1. mise pro Jordiho

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Elinor Yall

1. mise pro Jordiho

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Kreeta, přílet

Cesta proběhla bez závažnějších komplikací, pokud bys za ně tedy neměla považovat skutečnost, že se Nathan Bailly patrně smířil s Cayovou přítomností na palubě a rozhodl se jej vzít v průběhu mise v huttském prostoru pod svá ochranná křídla. Krom toho to byl také nejlepší způsob, jak dostat "podezřelého vetřelce" pod přímý dohled, ale vzhledem k původnímu kamuflování vaší mise a snaze poručíka Arvise udržet co nejdál od jejího skutečného poslání to bylo asi nejrozumnější.
Cay to tak asi chápal taky, protože se zcela obešel bez zbytečných dotazů a komentářů věnovaných jak vašim aktivitám a tvému společenskému úboru určeného pro setkání s Nagou, tak tomu, že zůstal prostě "hlídat loď".

Samotná audience proběhla jako velkolepé divadlo.
Tvůj kolega sice působil dost neklidně, jednak kvůli nepříjemnostem, které si uvědomil v průběhu vaší eskapády při nečekané poruše Adventureru, jednak nejistotou, jestli poručík Arvis náhodou nevyužije situace a v době vaší nepřítomnosti nestropí nějakou neplechu.
Pokud se týká tvé osoby, jako předaný dar-nedar ses stala předmětem mnohého okukování a myšlenek popsatelných zhruba jako "ach! proč jenom nejsem hutt!"
Vcelku se ti tedy ulevilo, když jsi byla odvedena do svých komnat ve vnitřním sídle (jednalo se o samostatný, luxusně vybavený komplex tří místností s vlastní koupelnou), kde ses setkala i se všemi svými věcmi netknutě spočívajícími na vzácném koberci v hned prvním pokoji - a s výjimečně krásnou dívku s nazlátlými vlasy, v tmavé tunice a v tmavých kalhotách. A bosou.
Jmenuji se Loren Velshar, představila se, sotva sis jí všimla.
Jsem ve funkci velitelky pro vnitřní bezpečnost a teď je mým úkolem vás přivítat a předat vám tu část informací, které Nathan Bailly mohl opomenout či zkreslit. A také vás provést po Nagových soukromých prostorách, abyste se mohla seznámit s prostředím, ačkoliv... na to bych vám doporučila se převléknout do něčeho pohodlnějšího. Ta parodie na spodní prádlo se nosí převážně jako společenské maskování před většinou pitomců, co je Naga zaměstnává.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Nagův palác:
Úvodní předtřásání se mi pilo krev už od doby, kdy jsem si na sebe musela vzít ten směšný obleček, což byly vlastně jenom proužky látky zakrývající neintimnější partie. Nevadila mi tolik nahota jako ony dychtivé a zvrhlé pohledy všech, kteří po mně chtěli jenom jedno. A tak jsem jenom přivítala možnost se převléknout do čehokoliv jiného. Přesto jsem nezvolila úplně volný kostým, který bych se běžně vzala na nějaký úkol do pole, ale rozhodla jsem pro volnější dívčí oblečení. Volnou sukni nad kolena v bílé barvě a pevnou bílou blůzu s azurovými znaky vzácné rostliny z druhého koutu galaxie. Do copu svých bronzových vlasů si zapletu složitou ozdobu, která je dostatečně veliká na to, aby se do ní dal vložit světelný meč, což tak i učiním. Nakonec si vezmu vzhledově hezké bílé boty, které jsou však výtečně pro běhání a mají vyztuženou špičku.
Bude lepší si zachovat dívčí vzhled, aby se ostatní nemuseli tolik ptát - aneb hrát si na naivní kariérní dívku.
pomyslím si pro sebe a když skončím s převlékáním, kdy si dávám pozor, aby strážná nerozpoznala světelný meč se k ní usměvem naivní dívky natočím.
Můžeme vyrazit, hróóózně se těším až si to tu budu moct prohlédnout, třeba takové cesty ven do města, kdybych se chtěla pobavit.
pronesu nadšeným tónem a nakonec na velitelku pro bezpečnost nadšeně mrknu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Kreeta, Nagův palác

