Odkazy starého řádu - 1. mise pro Anakina Vandara (jazen)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Odkazy starého řádu - 1. mise pro Anakina Vandara (jazen)

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV, Akademie Jedi

Nad Akademií se snášel soumrak, nebe bylo zataženo a na povrch měsíce se snášely provazy hustého lijáku. Začínalo období dešťů. Všechna zveř v okolní džungli si raději hledala úkryty v dutinách stromů, jeskyních, doupatech a norách, než aby se toulala po promáčené lesní půdě, vlhkých stromech a hledala sušší místo někde v houštinách...

Také většina studentů a mistrů řádu, kteří zrovna neměli povinnosti mimo Praxeum a věnovali se svým povinnostem uvnitř akademické budovy, se již druhý den schovávali před prudkými dešti. Pokud nemuseli, nevycházeli ven a raději si krátili čas cvičeními, meditací, či debatováním se svými druhy o situaci v Republice.

Od cesty nejvyššího představitele Akademie mistra Lukea Skywalkera na Coruscant uběhlo deset dní. Během nich jsi měl dostatek času přemýšlet o událostech na Denosu, o Adrianovi, o své kamarádce Brie, o svém děsivém snu... Popravdě víc se toho dělat asi ani nedalo, jelikož mistr, kterému byl svěřen Tvůj výcvik, Streen, byl právě s Briou na výzkumné cestě do vzdálené oblasti Yavinu, kde měli zkoumat staré massassijské ruiny. A Tobě bylo svěřeno očekávání příletu mistra Lukea, abys od něj vyslechl novinky ohledně jeho pracovní cesty na Coruscant.
____________________________________
A je to tady - Tvá první mise! :)
Víš už co a jak, jenom poznamenám, že klidně můžeš začít popisem oněch několika dní, co jsi čekal na přílet Skywalkera...
Hodně štěstí ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi

Sledujúc odlietajúcu loď Luka Skywalkera som sa vydal smerom k Akadémii. Po prechode popod veľký vstupný portál som ležérnym krokom odkráčal smerom k izbe, kde som po namáhavej úlohe odhodil všetky svoje veci pri postel a únavou som zaspal kompletne oblečený. Po 4-5 hodinách spánku som sa prebral celkom svieži a rozhodol som sa dať si osviežujúcu sprchu a nato aj niečo pod zub. So škvŕkaním v bruchu som sa s mokrými vlasmi zo sprchy vydal do jedálne kde som si naložil stravu bohatú na proteíny. Míňajúc nespočet študentom akadémie medzi ktorými nechýbalo aj pár známych tvárí aj zopár nováčikov, som vždy len s úctou pokynul hlavou na znak pozdravu. Do sýta najedený som sa rozhodol, že trošku obohatím svoje vedomosti v miestnom rozľahlom archíve kde som strávil minimále 3 hodiny zahrabaný v prastarých spisoch, v ktorých som sa dozvedel aspoň z časti o galaxii a aj o bežných veciach napríklad ako opraviť hyper motor a ďalšie. Nakoľko vonku ešte svietilo slnko a vediac, že sa blížia obdobia monzúnov rozhodol som sa, že trošku prevetrám svoj svetelný meč, tak som vyšiel von na nádvorie, pričom mi hrejivé slnečné lúče svietili do tvár, trošku si zašermovať. Nakoľko som nemal svojho obvyklého sparringpartnera Briu musel som si len precvičiť formy, ktoré už docela ovládam. Z nádvoria som si odbehol do prírody na priľahlý kopček kde som sa usadil a trošku pomeditoval. Z meditácie ma prebudili zvuky džungle čož naznačovalo, že sa blíži večer. Rezkým krokom som sa teda vydal do Akadémie kde som sa opäť osprchoval a išiel som na večeru. Po večery som sa priamo vydal do izby kde som sa po dlhom čase dobre vyspal. Ráno som sa prebudil do už zamračeného počasia čo naznačovalo, že o pár dní začnu lejaky. Ranná rozvička nesmela chýbať, po tomto úkone som si obliekol svoje bežné oblečenie, ktoré neviem či sa dalo nazvať róbou ale povedzme, že to bola róba. Rozbehol som sa do jedálne kde som zjedol svoj prídel. Po raňajkách som sa zúčastnil skupinového sedenia v ktorom sa rozoberali taje sily. Seminár zabral takmer polovicu dňa. Následne už na sklonku večera som sa ešte na nádvorí trochu pohral so svojim mečom. A potom už zmorený únavou som sa vybral naspäť do svojej izby kde som si doprial horúcu sprchu a následný výdatný spánok. Takto sa to opakovalo celých osem dní. Väčšinu času som trávil sám, zdokonaľovaním svojich schopností a vedomostí. Ráno v deň keď sa mal Skywalker vrátiť z Coruscantu som netrpezlivo vyčkával jeho príchod.
Kde toľko trčí?
toto bola myšlienka, ktorá ma trápila celé hodiny. Ráno som sa z toľkého stresu a trémy nemohol ani poriadne najesť. Nemohol som sa dokonca sústrediť ani na štúdium. Prakticky celý deň som zabil tým ako som chodil hore dolu po Akadémii. Keď som započul na chodbe rozruch vybehol som von a uháňajúc ako víchor som letel smerom k pristávacej ploche.
To už musí byť on.
povedal som si pri miernom šprinte. Keď som tam dorazil zbadal som pristávajúcu loď. Upravil som si oblečenie a v pozore som očakával Luka Skywalkera, ktorý mal priniesť dôležité informácie ohľadom našej ďalšej úlohy.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV, Akademie Jedi

