1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Cestou na recepci mi mistryně povypráví o obchodních školách a výhodách "černých" obchodníků. Na recepci nám obědnala jídlo a vzala klíče. u Výtahu se pozastavila nad mou připomínkou o problémech v chrámu. No, ono je těch problémů na desítky, jenomže když jedna polovina je statisticky ověřená, jakožto problémy globální sítě... a ta druhá půlka problémů jste vy... Byl jsem skoro u každé druhé kalibrace systémů v Chrámu. povzdechnu si a zmáčknu talčítko turbovýtahu Dobře to jsem přehnal, ale byl jsem kolikrát u rady, aby mi řekli, jaké jsou měsíční výdaje na moje problémy. Chvíli mlčím. no od té doby, co jste mou mistryní, je to mnohem lepší, ale stale si nejsem tak ůplně jist co bude zítra mým úkolem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Vaše konverzace se přesouvá společně s vámi a pokračuje tedy i v turbovýtahu, který vás začne vyvážet nahoru do patra s vašimi pokoji.
Uvědomuješ si, že v Chrámu Jedi jsou tisíce younglingů a padawanů, kteří denodenně vyvádí potíže ? A věř mi, že ty tvoje průšvihy nejsou zdaleka ty z nejhorších ? Ty hlavně musíš začít věřit trochu sám sobě, což je zajímavé, protože většina padawanů má úplně opačný problém.
začne vytýkavě hovořit tvá mistryně a tobě nedělá potíže rozpoznat vážnost jejího tónu, kterým k tobě promlouvala. Snažila se tě tím i trochu uklidnit a povzbudit a cítil jsi to i v Síle. Turbovýtah se zastavil na kýženém patře a mistryně Eerin bez váhání vyrazila k vašim pokojům.
A upřímně, co si myslíš, že budeš muset zítra dělat ? Jako Jedi by jsi měl mít nějakou představu a nesnaž se z toho znova nějakým způsobem vykroutit.
pokračuje tvá mistryně, když před vámi otevře dveře do vašeho pokoje. Nejedná se o nich extra luxusního, každý jste měl jednu postel, noční stolek, zatímco skříň na věci už byla společná. Pokoj nebyl nijak příliš velký a ani malý a pro potřeby přespání vám to bude bohatě stačit. Tvá mistryně si jej však začal obezřetně procházet a prohlížet různá neobvyklá místa, což jistě nebývá běžným postupem turistů vstupujících do svého pokoje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
V pokoji zůstávám stát téměř hned za dveřmi, zatím so se mistryně vydala "na průzkum" pokoje. Pomocí jednoduché meditační techniky jsem se uklidnil a nasadil klidný výraz. Tak tedy nechme minulost minulostí a zaměřme se na přítomnost abudoucnost. Pak se přesunu ke skromné pohovce, kde se pomalu posadím. Zírta... začnu a po malinké rozmýšce začnu i já po oku prohledávat místnosti. Zítra si tedy budeme hrát na kočku a myš s pochbnými živly a já budu muset najít nějaký způsob jak se dostat k oné "myši" zase se na chvíli odmlčím A nebo alespoň zjisti kdo je ta myš...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Tvá mistryně skončí s prohlídkou pokoje a spokojeně se posadí na postel, která bude již dle všeho její. Byla to ta blíže dveřím, ale podstatné bylo , že jsi z ní vycítil jistotu ohledně vašeho pokoje.
Říkáš jako kočka s myší a s tím, že budeš kočka ? No, já bych spíš řekla, že to bude jinak.
nakousne tvá mistryně svou myšlenku, ale na chvilku se odmlčí a nechává tě tak v jistém napětí před vyřčením odpovědi.
Ty pro ně budeš vypadat jako myš, myš, kterou chtějí ulovit, protože oni jsou kočka. Jenomže oni nebudou vědět, že naše myš je vlastně převlečený pes a vlítnou nám přímo do našeho sevření.
nahradí tvá mistryně tvé přirovnáním jiným, které z něho vychází, ale především poupraví jednotlivé strany.