Loren ti věnovala pohled, který naznačoval něco na způsob "bezpochyby víš co děláš - ale tahle maska mě strašně štve a můžu ti garantovat, že nebudu jediná".
Tedy seznámení se s Nagovým harémem pro začátečníky, zhluboka se nadechla a začala tónem, který v sobě nepostrádal značný smysl pro humor.
Bod číslo jedna - po oficiální stránce neexistuje spojení nás z vnitřního dvora s venkovním světem. Po té neoficiální... řekněme, že se tu vyskytlo několik špionek, vesměs nasazených Sahelem, ale o těch jsme věděli. S jednou, trochu osudnější výjimkou.
Při té vzpomínce se její obličej zachmuřil a co jsi tak vnímala z Loreniných emocí, zdálo se, že ji celý ten incident opravdu mrzí a má z něj něco jako výčitky svědomí. Vzápětí ale pokračovala dál, jako by se nic nestalo.
Existují ale způsoby, jak... přimět tu část Nagova dvora, co do města a dál může, aby nám zaskočila do města pro nějaké pochoutky či věci, které by nás zajímaly. Vesměs se tak děje přes prověřené spolupracovníky, jako je třeba jistý... Nathan Baily.
Pousmála se a nejspíš to souviselo s tím, že jste právě došly k výtahu, který byl prostě... nádherný. Z průhledného plastu, se stěnami zdobenými vlysy exotických rostlin. Loren zadala na klávesnici jakýsi kód a zdviž se hladce dala do pohybu dolů, aby jen o pár vteřin později zastavila v překrásné zahradě soustředěné kolem sytě modrého jezera porostlého lekníny.
Bod číslo dvě - takových osm měsíců se Nagův harém nedá nazvat harémem... tedy, už dříve to bylo problematické, ale teď jsou z toho jednoznačně jesle. Z Nagy se totiž stala maminka - o což se tedy snažila už dlouhou dobu. Teď se o malého strašně bojí. Hlavním úkolem vnitřní části dvora je tedy pečovat o huttče a postarat se, aby bylo v dokonalém bezpečí. Na což navazuje... velká část dohod s různými stranami a spojenci, v rámci nichž jste se sem dostala.
Zdálo se, že by s tebou co nejrychleji a pokud možno nejméně metaforicky chtěla probrat pár věcí, které jí ležely v hlavě a o kterých si myslela, že by se ti při tvém poslání na Nar Kreetě musely hodit.
A bod čís...
Nestačila ani doříct slovo, protože odkudsi z dálky se ozval výbuch.
Loren se vmžiku otočila a rozběhla se tím směrem, zjevně velmi, velmi naštvaná, a celá ta naštvanost se soustředila na jednoho konkrétního člověka a to se silou skoro nevídanou. Zdálo se, že je tu dlouhodobý interní problém mezi ní a kolegou zastávající tutéž funkci co ona, ale mimo vnitřní kruh Nagova dvora.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Kreeta, Nagův palác

Loren ti věnovala pohled, který naznačoval něco na způsob "bezpochyby víš co děláš - ale tahle maska mě strašně štve a můžu ti garantovat, že nebudu jediná".
Tedy seznámení se s Nagovým harémem pro začátečníky, zhluboka se nadechla a začala tónem, který v sobě nepostrádal značný smysl pro humor.
Bod číslo jedna - po oficiální stránce neexistuje spojení nás z vnitřního dvora s venkovním světem. Po té neoficiální... řekněme, že se tu vyskytlo několik špionek, vesměs nasazených Sahelem, ale o těch jsme věděli. S jednou, trochu osudnější výjimkou.
Při té vzpomínce se její obličej zachmuřil a co jsi tak vnímala z Loreniných emocí, zdálo se, že ji celý ten incident opravdu mrzí a má z něj něco jako výčitky svědomí. Vzápětí ale pokračovala dál, jako by se nic nestalo.
Existují ale způsoby, jak... přimět tu část Nagova dvora, co do města a dál může, aby nám zaskočila do města pro nějaké pochoutky či věci, které by nás zajímaly. Vesměs se tak děje přes prověřené spolupracovníky, jako je třeba jistý... Nathan Baily.
Pousmála se a nejspíš to souviselo s tím, že jste právě došly k výtahu, který byl prostě... nádherný. Z průhledného plastu, se stěnami zdobenými vlysy exotických rostlin. Loren zadala na klávesnici jakýsi kód a zdviž se hladce dala do pohybu dolů, aby jen o pár vteřin později zastavila v překrásné zahradě soustředěné kolem sytě modrého jezera porostlého lekníny.
Bod číslo dvě - takových osm měsíců se Nagův harém nedá nazvat harémem... tedy, už dříve to bylo problematické, ale teď jsou z toho jednoznačně jesle. Z Nagy se totiž stala maminka - o což se tedy snažila už dlouhou dobu. Teď se o malého strašně bojí. Hlavním úkolem vnitřní části dvora je tedy pečovat o huttče a postarat se, aby bylo v dokonalém bezpečí. Na což navazuje... velká část dohod s různými stranami a spojenci, v rámci nichž jste se sem dostala.
Zdálo se, že by s tebou co nejrychleji a pokud možno nejméně metaforicky chtěla probrat pár věcí, které jí ležely v hlavě a o kterých si myslela, že by se ti při tvém poslání na Nar Kreetě musely hodit.
A bod čís...
Nestačila ani doříct slovo, protože odkudsi z dálky se ozval výbuch.
Loren se vmžiku otočila a rozběhla se tím směrem, zjevně velmi, velmi naštvaná, a celá ta naštvanost se soustředila na jednoho konkrétního člověka a to se silou skoro nevídanou. Zdálo se, že je tu dlouhodobý interní problém mezi ní a kolegou zastávající tutéž funkci co ona, ale mimo vnitřní kruh Nagova dvora.

