1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Apartmán nautolana:
Jakmile vnikneš dovnitř a ujistíš se, že o tobě cíl neví, tak se kradmo vydáš přímo k němu a chytneš ho pevně pod krkem s cílem jej přidusit do bezvědomí. Nautolan se po tobě pokusí ohnat rukou, ale jednalo se pouze o zoufalý pokus, který minul a ani zdaleka se nemohl rovnat úderům, kterým ses musel vyhýbat při cvičení s tvou mistryní. Netrvalo dlouho a nautolan ztratil vědomí a tys jej pomalu spustil k zemi a opřel jej o kuchyňskou linku. Poté jsi začal s kompletním prohledáváním bytu, aby sis zjistil co nejvíce informací o tvém cíli.
Během svého hledání jsi byl důkladný a prošel jsi všechna místa, kde se nacházely různé dokumenty a podobně. Zjistil jsi, že se jmenuje Ryson Dant a zde na Rodii má pracovní povolení ještě na dva roky. To aktuální platí zhruba tři roky, byť jejich většinu strávil děláním pomocných prací. Až před měsícem a něco získal pracovní smlouvu pro společnost Dorwell, kde pracuje i nyní a to na pozici skladníka. Našel jsi i jeho rozpis služeb prozrazující, že zítra má ranní směnu začínající od šesté hodiny místního času. Právě při procházení jeho rozpisu směn jsi si povšimnul, že Ryson již přichází k sobě a doposud nebyl svázán.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Apartmán Nautolana
Ano, no ano! Tady! Konečně jsem našel to co jsem chtěl. Teď si to zapamatovat. Je to Ryson Dant, je to společnost Dorwell... aha... zítra od šesti má směnu. No to bude den. Nejsem z toho v dobré náladě a ke všemu se začal probouzet náš milý obětní beránek. Nčekal jsem a znovu k němu přiběhl. Nyní jsem nečekal a udeřil ho přímo spánku, aby znovu klimbal. Teď už jsem nečekal a pomocí nějakého oblečení z jeho skříně jsem ho svázal s rukama za zády, ale už jsem ho nechal ležet na zemi.
Zatímco o n zase polehával, uvědomil jsem si, že ani nevím, jak dlouho tu jsem. Říkala, že za hodinu bude tady. jelikož jsem nevěděl, kdy jsem sem přišel, snažil jsem se mistryni najít. Pak jsem se pustil do dalšího získávání informací, jako třeba dalších pracovních směn a začal jsem to zapisovat k sobě do datapadu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Apartmán nautolana:
Rysonu Dantovi jsi neposkytl sebemenší šanci k tomu, aby se mohl probrat a znova jsi jej omráčil, abys jej tentokrát i svázal s využitím kusů jeho vlastního oblečení ze skříně. Vše jsi pečlivě zkontroloval a pokusil jsi se dohledat nějaké dodatečné informace, které by se ti mohly hodit. Dostal jsi se zrovna k jeho nočnímu stolku, když se ozval klepot na dveře - jedno klepnutí, jedno bouchnutí a ještě jedno klepnutí. Nejprve jsi měl podezření, že by to mohl být nějaký jeho komplic, ale když tě komlinkem vyzvala mistryně k tomu, abys ji šel otevřít, tak jsi tak učinil. Vešla i s krabicí v ruce a nechala ať za vámi zavřeš dveře, než ji odložila na stolek v obývacím pokoji. Pohledem nalezla spoutaného nautolana Danta a kdy se ujistila o tom, že bude ještě chvíli mimo, tak se otočila přímo na tebe.
Takže, než mi povíš, co jsi zjistil, podělím se s tebou o informace já. Ta továrna patří společnosti Dorwell a není přesně vymezeno, co vyrábí. Je tam několik různých strojů, ale více než továrna je to prosté skladiště a překladiště. A hádej, z čeho tam překládají ?
začala sdělovat informace a posadila se do křesla, což ti nechávalo k dispozici menší gauč.
