3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Stejně jako doposud pokračuješ v rychlé akci a zanedlouho za sebou zavřeš dveře do pracovny, kterou sis předtím prohlédnul zvenčí. Byla stále prázdná, takže to nehrozilo žádné odhalení. Zevnitř si všimneš i místnosti trochu bokem, kde byla dost velká postel minimálně pro pár, ne-li víc jedinců. Po krátkém rozhlížení zamíříš přímo k počítačové konzoli, která byla umístěna v pracovním stole. Cesta ke stolu je vykládána huňatým vlnivým kobercem a přímo od dveří ke stolu projdeš okolo dvou párů soch nějakého druhu o němž jsi doposud neslyšel. Když zasedneš ke stolu, tak ten je vzorově uklizený až na dvojici čistých papírů a jednu téměř prázdnou sklenku s nějakým tvrdým alkoholem. Respektive zbytek tohoto alkoholu, jenž je při dně sklenky, vytvářel dost silné aroma, které jsi nemohl nepocítit. Konzole velice rychle naběhne, ale nečekaně po tobě chce zadat přístupové heslo. Přemíra sebedůvěry a nepozornosti tedy majiteli této kanceláře rozhodně nechybí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Dobře, přiznávám, bylo trochu naivní, že jsem si myslel, že to půjde bez hesla, ale zkusit jsem to musel. No, na to tady ale teď fakt nemám čas, abych se provrtával tímhletím.

Pomyslím si trochu naštvaně, ale tou dobou už terminál zase vypinám a začnu se prohrabávat stolem a potažmo dalším úložným vybavením pracovny, abych našel aspoň něco, co by mi mohlo něco prozradit. Důsledně si dávám pozor na čas, abych měl dost času vrátit se na terasu ještě v čase, kdy by Triellette pravděpodobně měla být ještě ve své kanceláři (do 20 minut).
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Nad heslem si rozhodneš nelámat si hlavu a tvou prioritou se stane prozkoumávání stolu. Samotný stůl má po dvou trojicích šuplíků, z toho ty vrchní jsou pokaždé uzamčeny na nepříliš silný, přesto zámek. Otevřeš tedy druhý šuplík nalevo a nalezneš v něm různé kancelářské pomůcky úhledně vytříděné v rámci celého šuplíku. V dalším šuplíku nalezneš směs různých papírů, které rychle probereš a neujde ti schéma, které připomínalo základnu na měsíci a k tomu náležela asi pětice dalších papírů, což jsi poznal dle podobného značení. V prvním přístupném šuplíku napravo jsi nalezl jednu pracovní smlouvu i s podpisem, ale ten byl pro tebe nečitelný, takže ti jméno stále nechtěl prozradit. Kromě jedné podepsané, tam byla spousta dalších nevyplněných formulářů. Otevřel jsi tedy poslední šuplík dole napravo, ani ten tě příliš nepotěšil, protože obsahoval krabici doutníků, rezervní láhev skotské a čistou sklenku, kdyby majitel kanceláře nechtěl jít až k baru, nechyběl tu samozřejmě ani zapalovač. Pořád tě ještě zbývalo dost přes deset minut, než se měla Triellette dostavit na terasu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Hm, že bych měl dneska zrovna štěstí, to se říct nedá. Škoda, že jsem si nevzal nějaký nádobíčko na ty zámky. Vylamovat to ale fakt nebudu, to by nebyl moc dobrej nápad. Zkusím se tu ještě kolem trochu porozhlídnout, třeba tu najdu ještě někde něco.