Během několika dní jsi sice věnoval veškeré své úsilí výcviku, ale Tvoje mysl byla zcela jinde. A to se právě nyní naplno projevilo, když se mistr Luke navracel z delšího pobytu na Coruscantu. Vyběhl jsi jako nabitý elektřinou a nemohl se dočkat, až se otevře kokpit jeho dvoumístné stíhačky a on seskočí na pevnou zemi...

Luke vypadal trochu znaven dlouhou cestou, nicméně věrný své pověsti na sobě nenechal nic znát a s letmým úsměvem obhlížel, kdo jej přišel přivítat. Ale kromě Tebe se na přistávací ploše nezastavil nikdo, všichni měli co na práci. Ty jediný jsi dostal za úkol přivítat slovutného mistra Jedi a poslechnout si, co přináší za zprávy.

Luke pokynul hlavou a pronesl: "Jsem rád, Anakine, že tady na mne čekáš!"
Teprve teď jsi si všiml, že v lodi zůstal sedět nehnutě Adrian. Skoro bys zapomněl, že jej Luke vezl na Coruscant s sebou k výslechu a řádnému soudnímu procesu. Luke na něj mávl a Adrian poslušně vysedl z kokpitu a mířil k vám. Když přišel, mistr pokračoval: "Mám vcelku uspokojivé zprávy. Adrian nám mnoho vypověděl a je na čase seznámit Tebe i Briu a nakonec i mistra Streena se vším, co bude třeba..."

Pomalu jste šli do nitra Akademie, kde ranní činnosti pomalu ustávaly a chodby se takřka vyprázdnily. A opět jste zamířili do jednacího sálu, kde se mělo rozhodnout o tolik očekávaných skutečnostech kolem vědců a hrobky...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi

Nedočkavosťou som sa darmo netriasol sledujúc vystupujúceho Luka Skywalkera z kokpitu jeho dvojmiestnej stíhačky. Keď elegantne zoskočí z kokpitu môj zrak spočinie na Adrianovi, ktorý nehybne sedel na druhom mieste v jeho lodi.
Čo tento tu ešte robí?
spýtam sa sám seba v duchu, keď sa naše pohľady stretli. Svoj pohľad som odvrátil a plne som sa sústredil kráčajúcemu majstrovi Jedi. Keď ma Luke pozdraví, zdvorilo kývnem hlavou a hovorím
Ja som tiež rád, že vás konečne vidím majster.
Potom sa Skywalker otočí a kývne na Adriana, ktorý vyskočí z kokpitu pozrem na neho a potom nasledujem Luka. Pri pokojnej chôdzi smerom k jednaciemu sálu. Z ničoho nič mi prebehol mráz po chrbte, keď som si spomenul na zlý sen, ktorý som mal.
Už zase?
povzdychnem si pri chôdzi. Celú cestu som nedočkavo zvieral päste za chrbtom.
Som zvedavý teda čo zistil.
poviem si v hlave, keď dorazíme do sálu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV, Akademie Jedi, jednací sál

Kolem rozložitého stolu se sešla užší špička celé Akademie, neboť někteří mistři byli stále vázání svými povinnostmi ve válce proti nepřátelům Republiky, potažmo celé galaxie. Když jsi krátce po mistru Skywalkerovi vešel do chladných stěn sálu,mohl jsi zahlédnout, jak ostatní již sedí na svých místech a netrpělivě očekávají příchod mistra Lukea.