------¨
1200

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Nagův palác:
První poznatky o Nagově paláci nebyly až tolik překvapivé, i když zákaz vycházek pro 'mou' část dvora se mi moc nelíbily už proto, že to výrazně snižovalo mou působnost.
Skvělé, budu fakt muset spoléhat na Baillyho ... pokud do toho nebudu chtít zatáhnout Caye.
zauvažuju si pro sobě zklamaně a vzpomenu na Caye, jenž je i s lodí kdesi. Přinutila jsem se opět soustředit na probíhající přednášku o chodu zdejších věcí. Takto jsme došly až do zahrady, kde se mi jen těžko povedlo zachovat nevýrazný výraz. Zahrada vypadala opravdu hezky, ale nesměla jsem se nechat ukolébat hezkou pokrývkou květin a zaměřila jsem se na jezero, které se jevilo jako jedna z největších hrozeb, pokud bych opomenula cizí jedovatý hmyz, rostliny stejného původu a několik dalších drobností. Z rozmýšlení nad bezpečnostní hrozbou mě vyrušila exploze, která okamžitě přinutila Loren k běhu na místo. Několik vteřin jsem věnovala pozorování jejího rozběhu a pohotovosti, abych si vytvořila přesnější obraz o jejích schopnostech, než jsem se vydala za ní a s trochou Síly ji bez potíží dohnala. Hodlala jsem se držet metr za ní připravena na možné nebezpečí a zároveň se snažila více zkoumat její pocity, kdy mě zaujal onen prudký nárůst negativních emocí směrem k jedné jediné osobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Kreeta, Nagův palác

Běželi jste proti proudu bytostí směřující ke zdroji exploze, mezi vyděšenými davy ne-lidských bytostí byl tu a tam vidět našupěný, z polední přestávky vyrušený, gamoreánský strážný chrochtavě a s připravenu zrezlou zbraní, která jen stěží splňovala podmínky na jméno "kopí", běžící podél proudu zvědavců k garážím, ze kterých živě plápolaly plameny živené desítky litry drahého paliva. Nikoho z dvou-set hlavého davu přihlížejících nenapadlo vzít, hasící hadici, hasící přístroj, nebo byť jen vědro na vodu, a tak tupě zíraly na postupně vybuchující speedry za desítky tisíc kreditů, které nikdo kvůli přílišnému žáru nemohl zachránit. Loren si nenechala pro sebe poznámku o naprostém amatérismu, když tu se ozvala exploze z směru, ve kterém jste běželi, a to místnosti s malým hutčetem. Nad vámi se přehoupl velký stín, a teprve až když objekt zastřel jasné sluneční paprsky, spatřili jste střední silně pancéřovanou a dle množství hlavní i silně ozbrojenou loď, otevírající při klesání nástupovou rampu. Taktéž nešlo nepostřehnout hroutící se zeď a díru jak Coruscant ve zdi stavení, kde přebývalo hutče. Ano, přebývalo, protože nyní se ječící a řvoucí kroutilo v náruči jednoho muže v brnění mířící si to ve skupince s dalšími dvanácti k rampě právě přilétlé lodi. Prach ze sutin je kryl před případnou střelbou ostrostřelců, kteří však byly až příliš zaměstnáni sledováním požáru garáže. Skupinka únosců již byla skoro celá v lodi, a vy jste se rychle blížily.
Naposledy upravil(a) Elinor Yall dne 26.6.2010 13:11:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Nagův palác:
Jednoduché odvedení pozornosti, a taky hodně drahé, to byla stručná a správná charakteristika pro požár a exploze, které se odehrály v garážích. Bylo jasné, že než tupým gamorreánským strážím dojde, co se doopravdy děje, tak by únosci byly v prachu. Loren, jako schopná velitelka bezpečnosti, okamžitě zamířila do nejdůležitějšího místa v pevnosti, kde se skrývalo to nejcennější. Tím bylo malé huttče, které bylo právě unášeno jedinci, k nimiž jsme se rychle blížili.
Loren je schopná, ale tohle sama nezvládne ...
probleskne mi rychle hlavou a okamžitě si přivolám Sílu více k sobě, abych ještě více zrychlila a zformovala rychlý plán. Cílem je zachránit huttče, protože jeho únos by vše nehorázně zkomplikoval.
Kryj mě !
křiknu směrem k Loren, předtím, než maximálně zrychlím, abych se dostala do patřičné vzdálenosti, odkud bych mohla silně v Síle šťouchnout do únosce držícího malého hutta, aby ho upustil. Potom by přišla druhá fáze plánu a ta složitější - chytit malého hutta a najít okamžitě nějakou rychlou skrýš, aby nebyl vystaven přímému útoku. Zároveň zakleji, když si uvědomím, že jsem si na stehno nepřipevnila podvazkový pás s blasterem, který by se mi teď hodil mnohem víc, než světelný meč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Nar Kreeta, Nagův palác

