3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Frachťák:
Zatímco Alexe se vypaří, tak se otočíš k Triellette a až šibalským výrazem jí předneseš svůj program, ale ona se zatváří poněkud zdrženlivě a především vážně, tudíž bude chtít nejspíš něco řešit, než přistoupí k něčemu jinému.
Víš Askeli ... já pořád nevím, jak to s náma bude. Neříkám, že s tebou nejsem rád, to naopak, ale ... nemám ráda nejistotu. Ráda bych věděla na čem jsem, co se mnou plánuješ a tak dále, víš ?
pronesla s velkou nejistotou v hlase a zamířila zpět do lodi doufajíc, že jí budeš následovat. Jejím cílem byla jídelna, kde si sedla a chtěla zde vést rozhovor, který načala.
Musím začít plánovat, jak to bude vypadat, jestli si mám shánět práci na Coruscantu, abych ti byla na blízku, nebo ne. A taky jestli tohle celé pro tebe taky znamená něco víc, než jenom flirt, pokus. Jak se to všechno slučuje s tvým bytím Jediem a tak dál. Prostě v tom chci mít jasno.
začala hovořit konkrétněji a nyní čekala na tvůj příspěvek do diskuze, či jakoukoliv jinou reakci, která by ji pomohla nalézt nějaké odpovědi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Denon, Frachťák:

A jéje, tohle bude asi drsný.

Pomyslím si po prvním vážném úvodu a radši bez otálení zamířím do jídelny, abych si s Triellette mohl vážně promluvit. Nepřerušuju jí a vyslechnu si jí až do konce, abych se na ní ještě chvíli potom koukal zkoumavým pohledem a přemýšlel, co vlastně řeknu. Potom jsem se však pomalu a vážně rozhovořil.

Víš, kvůli nějakýmu pokusu nebo flirtu bych nezahazoval celý svůj dosavadní život. Cítím k tobě něco víc a přeju si být s tebou.

Na chvilku jsem se odmlčel a vážně jsem se jí podíval do očí, abych se ještě jednou ujistil, jestli to opravdu myslí vážně. Poté trochu ztěžka řeknu.

V tomhle mám jasno, že chci být s tebou. Co mi ale dělá starosti je řád. Protože pokud budu s tebou, jistě to nebude v souladu s kodexem. le já nic jiného nemám a neumím než být Jedi. Nevím, co bych dělal, kdybych odešel z řádu. Ale na druhou stranu by přeci nebylo správné náš vztah tajit a dál být Jediem. Já nevím Triello. Měl bych si promluvit s mistrem Kcajem.

Ukončím svůj projev docela pochybovačně, čímž uberu na závazném významu celé mé řeči, i když to, že bych chtěl strávit zbytek života s ní myslím vážně, jenom v tom ostatním jsem ještě neměl jasno. A mistr Kcaj by mi mohl pomoci odhodlat se vystoupit z řádu nebo nabídnout nějakou alternativu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Frachťák:
Přistoupil jsi na Triellettinu vážnou diskuzi, i když svou odpovědí jsi ji moc radosti neudělal, protože se tvářila pořád dost zaraženě. Chvilku se mezi vámi rozhostilo ticho, jak zvažovala, co přesně ti má říct. Cítil jsi z ní strach, strach z toho, co by se mohlo stát, stejně jako, co by nemohlo.
Neříkáš to moc jistě. A ... navíc to celé je hodně rychle, moc rychle. Mám pocit, že takhle bychom to moc uspěchali. Nikdy jsem nebydlela s nikým jiným, než s rodinou, vždyť i na Loku jsem měla pokoj jenom sama pro sebe. A ty ... ty riskuješ všechno, pro co jsi doposud žil, po celý den, po celé roky.
promluvila nakonec a něco ti napovědělo, že si něco málo zjistila o řádu Jedi. Zhluboka se nadechla a poznal jsi, že se musí při následujících slovech přemáhat.
Proč ... proč to nezkusíme od začátku ? Vrátíme se na Coruscant, já si najdu práci a zkusíme se opravdu víc poznat, naše skutečné stránky, ne tvou krycí verzi mezi pašeráky, mou přehnaně sebevědomou holku tamtéž ? Buďme opatrní, zkusme to nejdřív po krůčcích, než se rozhodneme k něčemu většímu ... v sázce je příliš mnoho.
navrhla nápad, možná i jakýsi kompromis, řešení vaší situace. Zaváněla z něj opatrnost a rozvážnost, stejně jako nejistota z toho, kdyby jste pokročili moc rychle ve vašem vznikajícím vztahu, jehož existenci nepopírala. Možná v tom byla i minulá negativní zkušenost nebo jenom prostě strach ze vztahu samotného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Denon, Frachťák:

Vyslechl jsem si ji s vážnou tváří, ale to co řekla, mi přišlo poměrně rozumné a mohlo to smést i mé pochyby a strach z opuštění všeho, co jsem znal ze dne na den. Když domluvila, pokýval jsem hlavou na znamení souhlasu a odpověděl jsem jí.

To zní rozumně a možná máš pravdu, možná to tak bude nejlepší. Přeci jenom i pro mě je to něco úplně nového a pokud mám úplné od základů změnit svůj život, mělo by to být zřejmě na základě nějaké dlouhodobější známosti.

