1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Odpočíval jsi ve svém pokoji a na stolku jsi nechal ležet svůj nový světelný meč, který jsi dokončil teprve před týdnem. Kvůli tomu jste s mistryní vážili cestu až na Ilum, stejně jako tři další dvojice mistr-padawan, aby jsi si tam našel nový krystal do světelného meče. V tomto posledním týdnu však s tebou mistryně velice intenzivně procvičovala boj s mečem a postupně na tebe začala dopadat dlouhodobá únava, kterou zlikviduje jenom pořádný spánek. Z odpočívání tě vyruší zaklepání na tvé dveře, takže ti nezbyde nic jiného, než vstát a jít otevřít.
Omlouvám se, že vás ruším, ale mistryně Eerin vám vzkazuje, aby jste za ní přišel do archívů. Uvedla bez prodlení, to je vše, co mi bylo sděleno.
pronese lidský padawan, který se jim dle všeho stal velice nedávno a i podle toho vystupoval. Nebyl si totiž vůbec jistý, jak tě má oslovovat či jestli se představit, takže nakonec ze sebe pouze vychrstnul vzkaz a rychle odběhnul pryč. Vypadalo to tedy, že ani dnes nebudeš mít možnost si pořádně odpočinout, i když jsi vycítil, že ta zpráva se nebude tak přímo týkat výcviku se světelným mečem.
-------------
Ocenil bych, kdyby ses zkusil rozepsat o svém výletu na Ilum a hledání nového krystalu, stejně jako celkové přípravě ke stavbě nového meče. Jinak od mise na Novém Plymptu uplynul zhruba celý měsíc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Ilum, Krystalová jeskyně
Přilétali jsme na Ilum. Ostatní padawani se už nemohli dočkat, až si vyrobí svůj vlastní meč. Já jsem si byl také docela jistý, že tentokrát to bude ten pravý krystal, který si vyberu. Už když jsme vstoupili do atmosféry v blízkosti jeskyně ve vzdálenosti zhruba deseti kliků, mladí už přešlapovali u rampy. Když jsme se k jeskyni přiblížili asi na klik, přestal jsem meditovat a oblékl si hábit. Přišel jsem mezi ostatní s úsměvem na tváři. Po chvíli jsme zaslechli dosedání lyžin do sněhu a pískání hydrauliky. Jakmile se knám dostali mistři, rampa se sklopila a všichni jsme se vydali do útrob krystalových jeskyní. Po klasických, mě známých proslovech o meči jsme se společně se svými mistry rozešli hledat své krystaly. Jako vždy mě síla vedla temného zákoutí jeskyně, kde jsem našel první i druhý krystal před tím. Tentokrát jsem ale nekoukal po krystalech, které rostly okolo. Soustředil jsem svou sílu ke sloupu, okolo kterého rostly krystaly. Nepochopil jsem to, ale v pilíři rostl krystal. Pomocí síly jsem vytrhl kus skály a v zápětí jsem zahlédl ten pravý krystal. Nebyl to jenom jeden krystal, ale dva srostlé. Jeden byl oranžový a ten druhý červený. Byly srostlé, jakoby je k sobě někdo přivařil plazmovým hořákem. Ale dvě strany přecházely z oranžové do červené plynule. Nevěřil jsem tomu, ale vzal jsem je do ruky a vynesl na světlo, kde jsem si ho pořádně prohlédl...

Coruscant, Chrám Jedi
Škoda toho... řeknu si, když si připravuji věci na konstrukci meče. Snad mi ho potom vrátí. Vzal jsem do ruky krystal a oblousil jednu stranu, tam kde před tím navazoval červený krystal, který jsem musel odevzdat radě. S dokonale čistým, oranžovým krystalem jsem odešel za mistryní. Kde se tam vzal červaný krystal? Ty neexistují v přírodní formě... pokud vím...

