1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Z toho všeho jsi byl poměrně dost překvapen a než se všechny události vyjasnili, tak jsi zde stál jako rytíř Jedi. Mistru Fistovi jsi odpověděl napůl moudrem a napůl vtipem, za což se ti dostalo veselého úsměvu. Otázkou spíš bylo, kdy se mistr Fisto neusmíval. Po tvé druhé větě se však mistr Yoda poněkud zachmuřil.
Pro oblečení Jedim nestal ses. Co v srdci, v duši máš, to Jedim tě dělá,
poukázal mistr Yoda hůlkou na oblast tvého hrudníku a neodpustil si drobnou poučku. Zdálo se, že toto bude jedna z věcí, které zůstávají stejné, ať jsi rytíř nebo padawan. Přesto jsi i na mistru Yodovi mohl vidět jistou míru spokojenosti.
Na Rodii slušně sis vedl a to rozhodlo. Přesto však dále zapomenout nesmíš, že život celý učíme se,
poznamenal mistr Yoda a mistr Fisto jenom souhlasně přikývnul. Zdálo se, že tu nyní reprezentují Radu ohledně vaší mise.
Bylo však nezbytné vás stáhnout, tedy především Bant. Možná jsme tě tam mohli nechat samotného, ale svůj díl jsi odvedl a nyní se zvolí odlišný přístup. Tebe čeká chvilka volna, než ti bude přidělen další úkol,
doplnil mistr Fisto mistra Yodu a na chvilku se zatvářil vážněji. Zároveň zopakoval, co jsi už věděl, že důvodem stažení bylo něco týkající se tvé mistryně.
Ale to nevadí, jsem ráda, že jsi vše zvládl Taru'ne, ale nyní už musím běžet. Tranport na mě již čeká, i proto proběhla ceremonie takhle narychlo. Určitě si o tom více promluvíme, až se vrátím,
pousmála se Bant a uklonila se ti, než musela odběhnout. Směrem z místnosti vykročili i oba mistři, čímž tedy toto celé uzavřeli. O tom, co Bant Eerin nyní čekalo se však nikdo z nich nechtěl zmiňovat, takže to mohlo být buď tajné, nebo nepovažovali za nutné abys byl o tom spraven. Měl jsi ještě možnost si sebrat "svůj cop", což bývalo ponecháváno na volbě padawanů, vlastně již rytířů Jedi.
--------------------------------
Tímto bych zakončil misi. Hodnocení provedu během zítřka(dnes jsem již poněkud unaven) a po něm zajím novou misi, pokud tedy budeš chtít. Stejně tak, pokud máš nějaké poznámky, otázky a podobně, tak se můžeš nyní ptát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám jedi
Mistři mají pravdu, nemohu odsuzovat osobnost při pohledu na zevnějšek. Teď jsem opravdu šťastný a ani mě nějak netíží, že nevím kam moje mistryně právě odchází.
Ať je Síla s vámi. Ukloním se jí na rozloučenou.
Vyslechnu si další instrukce, pokyny, nebo jak bych to mohl nazvat a také se s nimi rozloučím. Při cestě vezmu svůj kožený copanek ze země a zamířím přímo do pokoje, abych ho mohl přidělat na rukojeť mého biče.
Taková škoda by to byla, kdybych si z toho neudělal ozdobu. Říkám si cestou chrámem, který se mi teď zná mnohem krásnější... Jakoby přívětivější, známější... Novým domovem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6469
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: S příspěvky nemám žádný výrazný problém, jenom se sem tam vyskytne nějaký skromnější, což je i trošku na škodu.
Chování charakteru: Zde byl vidět patrný vývoj od minula, kdy se charakter začal cítit více sebevědomý, byť místy působil dost nejistě. Jen tak dále, byť i zde se v několika bodech vyskytly takové podivné záležitosti(třeba za pasáž,kdy zničehonic nevěděl, jestli vůbec chce být Jedim)
Postup v příběhu: Byl zajímavý a nevybavuju si, že bychom se někde výrazně zasekli. Občas se sice našla situace, která by šla provést rychleji, ale třeba v případě "práce v továrně" to bylo obohacující pro příběh.
Reakce na podněty: I zde jsi reagoval slušně a využíval mnoha možností, které se ti naskytly, takže tady to vidím rozhodně kladně. Jinou otázkou by mohla být adekvátnost reakce, kdy jsem ji myslím jednou shledal za takovou roztodivnou.
Využití Síly: Místo, kde si rozhodně nemůžu stěžovat - když jsi mohl, tak jsi Sílu využíval a to vždy vhodným způsobem, takže tohle je možná i tvoje největší plus. Nijak jsi to nepřeháněl, naopak jsi místy působil až iniciativně.

Takže, jak to tedy vypadá dohromady? Mise působila docela fajn dojmem a byl vidět vývoj oproti výcviku, stejně jako i rozvoj postavy během mise. Právě rozvoj postavy a dobrý přístup k užívání Síly byly tvými největšími přednostmi. Přesto u některých rozhodnutí bylo vidět jisté zaváhání, nebo zbytečné směřování k ne až tolik podstatným věcem. Neříkám, že pečlivost postavy je špatná, naopak - ale měl jsem místy trochu dojem, že ji směřuješ k věcem, které jsou poněkud mimo. Dohromady tedy hodnotím za 88 procent, což je rozhodně hezké skóre a to s tím, že vidím potenciál v dalším růstu.

Následky výcviku:
+ Zlepšení boje beze zbraně
+ Zlepšení užívání biče a to především v obranné fázi(blasterová palba je pořád problém, ale vržené předměty prakticky neprojdou)
+ Rozvoj Myšlenkového Triku(jsi schopen vyvolat i mírné pochybnosti u věcí, o nichž jsou zarytě přesvědčeni, o nevýznamných záležitostech je bez potíží přesvědčíš, pokud nemají silnou vůli)
+ Objevily se dispozice pro schopnost Deaktivace Droida
- Život jednoho nautolana bude mít díky tvým akcím jednodenní díru se zajímavými následky :)
----------------
* LOCK *
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“