Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Viděl jsem, že taktika mého boje nebude pro mé zranění a slabší spojení se silou zrovna vhodná, tudíž jsem přešel do obrany.
Když mě popostrčil pár kroků zpátky ihned sem silou přitáhl svůj druhý vyhozený meč a opět jsem měl dva.
Zkulil jsem se do obrany a čekal na jeho útoky a kombinace, které jsem vcelku zvládal.
Obranou sem pomalu nabíral síly, jelikož ta nebyla tak těžká a jen sem čekal, kdy soupeř udělá chybu.
Pomalu jsem sledoval jeho pohyby. Většinou byl každý pohyb jiný, ale jeden se opakoval a byl to právě pohyb při seknu do pravého boku a náhle zeshora.
Skulinku jsem tam však neviděl, které by byla vhodná pro ukončení tohoto boje, ale možná, že kdybych při jeho útoku se snažil jeho sek narušit, třeba by se tam mezera našla.
Musí bejt nějaká možnost, je to jen další Jedi, nic víc.
Říkal jsem si a bránil se.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Přejít do obrany se ti vyplatilo víc, ale i přístup jedie byl spíše pasivní a tak v tuto chvíli stal souboj velmi pomalý a šarvátky v přímém kontaku světelných mečů byli vzácnější, o to ale promyšlenější a tvrdší.
Nejlepší možností bylo zasáhnout drtivě a nečekaně, neboť nyní byl čas doplnit si síly na obouch stranách, což bylo nežádoucí.
Jako první jsi se šance ujal ty a zaútočil feintem na hlavu, skutečný útok byl ale veden na hruď a Shiakem jej propíchnout. Tu šel vidět i rozdíl mezi sithy a jedii, neboť ti vedli Shiak spíše na nohy či ruce - sithové výhradně na hrudník, na údy se snížili pouze v případě nouze, pokud to byla lepší možnost než jiné útoky.
Jedi se nicméně ukázal, opět, agilní a do strany se vyhnul tvému seku, zasáhl jsi ho ale do žeber. Dalším sekem jsi se trefil na stejné místo, ale on zastavil tvůj útok dostatečně brzo, aby jsi ho nerozpůlil. Tímto se mu otevřela šance rozvést svojí sekvenci a i s bolavým bokem, který byl mimochodem stejně poškozený jako tvůj, se tvrdě vydal do tebe, bez otočeka dalších parádiček tě tlačil víc a víc do k ústupu.
Když ti luxusně rozhodil obranu a seknutím tě mohl připravit o život, aniž by jsi to stihl vykrýt, v nejvyšším bodě rozmachu mu jiný světelný meč odsekl ruku, což jsi bral jako signál a jedním pohybem jej rozdělil na tři části. Vedle tebe stál Pear, ještě v postoji, kterým zakončil svůj sek.
Hodil na zem k jediovi další dva meče, které patřili dvojici, kterou zabil když je přepadli.
Co bude dál mistře? Přežil jsem jenom já a dva vojáci. Bylo jich spousta, takových padesát...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Byl jsem rád, že je tento souboj u konce. Ne z důvodu, že bych byl asi mrtvý, ale že si konečně mohu odpočinout a vyléčit svá zranění.
Teď se vrátíme do tábora. Pošli sem tři čety těžkých jednotek a četu inženýru, ať okamžitě opravý štít a tu trhlinu v obraně.
Já si ještě udělám výlet na Korriban, ty poletíš na Coruscant.
Zjistíš mi, jaká tam panuje situace, jestli je panika, kdo si z rady Jedi usral, prostě vše, hlavně počet vojáků, rytířů a techniky, kterou mají dostupnout.
Já mezitím pošlu zbytek flotily někam na vnější okraj, abych odlákal co nejvíce republikových vojsk z Coruscantu.
Toď vše.