Coruscant, Chrám Jedi
Ležím na své posteli a snažím si odpočinout. Po chvilce, kdy se mi už skoro zavírají, někdo se zastaví před mým pokojem. Ať nejde sem, prosíím... zaklepe. To není možný... Zvednu se a otevřu dveře. Před nimi stojí nový padawan, o něco menší než já. Po chvíli z něj vypadla zpráva od mé mystrině. Nic jsem neřekl, jen jsem kývl a kluk zase odběhl. Rozhlédl jsem se po pokoji. Silou jsem si přitáhl holoknihu a meč, který si připnu na pásek. Holoknihu schovám do tuniky a vyjdu směrem do archívů.
Jakmile se dostanu do archivu zajdu do prava, kde vrátím holoknihu a pak se vydám za svou mistryní, která sedí u jednoho stolu. Mistryně? Jsem tady... dám ruce za záda a postavím se vedle stolu.
Naposledy upravil(a) Wrait dne 03.2.2010 19:38:05, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Svou mistryni nalezneš sedící u konzole plně ponořenou do studia materiálů. Jakmile ji vyrušíš, tak k tobě vzhlédne a trochu se pousměje, pak tě vybídne gestem, aby jsi se posadil vedle ní.
Zdravím tě Taru'ne, právě si procházím nějaké údaje o místě, kam vyrazíme. Ráno nás Rada pověřila další misí a tentokráte pocestujeme o něco dále než posledně.
začne vysvětlovat důvod tvého povolání a trochu se nakloní stranou, aby jsi dobře viděl na galaktickou mapu. V jednom rohu obrazovky byla zvětšená planeta označená jako Rodia, zatímco celková mapa ukazovala její polohu vzhledem ke Coruscantu. Někde v polovině cesty jsi mohl zahlédnout nové Plympto, kam vás zavedla předchozí mise.
Podle všeho se na planetě rozmáhá stále více a více černý trh a to především v městě Iskaayuma. My tam máme dorazit a prověřit ten trh, zjistit, kdo stojí za tím rozmachem a zarazit to. Stejně jako zjistit, jak se jim to povedlo takto rozšířit.
dodá přesnější informace o vašem úkolu tvá mistryně a ty si můžeš povšimnout některých informací o struktuře, která se skládá z oceánů, pralesů a některých silně urbanizovaných částí. Neujde ti ani drobná zmínka o tom, že většina měst je obklopena enviromentálním dómem.
-------------------
Můžeš trochu upřesnit, jak přesně je ten krystal srostlý ? Jestli jeden kus dvěma barvami, nebo tak ... a jak jsi ho opracoval a tedy jakou barvu má tvá čepel ? Jinak i červené existují v přirozené formě, ale spíše si je Sithové vyrábějí synteticky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi

Mistryně si prohlíží mapu galaxie. Pak mě osloví a pokyne mi, abych si sedl. Sednu si a zjistím o co přesně jde. Hm... Rodia. Tam to je pěkně vodnatý... Usměju se. Po tom, co se dozvím, co budeme dělat, úsměv zase zmizí. Takže? Budeme muset najít zkorumpované strážce zákona? zeptám se mistryně se znuděným tónem v hlase.
Rada řekla, že bychom měli rarazit celý černý trh. Mě se to zdá velice nepravděppodobné, už jen z důvodu, že to máme zatrhnout v hlavním městě. Myslíte, že nám to vyjde? Vždyť je to hlavní město a oni na to nepřišli... no hodně dlouho. Podívám se na mistrini s tázáním v očích.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Když mistryni sdělíš své názory, tak skoro protočí očima na přístupem, který jsi k tomu celému pojal. Nakonec si povzdechne a po hlubokém nádechu se rozhodne odpovědět.
