3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Alex se zatváří trochu uraženě při zmínce o krádeži a proto ti nalil až po Triellette a komentářů se zdržel do doby, než jste si přiťukli a napili se z první skleničky.
To není kradené, ten skladník mi to ochotně vydal a podepsal. A měl by jsi to brát spíše jako zabavené, než kradené - oni to ukradli, my jsme to zabavili a protože neznáme původního majitele a ani nemáme možnost, jak jej vystopovat, tak jej využijeme pro účely Chrámu a tedy i naše.
obhájí si Alex svoje stanovisko, zatímco ty poznáš opravdu kvalitní víno, k němuž se obvykle jen tak nedostaneš. Poté co si upiješ trochu, ti Alex hbitě dolije, takže máš opět plnou skleničku a lišácky se usměje. Triellette si víno vychutná s nečekanou znalostí a spokojeně se usměje.
A Alex má jistě značné osobní kouzlo, ale vy Jediové používáte jiné triky, moc dobře to vím.
usměje se Triellette, zatímco Alex dolije i její sklenku a poté dolije i sobě.
Samozřejmě, vyhrožujeme, vydíráme, podplácíme ... tedy pokud nestačí úsměv. Nevšimla sis snad, jak vždycky máváme rukou ?
pronese pobaveně Alex a nastaví tón takovým způsobem, aby bylo jasně vidět, že přehání. Svou dobrou náladou se nijak netajil a milerád ji dával tobě i Triellette najevo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Krádež je stále krádež, i když okradeš zloděje. Nehraj si se slovíčky tak, jak se ti to právě hodí nebo se ti to jednou vymstí. A oba dobře víme, že ten skladník ti to nevydal proto, že by chtěl, ale protože neměl jinou možnost.

Zareaguji ne mocnadšeně z jeho vyzvětlení a upiju vína, abych poznal, že je opravdu dobré. Avšak když mi Alex dolije sklenku, nezatvářím se na něj moc mile a raději ji odsunu, protože obvykle alkohol piju jenom v případech, kdy si to vyžaduje situace, přestrojení nebo něco takového.

Ta nadsázka ani není nutná, Alexi, ono to vlastně tak je. Občas taky podvádíme, ovlivňujeme, mateme a tak dále. Každopádně pravý Jedi užívá své triky jenom po skromnu a tam, kde jsou skutečně potřeba. Neotvíráme si jen tak před sebou dveře a nekrademe věci, které nepotřebujeme, i když máme tu moc.

