Mise pro Freeda - Kvalitní materiál

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban, Hangár.

Chytím Lindsay za ruku a vyjdu sní ven z lodě.
Když loď odletí rozloučím se s Lindsay a řeknu jí ať se vrátí na svůj pokoj.
Lépe řečeno tam odkud přišla...
Tak sem se jí konečně zbavil. Misi sem ukončil. A rozhodně sem se na ní nenudil.
Cestou do mého pokoje si zhodnotím svoji misi na Ansionu a odeberu se do svého pokoje.
Na pokoji si lehnu na lůžko a pokusím se usnout.
Jelikož jsem z mise celkem utahaný, tak netravalo dlouho a já jsem usnul.

Tady na pokoji počkám až mě opět Lord jehož jméno..v mé paměti neuvízlo...předvolá a oznámí mi můj další úkol.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, Hangár.

Vstávej, špíno! Slyšel jsem že jsi ztratil svojí svěřeňkyni v boji. O tomhle si promluvíme. Nechápu jak někdo jako ty může bejt sith! Dostihni mně v mých komnatách a nezapomeň s sebou vzít i Lindsay!
Mistr se otočí a odejde, ještě ve dveřích ale stihne vypustit něco o tom, že jsi liná svině, ale už tě víc před deseti tvými spolužáky zesměšnit nemíní. Místo toho tě nechá ležet a jde počkat do svého kanclu než přijdeš.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

To si děláš srandu v0le ?
Křiknu až zavře dveře.
Asi 10 sekund sleduju dveře.Potom se zvednu a jdu do kanclu.
Cestou se stavím pro Lindsay.
Kde je ta malá M*dka ?
Á.. tady jsi. Pojď zamnou. Jsme předvoláni do kanclu Lorda.
A víš proč ? Protože jsem tě tam stratil.
Když se mě nebo tebe bude pata jak to bylo, nebo ajk se to mohlo stát..
Tak budeme lhát...a ty semnou budeš souhlasit...Jo ?

Řeknu Lindsay...a čekám chvíli na její reakci.
Odpověz mi...
Pobídnu ji ke slovu.
Nebo máš snad nějakou svoji vlastní teorii jak by sme to mohli ukecat ?
Mohl bych říct, že to pro tebe byla super zkušenost...a, že není co řešit, jelikož se ti nic nestalo ne ?
Mrknu jedním okem na Lindsay a řeknu..
No dobře máš slovo...ale prosimtě, ať z tebe vypadne něco inteligentnějšího než ze mě...
Řeknu a nechám jí prostor na její názor.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Ano...
Řekne ti Lindsay než vejdeš do místnosti, ale ty tam vejdeš a tam na tebe čeká mistr.
Dobře vy dva. Abych to nezdržoval, Lindsay máš co říct k té příhodě?
Lindsay se na chvilku zamyslí, načež se rozbrečí.
Mistře, bylo to strašně, Blowjob mně nechal napospas těm lidem, a nedal mi nic, ani výcvik, abych se mohla bránit. Pak mně nechal unést. Sice mně přišel zahcárnit ale když začal vyjednávat, nebyla jsem si jistá, jestli mně nechce nechat popravit nebo co. Bylo to stranšné mistře...
Mistr se na tebe zamračí a vezme Lindsay k sobě.
Tak takhle to bylo jo? Je to ještě horší než sem čekal. Co s tebou mám dělat, Blowjobe? Myslím že vyhoštění z řádu je pro tebe dostatečný trest...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

Nevyhazujte mě z akademie...dejte mi ještě jednu šanci.
Rád bych ukázal co ve mě je.
Mohl by ste mě možná poslat na další misi... nechám to navás...ale nevahazujte mě !
Navíc bych rád dokončil ten výcvik, který ste mi slíbyli za splněnou misi.

Řeknu a zamyslím se.
Vyhodí mě ? Ne snad ne... Ale hlavně, že mě slíbili skvělí tréning se světelným mečem...a zlepšení mé formy boje. Zatím mě poslal na nějakou primitvní planetu, která je zaostalá a plná vesničanů, chudáků, a bezdomovců.
Řeknu si v duchu...
Co bych ještě řekl ?
Nevím...proslovy a řeč je moje slabá stránka...
Nerad mluvím...obvzlášť když musím učinit nějaký inteligentní prohlášení jako třeba teď když mi jde o tak závažnou věc. O vyhození z řádu.
Měl bych začít více komunikovat s ostatními a učit se tak mluvit.