Z těch nejvýše postavených tu byl pouze Kyp Durron, ostatní mistři zastupovali ty nepřítomné. Poznal jsi také Tresinu Lobi, chevskou mistryni, byla zde i Cilghal, vynikající léčitelka a řečnice v Republikovém senátu. S ostatními jsi už tak moc do styku nepřicházel, vyjma konfrontace v některých studíích a sekvencích Tvého výcviku.

Když se mistr Skywalker postavil do čela stolu, všichni utichli a Ty jsi se "uklidil" bokem od všech sedících. Poté všichni kývnutím hlavy pozdravili svého mistra a přítele, vrátivšího se z diplomatické mise, načež usedli, úplně nakonec i Skywalker.
Dlouze se díval po ostatních a pak začal: "Moji přátelé. Vracím se z Coruscantu a chtěl bych s vámi probrat nejdůležitější záležitosti, které se nás nejvíce dotýkají. Byl jsem pár dní ve styku s mou sestrou i některými senátory, nyní vás obeznámím s novinkami, které bude třeba neprodleně řešit..."

Mistr Luke začal poněkud zdlouhavější téma, při němž nezainteresovaný student Praxea mohl nabýt dojmu, že se jeho samotného netýkají ani zpola. Proto tě místy přepadala i menší dřímota...

S trhnutím jsi procitnul, zvedl hlavu a uviděl jsi... Briu! Ano, byla to Bria, ale... něco nebylo v pořádku! Byla jaksi.... jiná... trochu bledá, ztrnulá... Pohnula rty a jako by chtěla něco říct...

"Anakine? Anakine!" ozval se hlas. Nebyl Briin...
Otevřel jsi oči a před tebou stál mistr Luke a nechápavě si Tě prohlížel: "Je čas probrat téma objevené hrobky na Denosu. Můžeš se k nám připojit?" a pokynul rukou ke stolu.
___________________
500. příspěvek (hurá na další pětistovku :))
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi, jednací sál

Krátko po príchode do sálu som už automaticky kráčal smerom k odľahlejšej stene sály, aby som nerušil majstrov pri jednaní. Spozoroval som Kypa Durrona a Tresinu Lobi
Elita.
pomyslel som si pri pohľade na nich. Podišiel som ku stene a chrbtom som sa oprel o stenu. Keď Skywalker začal svoju uvítaciu reč pozorne som načúval či sa nedozviem niečo zaujímavé, ale po pár minútach slov, v ktorých som nebol vôbec zainteresovaný ma začala pomaly premáhať driemota. Oči sa mi pomaly zatvárali a ja som sa dostával do mikrospánku v ktorom som uvidel Briu, zblednutú. Vyzerala ako bez života. Náhle som začul hlas, ktorý Brii nepatril. Bol to hlas Luka Skywalkera, ktorý stál nado mnou a ja na zemy zložený ako vreco piesku som sa zberal pomaly na nohy.
Áno majster, prepáčte.
poviem zdvorilo a podídem ku stolu na ktorý Majster ukazoval rukou.
Čo to zase bolo? Bože..
pomyslím si pri pomalšej chôdzi, keď dorazím ku stolu sadnem si na najbližšie voľné miesto a počkám dokedy Skywalker príde opäť na svoje miesto. Zaujato sa opriem o opierku a očakávam bližšie informácie, ktorých som sa pred chvíľkou nedočkal.
Musím si potom pohovoriť o tom s Lukom. Tento krát nevyzerala Bria až tak živo ako pred tým. A prečo práve ona?
spýtal som sa sám seba pri pozorovaní ako Luke kráča ku svojemu miestu. Usmejem sa a prebehnem pohľadom po všetkých prísediacich. Uznane kývnem hlavou a opäť sa otočím na Luka.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV, Akademie Jedi, jednací sál