Samozřejmě od pirátů, což jim zaručí nejnižší ceny. A nedivila bych se, kdyby tam bylo hodně zboží i kradeným. To vysvětluje nízké ceny, protože kradené zboží se na legálním trhu bez pozměňujících úprav neprodá. Takže bude nejspíše potřeba zjistit i něco o těch pirátech, ale to není naším hlavním úkolem. Jinak ochranka tam není až tak velká, byť jsem nemohla vidět vše. Ale teď pověz ty, co vše jsi se dozvěděl ?
objasnila celou záhadu mistryně a prozradila novou proměnnou ve hře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Apartmán Nautolana

Přišla mistryně. Ikdyž byl její příchod poněkud nečekaný a já se zdráhal otevřít dveře, nakonec jsme se dohodli a já ji pustil dovnitř. Sundal jsem si svou masku na obličeji, aby mi bylo vidět na pusu a obličej.
Zatím co si Bant udělala pohodlí, jí se opřel ozeď. Raději postojím. řeknu a poslechnu si, co všechno Bant zjistila.
Teď nastala moje chvíle, kdy chtěla mistryně informace po mě. Takže, začal jsem Jmenuje se Ryson Dant, pracovní smlouvu s Dorwellem uzavřel před měsícem. Pracovní smlouvu má na dva roky. Podle rozpisu má zítra pracovní směnu od 0600 místního času. Nyní už čekám na odpověď a přemýšlím o našem dalším kroku. Teď pudem na chirurgii? zeptám se sám sebe a podívám se na našeho milého Nautolana.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Apartmán nautolana:
Své poznatky zjištěné o majiteli tohoto apartmánu jsi mistryni stručně shrnul a neopomněl jsi ani zmínit hodinu nástupu do další směny. Mistryně přikývla, že porozuměla všemu, co jsi jí sdělil a naznačila, abys jí šel vypomoci s Rysonem. Společně jste ho odtáhli do jeho pokoje do ložnice, kde se mistryně postavila vedle něj a přiložila svou ruku na jeho čelo. Pozorně jsi jí sledoval a pocítil jsi, jak sahá k Síle a ovlivňuje s ní nautolana na posteli. Trvalo to skoro celou minutu, než se otočila k tobě s náznakem mírného vyčerpání.
Teď bude spát až do pozdního rána a potom bude mít hroznou kocovinu. Tohle celé mu možná přijde jako noční můra.
poznamenala s mírným úsměvem a naznačila ti, abyste šli do hlavního pokoje, kde si tě usadila do křesla, aby mohla začít s líčením.

Když mistryně skončila, tak chronometr ukazoval čtvrtou hodinu ranní a ty jsi měl od hlavy až po pas úplně odlišnou barvu. Pokud jsi se porovnal s nautolanem, kterého jsi měl suplovat, tak vaše podoba byla značná a dokázalo to, že mistryně odvedla opravdu dobrou práci. Během líčení jsi měl možnost sedět v meditativním transu a načerpat tak nějaké síly, zatímco se mistryně činila. Poslední půlhodinu ti několikrát zopakovala dostupné informace o továrně.
Takže, infiltruješ se dovnitř a budeš se snažit působit jako normální dělník, ano ? Všímat si všeho podezřelého či neobvyklého a z počátku zbytečně neriskovat. Já se tam pokusím dostat jinudy a budeme udržovat rádiový klid, abychom se neprozradili. Víš, jak by ses měl pohybovat v prostředí, kde se příliš nevyznáš, ale je tam víc jedinců ?
shrnula ti tvůj úkol a položila ti ještě otázku před tím, než by ses mohl začít oblékat, možná něco pojíst a pomalu vyrazit vstříc továrně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, ubytovna
Když se Bant vypořádala s Nautolanem a řekla mi co udělala, posadil jsem se do křesla a začala pracovat na kamufláži. Mezi začátkem a koncem proseu jsem meditoval. Okolo čtvrté hodiny ráno bylo dokonáno. Byl jsem modrý. Tak to... je... hodně... dobrý. řekl jsem. Doufám, že to vydrží dostatečně dlouho. Mezi odchodem k továrně mi mistryně zopakovala podorobnosti a zeptala se na zásadní otázku. No, popravdě nevím, jak bych se měl chovat, když to prostředí neznám. Budu muset budit dojem, že všechno co dělám má svůj důvod a že dělám přesně to, co chci. odpovím. Stále jsem si nemohl zvyknout na barvu, ale začal jsem se oblékat.