Řeknu si a čekám na Lordovu reakci.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Dobře mladý učedníku. Možná ti dám ještě jednu šanci. Nebo spíše...poslední šanci. Budeš vyslán na misi, kde se rozhodně o tvé budoucnosti. Buď přežiješ, a staneš se opět jedním z nás, nebo zemřeš, očištěn od svých hříchů!
Promluví udnivým hlasem mistr, a odejde s Lindsay.
Co se týče výcviku, bude ti dán mistrem Zez-Il-Hallem! Mimochodem, správně to má být slíbIl, toto slovo není ve vyjmenovanch slovehc, učedníku! A pozor na co myslíš. Správně má být skvělÝ, podle vzoru "skvělý sith"...
poslal tě dveřma pryč a tak ti u zvedl naděje, který máš!
O misi se hlaš až dokončíš tréning. Odchod!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

Neodpovídám.
Otočím se na patě a odejdu z Lordovi místnosti.
Vejdu na chodbu...a nebudu na nic čekat a ani se nebudu ničím zdržovat.
Okamžitě vyrazím do výcvikové místnosti.
Když se dostavím do výcvikové místnosti, tak se projdu po místnosti a uvidím na lavičce pár sedících učedníků kteří nic nedělají.
Zjevně odpočívají po tréningu.
Řeknu si.
Hledám mistra Zez-Il-Hallem nevíte kde bych ho našel ?
Zeptám se nečinných učedníků kteří seděli a odpočívali po tréningu na lavičkách.
Čekám na odpověď učedníků.
Doufám, že ten tréning bude mít nějaké výrazné výsledky.
Když už jsem si vybral speciální výcvik tak doufám, že si z něj odnesu hodně zkušeností...
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Otoč se!
Ozve se za tebou, a než stihneš vyrapit, všimneš si, že tam stojí samotný Zez.
A jsem Hall! Né Hallem!
Praští tě klackem přes prsty, aby sis to zapomatoval.
Ale vím, proč tady jsi! Chceš výcvik, a bylo mi to řečeno. Dnes budem probírat první lekci...vezmi meč pevně do dvou rukou...
Kývne na tebe, a podá ti tréningový světelný meč do ruky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

Dobře.
Řeknu a stoupnu si před mistra.
Uchopím meč obouma rukama a budu se snažit ho držet pevně.
Přesně tak jak řekl mistr.
Takhle ?
Zeptám se mistra jestli to dělám dobře.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Přesně takhle...
Kývne na tebe mistr.
Dnešní lekce je tedy u konce. Zítra budem pokračovat!
Ukloní se mistr a odejde pryč. Ty si všimneš pohledů učedníků, kteří na tebe koukají s respektem.
Wow, ty fakt umíš tu složitou techniku? Nás to nikdy nechtěli naučit!!!
Promluvil na tebe jeden odvážlivec.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

Podívám se na odvážlivce sedícího na lavečce a řeknu.
No, já to získal za jednu "úspěšnou" misi.
Lord mi řekl, že si za odměnu můžu vybrat co budu chtít. V určitých mezích samozdřejmě. A já si zvolil speciální výcvik.

Odpovím a jdu ke dveřím výcvikové místnosti.
Při své pomalejší chůzi zahlédnu ukázkový souboj dvou učn, kteří zrovna cvičili v tréningovém kruhu. Na chvíli jsem se zastavil a sledoval jsem napínaví souboj mezi pravím a levým sithem. Ten levý jako by mě už dříve zlomený nos. Měl ho odcela zakřivený. A praví...měl nějaký tvrdý souboj s nějakým "Forceusere" zjevně. Usoudil jsme podle jeho velké oválné jizvě na ruce. Napínavý souboj trval kolem desíti minut. Nakonec levý učen při přetlačování mečů ze strany na stranu kopl soupeře do slabin a kopl jej vší silou kolenem do čela. Tím soupeře knockoutoval a zápas zkončil. V ten okamžik sem odvrátil pohled a pokračoval jsem k velkým dveřím. Vedle dveří byla menší konzole na které se dveře dali zavřít, otevřít, zamčít i magneticky zablokovat na kód. Já je otevřel a vešel jsem na chodbu. Po chodbě jsem šel zpět do svého pokoje. Zde jsem ze sebe shodil přebytečné oblečení a uložil jsem se na lůžku.
Příští den mě totiž čeká další část výcviku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Ráno jsi se brzo vzbudil, ještě předevšema. Ale nemohl jsi nadávat, protože jsi měl něčí ruku přes ústa. Byl to mistr, a držel ti hlavu.
Nekřič, nebo všechny vzbudíš. Jdeme trénovat!
Rozkáže, a už tě pustí, aby ulevil svým rukou při tažení těžkého břemene kterým jsi byl ty.
Dneska překročíme k ještě těžší technice, ale když jí zvládneš, dostaneš nade všemi velkou výhodu.
Povídal ti cestou k tréningové místnosti. V jednom rohu jsi mohl vidět kaluž vody, která mohla naznačovat, že na Akademii vládne velká vlhkost, tato kaluž ale byla dílem jednoho studenta, který si potřeboval ulevit.
Ten studen už samozřejmě nebyl na této akademii, neboť s nim byl udělán krátký proces jako varování všem, kteří by to chtěli zopakovat.
Takže sleduj...
Prohlásil, když jste už stáli uprostřed místnosti, a aktivoval meč.
Poté od tebe ustoupil. Vyskočil nahoru jak to jen šlo, a pak se v saltech snášel k zemi, zakončil to 720° saltem, přistál na ruce, od ní se odrazil na šálený 320° salto dostrany a přistál na nohou. U všeho ještě stíhal sekat do všech stran, a uměl jsi si představit, že kdyby kolem něj bylo několik protivníků, už při první saltě by byly všichni mrtví.
Už chápeš, nebo je ti něco nejasné?
Zeptal se tě a lehce se vydýchal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