Docela tvrdě se do Alexe opřu a zjedu ho káravým pohledem, což měl udělat asi kdysi už mistr Yoda.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Alex přihlíží, jak se ho snažíš peskovat, aby se nakonec pobaveně rozesmál a chvilku trvalo, než skončil.
Výchovná lekce od Jediho na první misi - mám ti připomínat, že jsi málem chtěl odletět bez jakýchkoliv důkazů proti organizaci. A pak se zamysli - v hangáru jsou nejspíš dva uprchlíci, tak pronásledovatelé zamíří určitě za skladníkem, který právě nakládá nějakou loď, protože je určitě kryje. Díky tomu je vlastně ani nenapadlo se podívat do tohohle frachťáku, který jsem tak v klidu mohl připravovat ke startu, zatímco Nask se rozhodl přenechat hledání jiným a vydal se za alarmem, který jsi spustil. A krádež je, že něco někomu vezmeš proti jeho vůli a využiješ to k vlastnímu prospěchu. Polovinu tohohle proviantu měl skladník označenou pro své vlastní účely a vlastně ani nebyl zanesen ve skladě. Navíc druhá bedna toho vína je pro velitele bezpečnostních složek na Denonu, aby co nejrychleji vyslal jednotky na Lok a zajistil vše, co tam do té doby zůstane. A věř mi, že když ho motivuješ dobrým vínem - tak opravdu jedná mnohem rychleji a je to účinější, než Ovlivnění pomocí Síly. Takže celkově bylo vše jenom pro větší dobro, tak se tu neopejpej jako nějaký školáček a vychutnej si to víno. Jestli mě něco mistr Yoda naučil, tak to bylo určitě to - že věci se mají promýšlet do většího obrazu.
opáčí bez sebemenšího zaváhání Alex, dopije svoji sklenku a láhev postaví na stůl. Poté sesbírá nádobí a odnese ho na umytí, ale ještě se zastaví ve dveřích malé kuchyňky.
A my nepodvádíme, my jenom některé lidi přesvědčujeme, aby věřili v něco jiného - podvod by byl, kdybych používal Sílu v sabaccu, pazzaku, různých sportech, ovlivnění hlasování ve volbách - my ji používáme, aby jsme dosáhli celkově lepšího stavu věcí v galaxii, základní lekce pro každého younglinga.
dodal ještě a vytratil se umýt nádobí. Až nyní jsi si mohl všimnout Triellette, která také vyprázdnila svou sklenku a nyní do sebe dostala už polovinu další. Pobaveně se usmívala, i když bylo jasné, že ne všemu ve vaší diskuzi rozuměla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Já odletět nechtěl, měl jsem plán a nic jsem nechtěl uspěchat. Jenom se to trochu zkomplikovalo Naskovou všímavostí a tvým velkolepým zjevením se na scéně. No tak tedy dobře, vidím, že ty si dokážeš vysvětlit a ospravedlnit cokoli, ale stejně se mi nelíbí pojem "vyšší dobro". Takových co jednali v zájmu vyššího dobra už bylo a ne vždy to s nimi dobře dopadlo.

Zareaguji na první část jeho proslovu trochu smířlivěji než prve, ale k dalšímu jeho výroku se opět nezapomenu ohradit.

Říkej si tomu jak chceš. Ale fráze jako "lepší stav" a "vyšší dobro" není nic co by mě jakkoli nadchlo. Jistě, že děláme co je třeba, ale nikdy nemůžeš se stoprocentní jistotou říct, že to povede k lepšímu stavu věcí nebo vyššímu dobru. Vezmi si jenom tuhle organizaci. Tuhle sice rozprášíme, ale na uvolněné místo v zápětí nastoupí jiná a lidi, které měla pod palcem ta první bude tarorizovat ihned jejich nástupce. Jak se tedy stav věcí změní k lepšímu? Je to totiž boj s větrnými mlýny, alespoň v tomhle případě.

Dokončím svou myšlenku, kterou jsem za ním z půlky houkal do kuchyně a čekám, jaké hloupé ospravedlnění nebo vysvětlení přinese tentokrát.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Rozhodl jsi se vyčkat, než Alex skoncuje s nádobím a vrátí se, což se po nějaké minutce stalo. Moc pozornosti jsi mezitím nevěnoval Triellette, která se už zabývala třetí sklenkou a nezdálo se, že by hodlala skončit.
Naska jsi trochu podcenil, a chápu že na tom měsíci to nejspíš nebylo jednoduché, ale i tak. Práce v utajení na riskantních pozicích bývá nejtěžší.
odpověděl Alex, když si zasednul a dolil si sklenku, aby se ještě napil. Chvilku si vychutnával víno, než sklenku postavil a hodlal pokračovat:
Zní to trochu moc protřepaně, že ? Ale jak jinak to chceš nazvat ? Můžu prostě říct, že moje řešení je efektivnější, ale když to řeknu takhle, tak mi dají pokoj politici a většinou i rejpaví lidé. Což o Jediích, očividně neplatí. Naštěstí. Jde o to, že tahle malá porušení vedou k tomu, aby větší celek fungoval lépe. Musí být ale provedena správně a vhodně - dalo by se to nazvat dorovnáváním rovnováhy. Co se týká organizace, tak nemáš úplně pravdu. Když důkladně rozprášíme tuhle velkou, tak ano - na její místo se budou drát jiní, ale mnohem menší, celkově budou dělat menší potíže a navíc budou bojovat i mezi sebou. Takže z dlouhodobého výhledu je to pořád plus. Navíc tyhle nové organizace bude jednodušší infiltrovat a sledovat, než dostávat se do velké a již zaběhlé.
Alex si následně upije trochu vína a dá ti prostor na odpověď, zatímco si jej vychutnává. Triellette se s veselým výrazem otočí na tebe a čeká, jak budeš ve vaší diskuzi pokrčovat a v pozadí mysli se ti objevoval pocit, že už nějakou dobu nemá potuchy, o čem se vy dva Jediové vůbec bavíte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Ano, podcenil jsem ho, to je pravda. Měl jsem ho pokládat při misi na ten měsíc za mrtvého a vrátit se sám, problém by se sám vyřešil, ale bohužel jsem věděl, že mrtvý není a nechat ho tam by nebylo správné.

