1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Aby jsi zavdal své zbrklosti, tak se nejprve pomocí Síly uklidníš a v klidu vyrukuješ s taktikou, která by měla být mnohem úspěšnější než ty předchozí. Po jejím zhodnocení se rozhodneš vyrazit kupředu. Nejprve vedeš útok pravou shora, zatímco levou používáš jako kryt. K protiútoku nedojde a můžeš tedy pokračovat ve svém plánu a to naznačením útoku na hrudník, čehož dosáhneš toho, že si vzájemně zablokuješ ruce se svou mistryní. Následně chceš zaútočit levou nohou na její předkročenou pravou, ale zde se projeví zkušenosti soupeřky - zaklíněnýma rukama přitáhne k sobě, přenese těžiště na druhou nohu a než dostaneš možnost ji zasáhnout její pravou nohu, tak právě tahle noha se vymrští a ty pocítíš silný tlak na břiše o jejího kolena. Úder byl slabší povahy, aby tě nezranila, přesto to nebylo nic extra příjemného. Po úderu zatlačila dopředu, takže jsi byl nucen udělat dva krůčky dozadu, aby se pak prudce odrazila vzhůru a blokovanými pažemi jako kryt se přenesla nad tvou hlavou do tvých zad. Během přenesení využila rapidní změny polohy a ze sevření jejích paží tvými dosáhla opaku. Poté tě pustila a udělala dva kroky dozadu, takže jste nyní měli prohozené pozice.
To byl dobrý útok, ale možná jsi mohl spíše udeřit pravou nohou do mojí levé - na lýtko nebo kotník a zároveň se pokusit mě přehodit přes sebe. I když je pravda, že běžný protivník by tě takhle nepřeskočil.
ohodnotila mistryně tvůj útok a nezapomněla poukázat na to, že oproti běžným jedincům, má ona výhodu v používání Síly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Než jsem stačil zatlačit, mistryně si mě přitáhla a přenesla váhu na druhou nohu. Levačka, která byla nyní uvolněná, skončila v na mém břiše a mistryně se přehoupla přes moje záda, takže jsme si vyměnily pozice. Pronesla připomínky k mému útoku a já odpověděl: Proti běžným protivníků nehodlám použít sílu, jako teď. Každopádně vím, že příště budu muset víc cvičit. vyjdu z uličky a znovu vyrazím sadou tří útoku směrem na hrudník, břicho a zase hrudník. Jednu z mistryniných rukou se snažím navést na úder k odličeji nebo hrudníku, abyc měl volnou cestu a mohl zasadit úder loktem do zad.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Ve cvičení hodláš pokračovat a po krátké odpovědi vyrazíš směrem k mistryni, která se ze své pozice nehnula, takže jste měli nyní obrácené pozice. Přesto jsi měl výhodu prvního kroku a tu jsi opět proměnil v několik úderu rukama. Nejprve provedeš úder pravou rukou do výšky hrudníku, levou směrem na břicho a nakonec znova pravou do výšky hrudníku. Žádný z těchto útoků však nezpůsobí tvé mistryni nějaké větší potíže a všechny je bez problémů odrazí. Po tvé sérii nastane pár vteřin klidu, než přejde tvá mistryně do protiútoku. Nejprve kopne po tvé pravé noze, čemuž se úspěšně vyhneš úskokem, ale její další přískok a úder do břicha s těží vykryješ. Další úder ti vede směrem na hlavu, čehož chceš využít přikrčením a úderem pomocí lokte. Ale i přes rychlý pohyb dopředu, skoro skok se dostaneš pouze do úrovni mistrynina pravého boku, který zasáhneš. Úspěch si však vybere svou daň, protože prudký útok úplně neustojíš a musíš se skulit kotoulem k nejbližší zdi o níž se ještě zabrzdíš pomocí rukou. Když se zorientuješ, tak už tvá mistryně je opět připravena v obranném postoji a přesunula do uličky vedoucí ke dveřím ven. Ty byly za ní asi dva metry, po každé straně měla nyní úzký prostor, což mohla být jistá výhoda.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Chvíli ještě setrvnávám v bojovém postoji. Pak si stoupnu normálně, ukloním se a řeknu: Myslím, že se budu muset držet dál od bitev. Usměju se a přehodím přes sebe plášť. Až se vrátíme, musíte do vého výcvikového programu zahrnout i soukromé hodiny boje s vámi. Znovu se usměju a upravím si oblečení na sobě. Znovu se ukloním za poučný boj. A když už jsme skončili, myslím, že je čas na dobré jídlo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Když jsi nadhodil, že by jste mohli cvičení pro dnešek ukončit, tak mistryně polevila z obranného postoje a trochu se protáhla, než si zamířila pro svůj plášť.