_____________________
Něco jsem se pokusil napsat, ale nevím, jak pravidelně budu fungovat dále. Wrait

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Apartmán nautolana:
Tvá proměna a její provedení tě zaskočily i přes to, že jsi to mohl očekávat. Musel jsi odsouhlasit, že i rodilý nautolan by měl velké potíže s tím si zblízka uvědomit, že tohle není tvoje rodilá barva. Mistryně si své dílo spokojeně prohlédla a začala uklízet věci, kterými tuto proměnu prováděla.
Jen si dávej pozor, aby ses nezačal nějak hodně potit. Potom by ta barva mohla pouštět a to by byl problém.
poznamenala ještě k tvému novému vzhledu a starostlivě se pousmála, než si sedla do volného křesla a snažila se uvolnit, jak jen to bylo možné.
K tomu pohybu, pokud je tam hodně lidí, tak se prostě drž nich, choď tam kam chodí oni a tak dále. Pokud se začíná směna, tak většinou všichni míří do šaten - drž se vzaději. Potom jenom obezřetně prohlédni skříňky, které nebudou obsazené a budou ve skupině lidí, kterou budeš sledovat. Proto je nutné si dobře pamatovat jméno, pod kterým budeš vystupovat.
mistryně Eerin se ti pokusila na praktickém příkladu vysvětlit, jak by ses měl správně pohybovat v neznámém prostředí s velkým počtem lidí.
Pokud tam je málo lidí, tak se opatrně rozhlížej okolo a snaž se vypadat zmoženě, zdeptaně nebo zamyšleně, což ti taky může mnohdy pomoci. Ale teď mi zopakuj, jak se jmenuješ a něco mi o sobě pověz.
přidala mistryně ještě jednu poučku, než se tě rozhodla vyzkoušet ze znalosti tvé nové identity.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Apartmán
Už to chápu, je mi to jasný... Už se pomalu začínám stávat tím Nautolanem, kterého jsem dvakrát praštil po hlavě.
Když mě mistryně postavila před zkoušku nahodil jsem zmiňovaný zmožený výraz, trochu jem se shrbil a začal: Sem Ryson. Dant. Koho zajmá, že tu sem něco přes měsíc a zatim sem nenašel lepší práci, než tam. ukážu směrem k továrně. Asi mi hold nic jinýho nezbejvá.
Podíval jsem se na Bant a čekal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Apartmán nautolana:
Když mistryni odpovíš, tak chvilku nevěděla jestli se má začít smát, nebo nechápavě kroutit hlavou. Rozhodně z toho moc nadšená nebyla a dva hluboké nádechy museli následovat, než se mohla rozhodnou něco říci.
Taru'ne, tohle budu brát jako vtip.
začala a znova se zhluboka nadechla, aby už nyní vypadala úplně klidně, jak jen to v současné situaci bylo možné.
Představuj se celým jménem a snaž se působit do jisté míry ostýchavě, což by ti snad problém dělat nemělo. Ne takhle sarkasticky až otráveně.
vztyčila varovně prst a přešla k oknu apartmánu.
Trocha nejistoty ti taky neuškodí, obzvlášť, když to pojmeš, že nevíš co máš od svého života tady očekávat, stejně jako od své práce. Žes sice odešel z domova dobrovolně, ale být jediný nautolan v okolí také není zrovna nejpříjemnější a podobně. Tušíš kam tím mířím ? Pokud ano, tak můžeš vyrazit, jestli se cítíš dostatečně připravený.
dodala ještě tvá mistryně, včetně několika rad, které by ti mohly pomoci během tvého nadcházející úkolu. Přesněji tvé části úkolu, zatímco mistryně si vzala tu, do jisté míry složitější, pasáž.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, apetmán
aha, takže se budo chovat jako poprvé v chrámu. řčeknu si pro sebe a mistryni se omluvím. Ještě sem si asi nezvykl, že jsem někdo jiný.
Uklidním se, přehodím obličej a ukážu mistryni ostýchavý pohled s očima čekající co dalšího se stane.