Poslouchal jsi mě vůbec ? Říkala jsem, že se jim tam čím dál více rozmáhá černý trh, ne že jim tam zničehonic vyrostl. A přesněji, začíná přerůstat do přehnaných mezí, které se jim však nedaří regulovat. A proto jsme povoláni my, protože za každým velkým rozmachem černého trhu někdo stojí, někdo, kdo se z toho snaží profitovat. A ten někdo je prostě nad síly rodianských sil, které mají k dispozici.
pronese trochu rozrušeným tónem tvá mistryně, ale dva rychlé nádechy a je opět klidná, jako předtím.
A nedá se vyloučit, že v tom nějaké úplatky jsou, takže pokud ti to udělá radost, tak se možná budeme muset honit i za zkorumpovanými strážci zákona.
dodá ještě tvá mistryně a vypne konzoli před sebou, aby vstala ze svého místa a uhladila si svůj plášť.
Zajistila jsem nám transport za tři hodiny, kdy nás vyzvedne loď na přistávací ploše za věží smíření. Buď tam o něco dříve a připravený.
podotkne ještě přísným tónem, než Bant Eerin vznešeným krokem vyrazí z knihovny a pozdraví se s mistryní Nu, která sedí na svém stanovišti u vchodu do Archívů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Corucsant, Chrám jedi
Neřekl jsem nic, když mi mystrině vysvětlila, o co se jedná a nechal jsem ji odejít. Sám jsem si ještě prošel údaje o Rodii a pak si šel zabalit věci do pokoje. Tam jsem si připravil svůj opasek. Kredity, bič, malou harpunku, komlink i dýchací přístroj, kdyby bylo potřeba jít do bažin. Ubvazy, které občas nosím, teď leželi na stole u konzole. Vzal jsem si je a obvázal si přeloktí i zápěstí. Prohlédl jsem si obvázání ještě jedno a pakjsem si nastavil chronometr na odpočítávání jedné hodiny. Sundal jsem si boty a sedl na postel. Začal jsem se nořit do flory chrámu.
Po jedné hodině zazvonil chronometr, což mě vytrhlo z meditací. Obul jsem si boty, nasadil pásek a připnul meč. Přehodil jsem přes sebe plášť a vydal se na cestu na přistávací plošinu.
Naposledy upravil(a) Wrait dne 16.2.2010 20:02:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po odchodu své mistryně jsi si prošel informace, které si předtím procházela i ona a následně se vydal do svého pokoje, kde jsi čekání strávil meditací. Bujná flora Chrámu ti poskytnula uklidňující stimul a když jsi se začal dostávat do silnějšího souznění, tak tě z tvé meditace vyrušil chronometr. Vždy trvalo déle, než jsi plněji ponořil do souznění s florou, i díky její různorodosti a hodina se tedy zdála jako hodně málo, přesto jsi se cítil uvolněněji a příjemněji.
Když jsi dorazil na přistávací plošinu, vybaven jak nejlépe to bylo možné dle tvého mínění, tak se ti vzhledem k dostatku času povedlo předběhnout i tvou mistryni. I když pouze v rámci necelé minuty a nekráčela sama. Po jejím boku kráčela v Chrámu dost známá dvojice - rytíř Jedi Obi-Wan Kenobi a jeho padawan, mladší než ty, Anakin Skywalker. S Obi-Wanem jsi se již měl příležitost několikrát setkat, protože byl dobrým přítelem tvé mistryně.
Ah, Taru'ne vidím, že mě tu již čekáš. Obi-Wana si jistě pamatuješ a tohle je jeho padawan Anakin Skywalker, mají s námi kus společné cesty.