Luke se na Tebe podíval poté, co jsi zažil něco neobvyklého - sen za bílého dne. Nyní jsi se již usadil vedle mistra a očekával jeho instrukce. Skywalker se ujistil, že jej vnímáš a promluvil:
"Teď se dostáváme k otázce s krycím názvem Denos. Na Coruscantu jsem byl přítomen přelíčení se zajatým seržantem imperiální jednotky, která na Denosu přepadla tábor vědců a jeho osazenstvo zajala s cílem získat od nich informace o probíhajícím výzkumu. Tady Anakin společně s Briou a jejich mistrem Streenem našli jmenovaného v opuštěném táboře na ledové planetě a přivezli sem. Seržant Adrian Gaola tvrdil, že byl zrazen lidmi ze své jednotky, což potvrdil holozáznam z kamery v táboře..."
Poté přerušil svou řeč, opřel se hlouběji do křesla, podíval se na Tebe a pokračoval: "Seržant Gaola byl na Coruscantu pod dohledem prezidentky Organy Solo a admirála Ackbara podroben výslechu s cílem určit, co se ve skutečnosti skrývalo za únosem vědců. Dozvěděli jsme se nové skutečnosti..." načež mistr Luke vstal a začal přecházet kolem stolu: "Vyšlo najevo, že tým imperiálních agentů měl za cíl přepadnout vědeckou základnu na Denosu, neboť imperiální špehové zjistili příčinu zdejšího vědeckého bádání - objevení hrobky pod ledovou masou, která má zřejmě jediiský původ. Tým měl pomocí vědců proniknout do hrobky a zničit vše, co by se nehodilo imperiálním záměrům. Stalo se ovšem něco, co samotný velitel skupiny seržant Gaola neočekával: Zrada ve vlastních řadách! Holozáznam ukazoval jeho zástupce Vixe Coaldena, kterak jej omráčil a sám převzal kontrolu nad jeho četou. Onen Coalden ale nebyl tím, za co se vydával..."
Luke se opět odmlčel, aby jeho slova nabrala na důrazu: "Vix Coalden je členem gangu, který úzce spolupracoval s Reelo Barukem, kriminálníkem, jež zemřel před čtyřmi lety. Po jeho smrti se gang stáhl a čekal na svou příležitost. Ta nastala právě teď, kdy se Coalden infiltroval do imperiálních jednotek, připravil pole působnosti pro své lidi a když byla skupina seržanta Gaoly na Denosu, čekali tam na ně a povraždili všechny, vyjma velitele, kterého omráčili a nechali svému osudu..."
Mistra Lukea přerušil Kyp Durron: "O co jim šlo? O peníze z možné kořisti?" Luke se zamyslel: "Je to nejpravděpodobnější varianta, nevidím jiný důvod, proč by zločinecký gang vraždil imperiální jednotku a unášel vědce. Je dost dobře možné, že se brzy ozvou republikovým zpravodajcům a budou chtít výkupné. Čemuž my chceme zabránit a osvobodit vědce dřív, než bude pozdě!"
Luke Skywalker se posadil zpět do svého křesla a nastínil svou myšlenku: "Musíme získat informace, kde se Coaldenovi lidé skrývají. Což zjistíme od syna zemřelého bosse Reelo Baruka, který žije na Nar Shaddaa a měl by s nimi mít stále kontakty po svém otci. Toto je úkolem pro Tebe, Anakine!" otočil se konečně k Tobě "Vydáš se na pašerácký měsíc společně s Adrianem Gaolou. Bude spolupracovat, protože se chce Coaldenovi pomstít. Společně zjistíte polohu únosců a jejich věznitelů a informujete mě a já vyšlu tým na jejich záchranu. Doufejme, že vše stihneme včas, než Coalden udělá nějakou nepředloženost..."