Dořekl jsem a odešel, nebo spíše doplazil jsem se na základnu, kde jsem se nechal ihned ošetřit.
Pearovi jsem ani nepoděkoval za záchranu, jelikož to byl jeho úkol, sloužit a chránit svého mistra, ale určitě si byl plně vědom, že jsem mu vděčný.
Snad se mi později oplatí rychlou smrtí.
Řeknu si.
Později co dorazím na základnu a ihned na ošetřovnu, kde mě plně dají zase do pohybu sbalím všechny potřebné věci a naskočím do svého stíhače, která mě doveze na mou vlajkovou loď.
Když dorazím do hangáru, ihned mé kroky vedou do velitelského stanoviště, kde již čeká připravený kapitán, kterého jsem kontaktoval přes komlink.
Zadejte směr na Korriban.
To je vše co řeknu a pak už jen tiše zabrumlám.
Letím si pro odpověď.
A usednu na své křeslo, kde si konečně odpočinu a doplním energii a hlavně se najím.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

K obědu dostaneš luxusního parasa s hořčicí a rohlíkem. Sníst ti tento mega párek trvá až na Korriban, kam dorazíš za několik hodin. Hned u východu tě přivítá starý mistr.
Věděl jsem že přijdeš...
Poví temným hlasem a všichni si myslí něco jako "WTF? ASDFSAF jak to věděl?", ale ty sám víš, že viděl tvojí loď přilétat, takže sejdeš dolů, aniž by jsi se bál čehokoliv.
Pojď mně navštívit do mé pracovny, tam vše probereme...
Pobídne tě a jde po tvém boku až do staré známé akademie, kde jsi nebyl řádku let. Cestou si všímáš studentů, kteří cvičí opravdu nové a progresivní techniky, kde se spíše snaží o vyřízení protivínka co nejrychlejším způsobem, než aby se snažili o eleganci či brutalitu, jak to bylo doposud. Bitky se tak scvrknou na pár sekundové zápasy obrovské kvality ale už né tak pěkně na oko.
A mistrova pracovna se také nezměnila, dýchne na tebe stejná atmosféra jako před mnoha lety, když jsi tu byl pro svůj první úkol i když jsi zabil starého mistr a převzal akademii.
Dáš si něco na pití? Kafe, čaj, nebo třeba kafe? Ještě sem tu někde viděl kafe, pokud bys chtěl...a co jinak, proč mně starý Nithil přišel navštívit?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Na akademii jsou sice nové zvyky a způsoby učení boje, ale jinak byla vcelku stejná. Planeta byla stále temná a plná tajemstvý pradávných sithů a akademie byla plná síly a života, ale i strachu a smrti.
Zkoumat ale akademii nebyl můj cíl. Když mě mistr pozval do své síně, všiml sem si, že je to tu více vyzdobené, než předtím, spousta diamantů, zlata a různých věcí.
To muselo určitě stát hodně kreditů že?
Řekl jsem a otočil jsem se k němu zády a díval se na ty nádherné zdobené zdi.
Zajímalo by mě, kde jsi na to vzal, z mé osobní kasy těžko, k ní nemá nikdo přístup, ale to teď nechme být, jsem tu kvůli jiné věci.
Jak jistě víte, byl jsem na Coruscantu, kde jsem přišel o spojení se silou a jediný, kdo o tom věděl, že tam letím, jste byl vy, mistře.
Ta jedijka tam určitě nebyla náhodou, protože nic není náhoda, ale z ničeho jsem vás nepodezříval mistře, až do té doby, než jsem se utkal s jistým mistrem Jedi na Alderaanu.

Podle informací ta skupina republikového komanda, včetně rytířů Jedi proletěla mrtvým bodem mezi dvěma křižníky.
O rozmístění flotily jste také věděl vy, samozřejmně, i spousta další lidí, ale poté jsem našel u onoho mistra zajímavý datapad.