Ale teď mě spíše zajímají nějaké detaily toho, co hodláš dělat, jak budeš vystupovat. Je totiž zapotřebí, aby jsi byl řádně připraven na vše možné, s čím by jsi se mohl střetnout.
přejde ke konkrétnějším poznámkám tvá mistryně a pozoruje tě svýma zkoumavýma očima.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Mistryni se zdá pokoj v pořádku vrátím se tedy do pokoje s postelemi a pohovkou. Sednu si na druhou postel a odpovím: Musím se chovat stejně jako ostatní kupci. Nepředpokládám, že budu mít krámek, takže budu něco jako podomní obchodník... budu chtít prodat svoje levné zboží a že to půjde, když je levné. Posadím se na postel a pokračuji. Budou se mě chtít zbavit - okrást o zboží, zajmout a odlvéci do svého doupěte... nebo zabít - takže to nebude jen tak. Prostě se budu chovat tak, jak by se choval každý, když prodává kradené... "kradené" zboží.
Chvíli mlčím. Nebylo by moudré vytahovat na ně meč. Nechám ho u vás a já si vezmu bič. možná bych si s vámi rád procvičil boj beze zbraňe, je-li to možné.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně se zastaví u paty postele, kterou si vybrala ona a sleduje tě, když jí odpovídáš a vykresluješ svou představu o tom, jak si myslíš, že bude probíhat tvé obchodování.
Pár detailů ještě budeš muset vypilovat - jako třeba při prodeji samotném nebýt vtíravý, ale jenom nenucený. Tvrdě si stát na svém, předložit nabídku, když budou dlouho váhat nebo se cukat, tak jim poděkuješ za schůzku, že tě čekají další zájemci. Musíš působit sebejistě a bez pochyb, což bude na tvém vystupování nejdůležitější. Kdyby jsi působil chvatně, tak by si mohli myslet, že je to kradené, což nechceme a meč si můžeš nechat, jenom ho však pečlivě uschovej.
odpověděla ti mistryně a začne si odkládat plášť a horní část roucha, takže má pouze volný trikot a kalhoty.
A procvičení bude možné, obzvlášť v uzavřeném a těsném prostoru, což se ti bude opravdu hodit. Jenom odklidíme některé vázy a předměty, jež by se mohly rozbít. Uschováme je tady do skříně.
dodá ještě, aby otevřela příslušnou skříň a začala s úklidem. Jakmile to dokončíte, tak se postaví k patě postele do bojového postoje a vyčká na to, až se postavíš do postoje a případně jak zahájíš útok.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskayyuma
Když se mistryně zmíní o způsobech chování dojde mi. No jo, obchodníci co se nebízejí každému toho nikdy moc neprodají. Musí to být asi takhle:"Ber nebo běž." Sám se utvrdím ve svém postavení a hodlám být zítra přesvědčivý. Dodalo mi, když mistryně řekla, že se se mnou procvičí. Pomohl jsem mistryni uklidit a také jsem si sundal hábit. Z pásku jsem si odepl meč a bič, aby mi nepřekáželi při boji. Postavím se do bojového postoje. Chvíli vyčkávám, než zaútočím levou rukou, abych pak přešel do kopu z otočky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Když skončíte s úklidem, tak nastane čas pro vaše procvičení, které jsi navrhnul a mistryně jej bez námitek přijala. Následuješ vybídnutí mistryně a zaútočíš první - levou rukou a poté se na levé noze hodláš protočit a udeřit kopem. Mistryně zablokuje tvou levou ruku svou pravou a vytlačí ji vedle své hlavy s minimem námahy. Před tvou otočku se převalí na postel, odkud se svalí do uličky mezi postelemi do postoje z kterého krokem vpřed a úderem pravé ruky zaútočí do oblasti hrudního koše. Útok na bok, který byl hlavním činitelem kopu tě přinutil k nucenému ústupu - navíc jsi vypomohl zkřížením pěstí, kterými jsi na poslední chvíli zachytil protiútok své mistryně, která přesně věděla, co dělá. Tímto tě však každopádně natlačila blíže ke zdi a zahnala tě de facto do obranné pozice.