Zapřemýšlím a vstanu od stolu, abych se rozhlédl po zbytku místnosti a následně zamířil do druhé, menší místnosti, jestli třeba tam nebude něco zajímavého. Prohlédnu si současně i okna, zda by některé z nich šlo otevřit a zvenčí zase zavřít, abych to nemusel brát znovu přes toalety, protože vyjít znovu na chodbu by mohlo být celkem riziko.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Svůj postup pojmeš jako neagresivní a zamčeným šuplíkům ve stolu odoláš, aby jsi se přemístil jinam do místnosti. Předtím si ověříš, že okno nejenom, že nejde otevřít, ale je vytvořené z tvrzeného skla s jemným silovým polem okolo, takže je neprůstřelné. Nejprve jsi zamířil k archivním skříňkám, aby jsi do nich zkusil rychle nahlédnout. Otevřeš náhodně jeden šuplík a vytáhneš první složku po ruce, aby jsi se najednou díval na podepsaný platební výkaz se jmény všech zaměstnanců za minulý měsíc. Měl jsi štěstí, že složky byly řazeny časově, že jsi tuto vzal jako první. Prohledávání dalších složek jsi si mohl nechat na později a zamířil jsi k taktickému stolu. Po aktivaci se okamžitě zobrazí poslední plán, který zahrnuje manévrování několika lodí a dokonce jednoho většího křižníku, který jednoznačně patří organizaci. Cílem je nějaká vesmírná základna, aby jsi po chvíli nalezl označení, které ji přiřazovalo pirátům, jež jsi potkal na měsíční základně. Vyrazíš znovu dále, do místnosti s velkou postelí. Jakmile však překročíš jistou hranici, tak se rozsvítí narůžovělá světlá, spustí se rádoby romantická hudba a ze stěny vyjede podstavec se šampaňským a čtyřmi sklenkami.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Fuj, to sem se lek.

Ulevím si potichu, když mě překvapí ohyzdná hudba a světla a radši rychle zařadím zpátečku, abych byl z postelového pokoje co nejdřív pryč a ta hudba přestala hrát. Zdálo se, že tu momentálně nebylo víc věcí k vidění, tedy pokud bych nechtěl vylamovat zámky nebo přemosťovat systém konzole, na což jsem rozhodně teď neměl čas, nástroje ani myšlenky, a tak jsem se radši rozhodl vrátit se zpět na terasu, abych tam byl dřív než moje pikniková společnice. Opatrně jsem tedy opět otevřel dveře z pracovny, abych vyhlídl ven, jestli se situace náhodou nějak nezkomplikovala. Při čistém vzduchu jsem stejně rychle jako jsem přišel, zase odešel a zkrze záchodové okno proklouzl na římsy, po kterých jsem mířil dolů na terasu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Z šmajchlovací části kanceláře rychle vycouváš a trochu s úlevou si povšimneš, jak se v ní zase zhasíná, hudba se vypíná a vlastně celá ta část upadá do ticha, v němž byla předtím. Nakonec se rozhodneš nevzít si s sebou nic, co by ti mohlo poskytnout jakékoliv vodítko nebo nápovědu ke splnění tvého úkolu a vydáš zpět na terasu. Na chodbě se opět s nikým nesetkáš a bez zahálení vpadneš na záchod, kde se rychle nasoukáš do okna, to za sebou zavřeš celé a po římse se během minutky dostaneš zpět na terasu. Když se opřeš o zábradlí a zkontroluješ si chronometr, tak ti zbývá stále více jak pět minut, než dorazí Triellette. S úlevou se zapřeš o zábradlí a hledíš do okna kanceláře, kde jsi ještě před minutkou byl a nic kloudného jsi nezjistil. Když se tam po dvou minutách objeví stín a pak Nask, který se zadívá velice nevraživým pohledem tvým směrem, tak to nevěstí nic dobrého. Stejně jako to, že se okamžitě otočil směrem od okna a hodně rychle zmizel směrem ke dveřím do kanceláře. Otázkou bylo, co to pro tebe může znamenat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

K sakru, že by se nějak dozvěděl, že jsem tam byl? Ne, to snad není možný. Jestli to náhodou nesouvisí s tím, že jsem tady v patře Triellette. Že by po ní jel sám a teď byl naštvanej, že mu do ní dělám?