První část plánu se podařilo splnit, malé huttče, již tak velmi vyděšené, odlétlo jako hadrová panenka do změti vířícího prachu, zatímco únosce klopýtavě upadl a rozbil si svůj rodiánský frňák. Pronikavý huttský řev dával najevo jeho pozici, když tu náhle se huttče, dle sílícího řevu začalo zase blížit. Jelikož bylo známo, že hutti nedisponují vlastostmi co hopík, takbylo očividné, že ho další únosce popadl, a ejhle, tu z mraku sutin vylétl on, dívčích srdcí šampion, jedinečný a neklonovaný, Fett, Boba Fett. Který se ladně napřáhl a hodil, teda spíš mrskl, ječící, kroutící se huttče, po dokonalé balistické dráze do vnitřku lodě, že huttče "úspěšně přistálo" bylo poznat dle zvuku řinčícího kovu a padajícího bordelu z lodi... a jekotu huttčete. Mezitím, než Fett dolétl do lodi, udělal trojité salto s pěti vruty a než zalétl dovnitř lodi, vyšpulil na Loren jetpack...
To, jak mu mezitím zredukovala část rodianských pomocníků, jej nechávalo zcela chladným, protože část rodianského komanda vám tu zjevně hodlal i nechat.
HAJZL! prohlásila Loren a s poznámkou ...já Nagovi říkala, že ho nemá najímat, ale Jacob Wren je chlap a proto tomu líp rozumí - houby, je to idiot! se rozběhla k pomalu se zavírající rampě a při té příležitosti ještě vyměnila blasterový zásobník.
Zanechané části rodianského komanda dosud nedošlo, co se děje, protože místo nějaké snahy stopnout si též svoji loď se vydali směrem ke garážím s plánem z toho, co jsi zaslechla z jejich řevu, zrekvírovat nějaký drahý a cenný speeder, aby si též něco vydělali...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Nagův palác:
Začátek vycházel nádherně dle toho, co jsem si představovala. Šťouchnutí i za běhu bylo dostatečně přesné a huttče letělo směrem, kterým jsem běžela, alespoň do doby, než se tu objevil proslulý Bobba Fett, jenž změnil můj původní plán.
Zasraná mandalorianská sociálka, co si myslí, že dělá !
křiknu naštvaně, zatímco zastavuji svůj dopředný pohyb a měním ho směrem k rampě lodi. Je mi jasné, že s prázdnýma rukama proti Fettovi neobstojím, takže nezbývalo než si sáhnout pro svůj skrytý meč v ozdobě ve vlasech ... nebo si přitáhnou blaster některého z členů rodianského komanda. Meč bylo eso v rukávu a to jsem stále nechtěla vytahovat. Během skoku jsem si ani moc neuvědomila, že skok je opravdu vysoký a navíc na ve vzduchu se vznášející loď.
Tolik k mé důstojnosti ...
pomyslím si jen zkroušeně, protože sukně se dost značně zavlní a těm, kteří zůstali dole na zemi, odkryje pohled, jenž měl zůstat skrytý. Naneštěstí to nebyl současný hlavní problém a snažím se teď co nejrychleji dostat na rampu. Po doskoku mám v plánu vystřelit salvu z ukořištěné blasterové pušky ve výšce hlav dospělých, než se pokusím pomoci Loren, protože pomoc tu může být vítaná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