Tak teď bych to asi měl taky zkusit.
Pokusím se o to co vy jste předvedl mistře.
Aktivuji svůj meč a rozhlédnu se kolem sebe abych věděl kam budu skákat.
Poté s aktivovaným mečem se pokusím vyskočit co nejvíše to jen jde.Samozdřejmě, že tak vysoko jako mistr nevyskočím.
Následovalo snášení v slatech dolů. Ale nejsem až as tak dobrej.
Takže se pokusím alespoň o pár těch salt. Asi jich víc než tři..možná dvě nesvedu. Pokud se to povede ten třetí bych mohl zkusit o těch 720°. Tímbych to zakončil a dopadl bych raději na obě dvě ruce. Až zas tolik se necítím, že bych se mohl odrážet od jedné ruky.
Na jedné ruce by to mohlo být nebezpečné a riskantní.
A když dopadnu na obě ruce budu lépe držet rovnováhu a mrštněji se odrazím. A kdybych náhodou padal z těch rukou tak si maximálně natluču kolena nebo hjížďi. Takže jasná volba jsou obě ruce z kterých se pokusím o mrštný odraz na šálený 320° do strany. Přesně jako mistr. Doufejme, že do boku to zvládnu. Uhýbání za pomocí salta do boku je docela běžná věc. Ze salta do boku přistanu na nohách. U toho všeho jsem se snažil sekat do všech stran zrovna tak jako mistr a díky mé obratnosti by to mělo být uzkutečnitelné. Jediný úsek kdy jsem kolem sebe nesekal byl ten, když jsem doapdl na ruce. Meč jsem hodil do stropu a pomocí Telekinize jsem je tam chvíli podržel a při odrazu od rukou jsem jej rychle přitáhl.
Uff..to je fuška.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Výborně, to je pro dnešek vše. Slyšel sem že má pro tebe mistr něco připravenýho, takže by jsi měl za ním skočit...
Všichni kolem tebe hlasitě tleskají a aplaudují ti za tvůj skill, kterým jsi tady všem ukázal kdo je PÁN. Pln nadšení jsi chtěl skočit k mistrovy, třikrát jsi stihl vyskočit, než se ti do cesty postavily zrádné dveře a dostal jsi od horního futra přes hubu. Spadl jsi na zem, a dostal druhou do hlavy o podlahu. Aplaus s změnil ve smích, ale když jsi se dokázal zvednout bez pomoci, dostal jsi další potlesk. Rozhodl jsi se k mistrovi dojit, misto aby jsi k němu skočil...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Korriban

Zase za debila...
A ty krysi mě ani nezvedli. Ach jo bolí mě hlava.

Jdu po svích k mistrovi. Prý si pro mě něco přopravil.
Takže zase semnou vymetou. Klasika...
Ale prý cesta temnoty za mocí a slávou bolí. Ale většina sithských pánů utrpěla zranění v boji od zbraní. A já blbec se zraním sám ze své vlastní blbosti. Ale klid. Třeba to je tak správně.A temní páni taky byli kopita. A až si tím projdu budu pán ze sith.
A jak tak přemýšlel o své budoucnosti narazil hlavou do zdi. Jé zapoměl sem zatočit...řekne si a zatočí směrem k mistrovi.
Nesmím zapomenout, že mistr mívá zavřený dveře.
Řekl si a zamyšleně šel dál.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“