Když jsem byl připraven a smířen, řekl jsem Bant, že můžeme vyrazit na sestu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Apartmán nautolana:
Při výtce mistryně sis vzpomněl na své první dny v Chrámu, nebo alespoň to málo, co sis ze svého raného věku mohl pamatovat. Poté jsi se pokusil o nový výraz, s kterým už byla mistryně očividně spokojenější a pouze poznamenala, aby to nevypadalo příliš nuceně.
Než jste odešli z apartmánů, tak ještě překontrolovala nautolana, kterého jste nakonec uložili do jeho ložnice na postel a poté jste opustili budovu a dorazili před ní.
Tady se rozdělíme. Nesmíme riskovat, že by nás někdo viděl příliš pohromadě.
poznamenala mistryně a ze začátku vyrazila opačným směrem, ale moc dobře jsi věděl a ostatně ji mohl i vycítit, že za chvilku šla stejným směrem, pouze jinou ulicí.

Do továrny jsi dorazil zanedlouho a akorát včas s nástupní směnou. Dovnitř jsi přes kontrolou pro jistotu nevcházel první a když na tebe došla řada, tak jsi neměl nejmenší potíže. Za kontrolou, uvnitř, jsi se již mohl porozhlédnou po dlouhé chodbě, široké dobrých pět metrů, a zaregistrovat čtvery dveře. Ty nejvzdálenější byly označeny jako šatna a mířili tam všichni, kdo vstupoval do továrny. Před nimi byly toalety, zatímco ty úplně první dveře byly označeny jako sklad. Ty prostřední žádné označení neměly. Úplně na konci byly další dveře, které vedly do hlavní haly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Továrna, Iskaayuma
Už vím, co myslela tím, nevědět co mě čeká. Ano choval jsem se, jako já, když přijdu někam do nového prostředí. Procházíme okolo záchodu. Na chvíli zpomalím krok, abych se rozmyslel, jestli tam potřebuju. Nakonec se rozhodnu pokračovat. Počkám si, až projdou všichni ostatní a já vejdu mezi posledními. Teď začnu hledat volnou skříňku.
Pokud jsou pojmenovány najdu si skřínku Rysona Danta, pokud ne, řídím se intuicí s malou špetkou síly. Dávám si pozor, abych při převlékáni neodhalil mou barvu.
Pak nastupuje chvíle očekávání. Znovu se zařadím mezi dělníky mířící do továrny. Co teď? Můžu zkusit psychometrii. Alespoň vycítit, kde tak obyčejně pracuje. Ikdyž jsem psychometrii necvičil, myslím si o sobě, že jsem zdatný v Síle a může se to povézt. Chytnu se za límec pracovního oděvu a vyzkouším sílu Psychomertrie.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Při postupem továrnou ses držel rad, které ti poskytla tvá mistryně a i díky nim se ti dařilo všude procházet bez povšimnutí. Před šatnami ses úmyslně loudal, takže jsi vstupoval mezi posledními. Mnoho volných skříněk nezbylo a ke tvému štěstí na nich byly jmenovky, takže jsi nakonec mohl ke skříňce zamířit s jistotou. Oblečení vevnitř, kterým byla zelená pracovní kombinéza, ti padlo skoro přesně a díky důkladné práci tvé mistryně jsi se ani nemusel příliš snažit skrývat svou kůži. Až se do mysli vkrádala otázka, jestli to zbarvení nebude mít nějakého permanentnějšího trvání.
Zatímco jsi se převlékal, tak jsi mohl zjistit, že barvy kombinéz se od sebe lišily - kromě tvé zelené, kterých tu nebylo zrovna nejvíce, tu převládaly především tmavě žluté a blankytně modré. Když pracovníci odcházeli, tak už se většinou formovali dle svých barev a právě tím směrem mířili. I tak všichni mířili nejprve do hlavní haly, kde se nejspíše budou dělit dál. A zatímco kráčíš s nimi, tak se pokusíš techniku, o níž jsi mohl doposud jenom něco málo číst. Ale soustředění za chůze a pouhé ústní studium nepřinesly vůbec žádnou odezvu. Mohla se ti vybavit poučka, že touto schopností je nadáno jen malé procento všech Jediů a ne všichni jsou schopni ji ovládnout. Takže ti nezbylo, než jít s davem a porozhlédnout se po hale, do níž jsi právě vstoupil.
