Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Nevíš, kdo byl s tebou? Kdo založil Inkvizici? Kdo byl po tobě druhý ve velení. Kdo poslal všechny inženýry, aby opravili tvojí loď tak rychle? Nevíš, v kom jsi vycítil takovou Sílu, že jsi ho přijal za učedníka a dal jsi mu dokonce přívlastek Darth?
Sundal kápi a před tebou se neobjevil nikdo jiný než Pear. Shodil plášť a do rukou si přivolal světelný meč s dlouhým jílcem. Vypadal nyní jinak, né temněji, prostě jinak. Nedokázal jsi to popsat.
Tvých přátel je mi neskonale líto. Ale stáli by mi v cestě. Vojáci nebudou namítat. Učedníci a mistři také ne. Pouze oni by byli překážka...vidíš, není těžké ovládnout Imperium...bez boje. Stačí trpělivost a pár lstí. Podlomil jsem ti vůli sithe, nemáš šanci, zde tě čeká tvůj konec. Chci aby ti vzpomínky na starého mistra, Gwen i Forgeho zůstali v mysli do konce života a ničili tě... tak jak tě teď zničím já...
Pomocí Síly se proti tobě rozběhl a náraz do tebe okořenil opět Sílou, kvůli čemž jsi se proletěl pěkných pár desítek metrů daleko.
Skryl sem svojí přítomnost, kdybys hned slepě nezabil své přátele, možná by tě překvapilo, že by ani nevěděli, že jsi měl učedníka. Není lehké vzdorovat takové Síle...
Zvedl tě do vzduchu a párkrát s tebou praštil o strom. Nedokázal jsi vzdorovat, jak pod mocí Peara, tak jsi byl i zdrcen tím, co jsi právě slyšel. Tvé Imperium nebylo takové jak jsi si představoval. A Pear byl příčinou tvého pádu. Nečekal jsi to tak brzo. Rozpoutal přímo bleskové peklo a smažil tě, dokud jsi nepřestal vzdorovat.
Selhal jsi a nebyl jsi hoden být mistrem. Ale nezemřeš, sithe. Nechám tě trpět, nechám tě v pasti tvé mysli!
Naposled tě zvedl do vzduchu a odhodil mnoho desítek metrů daleko. Při tomto jsi ztratil vědomí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Cítil jsem zradu a bolest, jako nikdy předtím. Bolest to byla opravdu velká, ale né tím, jak sem byl vyřízen, ale ty slova ve mě zanechaly silný pocit bolesti, hořkosti a zrady a to od mého vlastního učedníka.
Ale zároveň jsem se ani nedivil, čekal jsem, že ten den nastane, jako se to děje už dlouhé doby v našich řadách chodí, jen sem to nečekal tak brzo a takhle.
Mé vlastní impérium bylo v troskách, dlouhá léta budouvání letecké flotily, která byla na vrcholu své moci, vojáků, kteří čítali milióny, učedníků temné strany, kterých bylo stovky.
To vše jsem ztratil v jeden jediný okamžit a to né na Coruscantu ani někde jinde, ale právě zde a teď.
Ještě než jsem upadl do bezvědomí krátce jsem řekl.
Já se ti .. pomstím.
A poté jsem omdlel. Bylo mi jasné, že mě to uvrhne do vyhnanství a že přijdu o plášť Lorda ze Sith, který ač nerad jsem si to připouštěl, tak právem náležem Darthu Pearovi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvik dokončen. Celé hodnocení v příslušné sekci, zde pouze výpis:

Souhrné hodnocení:
Jedna z misí, kterou jsme brali vážně a prakticky bez parodování. Chtěl jí temnou, tak jí tak dostal a tím se mi i otevřela cesta k dalším misím, které byli s jeho minulou úrovní těžko proveditelné. Hodnotím 100%!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“