Možná bysme mohli klást větší důraz na boj, ale nezapomeň, že nejlepší je zvítězit bez boje. Boj samotný může být v mnohých věcech nevyzpytatelný, bohužel někdy není vyhnutí.
odpoví ti mistryně Eerin, trochu si protřepe své hlavové výrostky a pak si je pečlivě zarovná do původní polohy a natočí se opět k tobě.
A s tou večeří je to dobrý nápad, po tréninku vždycky vyhládne. Pojďme se tedy podívat, co si pro nás přichystali.
usmála se a následně jste vyrazili prozkoumat místní jídelnu.

Po návratu z večeře, která byla taková všelijaká - chutí bylo dost, ale vzájemně se narušovaly, takže jsi z toho měl divný pocit. Nasycený jsi ale byl a nějakou energetickou hodnotu to nejspíš i mělo. Mistryně se natáhla na postel a chvilku jen tak bez jediné hlásky ležela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Ještě cestou na večeři mistryni odpovím: Ano, rád bych se šarvátkám vyhnul. Pokud to bude možné, tak jenom prodávat a hledat. Došli jsme na večeři. Místnost byla prostorná, zpola zaplněná lidmi a jinými druhy. Dnešní večeře byla jakási všehochuť. Dalo by se to nazvat univerzálním jídlem pro jakýkoli druh. Ikdyž nebyla kvalita jídla taková, jakou bych si představoval, ale svému účelu posloužila. Když jsme se vrátili na pokoj, sundal jsem si plášť a také si lehl na postel. Tak ať se to zítra povede... Řekl jsem spíš jen tak do větru a pomalu začal usínat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Po návratu z večeře už toho s mistryní moc nenamluvíte a ulehnete ke spánku, aby jste byli na zítřejší den fit.

Ráno jsi se probudil řádně vyspalý a až po tvé mistryni, která už byla vzhůru a skončila s protahováním. Dala ti prostor na totéž, než jste společně vyrazili na snídani, s níž jste čekali asi dvacet minut, než dorazil váš kontakt, muž s nímž jste mluvili včera. Kale Toman zasedl naproti vám a vypadal unaveně, jakoby celou noc nespal.
Zařídil jsem většinu věcí, je tu zboží s nímž můžete obchodovat a na dnešek jsem domluvil dokonce už dvě schůzky. Z toho ta druhá by mohla být na dost značnou smlouvu.
spustil rovnou, aniž by se s vámi nějak pozdravil a podával na vaší stranu stolu datapad. Mistryně ti dala gestem najevo, aby jsi ho přijal ty.
Objednejte si něco k jídlu, je to na náš účet. Narazil jste na nějaké potíže, nebo něco důležitého ?
pobídne ho Bant Eerin a sama si prohlíží jídelníček sestavený pro dnešní ráno.
Nic, čeho bych si všimnul. Byla jenom drobná nejistota od kupujících, ale při ceně a všemu s tím spojené umlkli a okamžitě kývli. Úmyslně jsem to zahrál na ně, protože je nejjednodušší je získat pro smlouvu.
odpověděl Kale a taky se podíval na jeden z lístků. Mistryně nyní nic neříkala, aneb dávala jasně najevo, že ty budeš působit jako obchodník, tak si také musíš získat potřebné informace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, jídelna hotelu
Ráno jsme se probudili téměř ve stejný okamžik. Oblékli jsme se a vydali na cestu do jídelny, kde máme schůzku s Kalem. Při cestě jsem ještě cítil, jak zbytek síly, který jsem načerpal ve spánku.Měl jsem dobrou náladu a počasí bylo přijatelné. Došli jsme do jídelny, kde jsme chvíli čekali na Kala Tomana. Přišel a začal nám podávat informace. vypadal jako by je sháněl celou noc. Podal nám datapad. Po vybídnutí mistryně jsem ho vzal.