A začnu chodit z místa na místo.
Je tam zpráva kde se píše o mé cestě na Coruscant, o rozmístění jednotek a o tom, že jsem osobně na Alderaanu.
A ta zpráva mistře, ta je od vás
.
Předhodím mu datapad.
Zradil jste mě a stejně tak celé sithské impérium!
Zakřičím, že to slyšela celá akademie a již zvědavě stála za dveřmi. Vytáhnu jeden ze svých mečů, ale ještě ho nezapínám.
Ale já vám odpouštím. Ale můj hněv ne.
Poslední část řeknu temným, silným, uřvaným hlasem až ze mě srší temnota, ale poté ještě vklidu dodám.
Jak jste sám řekl, mistře. Učedník zabije svého mistra.
Otočím se a silou ho začnu škrtit.
Je konec, mistře. To já, já jsem temnota!
Opět zakřičím a párkrát s ním třisknu o zeď sem a tam. Na to si ho přitáhnu k sobě a tiše mu řeknu.
A já vím věřil.
A vše dokončím silou blesků, která ho přivede do obrovských bolestí, že se stova stačí pohybovat.
Pustím ho na zem, kde téměř nehybně leží a lehce ho probodnu skrz.
Otočím se a odjedu dveřmi do hangáru, kde nastoupím do transportu, který mě odveze na orbitu do své vlajkové lodi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Pro Sithy byla zrada vlastní a proto nikoho nepřekvapilo, když jsi zabil starého mistra.
Byl jsi Sithským Lordem celou dobu, proto ani nikdo neměl co namítat.
Klasické sithské intrikářské hry, učedníci se opět vrátili ke svému tréningu. Jen budou mít ve svých volných chvílích nové téma, cožjenom zvýši strach z tvé osoby.
Bez žádného zdržování jsi se vydal do své lodi.
Ta tě zavedla do tvé lodi a následně na můstek, kde už čekal admirál.
Tomu bylo jedno, co jsi udělal.
Vlastně o tom ani nevěděl.
Hned jak tě spatřil připraveného sedět na trůně, vydal se k tobě.
Jaké je vaše další přání?
S pokorou se zeptal a čekal na tvoje rozkazy.
Objevil se i Forge, coby po tobě a Pearovi nejvyšší člen Imperia.
Měli by jsme vymyslet komplexní plán. Na Alderaan se možná povedla taková invaze, ale další planety už budou něco jiného.
Varoval tě a narážel na prakticky bezbrannou planetu.
Nikdo nevěděl, co tě čeká dál, bylo ale potřeba jednat rychle, než se Republika zformuje.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Opět se posadím na své křeslo a začnu přemýšlet co dám za rozkazy.
Po chvilce přemýšlení konečně mám plán, sice to tak nezní, ale je to je předběžné.
Forgi, doslechl jsem se, že situace na Onderonu není nejlepší, republikové zbytky a místní jednotky dělají problém, palác není stále obsazen.
Svěřuji ti velení, ale jestli to posereš ..
Admirále, vy schormážděte 60% vzdušné a pozemní síly z Alderaanu. Čety ať doplní stavy, munici a zásoby a vyčkají tam.
Poté řekněte generálu Mantkinsovi, ať schromáždí všechny vrahy a učedníky ze všech koutů, včetně Korribanu, samozřejmě i mistry.
Kapitáne Al'liame, vy povolejte všechny zbylé vojáky a lodě, souřadnice pro ně je Alderaan, kam letíme, se dozvíte později. Toď vše.

Zvednu se a odjedu do své kajuty trošku meditovat a doléčit zranění.
Nachvilku se i natáhnu a usnu. V tom se mi zdá divný sen o bitvě v Chrámu Jedi na Coruscantu, ano, je to ten stejný, jako se mi zdál před pár lety, akorát je tam něco špatně.
Již nejsem učedník, ale mistr, ba dokonce Sithský lord, jelikož mám plášť.
Ale není to jako předtím, i místo se změnilo, téměř vše. A v tom jsem se probudil celý spocený.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