Z vážné úvahy klesnu trochu k úsměvné myšlence a sám pro sebe se tomu zasměju. Vím sice, že Nask by mohl být největší problém při plnění této mise, alespoň jsem to tak cítil již při našem prvním setkáním, avšak teď jsem neměl náladu si tím kazit den. Rozhlédl jsem se tedy ještě jednou z terasy a čekal jsem na dívku, která by měla každou chvíli přijít. Snad.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Spatření Naska a jeho kvapné gestikulaci jsi nevěnoval pozornost a věnoval jsi se čekání na Triellette. Nijak výrazně tě ani netrápilo, že se ti nepovedlo nic konkrétního zjistit a když se za tebou otevřely dveře a v nich stála právě ona, tak si se musel usmát.
Povedlo se mi to rychleji, než jsem čekala ... vyrazíme ?
usmála se a čekala ve dveřích, než vyrazíš k ní. Neváháš a za chvilku společně kráčíte k výtahu, který se otevře ještě dříve, než k němu stihnete dorazit a vyskočí z něho Nask s blasterovou puškou v ruce a okamžitě ji na tebe namíří. Triellette se zděšeně zajíkne a intuitivně ucouvne o krok.
Jestli nechceš být všude okolo, tak se ani nehni. A hezky rychle mi vysvětli, co děláš na tomhle patře. Protože sem určitě nemáš oprávnění, jinak bych o tom moc dobře věděl.
sykne Nask a jeho ruka s blasterovou puškou, mířící ti přímo na hlavu je až neuvěřitelně pevná potvrzující jeho schopnosti a zkušenosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Rád se připojím k Triellette a když vyrazíme k výtahu, tak její rychlost pochválím a pochlubím se s tím, že jsem našel dobré místo.

Ani jsem nečekal, že budeš tak rychlá, paráda. Jo a asi jsem našel pěknej kopec, odkud by moh bejt pěknej výhled a tak celkově...

V tu chvíli se před námi otevřel výtah a zněj vyskočil Nask s blasterovou puškou jako by byl na lovu. Já, stejně jako moje společnice, reflexivně kousek ucouvnu a trochu vylekaně na něj hledím. Naštěstí začne mluvit a ne střílet, při čemž si docela oddechnu a přestanu přemejšlet nad tím, kde přesně mám v oděvu svůj meč. Když dokončí svou otázku, tak mu s úlevou odpovím, protože se jedná o něco, co mohu uspokojivě vysvětlit.

Hej sakra Nasku, tys mě vylekal! Nemiř na mě tou puškou, prosím tě! Já jsem tady s Triellette! Podtřebovala si sem jen zaskočit něco vyřídit a teď míříme do města, protože máme oba volno!

Podívám se na dívku, aby mou pravdivou verzi potvrdila a pak zase na Naska, jestli dá tu bouchačku pryč.

Sakra, co proti mě pořád má? Dyť jsem ho taky na tý základně moh nechat chcípnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Tvé vysvětlení nijak nezměnilo pozici Naskovo ruky a ta stále mířila na tvou hlavu, zatímco Triellette odvážně vykročila o krok kupředu.
Má pravdu, nějak jsem si neuvědomila, že sem nemá přístup, ale celou dobu čekal na terase a navíc bez hesel se nikam nedostane.
potvrdí tvou verzi, ale ani to nezmění Naskovo postoj. Ten si Triellette přeměří pohledem a pak se znova podívá na tebe. Vycítíš z něho podezíravost zatrpklost a nevraživost a nic nenavědčuje tomu, že by tyto pocity měly brzy vymizet.
To není úplně pravda, navíc už nějakou dobu mám podezření, že tenhle hošan není ten, za koho se vydává. A nepotvrdíš mi, že tam byl celou dobu, protože ty jsi tam nebyla s ním a právě před chvílí se někdo vetřel do kanceláře šéfa. To je sakra velká náhoda, co ?
pokračuje nevraživým tónem a ty z Triellette vycítíš znepokojení a nejistotu. To vykreslí i její poohlédnutí se na tebe a naděje, že na to nějak vhodně odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Hele Nasku já chápu, že seš nasranej, sorry, že jsem tě skoro nechal na tý základně, ale sakra, vrátil jsem se pro tebe a je všechno ok, tak nemůžem to nepřátelství ukončit? Hele kdybych byl ňákej hajzl, tak jsem tě tam kliďánko moh nechat vybouchnout i s tou blbou základnou a nikdo by nemoh říct ani popel. Sakra dyť já jsem jen pilot, maximálně kurýr, ne nějakej střelec nebo tak něco.

Řeknu na začátek omluvným tónem Naskovi, při čemž však horoucně vymýšlím něco přesvědčivého, aby nás nechal odejít. Strach z prozrazení radši zasouvám co nejhloub, aby nic nespozoroval.

Jak se ten magor domák, že jsem byl v tom blbým kanclu?

Přemýšlení na tohle téma jsem však nechal na později a dodal jsem ještě pár slov jako obhajobu proti jeho nařčení.