na palubě lodi

Rampa se za hlasitého cvaknutí uzavřela, uvnitř byla tma, ticho a malilinko vlhko. Loren nikde nebylo vidět a zdejší ponurou, strašidelnou atmosféru přerušilo hlášení skrz interkom.
"Kočky chyceny!"
Následovala kratší odmlka, v jejímž průběhu světlo naskočilo. Byla jsi na chodbě, tvá společnice nikde v dohledu, všude kolem jen holé kovové stěny (krom jedné menší prohlubně ve zdi a poházených skříněk změněných do těžko popsatelné drti).
"Takže - ruce vzhůru, šaty dolů!" pronesl pobavený mužský hlas. Náhle bylo na druhé straně slyšet pár ran a skrz interkom se ozvala pro změnu zas Loren: Pracky nahoru, šaty ponechat!
Následoval krátký výpadek spojení, po kterém se ozvalo zaškrčení a hlas původního moderátora: Táááák, oblečení dolů, kočičky. Mňááááu!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Loď únosců:
Chvilku nejistoty v tmě doprovázel hrubý komentář někoho za mikrofonem, který si očividně chtěl situaci vychutnat až do extáze. To v mém případě samozřejmě nepřicházelo v úvahu, i když mě trochu překvapilo, že jsem sama nikým nehlídaná v hlavní chodbě lodi. Další změna hlasů v interkomu lodi napoví, že Loren je už napřed a snaží se dělat svou práci. Trochu mě to nabudilo, abych postupovala rychleji, ale ustoupila jsem od toho.
Teď mi nemají kam utéct, jet packy mají pouze omezenou výšku v atmosféře, takže teď je Fettovi k ničemu - takže hezky opatrně, ať nešlápneme do pasti ...
rozvážím si své další kroky a vyrazím kupředu s blasterovou puškou drženou ve výšce hrudníku. Jakýkoliv neznámý objekt, který není Loren nebo malý hutt, což bylo dost nepravděpodobné, hodlám automaticky postřelit do hrudi. Není to okamžitě smrtelné a poskytne to dost času na případný rychlovýslech, zároveň je dostatečné, pro případná překvapení. Při postupu se samozřejmě obrním Sílou a snažíme vycítit případné osoby ve své blízkosti, což by mělo snížit riziko překvapení. Cílem je pilotní kabina s tím, že prověřím místnosti po cestě - bylo by přece hloupé ovládnou pilotní kabinu a nechat si vpadnout ostatní do zad.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

na palubě lodi

"Whampada dam ti dam dum dum dum dum," broukal si hlas z interkomu, zatímco jsi kráčela dlouho rovnou chodbou. Všechny vchody do postraních místností byly uzavřené, ale v Síle byly cítit různé bytosti, číhající jako "psi na kočku" za dveřmi.
"Vždy mě rajcovaly ženské s velkými zbraněmi," komentoval hlas z interkomu nenápadně umístěnou a všem zrakům skrytou ne blasterovou pistoli, ale rovnou blasterovou pušku.
Náhle se z čista jasna spustil ze stropu bílý plyn, což dle řvaní na druhé strani dvěří nebyl systém proti vetřelcům a "vetřelcům", ale omylem aktivovaný požární systém. Takže jsi krom bílé blůzy, sukně a bot, měla i bílé vlasy...
Skrytě, avšak tentokrát již plánovaně byl skutečně spuštěn systém proti škodné, a tak jsi se po chvilce snahy o zastavení omamných látek skácela k zemi. Probudila jsi se spoutaná v jakési těžko identifikovatelné místnosti, kolem kruh čumilů a mezi nimi muž dívčích srdcí, Boba Fett.
"Říkal jsem - svléknout, kočičko," řekl Boba Fett žertovným tónem a ty jsi okamžitě rozpoznala hlas z interkomu.
Odpovědí bylo zachechtání sboru přihlížejících.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta(?), Loď únosců:
Můj postup vpřed zastavil planý hasičský poplach. Mám tendenci na ostrý komentář k tomu, že jako hasičská loď snažící se uhasit požár Naggovo hangáru je to dost neefektivní.
Skvělý, teď je ze mě Echani ...
syknu nahlas po zjištění, že se to vše dostalo i do vlasů a polevím na chvilku v pozornosti, aby se k hasičskému přípravku přidal i jiný plyn.
Zatr ...
povede se mi vypustit, než si uvědomím, že je příliš pozdě na nějaké protiobranné opatření a upadnu do bezvědomí.