Chybu jsi udělal už ve výběru strany, kterou jsi vedl svůj kop - kdyby jsi jej vedl druhou stranou, tak by nemohla uhnout způsobem, ale musela bych použít něco jiného, protože v prostoru, kudy se uhnout bych měla v cestě zeď. Nejde jenom o to, zaútočit první, ale zaútočit tak, aby jsi soupeři neposkytnul možnost zaútočit hned proti tobě.
přidá k proběhlému manévru slovní výklad tvá mistryně a v prostoru mezi dvěma postelema čeká na tvůj další krok. Z tvého pohledu doleva by mohla přes postel ke skříní, na druhou stranu by se dostala ke stolku a k prostoru okna. Ty máš na po levici cestu ke dveřím z pokoje, po pravici cesta k oknu včetně dveří do koupelny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Mistryně se vyhne mému útoku a učebnicovým přikladem úderu zaútočí na mou hruď. úder jsem vykril rukami a před kopem jsem uskočil do pozadí, kde stojí zeď. Špatně, špatně padawane... vzpomenu si ma první slova učitelů. Mistryně mi vyčte chybu, abych ji znovu neopakoval. Uvažovat o ni jako o nepřiteli, zastoupím ji cestu ven... tudíž okno a dveře. Přiskočím k posteli u okna, abych pokryl jak okno tak i dveře, jako únikovou cestu. Spustím další serii úderů a nekolika kopů, abych ji zahnal ke skříni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Přemístil jsi se k patě postele, jež byla blíže k oknu a přichystal jsi se k útoku na svou msitryni, která se stáhla o krok zpět do uličky mezi postelemi. Vzdálenost mezi vámi však byla taková, že pouhými údery rukou by jsi sotva dosáhnul na svou mistryni, takže jsi se rozhodl pro kop. Ale roh postele v cestě a dostatečná vzdálenost znamenaly, že tvá mistryně tvůj úder nohy bez potíží odrazila. Sotva jsi srovnal nohu, s níž jsi vykopl do výchozí pozice, tak ti na hlavě přistál polštář z postele, u jejíž paty jsi stál. Když polštář spadnul a ty jsi se mohl zorientovat nad situací, tak stála mistryně před tebou s napřaženou rukou tak, že o trochu blíže a zasáhla by ti krk.
Taru'ne, vybral sis úplně špatnou pozici pro útok. Neměl jsi vůbec volný prostor k útoku a byl jsi příliš daleko od svého soupeře, aby jsi mohl použít pěsti. A především tvá pozice byla špatná i ze strategického hlediska, protože ke dveřím bych se dostala kotoulem přes postel a okolo skříní, stejně jako k oknu, kde by ses ty musel vyhýbat rohu postele.
vyhodnotí ti mistryně tvoji dosavadní snahu a nijak se nesnaží skrývat zklamání z volby, kterou jsi učinil. Poté se stáhne do předchozí pozice, tedy do uličky mezi postelemi, a vyčkává na tvůj další krok.
----------------------------
Mám trochu pocit, že jsi si nepříliš dobře vybavil, jak ve skutečnosti vypadá pokoj - pokud by se ti to stalo, tak není problém se zeptat a mohu vysvětlit in persona, či vytvořit grafické zobrazení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Isaayuma

Pár úderů, které mistryně vykryla mě trochu vyvyedly z míry. Polštář na mém obličeji mě znejistil ještě více. Když jsem znovu začal vnímat situaci, v reálném boji bych byl poražen. Eee... nevěděl jsem co říc a mysl to lehce doplnila: Sakra. Vrátil jsem se na roh postele, abychom mohli začít znovu.
Tohle nebylo moc dobré. Tak jinak. Udělám krok dozadu, abych se mohl pořádně připravit na útok. Několika ráznými kroky se dostanu za mistryní do uličky. Údery se jí snažím zahnat ke skříni.