Mistr Luke povstal, čímž formálně ukončil sezení. Všichni odcházeli, Tebe však Luke ještě na chvíli zadržel: "Anakine, buď opatrný. Gaolovi se nedá moc věřit, nesmíme zapomínat na jeho loajalitu vůči Impériu. Přesto jsem přesvědčen, že momentálně je u něj prioritou pomstít se za zradu. A věřím, že Ty na něj dáš pozor..." povzbudil Tebe a zčásti i sebe samotného.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi, jednací sál

Sediac v kresle som sa s nadšením započúval do informácií, ktoré Skywalker zistil. Keď sa Luke začal prechádzať okolo stola a ja som začul informáciu o tej takzvanej jednotke len som sa usmial
Mal som pravdu. Boli to členovia gangu.
pomyslel som si a potichu som počúval ďalšiu časť informácií. Oprel som sa pevne do kresla keď prišlo na úlohu.
Nar Shadaa? Ja sám len s Adrianom?
zamyslel som sa nad obavou, že by ma mohli pripraviť Imperialistické sklony Adriana o život.
Snáď to bude tak ako hovoril majster a Adrian ma pri prvej príležitosti nezabije.
poviem si v hlave a preložím ľavú cez pravú nohu, dlaňou si podopriem bradu a zaujato sledujem Luka. Keď Majster dohovoril tak všetci okrem mňa odišli. Luke prišiel ku mne a povzbudil ma
Áno majster, spravím čo sa bude dať, hneď keď niečo zistíme budem vás osobne informovať! Adrian ty ma počkaj v hangáry, musím si ešte pobaliť svoje veci.
poviem razantne a kývnem hlavou na pozdrav, otočím sa na päte a odchádzam smerom von zo sály ku svojej izbe
Musím si pobaliť len to najdôležitejšie.
hovoril som si v hlave počas cesty smerom ku svojej izbe. Keď som tam dorazil vytiahol som batoh a nahádzal do neho všetko potrebné. Zobral som si svoje cestovný plášť a skontroloval som meč.
Tak vyzerá to, že mám všetko.
skonštatujem a zoberem batoh, ktorý si prehodím cez pleco a rezko vykročím zo svojej izby von do ruchu akadémie.
Som zvedavý čo budeme mať za loď.
pomyslím si a rýchlou chôdzou kráčam po chodbách a zdravím okoloidúcich. Keď sa dostanem k odbočke smerom k hangáru vydám sa po nej a dostanem sa do cieľa.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Akademie - hangár

Když jsi obdržel všechny potřebné informace a indicie k Tvé vlastní misi, nemeškal jsi a během několika desítek minut jsi už stál v hangáru a poohlížel se po nějakém rychlém stroji, který by Tebe a Adriana dovezl na Nar Shaddaa.

Adrian už na Tebe čekal, v doprovodu jednoho staršího studenta, kterého vyslal mistr Skywalker. Pozdravil Tě, předal Ti vězně a odešel.

Zůstali jste sami.
Adrian prolomil hrobové ticho: "Tak aby bylo jasno, mladej! Nedělá mi bůhvíjakou radost letět s Jedim a dělat mu parťáka. Ale máte mě s tím vaším Skywalkerem v hrsti. Impérium mě tak či tak obviní z velezrady, až zjistí, co se na Denosu stalo. Ledaže prokážu svou nevinu a očistím svoje jméno. Takže mi nezbývá nic jinýho, než Tě doprovodit na ten pašeráckej měsíc... Přesto to dělám hlavně pro svou osobní mstu, tomu parchantovi Coaldenovi osobně vyříznu srdce z těla!" dodal hrozivě.

Bylo vidět, že se svou rolí je přinejmenším smířen.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi, hangár

Potichu stojac vo veľkej miestnosti, ktorá slúžila ako hangár si obzerám lode. V tom Adrian preruší ticho. Otočím sa na neho a vypočujem si jeho monológ, ktorý zo seba vypustí.
Myslíš, že mňa to teší, že zo sebou musím vláčiť Imperiála? Kľudne si s Coaldenom rob čo chceš ale najskôr ho vypočujeme. A len tak pre informáciu keď skúsiš utiecť alebo na mňa zaútočíš, neručím za seba. Toto nebolo vyhrožovanie len pre tvoju informáciu.
poviem a poklepkám si po svetelnom meči.
Dúfam, že nebude robiť zbytočné problémy.
Pomyslím si počas prechádzania medzi loďami. Aj keď ich tu nie je moc. V tom uzrem technika hangáru, podídem k nemu a spýtam sa slušne
Prosím vás, ktorá z týchto lodí je voľná? Potrebujem loď za účelom misie na Nar Shadaa.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Akademie - hangár

V hangáru, či uzpůsobeném prostoru v nitru starobylého chrámu nebylotak pusto, jak se na první pohled zdálo. Z jeho rohu, kde stály velké bedny a kolem nich ležely naskládány nebo poházeny různé součástky, komponenty a nářadí, vyšel vám vstříc mladík - přesněji řečeno Sullustan, který měl zřejmě na starosti údržbu a kontrolu všech lodí na Akademii.