Pokývu hlavou a potom smiřlivě ukončím naší debatu.

Možná to tak bude. No nic, pojďme se ještě trochu napít.

Sáhnu po plné sklence a opět upiji jenom trochu málo na chuť. Poté ji opět položím na místo a kouknu po svých společnících, zda mají nějaké téma k probrání.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Alex se pousměje nad paradoxem, který nadhodíš a to nezabíjet za každou cenu a odloží na chvilku sklenku.
V takových situacích se vyplatí používat - buď těžkou techniku, takže rozházet spoustu granátů, takže by mu nebylo divný, že jsi je zabil, když jsi všechno vybombil, nebo jakákoliv jiná těžší technika. Ideální je aktivace obranného systému, případně neuškodí si způsobit nějaké viditelné zranění. To pochyby pro příště, kdyby se ti něco podobného stalo.
rozhodl se ti ještě Alex poradit a podělil se o svůj názor na věc, případně nějaké svoje nápady, které by příště mohly zabránit tvému odmaskování.
A konečně trocha pořádného slova, i Jedi se musí holt někdy odreagovat. Trénink máme kvalitní, ale psychický stres se u nás taky může hromadit, tak se občas trochu odreagovat drobnou radostí není na škodu.
usměje se nakonec a upije si více, což nadšeně ocení i Triellette.

Neskončilo nakonec u jedné lahve a Alex přitáhnul ještě jednu. Ukázalo se, že alkohol mu potíže nedělá, i když odmítal prozradit, jestli je zvyklý, nebo používat nějakou techniku skrze Sílu. Dozvěděl jsi se několik zajímavých historek o netradičních metodách výcviku mistra Yoda, jež byly dost odlišné od těch, jež aplikoval tvůj mistr. Triellette se vám stačila v objemu alkoholu stíhat, nerealizujíc si, že již měla náskok. U konce druhé lahve se ozve dvojpípnutí lodní interkomu.
Hmm, to bude meziskok s kontrolou kurzu. Je to lepší kvůli sledování, stejnak už jsme na dně. Půjdu to zkontrolovat, na Denon je ještě kus cesty, dám vám případně vědět předem.
pronesl Alex a vypařil se do kokpitu, zatímco ty jsi s Triellette osaměl. Ta se usmála a svezla se ti na rameno, přičemž nejevila známky toho, že se hodlá pohnout.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

To zní celkem rozumně.

Pokývám hlavou na Alexovu radu a už pomalu zapomínám na předchozí rozmíšku. Proto také znovu pro chuť upiji trochu vína ze sklenky.

Na stres kašli, to je jen pohádka na strašení lidí.

Mávnu rukou a přitom zakroutím hlavou. Jí si totiž relaxaci představovat poměrně jinak. Obklopen rostlinami v chrámové zahradě bych se cítil daleko lépe.


Ty jsi pilot.