Hala byla rozdělena na tři hlavní sekce jasně odlišené prostorem mezi nima a dvoubarevnou čarou. Pracovníci v blankytně modrém zamířili k různým strojů, které sloužily k úpravě materiálů - broušení, zalamování, spojování, přebarvování a byly tam též dvě menší montážní linky. Pracovníci v tmavě žlutém, kterých bylo nejvíce, zamířili do sekce,kde se nejspíše provádělo balení, přeskládávání materiálu a výrobků z beden do jiných a také se dle všeho zabývali logistikou. Ty jsi dokráčel až dozadu, sledujíc jinou postavu v zeleném, kterak došla ke dveřím turbovýtahu a otiskem palce potvrdila jeho otevření. Již dříve tímto turbovýtahem odjela trojice stejně oblečených kolegů, takže jsi nastoupil za ním. Turbovýtah se rozjel směrem dolů, ale rychlost jeho pohybu rozhodně nepatřila do položky 'turbo'.
Myslíš, že dnes bude větší pohoda, než posledně ? Kvasnell by prý neměl být přítomen, protože řeší nějaké akutní záležitosti.
poznamenal twi'lek, který byl o něco menší než ty a zdál se být velmi společenský.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Na tom, že je to obtížná technika asi něco bude. Pomyslím si o Psychometrii a pokračuji dál. Už vidím několik dalších lidí v zelené kombinéze. Jaké to štěstí, že jdu s nimi.
Jeden z nich právě otiskem prstu otevřel dveře turbovýtahu. Zrychlil jsem krok a došel k němu.
V onom "Turbovýtahu" mně oslovil Twi'lek. Chvilku jsem se zamýšlel.
Skoro se zdá, jakoby se přátelili. měl bych si ho hlídat.
Pak jsem odpověděl: Říkáš, že Kvasnell tu nebude?... nejspíš to bude lepší
Čím míň lidí mně uvidí tím líp. řeknu si a dál čekám, než dojedeme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Twi'lek sis zařadil do skupiny, co tvoje "současné já" nejspíše znají a mohou být přátelští, tudíž se rozhodneš komunikaci opětovat. Twi'leka to trochu překvapí, ale hned to nahradí spíše spokojený úsměv, než vyložený výraz překvapení, který jsi mohl chvilku vidět.
O dost lepší, prý něco řeší s velkým šéfem, nebo tak nějak. Podle podnikových drbů by za tím mohly být i nějaké problémy, ale zdejší obyvatelé jsou hrozné drbny. A navíc hodně pověrčiví, protože se tu často střídají zaměstnání, tak nikdo moc nevěří, e u toho další vydrží dlouho, než to zkrachuje nebo tak nějak podobně. Ale jsem hrozně, že se můžeme kamarádit. Víš, co si tě všímám od doby tvého nástupu, tak jsi mi přišel jako hrozně uzavřený a jako by ses všem vyhýbal. Jako, jasné v některých případech to jistě chápu, ale tak všichni nejsme vyloženě špatní, ne ?
rozhovořil se twi'lek na takovou míru, že začal hodně rychle sdílet množství informací, které považoval za důležité a tedy ti je musel sdělit.
Mimochodem, jsem Atumo. Jak nezdvořilé, abych nepředstavil, když už jsem začal ten hovor. Doufám, že kvůli tomu o mě nebudeš smýšlet ve zlém. Jako připouštím, že se mi tohle nestalo poprvé, ale prostě se mi vždycky povede na to nějak zapomenout.
dodal ještě Atumo a jen potvrdil, že je opravdu výřečný. Zatím se před vámi otevřely dveře a odhalily bílou chodbu zakončenou dveřmi na elektronický zámek na konci. Vyžadoval otisk ruky a zadání hesla, což by mohl být v tvém případě problém. Dle rychlosti turbovýtahu jsi mohl odhadovat, že jste asi nějaká tři podlaží pod zemí. Dle tlačítek ve výtahu vše nasvědčovalo, že kromě tohoto patra a hlavní haly, se zde nachází alespoň ještě dvě další podlaží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“