pronese mistryně, když tě zaregistruje a Obi-Wan ti věnuje slušný pozdrav, zatímco Anakin něco tupě sleduje na svém datapadu a nevěnuje pozornost okolí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám jedi
Už jsem si pohazoval s mešm v jedné ruce, když se z poza rohu vynořila Moje mistryně a v zápětí za ní i Obi-Wan a jeho mladý padawan Anakin. Na chvíli se zastavím v pohazování s otevřenýmy ústy. Co? Mistryně ke mě dojde a osvětlí mi tento úkaz. Zase společná cesta? to je skoro furt... párkrát jsem otevřel pusu, než jsem se začal usmívat a uklonil jsem se Obi-Wanovi. Anakin si listoval v datapadu a tak jsem ho nechal. Začal jsem nastupovat do připraveného transportu. Kam vlastně letíte, Mistře Kenobi? Zeptal jsem se ještě na rampě a abych lépe viděl otočil jsemse čelem k mistrům.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Mistr Kenobi se usměje při tvé otázce a ohlédne se po svém padawanovi, který opět nijak nereaguje a stále se věnuje pouze svému datapadu.
Naší destinací je Devaron, někoho tam hledáme, takže vlastně budeme vystupovat dříve než ty s Bant. Anakine, mohl by jsi se pro jednou chovat slušně a pozdravit padawana mistryně Eerin ? Datapad ti nikam neuteče a jeho obsah taky ne.
odpoví ti Obi-Wan a pokárá svého padawana, ten jeho směrem něco nespokojeně zabručí a podívá se na tebe.
Nazdar.
pronese a znova se věnuje datapadu, zatímco projde okolo vás do lodi a Obi-Wan ho s nepříliš nadšeným výrazem sleduje.
To si ze mě dělá snad srandu ? Omlouvám se Taru'ne, ale jak vidíš, tak Anakin má stále potíže s vychováním. A ať dělám co dělám, tak mě pořád ignoruje, když se ho snažím nějak slušně vychovat. Věím, že ty Bant takové potíže neděláš, ale nastupme, ať už můžeme odletět, čím dřív tam dorazíme, tím dřív mi snad bude věnovat trochu pozornosti.
postěžuje si Obi-Wan a taky vejde do lodi, zatímco se Bant na tebe pobaveně pousměje, než i ona následuje Obi-Wana, aby se oba společně usadili do společenské místnosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi

Když mi Obi-wan řekne, kam letí trochu sa zamyslím. Devaron? není to trochu z ruky? Jakmile domluvil se svým padawanem a on mě pozdravil opětoval jsem mu pozdrav. Jistě těší mě. odmlčel jsem se a podíval spět k Obi-wanovi. Letět na devaron a potom na Rodii by bylo trochu z ruky... nebudete přestupovat na Corellii? postupuji dál.
Když se zase Obi-wan zmíní o Anakinově neposlušnosti trocuh se usměju a velice lehce si jeho činosti spojuji s mými. Samozřejmě, že takové problémy nemáme... odpovím mu na Rampě transportu ...Ale je tu mnoho jiných faktorů, které to vyrovnají. dořeknu si sám pro sebe a vyrazím za mistry do Společenské místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Křízník třídy Consular:
Nastoupíte do běžného křížníku třídy Consular, který často Jediové využívají pro transport po celé Republice a jenž je nezaměnitelný i díky své červené barvě.
Ne, vy si trochu prodloužíte cestu, ale není to o mnoho. Celkové náklady pořád vyjdou levněji, než kdyby jsme na Corellii přestupovali na jinou loď. Takovéto menší zajížďky jsou běžné při většině misí, tedy pokud se nelítá ve stíhačkách, ale Anakin tu svou právě rozebral a tak nemáme jinou volbu.
znova si postěžuje na svého padawana Obi-Wan, když se kolem vás prožene astromechanická jednotka série R2.
Zdá se, že každý padawan má prostě svoje mouchy Obi-Wane, i Taru'n dovede hodně zkomplikovat život, ale zdá se, že tvůj Anakin ho dovede dost solidně trumfnout.
usměje se přátelsky Bant a Obi-Wan jenom trochu smutně přikývne. Mezitím dorazíte do společnské místnosti, kde si všichni posedají k židlím u stolu.
