaden a v klidu se dívám do ohně.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun.

To si tak sedíš u ohně, opíkáš na klacku žalud (ze stromu, pač kolem nic jinýho neroste, né ten žalud) a užíváš si večera, načež tě někdo srazí na zem ani nezaregistruješ jak. Začne do tebe bít dřevěnou holí a udělá ti několik modřin na těle. Než se opět naděješ, tajemný útočník opět zmizí v džungli a nechá tě ležet na zemi!
Když se zvedneš, zjistíš že nic opět necítíš a ani nevíš co tě napadlo. Nejseš si vůbec jistý, jestli tě napadne znovu a když jsi se blíž podíval, na zemi nebyly žádné stopy!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun.


Co to bylo za sviňi? Nějakej domorodec či co. Hajzel jeden kudrnatej.
Opět si sednu, teď už ale do meditační polohy a snažím se cítit vše kolem sebe, i toho, kdo se přiblíží na posledních 10 metrů, takže bych měl být chráněný. Cítím vše v chrámu, pavouky, zvířata, slyším jak všude proudí vzduch.
Vše má svou sílu, nic není mrtvé,
Cítím samotnou galaxii,
Neprozkoumané části,
Jsem střed galaxie,
Já jsem ten mocný.

Opakuji si pořád dokola, protože to mi dodává soustředění a sílu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun.

Soustředíš se, jak jen můžeš, ale stále nic necítíš, jakkoliv si opakuješ, že seš mocnej.
Pak si nachvilku uvědomíš, že necítíš celou galaxii, nicméně sebe, protože jsi se od doby co na tebe skočila tlupa smradlavých wookiů, nemyl!
Znenadání, jak blesk z čistého nebe, ucítíš výkyv s síle, a než stihneš něco udělat, opět na tebe někdo skočí, srazí tě na zem, a zase tě zbije, nyní dokonce do krve! I nyní zmizí, ovšem teď jsi se stihl podívat, a tak víš, že utekl na sever, kde víš že je složitý jeskynní systém.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun.


Svině jedna, ale nepůjdu za ním, proč taky, nebudu se namáhat kvůli nějakému skřetovi.
Řeknu si a posadím se na kámen kolem ohně a koukám se směrem na sever, kam utekl. Opět si říkám.
Jsem tvrdej raper,
gangster z bronxu,
nemá na mě ani Jedi v boxu..

A pořád dokola..

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun.

Strávil si pět dní času civním do blba a opakováním nějáký blbosti co tě napadla, načež tě to přestalo bavit a oslnil tě samotný Revan.
Nithile...Ihned se vydej na Korriban, děje se tam něco velice strašlivého!
Poté zmizel tak, jak se objevil. A v tom jsi uviděl, jak na tebe běží malá potvůrka, rasy podobný Yodovy. Měl v ruce dřevěný klacek a poznal si na něm svojí krev!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun.


OMG LOL, Revan Pwned - Epic Fail :D :D :D :D.
Řeknu si a uvidím toho týpka s klackem. Okamčitě ho přitáhnu silou k sobě. Párkrát ho propleskám a pustím na zem a zeptám se.
Tak takovej malej skřet mě tady mlátí? Udělal sem ti snad něco? Žádný hračky sem ti nevzal, nemáš důvod mě mlátil.
Dořeknu a rozbrečím se.
A vůbec, nemám čas, takže tady máš stovku a kup si novej oheň.
A pomalu jdu směrem ke dveřím.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun.

Tady stojí 150...a já nemám pajsku :(:( .
Rozbrečí se malý mužík, a ty jdeš směrem ke dveřím.
Když k nim přistoupíš, uvědomíš si jakou blbost jsi udělal, protože si zaparkoval stihačku na mýtině, a šel si sednout k ohni. Tvůj dopravní prostředek je na druhé straně. Nicméně i přesto jsi vzal za kliku a bylo zamčeno...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun.


Otočím se a pomocí síly doběhnu k rozbitým dveřím kde zahlédnu stíhačku. Nastoupím do ní a odletím. V dálce vidím Onderon, velké budovy a plno lodí, jak směřují k ní a zase naopak. Nyní se ale soustředím na let, do počítače zadám kurz pro hyperprohon, připoutám se a letím.
Co se tam může dít? A kde se tam Revan vzal, proč na mě nepočkal, nebo mě nekontaktoval přes komlink?! To brzo zjistíme.
Řeknu si a po dobu cesty zavřu oči a odpočívám.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun.