Podívám se na na ní a doufám, že pro tuto chvíli již bude tento rozhovor u konce, abychom se mohli začít alespoň trochu bavit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Frachťák:
Když jsi Triellette odpověděl, tak pocítila značnou úlevu nad tvou odpovědí, i díky tomu, že jsi souhlasil s jejím navrženým řešením. Pocítil jsi, že z ní spadlo jistě napětí a byla nyní o něco uvolněnější.
Jsem ráda, že jsi na to přistoupil, možná to nebude místy nejjednodušší, ale určitě to může našemu vztahu, pokud má být dlouhodobý, mnohem prospěšnější, než nějaká unáhlená rozhodnutí.
doprovodí své pocity odpovědí a po delší chvilce se jí na tváři objeví úsměv, i když působí poněkud unaveně. Zvedne se ze sedačky, čímž potvrdí tvé přání ukončení rozhovoru a podívá se tvým směrem.
Ráda bych šla do města, trochu se tu porozhlédnout, připomenout si, jak to běží v Republice a tak. A taky budu ráda, když půjdeš se mnou - on ten Alexův nápad o jídle mimo loď rozhodně nebyl špatný.
navrhla námět na společný plán a udělala trochu nejistý přešlap na místě.
Ale nejdřív se chci převléknout, ráda bych si vzala něco volnějšího.
dodala nakonec a poukázala na to, že její těsné oblečení, které má nyní na sobě by nemuselo působit příliš patřičně v rušných ulicích Denonu, jenž byl v mnohém podobný Coruscantu.
-------------
Takže, můžeme tu zakončit misi - pokud tedy nebudeš chtít krátce po návratu na Coruscant mluvit s mistrem Kcajem, kamž bychom mohli skočit. Pokud s tím výrazně nespěcháš, tak to můžeme případně nechat na začátek další mise. Každopádně si případně užij svůj poslední příspěvek a napiš mi pod něj, jestli chceš nebo nechceš v brzké době mluvit s mistrem Kcajem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Denon, Frachťák:

Nakonec se na ní už jenom usměju a dál nerozebírám naše vážné téma, abychom mohli vyrazit do města na nějaké to jídlo.

Dobře, počkám tady a pak půjdeme.

Odkýval jsem jí a jal jsem se čekat, až se převlékne, abychom společně mohli vyrazit do některé z Denonských restaurací na nějaké lepší jídlo než ukuchtila ona sama. V mysli jsem přemýtal o tom, jak to se mnou, Triellou a řádem vlastně bude, ale ona, svým rozhodnutím nic neuspěchat, zadržela ruku mému citovému já, které nedodělalo to řádové, které připomínalo kodex, a to se zase začalo ozývat. Věděl jsem, že si o tom budu muset promluvit se svým bývalým mistrem, jenom jsem však nevěděl jak. Rozhodně jsem zatím nechtěl odejít z řádu, ale kodex byl překážkou mé zakázené lásky k Trielle. Na Denonu jsem se však tyto myšlenky snažil potlačit, abych si s dívkou den co nejlépe užil. Na přemýšlení bylo dost času až se vrátím do chrámu.



Pokec s Colemanem Kcajem si nechám na začátek příští mise.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

------------------------
Mise ukončena, na Denonu a cestou zpět na Coruscant se již nic extra nestalo, vyjma jedné další lahve vína, která však sloužila jako doplněk k večeři.

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Velká zkušenost a hodně odehráno zde hraje v tvůj prospěch, i když drobný přehmat se výjimečně najde. Trochu častějším neduhem je občasný kratší příspěvek, na jejichž odstranění by neuškodilo zapracovat.
Chování charakteru: Zajímavě pojato zvlášť pod jinou identitou a v závěru nádherné emocionální dilema, které ještě zdaleka neskončilo. Zajímavá byla i diskuze s jiným Jedi o svém náhledu na Řád a jeho pravidla.
Postup v příběhu: Plynulost patrná ve většině příspěvků, řekl bych, že i takovým tým ideálním tempem, proti němuž není čeho namítat. Občas se ale projevují drobné nedůslednosti - příkladem je neuzavřený poklop na střeše při odletu, jenž tak nezabránil Naskovi v tom stihnout po tobě ještě vystřelit.
Reakce na podněty: Jedna z věcí, které patří mezi silné stránky je využívání podnětů, kdy se chápeš prakticky každé nabídnuté situace, takže tentokrát bych to viděl asi jako nejsilnější stránku.
Využití Síly: Při krytí jsi byl opatrný, po něm jsi se už nerozpakoval a na Sílu se dost spoléhal. V boji, při skocích, akrobacii a nakonec při procvičování nové techniky, také velké plus.

Jedna zatím z tvých nejlepších misí, kterou jsme spolu měli a jíž jsme zakončili trilogii událostí na Loku. Objevovaly se tu jen drobné neduhy, a drobné detaily při boji, ale to nikterak nemění nic na tom, že dávám 96% procent.

Následky výcviku:
+ Drobné zlepšení používání Síly při akrobatických prvcích (jistá manipulace během nich - drobné uhnutí stranou či pozměnění směru)
+ Zlepšení v zachycování signálů pomocí Síly od ostatních - nyní jasně a plynule do vzdálenosti cca 50m
+ Základ techniky Porozumění Řeči, tedy vycítíš zhruba smysl rozhovoru a to díky dodatečnému tréninku po zbytku cesty na Coruscant
+- Přítelkyně na Coruscantu
- Nutnost skrývání svých emocí a vztahu před ostatními Jedii
- Nask si pamatuje tvou tvář a vůbec, ale opravdu vůbec tě nemá rád :D

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“