Takže, dneska mám minimálně dvě zakázky domluvené. A o jaké zboží se tedy jedná? Možná bych měl znát i cenu, abych věděl za co prodávám. Podívám se na datapad se statistiky. Předpokládám že místa i časy schůzek jseu zde. Ukážu na obrazovku a počkám na odpověď. Chvilku nic neříkám. Jěště mě tak napadá, že bysme si měli říct na jaké frekvenci budeme volat... Nerad bych v tom byl úplně sám. Trochu se usměju a prohlédnu si oba přísedící.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotelová jídelna:
Po převzetí začneš do datapadu nahlížet a všimneš si, že první schůzka je naplánovaná na jedenáctou hodinu k jednomu skladišti, kde budeš vyjednávat obchod o prodeji energetických článků. Je tam uvedena i běžná tržní cena, výrobní cena a cena za níž je Toman nabídnul. Ta byla skoro srovnatelná s cenou výrobní, tudíž z toho moc velký zisk neplanul. Druhá schůzka vypadala mnohem zajímavěji, protože se jedna o zakázku na Rodii nepřístupných léčiv u nichž už byl výdělek výraznější. Přesto v porovnání s tržní cenou nebyl tak vysoký. Tahle schůzka se má odehrát ve tři hodiny u jiného skladiště.
Jak jistě vidíte, tak všechno je v datapadech včetně map okolí, kdybyste si ho chtěli prohlédnout. Na místo s váma nepůjdu, protože bych si rád odpočinul.
odpoví Kale Toman na tvou otázku a předloží číšníkovi svou objednávku a připomene mu, že by rád hodně silné kafe. Mistryně letmo nahlédne do datapadu, než si také objedná.
Budeme používat naši běžnou frekvenci Taru'ne a z nějakého hezkého místa ti budu krýt záda. Na místa vyrazíme o hodinu dřív, aby jsme si je pořádně prohlédli a měli představu o tom, co by tam na nás mohlo čekat.
rozhodne mistryně a upije ze sklenky vody, která ji byla mezitím donesena.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Hotelová jídelna

Když se Kale Toman zmínil o mapch, hned jsem nahlédl do datapadu na obě destinace. Hmm... Energetický články? Naco je asi tak budou potřebovat? Pomyslím si a zastavím číšníka, než odejde. Obědnám si zeleninovo-ovocný salát s chaluhami, který se velice podomá směsi několika jídel na našem domovském světě Glee Anselm. znova si prohlédnu mapu a zjistím si, kde to je od naší ubytovny. Myslím, že to nebude nic složitého. Ještě máme dost času. Mistryně upřesní několik věcí a já souhlasím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotelová jídelna:
Během chvilky vám donesou jídlo a vy se pustíte do stolování, kdy se nejenergičtěji projevuje Kale Toman, ale vzhledem k jeho celonočnímu hledání se nedá ničemu divit. Naservírované jídlo se rovná galaktickému průměru, tudíž je docela stravitelné. Jakmile dojíte, tak se Kale Toman s ujištěním, že nic dalšího zatím nebudete potřebovat zvedne a odejde, aby vás tu zanechal o samotě.
Ještě než vyrazíme, budu si muset něco opatřit. Je zbytečné, aby jsi chodil se mnou - bude lepší, když se budeš připravovat na nadcházející úkol. Zároveň taky budeš moci řádně prostudovat mapy a vytyčit místa, odkud je na místo předávek nejlepší výhled, aby z těch míst byla zároveň nejvhodnější úniková cesta. Musíme vymyslet, na které pozici se budu schovávat.
promluví po snězení své snídaně tvá mistryně a nastíní ti, nač by ses mohl chystat. Počká si, pokud nebudeš mít dalších otázek a pokud ne, tak vyrazí za svým menším úkolem, o němž se ti nijak nezmiňovala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Jídelna -> 1. Skadište

Své jídlo dojím s chutí a ještě než se rozejdeme Mistryně se zmíní o něakém úkol, který vykoná sama. Mě doporučí, abych šel na místo prvního obchodu. Proti jejímu návrhu nic nemám a tak se rozhodnu, že vezmu zboží a vydám se ke skladišti podle mapy, která je v datapadu.
Než vejdu přímo do skladiště poohlédnu se po okolních budovách, kde by se mohla mistryně schovat a případné nejlepší pozice, kdeby měla dost krytí a výhled oknem do skladu, zaznačím do mapy. Pak si obejdu skladiště, abych si našel nějaké nouzové cesty, jako dveře nebo nižší okna. Nakonec se vydám do skladu, kde si porovnám všechna místa, jak pozorovací pro mistryni tak i unikové cesty a do mapy v datapadu zaznačím tu nejlepší ve všech ohledech úniku a krytí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, 1. Skladiště:
Po snídani vybaven datapadem vyrazíš přímo na místo prvního předání a důkladně si ho prohlédneš, stejně jako si vyznačíš, vše co by se ti mohlo hodit, od únikových cest pryč, až po místa, kde by se mohla skrývat tvá mistryně. Sotva skončíš se svými procházkami, tak se před skladištěm objeví tvá mistryně s poměrně velkou bednou v níž by se mohl skrývat třeba dechový hudební nástroj. Mistryně se nejprve rozhlédne po okolí a poté bednu, vlastně spíše pouzdro, položí na venku pohozenou krabici a otevře jej, abys mohl nahlédnout dovnitř.