Probudíš se, až když vylezeš z hyperprostoru a loď s tebou lehce cukne. Ihned se vydáš na Korriban a co tam nevidíš? Nic nevidíš, protože nikde nic není. Máš ale špatný pocit, takže se rozhodneš jít do Akademie. Normálně by jsi možná přemýšlel, ale tady tě vedla sand vyšší síla a vedla tvé nohy za tebe.
Když jsi otevřel dveře, stál uprostřed místnosti sith, který měl vedle sebe mnoho těl. Zbytek studentů a mistrů stáli za nim, jako jeho noví pomocníci.
Akademie změnila mistra, věci povedou opět k lepšímu...
A pustil sérii blesků do mladíka, který stál před ním. Naštěstí přežil.
Tak co, budeš ještě vzdorovat?
Ne, můj pane...
A mladík se zařadil za ostatní. Sith se opět podíval na tebe. Měl na sobě docela pěknou červenou zbroj a kápi na hlavě. Přes ústa a kousek nosu měl šátek, tkaže jsi mu pořádně neviděl do obličeje, pouze do očí, ktereé byly opravdu zlé.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Vytáhnu své dva meče a podél těla vyletí dvě červeno-zlaté čepele a spustím.
Koukám, že si tady mladík hraje na velkého pána. Změnil si mistra? Pokud vím, tak tady to vede stařík pod mým dohledem, nebo se snad pletu? Víš že jsi právě vyvraždil přibližně půlku akademie? Stálo ti to za to.
Řeknu a začnu pomalu chodit zprava doleva a sledovat je.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Jenom čtvrt, zbytek poznal včas mojí moc, a přidal se na mojí stranu.
Oznámí ti.
Možná by jsi mohl udělat to samé. Cítím v tobě velkou sílu. Nemusel by jsi zemřít...
Koukne na tebe a rozsvítí svůj světelný meč. Všimneš si, že narozdíl od klasických má rukojeť pomály metr dlouhou, a na konci zakončenou čepelemi ze čtyř stran. Na první pohled vypadaly ostře.
Slož své zbraně a přijde se ke mně! Společně svrhnem Republiku i Revana!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Haha, republiku a Revana? V galaxii putuje 30x více Sithů po boku Revana než máš tady ty, vždyť nemáte vojáky, lodě, stroje, vůbec nic a to chceš dobýt republiku? Moc si mě nepřesvědčil a tímhle tónem se mnou moc nekomunikuj, víš ty, kdo já vůbec jsem? Asi ne co, hm, to je mi jasné. A tihle, ehm, sithové jak říkáš umějí možná tak ze čtvrtky to co Revan.
Zasměji se a chodím stále sem a tam.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

I z malého semínka může vyrůst statný strom. Praví vůdci nejdříve zasejí a až poté sklízí. To, co je malá sebranka může vyrůst v armádu! Nezapomeň na historii sithů. Pouze pár jediů se rozhodlo vzdorovat, a podívej se na nás nyní! Jsme hrdí a mocní!
Kopíruje s přeností tvé pohyby a chodí sem a tam stejně jako ty.
Připoj se k nám. Nevěřím, že chceš být něcí otrok donekonečna! Přijde se ke mně! Dobyjeme první systémy, zajmeme první otroky, první lodě, a vydáme se na svou pou´t k vítězství. Nic nás společně nezastaví.
Cítil si, že mluví pravdu a že je naprosto zaujatý. Přesto ti na něm něco nesedělo. Jeho odezva v síle ti připadala tak známá. Poznal jsi, že si se s tímto člověkeme nikdy nesetkal, ovšem něco ti fur tznělo podobně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Ano, máš pravdu, ale momentálně toho nejste schopni, dříve nebo později někdo sběhne a prozradí Váš plán a Revan Vás zničí.
Dodám k jeho recitaci z pradávné knihy, kterou mám přečtenou desetkrát.
Nejsem ničí otrok, mám svou vůli, jen "zatím" poslouchám svého pána, svého mistra. Jak už to u sithů bývá, učedník porazí mistra a převezme žezlo. A navíc, řekni mi, kdo jseš a proč bych ti mohl věřit, protože základní pravidlo sithů je "nevěř nikomu, jen sám sobě".
Zastavím se, a pevněji stisknu meče se vší silou připraven k boji.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“