No a jinak, byl jsem celou dobu tady na tý terase, koukal jsem po okolí a hledal jsem nejlepší místo na náš dnešní piknik, když už to potřebuješ vědět. Stejně to bylo sotva 20 minut. A vůbec, proč já se tu obhajuju? Dyť já ani nevím, kde má ten velkej šéf kancelář natož abych se tam potřeboval vetřít. Plat tu mám dobrej a stejně tu není kde ty kredity udat, tak co bych hledal v ňákým kanclu?

Podívám se pohoršeně a zvědavě na Naska a doufám, že je můj herecký výkon dostatečně dobrý, aby mi uvěřil, alespoň pro tuto chvíli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Puška stále mířím svým směrem a Nask nevypadá o nic umírněněji nebo klidněji.
Taky jsi se tam mohl vracet pro informace, stejně jako to by mohl být důvod, proč jsi se snažil vloupat k šéfovi. Kdyby ti šlo o kredity, tak jednoduše vezmeš bedny na té základně a i s lodí zmizíš a náklad prodáš. A když víš, kde je loď, tak není problém se k ní dostat, na to jsi měl už dost času, aby jsi to okoukal.
odpoví Nask a puškou ti naznačí, aby jsi zvedl ruce, tudíž že neholá své rozhodnutí změnit.
A věř mi, zvuk šéfova koutku nejde pro cvičený sluch přeslechnout do vedlejší místnosti. A protože se to spouští na senzor pohybu, tak tam někdo musel být, někdo kdo tam nepřijel výtahem, protože by jinak byl na kameře, někdo, kdo se mohl rychle dostat pryč. A navíc ... na základně jsem našel v řídící místnosti hangáru docela zajímavě zabitou potvoru, o tom asi taky nic nevíš, co ?
zašklebil se sebevědomě Nask a prste držel na spoušti, kdykoliv připraven vystřelit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

K sakru, ten mizera mě fakt asi prokouk, musím s tím něco udělat.

Začal jsem pomalu zvedat ruce, jak si přál, při té příležitosti jsem je však využil nenápadně také jako usměrnění Síly k cíli, tedy Naskovi, když jsem se pokusil ovlivnit jeho mysl a vnuknout mu přesvědčení, že nic, z čeho mě obviňuje, není pravda. Zadíval jsem se mu přímo do očí a spustil jsem svou ovlivňující show doufaje, že to zapůsobí alespoň tak dobře jako na ty piráty tenkrát.

Já jsem jenom kurýr, nemoh jsem udělat nic z toho, z čeho mě podezříváš, protože nejsem dost chytrej a ani nemám takový schopnosti.

V ten stresový moment mě nenapadla žádná lépe přesvědčivá slova, a tak jsem si musel vystačit s tímto. Pak jsem se již s lehkým úšklebkem, úsměvem a hranou zvědavostí a překvapení podivil nad místností, o které se Nask zmínil a kterou jsem vážně navštívil.

Šéfův koutek? To tam má zařízenou nějakou posluchárnu hudby, která se sama zapíná či co? To by se mi taky líbilo, kdyby se mi samo zapínalo rádio jen bych přišel do pokoje.

Zahraju si na úplného blbce a doufám, že Nask připustí, že nejsem dostatečně inteligentní na to, abych tu něco prováděl.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Došlo ti, že Naska obyčejnými proslovy nejspíš nepřesvědčíš o tom, že jsi ani v jedné z obou událostí neměl prsty, ale mohlo by se ti povést pomocí Síly. Upneš své soustředění k myšlenkovému triku a snažíš se Naska přesvědčit o své pravdě. Ten jemně zavrtí hlavou a oklepe se z tvého vlivu, který se ukáže jako neúspěšný.
Teď jsi se prozradil parchante ! Ruce koukej dát nad hlavu a ani nepřemýšlej nad tím, že by jsi vytasil tu svou svítivou věcičku, Jedi ne-Jedi pořád umím pálit dost rychle !
zasyčí a stále tě má na mušce a o krok ustoupí pro vlastní bezpečí. Triellette překvapeně ustoupí o dva kroky bokem a překvapeně se na tebe podívá.
Je to pravda ? Má ten protiva pravdu ?
zeptá se a ty zní nevycítíš žádnou zášť, jenom šok a překvapení, které jsou u ní nyní dominantní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“