Přímo přede mnou stál Boba Fett v celém tom svém ošoupaném brnění z mandalorianského roku 0, což bylo opravdu hodně dávno. Neodpustí si oplzlý vtípek, zatímco já se snažím rozhlédnout po místnosti a zjistit si, kdo všechno tu je, jak hodně vyzbrojený, stejně jako jakým způsobem a k čemu jsem upoutaná.
Nevíš o tom, že chlapi by měli začínat první ? Ale to jde u tebe těžko, co ? Bys totiž musel sundat tu svou pravěkou helmu a ukázat svou ohyzdnou tvář, jež se snažíš tak úporně před každým skrýt. Ale když mě tolik chceš svléci, proč to nezkusíš sám ? Nebo snad nevíš, jak na to, óóó velký Fette ?
promluvím ostře směrem k Fettovi a závěr svého monologu značně zabarvím do až výsměšného tónu. Svůj další postup zatím hodlám zvážit na základě toho, co zjistím o stavu místnosti a svého upoutání. Stejně tak si snažím všimnout, jaký má kdo výhled na má pouta.
-----------
3000 ! :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

na palubě lodi

Boba si s úšklebkem sundal přilbu.
Aby se neřeklo, že nejsem gentleman - u tohoto zůstane! Přece jenom jsem Mandalorian a ne nějaký exhibicionista! prohlásil a zároveň velitelským pohledem přelétl po kroužku.
Tak jsme se všichni pobavili, zpátky do práce.
Zvrhlíci se s reptáním vydali tam, odkud přišli.
A myslím to vážně!

Místnost působila jako normální vězeňská cela s normálním vězeňským vybavením (na imperiální měřítka nedostatečným).
Boba se postavil směrem ke dveřím a věnoval ti zvrhlý úsměv... a pak se rozesmál.
"Divadlo skončilo, slečinko. Co takhle říct, co Jedi pohledává mezi huttovými tanečnicemi? Chápu, že po pádu Republiky to máte těžké, ale zas až takhle...? Nenapadlo vás, že se svou kuráží byste se mohla mnohem lépe uživit třeba lovením odměn nebo pašováním? Předpoklady sice máte víc než slušné pro všechno, co jsem si tak všiml, ale přece jen by to bylo o poznání důstojnější. Minimálně pokud jde o ten nevkusný účes."
Jeho tón přešel z předchozích obhroublých vtípků k vcelku vážnému rozhovoru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta(?), Loď únosců:
Fett mě trochu překvapí tím, že mi ukáže svou skutečnou tvář, která není tak ošklivá, jak jsem ji vykreslila, ale o to v podstatě ani nešlo. Co bylo mnohem důležitější byl fakt, že jsem s ním ve vězeňské cele osaměla, což mi situace o dost zjednodušilo, přesto to nebylo pořád nic záviděníhodného. Zajímavý fakt byl, že mi okamžitě přisoudil titul Jediho, to by mohlo hrát v můj prospěch, zároveň však ví, že můžu používat Sílu, což mi odkrývá další z mých trumfů. Ale nebylo to nečekané po tom, co jsem předvedla na bojišti.
No co bych asi mohla u huttů pohledávat - on i ex-Jedi si musí nějak vydělávat, že ? A tak jsem skončila v ochrance s Loren. I když mám divný pocit, že ta banda úchyláků, když nyní nejsou pod tvým dozorem právě zkoumá její fyzickéo dlišnosti.
odpovím mu vážným tónem a upustím od nějakých úsměvů, nebo příkras pro odlehčení situace. O to mi teď opravdu nešlo. Při komentáři na účes se ale opravdu zatvářím uraženě a dotčeně, jak toho může být žena při komentáři na svou krásu schopná, i když ve skutečnosti mě to až tolik nezasáhlo, zvlášť potom, co jsem byla uhašena.
A ten účes si odpusť, i po uhašení vypadá pořád líp, než ten tvůj. Jinak ten komentář ke kuráži mám brát jako pracovní nabídku, nebo výsměch tomu, jak jsem dopadla ?
pokračuju hned dál v konverzaci a čekám, co všechno mi Boba hodlá říci a seznámit mě s tím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“