Mladík k vám došel a zvesela promluvil: "Ahoj! Co si přejete? Já jsem Nigo Mbam, starám se tady o to všechno..."

Bylo vidět, že uvítá něčí společnost, protože být zavřený mezi stroji, technickými hejblaty a loděmi nemusí být vždy taková zábava...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi, hangár

Pozrem na pribiehajúceho sullustana, ktorý sa zdvorilo predstaví.
Ahoj. Volám sa Anakin Vandar a ako som už pred tým spomenul, potrebujem loď. Pre dvoch pasažierov, najlepšie nejakú rýchlu. Potrebujem sa dostať na Nar Shadaa. Takže čo by si mi doporučil?
spýtam sa nakoniec technika a obzriem sa ešte raz po hangári.
Nie je tu zase moc veľký výber teda.
pomyslím si popri prechádzaní medzi loďami. Poškrabem sa po brade a otočím sa na sullustana.
No tak ktorú?
spýtam sa a nedočkavo darmo neposkakujem po zemi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Akademie - hangár

"Víš, ono záleží čistě na Tvém přání. Co ta loď má obnášet, jak moc rychlá má být, jak má být vyzbrojena, jaké systémy tam člověk chce mít..." začal vyjmenovávat Sullustan a vypadalo to, že si chce jednoduše pokecat. O lodích a létání toho zdá se věděl dost...

Popošli jste kolem několika Y-wingů a Nigo pokračoval: "Taky jsem zkoušel Akademii, stát se Jedim a tak. Ale nějak mne to nebavilo a raději jsem se přihlásil na místo mechanika. Tohle je můj sen, lítat a vrtat se v mašinách..." zasnil se mladík.

Došli jste k jedné lodi, která Ti byla nějak povědomá, což Ti záhy Nigo osvětlil: "Tohle je chlouba naší sbírky - loď samotného Kylea Katarna! Jmenuje se Raven's Claw a já se osobně starám o to, aby Kyleovi sloužila co možná nejvíce..."
Teď se Nigo zarazil a něco jej zřejmě napadlo, neboť se vás zeptal: "Hej, říkali jste, že letíte na Nar Shaddaa? Co se takhle proletět tímhle zlatíčkem?" a ukázal na Raven's Claw. "Mám ji zrovna v merku, protože přidávám Kyleovi nějaké vylepšení, tak mě prosil, ať ji potom protáhnu širým vesmírem. Co se takhle svézt, hm?"

Nabídka zněla lákavě, ale...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi, hangár

S otvorenými ústami sa pristihnem pozerať na loď, ktorá patrí mužovi, ktorý ma dostal do Akadémie. Loď vyzerá podstatne lepšie než vtedy keď som na nej prvý krát letel.
Pekne vylepšená.
skonštatujem a chytím sa za bradu. Hneď na to sa otočím na Niga a hovorím nadšene
Tak už mám myslím vybratú!
potom hneď urobím menšiu obchôdzku okolo lode.
Raven´s Claw veď to je ako sen. Lepšiu loď ani nemôžem chcieť.
poviem si v hlave počas obchôdzky.
Je pripravená na okamžitý odlet?
spýtam sa Sullustana stojaceho vedľa mňa.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Akademie - hangár

"Jasně, to nebude problém! Jak jsem řekl, chystal jsem se s ní na výlet, proletět se s ní, vyzkoušet úpravy systémů a tak." ujistil vás Nigo.

Popravdě Ti docházelo, že "půjčení" si Katarnovy lodě není nejlepším nápadem. Dokonce Tě obcházela myšlenka celou tu věc zapudit a vzít si obyčejné stíhačky. Jenže vítězila touha letět právě tímhle "fešákem"... Kdy jindy by se tahle šance mohla naskytnout?

"No, snad to nebude vadit. Zodpovídám za Raven's Claw a musím jej tu dovézt zpátky nejpozději do tří dnů..." otočil se Nigo na Tebe se zřejmou otázkou.
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 12.6.2010 19:58:31, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“