Jenom doufám, že tentokrát to bude nějaká příjemná a klidná mise, už dlouho jsem nějakou takovou nezažil.
promluví znova Obi-Wan a ty pocítíš, jak se vaše loď zvedá vzhůru a chystá se opustit atmosféru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Consular

Ano, asi máte pravdu. Cestovní trasy jsem nestudoval... zatím. Každopádně vám přeju klidnou misi. odpovím, když mi Obi-wan vysvětlí jak to je. Bant se zmíní o tom, jak dokážeme ztížit život. Jen se usměji a koutkem oka pohlédnu na Anakina. Všichni se posadíme ve společenské místnosti a já znova promluvím. Pevně doufám, že se oba zlepšíme a staneme se vzornými padawany.
Na chvíli se odmlčí a potom pokračuji. Ale zase musí být někdo, kdo vzornost a připravenost vyváží drzostí a neochotou spolupracovat. ne? podívám se na Bant a potom na Obi-wana.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Coruscantu, Křižník třídy Consular:
Chceš promluvit k Anakinovi a začneš mluvit ještě před tím, než se k němu otočíš, ale když tak učiníš, tak zjistíš, že je někde pryč. Obi-Wan si jenom povzdechne nad tím, co právě viděl.
Nejspíše odběhl za svým droidem, kterého skoro pořád tahá všude s sebou. A obávám se, že z něho během naší cesty moc nezjistíš. A jistá drzost a schopnost vlastního myšlení se vlastně i očekává, ale tohle je již za hranicí a drzost, kdy padawan doslova vzdoruje svému mistrovi a ignoruje jeho rady a výuku je jenom na škodu.
odpoví ti Obi-Wan namísto Anakina a mistryně Eerin s lidským mistrem souhlasně přikyvuje. Ti mezitím pocítíš, že jste právě opustili atmosféru Coruscantu a to i přes systémy lodě, které tyto vlivy mají odstranit.
Taru'n je v jistých věcech pravým opakem Anakina a občas mu chybí něco z jeho průbojnosti, což by nebylo ani na škodu, ale uvidíme jak se tentokrát rozhodne projevovat, že ?
pokračuje v zavedené diskuzi tvá mistryně a tentokráte se otočí tvým směrem a vyčkává na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Křižník Consular

Během několiuka minut se dozvím většinu věcí o Anakinovi a něco sám o sobě, co si o mě myslí má mistryně. Cvíli jsemjěště poslouchal mistry, pak jsem se omluvil a odešel jsem do jednoho z pokojů, kde jsem začal meditovat. Po chvíli meditace, jsem si lehl do postele, jelikož mě dostihla únava z minulých dní i ze změny prostředí.
Po několika minutách jsem se dostal do hlubokého spánku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Rodie, Křižník třídy Consular:
Po krátké meditace usneš jako malý a dopřeješ si vydatného a klidného spánku. Když se probudíš, tak se loď mírně otřásá, což znamená, že jste již dávno mimo hyperprostor a nejspíše ve vlivu nějakého gravitačního tělesa. To se ti potvrdí o chvíli později, když se po drobné úpravě vypravíš na pozorovací palubu a spatříš rychle se blížící planetu. Vycítíš svou mistryni jenom krátce před tím, než promluví, ale i tak se ti povede nedat najevo překvapení.
Chtěla jsem tě jít probudit, ale zdá se, že jsi již vzhůru. Již klesáme na Rodii a za chvíli budeme přistávat, mistr Kenobi s padawanem Skywalkerem vystoupili již před nějakou dobou.
informuje tě stručně o dění během tvého spánku a postaví se vedle tebe. Před vámi se zvětšuje terestriální planeta, která na první pohled působí svou zelenou a modrou plochou, i když spíše převládá tmavě zelená.
Na Rodii jsem již byla a nikdy jsem si ji nijak neoblíbila. Jaký z ní máš pocit ? Z toho co víš a zatím vidíš ?
zeptá se tě mistryně Eerin hledíc na planetu, do jejíž atmosféry právě začnete zpomaleně vstupovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“