Pro jistotu jsem si sehnala tohle - nejenom, že díky tomu dobře uvidím na tebe, ale můžu tě krýt před jinými odstřelovači, případně tě předem varovat. Stihl ses tu pořádně porozhlédnout ?
vysvětlila odstřelovací pušku, kterou sis mohl prohlédnout. Byl to trochu lepší běžný typ, ale vypadal v dobré kondici. Mistryně se také mezitím začala rozhlížet kolem po ostatních budovách a čekala, jaké informace ji předložíš. Sám jsi našel pět odstřelovacích pozic a další tři, odkud bylo dobře vidět na většinu z těch ostatních, i když ne tak dobře na tvou pozici. Ze skladiště samotného vedly zhruba dvě únikové cesty vyjma té hlavní, ale k těm dvou únikům vedlo množství cest, které se různě klikatily skrze sklad. Zboží se zdálo v pořádku a v počtu, jenž byl správně uveden. Strážný objektu ti potíže nedělal poté, co jsi se mu prokázal pověřením, jenž bylo v datapadu od Kale Tomana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, 1.Skladiště

Kydž vyjdu ze skladiště, překvapí mě mistryně se svým klidným úsměvem. V ruce nese jakýsi kufřík, na první pohled hudební. Položí ho na bednu a otevře. Další věc, kterou mě mistryně překvapí je ostřelovací puška. Na tváři se mi rozzáří úsměv a zvednu ruce, jako bych ji chtěl použít. Jsem rozpolcený jestli si mám šáhnout nebo ji vytáhnout. Ale ne, strašit lidi teďka ještě nemá cenu. Spustím ruce podel těla a uklidním se.
Eh... Takže tady jsem to vyznačil. Vytáhnu datapad a načtu mapu s pozicemi pro mistryni. Máme celkem osm míst, z toho pět je na hlídání skladiště a ty tři, od tamtud je dobře vidět na ostatní místa, ale ztrácíte dohled nad skladištěm. Já bych asi doporučil tohle. ukážu na místo, kde je doře vidět do skladiště. Máte tam dostatek krytí a navíc se odtamtud dá rychle zmizet. Sice jsem tam nebyl, ale vypadá to, že tam je vidět pouze ze dvou vzdálených pozic... tady a tady.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, 1. Skladiště
Odoláš pokušení prohlédnout si zbraň, kterou si opatřila tvá mistryně, a ta ji tak může opět uzavřít do pouzdra a přehodit si díky popruhu přes rameno. Ty ji mezitím naznačuješ místa, která jsi označil za nejvhodnější pro ostřelovače, stejně jako pozorovatele pro místa s ostřelovačem. Mistryně se po jednotlivých bodech rozhlíží v realitě a nakonec ti pokývne, abys ji následoval.
Zdá se, že jsi našel všechny vhodné pozice, dobrá práce.
odpověděla ti mistryně a podle zvolené cesty ti bylo jasné, že jdete na jedno ze tří míst, odkud lze dobře pozorovat odstřelovačské body s vhodným únikem. Mistryně si vybrala ten jeden z něhož vede minimum únikových cest a po chvilce jste tam dorazili. Byla to nějaká údržbářská místnost sousedního skladiště, do něhož jste se dostali bez sebemenších potíží a nyní jsi už mohl z jeho okénka jasně vidět na všech pět odstřelovacích pozic, ale ne už na místo setkání.
Tohle místo se mi líbí. Odsud se rychle dostanu do možného pronásledování odstřelovačů, kdyby se pokoušeli uniknout, stejně jako je budu mít neustále na mušce. Sice neuvidím na tebe, ale věřím, že si s nebezpečím z bezprostřední blízkosti si poradíš i sám. Vlastně tu pro tebe taky něco mám.
okomentovala mistryně kvalitu tohoto místa a znova otevřela své pouzdro, ale tentokrát nadzvedla i pozici s puškou a vylovila z pod ní opasek se starším, ale kvalitním blasterem, který ti podala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“