Houknu za ním. Tou dobou dopíjím svým pomalým tempem pouze druhou skleničku, a tak jsem absolutně svěží, narozdíl od Triellette, která má už asi dost. Když se mi sveze na rameno, tak ji lehce obejmu jednou rukou, aby nespadla a docela mile se na ní usměju. Už od začátku na mě totiž působila celkem pozitivně a kdyby Nask s Alexem neotravovali, mohli jsme společně na Loku relaxovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Zatímco Alex zmizí do pilotní kabiny, ty se ujmeš zachycení Triellette tak, aby nespadla na zem a nijak si neublížila. Ukázalo se to jako dobrý tah, protože loď s sebou škubla, což znamenalo, že jste opustili hyperprostor, jak Alex proklamoval.
Víš jaké to bylo pracovat celou tu dobu tam sama ?
promluvila tišším tónem a více se k tobě přitulila. Dokonce tě pomalu objala rukama a položila si svoji hlavu na tvou hruď, takže jsi cítil její mělké dýchání.
Pořád jenom práce, jestli je to všechno v pořádku. Měla jsem sice nějaké výhody a občas si volno, ale co se dá na téhle planetě dělat. A všichni ty lidi tam jsou jenom lovci peněz, kteří se o nic jiného nezajímali. Možná trochu Nask, ale sám víš jakej byl ...
rozpovídala se Triellette a přitulila se ještě blíž. To by nemuselo být zrovna nejvhodnější, kdyby vás tu takhle Alex našel, i když některé jeho názory byly nejspíše v rozporu s tím, co je běžně vyučováno v Chrámu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Když začala Triellette opilecky fňukat, docela jsem znejistěl. Jak se se ke mě přiblížila a já cítil její dech, začal se ve mě ozývat varovný hlas, který by se dal nazvat hlasem mého mistra. Naléhal, abych nepodlehl citům a držel se přísných pravidel řádu. Sám jsem dobře věděl, že tohle není moc dobré a správné a že bych měl rázně tuto situaci ukončit. Na druhou stranu mi její blížší přítmnost nebyla zas tak nepříjemná. A tak se v mém nitru odehrávalo velké dilema. Nakonec však ve mě zvítězil Jedi a výcvik, který mi od mala vštěpovali do hlavy. Lehce jsem se od Triellette odtáhl, abych ji naznačil, že tohle nejde. Ale přitom jsem ji zkusil trochu utišit, jak jen to Jedi bez citů zvládne.

Nask byl zvláštní, to je pravda. Ale neboj se, teď už je to dobré, uvidíš svoje rodiče a najdeš si práci na Coruscantu nebo někde jinde a tvůj život se změní, uvidíš.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Triellette s sebou ošila, když jsi se od ní trochu odtáhnul a vzhlédla k tobě svýma smutnýma očima. Chvilku na tebe jenom hleděla a nic neříkala, jako by se tě snažil přesvědčit svým pohledem.
Já už nechci být sama, chtěla bych mít někoho o koho se můžu opřít ... někoho, ke komu se můžu přitulit a vědět, ... vědět, že budu v bezpečí. S tebou bych nemohla být v bezpečí ?
zeptala se tě smutně a znova na tebe upřela svůj pronikavý pohled. Ano, byl pronikavý. Měl jsi z něj pocit, jakoby ti s ním hleděla až do tvých myšlenek, kde se ti odehrávalo velké dilema. V ten moment nepůsobila nijak opile, ale pouze smutně a osamoceně, pouze jako někdo, kdo je unaven svým současným životem a jeho nejistotou, někdo kdo hledá alespoň nějakou jistotu ve svém životě.
Na Loku jsem byla pořád sama ... sama v nepřátelském prostředí, kdybych tam neměla svou práci tak, tak ...
pokračovala dál, poté co sklopila zrak a začala pomalu vzlykat. Bylo pravděpodobné, že nebude trvat dlouho, než se rozpláče mnohem víc.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Ještě víc jsem znejistěl. Kdesi uvnitř sebe jsem cítil soucit a lítost, ale k tomu i něco dalšího což by se dalo vyjádřit jako určitá náklonost k této křehké dívce. Nejistě jsem se na ni podíval, snad až smutně, a pomalu jsem ji odpověděl tak, jak asi nechtěla, abych odpověděl. Já však neměl na vybranou.