___________
Já měl přímo na mysli ten druhý roh, ale teď už je to jedno.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Opět jsi se dostal do stejné výchozí pozice jako v předchozím útoku. Poučen ze svého minulého neúspěchu jsi však zvolil úplně odlišnou strategii útoku a to i značně agresivnější. Rychlými kroky se přiblížíš k mistryni na dosah pěstí a po úderu levou do spodní části hrudníku a pravou do oblasti hlavy se trochu natočíš tak, aby jsi byl trochu šikmo a to zády spíše k oknu. Mistryně však úder tvou levicí odkloní svou pravou a když zaútočíš pravou, tak uhne trupem a svou pravou rukou tě uchopí za loket, vystoupí k tobě pravou nohou a jedním rychlým a svižným pohybem tě přes svá záda přehodí přímo na postel. To výrazně zmírní tvůj pád, takže nepocítíš výraznou bolest, ale opět to znamenalo další rychlou lekci od tvé mistryně.
Moc jasně jsi dal najevo svoje úmysly - tedy zahnat mě přes postel ke skříni. Většina zkušených bojovníků by si toho všimla prakticky hned, jako se to povedlo mně. Při boji nesmíš dát najevo předem svoje úmysly, jinak si tě soupeř bude moct přečíst a bude vědět, co očekávat.
přidala jako obvykle vysvětlení toho, kde jsi udělal chybu tvá mistryně a mohl jsi vidět její jasný lektorský výraz, který v těchto situacích používala. Zároveň čekala na to, jestli budeš chtít pokračovat v tréninku.
-----------------
Poznámka moderátora: Když přichází na bojové situace, tak se neboj je rozepsat do více kroků - např. "udělám krok vpřed pravou, levou rukou zamířím do levého ramena, pravou se kryju, abych potom zútočil pravým loktem" ... při popisu boje "několika údery se snažím soupeře zahnat do rohu" si většinou domýšlím, jak by to mohlo vypadat, a jak vidíš hráči za to moc bodů nepřičítám. Klidně se neboj si to doma naznáky vyzkoušet, opravdu to hodně pomáhá :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Máchnul jsem pravou rukou, což byl osudný úder. Mistryně mě chytla za ruku a přes záda přehodila na postel. Ach jo... Sakra sakra sakra. Chvilku ležím se zavřenými oči, ale mistryně cítí, že se mi nic vážného nestalo, pouze pár negativních myšlenek. Zluboka se nadechnu a otevřu oči. Podívám se na mistryni. Začnem znovu.
Překulím se přes postel ke skříni a postel obejdu. Trochu se opřáším a upravím, než se postavím základního bojového postoje s levou nohou a rukou dopředu. Pak chvilku čekám. Prosím, ještě jednou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně se jenom pousmála nad tvou vytrvalostí a snahou nevzdát se tak brzo a předtím, než jsi se dostal do své výchozí pozice, tak si elegantně uhladila trochu pomuchlané oblečení.
Dobře, stejnak menší procvičení před jídlem není nikdy na škodu. Jenom si pořádně rozmysli, jak tentokrát zaútočíš, máš ten luxus času, kdy si to můžeš opravdu rozmyslet. Připomenu ti, aby jsi zvážil všechny možnosti - jak úniku, tak jeho pravděpodobnosti. Neopomeň na prostředí, které vždy hraje víc než jen malou roli v duelu.
připomene ti mistryně několik faktů, které je nutno zvážit a brát v potaz a snaží se ti jimi pomoci k tomu, aby tvůj další útok byl veden mnohem lépe a pro ní nebezpečněji. To už se ale připravovala do bojového postoje.
Jsem připravena, kdy budeš chtít.
upozornila tě ještě nahlas a postavila se do obranného postoje s pravou nohou a levou rukou více předu, obojí lehce pokrčené. Pohled upřený tvým směrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
POužiju techniku na uklidnění, jelikož se mi v mysli honí mnoho technických postupů jak zaůtočit, ale žádný není ten správný. Klid. V té uličce nemá dost místa pro udržení stability. Přikročím na úder pravou rukou ze zhora. Protiútok kriji levou kterou v zápětí na to útočím směrem k hrudníku, abych dostal mistryniny ruce do krouživého pohybu a vzájěmě jsme si ruce zablokovali. Její ruce chytnu a zatlačím, a levou nohou podkosím její pravou, kterou má blíže ke mě, v domění, že mistryni dokážu shodit na postel. Sám odstoupím o krok zpět.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“