Promiň, to nejde.. vážně ne.

Můj hlas je však dost nejistý a a teď musí ponat i ona, že jsem na nejlepší cestě zvyklat se a činit tak, jak kodex nedovoluje. Když mi ale začala fňukat a skoro brečet v náručí, už nebylo jiné cesty než alespoň částěčně podlehnout a v zájmu jejího utišení ji pevně obejmout a ujistit ji, že to bude dobré.

No tak, neplakej, bude to dobrý, uvidíš.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Její otevřenost, možná podpořená zvýšenou hladinu alkoholu, v tobě probudí jisté pocity, pocity, které jsou Jediům dle kodexu zapovězeny. Minimálně dle výkladu tvého mistra, jenž tu však nyní nebyl. Tvé pevnější obětí Triellette ulevilo a pocítil jsi to i v Síle, kterou by jsi však pro tentokrát ani nepotřeboval.
Slyšela jsem o tom ...
povzdechla si Triellette a trochu zvedla hlavu. Chvilku se na tebe upřeně dívala a vyvstalo napjaté ticho.
... to opravdu nikdy žádný Jedi nemohl být se ženou ? Nemohli spolu žít, mít rodinu ? To všichni poslušně následovali kodex ?
zeptala se tě a čekala na to, co jí odpovíš. Dostala tě do ne úplně nejpříjemnější situace, protože jsi dobře věděl, že v historii Řádu Jedi byly sňatky a určitá období, kdy proti takovýmto svazkům nebylo namítáno. Nyní na tebe hleděla a čekala na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Triellett me znovu, možná nevědomky, trochu přitlačila ke zdi a donutila přemýšlet o kodexu a nařizeních řádu. Věděl jsem, že co dělám a cítím není správné v souvislosti s mým výcvikem a výchovou, na druhou stranu jsem si nemohl pomoct a musel jsem přemýšlet nad tím, zda se přeci jen mistři, kteří kodex vytvářeli, nezmílili. Vzpomínal jsem si na hodiny historie a studium dávných dob řádu a musel jsem i nahlas přiznat, že to vždy nebývalo tak, jak to je dnes. Ale s tím jsem si vzpomněl i na množství padlých Jedi a najednouá jsem se otřásl, cítil jsem divný pocit.

Ne vždy to bylo tak, jak je to dnes a ne vždy každý Jedi následoval kodex, ale odvrátit se od něj by znamenalo žít bez řádu, žít bez vlastní identity, kterou nám mistři od mala vštěpují do hlavy.

Mluvím pomalu, tiše a trochu smutně. Stále ve mě probíhá vnitřní souboj mezi tím, co je správné vůči řádu a tím, co je správné obecně. Nikdy dříve jsem nad tim tolik nepřemýšlel, protože řád a kodex byl vše, co jsem měl a znal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Triellette se cítila zklamaná, vypadala tak a cítil jsi to z ní tak. Chvilku na tebe ještě mlčky koukala, když sklopila zrak a jenom prodlužoval ticho, které se zdálo být nepříjemnější, než sis ho kdy představil. V tomhle by nejspíš dokázalo trumfnout i ono mrtvolné ticho, které znamená, že je něco špatně.
Ale všichni přece nemohli skončit špatně ...
povzdechla si a znova se na tebe úpěnlivě podívala. Chtěla upřímnou odpověď, její oči chtěly upřímnou odpověď a nehodlala se jen tak vzdát.
... a ty nechceš jenom kvůli tomu kodexu ? Kdyby nebylo kodexu, chtěl by jsi ? Kdyby to bylo možné a nesvazovala tě nějaká pravidla ? Kdyby jsi nebyl Jedi ?
vytrvávala dál Triellette a těžko by se dalo soudit, že to je pořád jenom alkoholem. Alespoň tímhle sis mohl být v současné chvíli jistým, když už ne množstvím ostatních věcí. Triellette se trochu stáhla ze svého obětí, jenom aby tě úpěnlivě uchopila za tvoje triko a čekala, co jí odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“