sen byl opravdu strašný a proto když jsi se probudil celý zpocený, nemohlo tě překvapit že jsi se cítil zmateně. Nebylo divu, sen se nezdál dlouhý ale byl a při pohledu z okna tě zalilo horko. Ocitl jsi se již nad planetou Alderaanu a na lodi opět propukl ruch.
Vojáci doplňovali své zásoby, ošetřovali své rány či opravovali vybavení. Na lodi obecně bylo mnohem víc vojáků, než obvykle. Byl to nicméně krásný a organizovaný pohled, který tě vnitřně uklidňoval, jak to alespoň u sitha šlo.
Před oči se však stále vracel tvůj sen a ty jsi mohl pouze přemýšlet, jestli je to vize budoucnosti či odraz minulosti se současnými reáliemi.
Na lodi už byl i Pear, kterému jsi za záchranu života kouřil péro a strašně u toho mlaskal pač to byla tvoje premiéra. Nic ti už nebránilo vrhnout se na Coruscant při tvé Svaté Výpravě!
Vstoupili jste znovu do hyperprostoru a nyní bylo čekání kratší, čím delší byla Pearova tyč.
Výstup z hyperprostoru byl nicméně tvrdší a hned do vás začali pálit republikové lodě, seřazené kolem planety. Vaše letouny se jali útoků a ty s Pearem jste se vydali do hangárů. Tam už bylo plno lodí, do kterých lezli učedníci, temní jediové a vojáci.
Měli by jsme jít na můstek a korigovat útok letectva a námořnictva.
Navrhl Pear a cobydup jste tam byli. Na taktické mapě bylo jasně vidět, že mají jasnou přesilu. Deset tvých křižníků bylo proti asi dvaceti Hammerheadům, které byli kolem celé planety, hlavně se ale formovali nad místem, kde byl Chrám Jedi. Na tvé tři destruktory měli sice odpověď jenom dvěma Inexpugnable-class loděmi, ale neměli žádnou vlajkovou loď jako ty. Počty stíhačů, jak tvoje, tak jejich, byli obrovské.
Rozkazy, pane?
Zeptal se admirál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Když jsem viděl nepřátelskou flotilu plně připravenou, dosti mě to zaskočilo.
Okamžitě jsem začal vydávat rozkazy.
Linie lodí byla seřazena rovnoměrně, což nebyla moc dobrá taktika, tím lépe ale pro mě.
Ihned plná bojová pohotovost!
Všechny křižníky Centurion do bojové formace, ať pálí vším co mají, klidně i vlastním ptákem doprostřed formace, musíme je rozdělit a udělat u nich paniku.
Interdictory se rozdělí na půl a obletí Hammerheady zboku! Rozdělí je a pak postupně po jednom sejmou.
Stíhači sestřelí vše co letí proti i vedle nás, nechci nic riskovat!

Rozdám pár rozkazů a dojdu k oknu přímo na konec velitelského můstku, kde jsem začal nervózně chodit z místa na místo.
Jaktože nás čekali, téměř nikdo o tom nevěděl, mělo to bejt překvapení, mělo je to zaskočit, ale čekali nás, někde musí být zrdáce.
Říkám si pořád dokola když v tom spatřím mířící loď Inexpugnable přímo proti nám.
Okamžitě do bojového postavení ! Sestřelte tu svini!
Naštěstí jsem měl výhodu aspoň ve vyspělosti a výzbroji.
Útočící loď nemohla vážněji poškodit můj velitelský Interdictor, jelikož byl i lepší a upravenější než zbytek v mé flotile, měl silnější štíty a větší palebnou sílu díky novému typu turbolaserových baterií.
To však neměnilo nic na tom, že bitku stoprocentně vyhraji.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Jak jsi věděl, na tvojí loď neměla žádná ze zbraní a pouze koncentrovaná palba všech Hammerheadů mohla znamenat ohrožení, ti ale byli zaměstnáni celým tvým loďsvem. Jejich stihačky se činili a byli úrovňově nastejno s republikovými Aurekami. Oni měli navíc ale bombardéry, které se pustili do vašich lodí.
Ztráty se zvětšovali a k jejich 15 křižníkům, co zbývalo, jsi měl asi 8 křižníků, tedy jsi měl větší úspěšnost, ale stále jich bylo dost.
Samozřejmě, jakmile vystřelila tvoje loď na nepřátelksý Inexpugnable, bylo jasné kdo má výhodu. Opětovali jste si palbu ale když jsi ho zničil, tvé štíty klesli pouze na polovinu.
Vojáci to popsali jako neuvěřitelné. Ty jako očekávatelné. Nicméně jejich Hammerheady se přesunuli do lepší formace a vydali se vstříc vám, v obrácené klínové formaci. Tím vlastně vyřešil tvé obklíčení a vrhli se do útoku. Dokonce tak drtivě, že ti sundali i jeden Interdictor a jeden Centurion. Protiútok to byl opravdu drtivý, už jen proto, že se Republika vykašlala na tvojí loď a raději se přesunula k menším lodím, kde měla početní převahu.
Zbylo jim 13 Hammerheadů a 2 Inexpungnable. Tobě 7 Interdictorů a 2 Centuriony.
Rozkazy?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Čekal jsem lepší vývoj situace. Podle mého plánu se měla republiková flotila ve zmatku rozdělit a být postupně ničena, což ale moc nevyšlo.
Naštěstí tu byl ještě Darth Pear, který dokázal zvrátit průběh celé operace díky bitevní meditaci.
Okamžitě řeknete Darthu Pearovi ať přejde do bitevní meditace!
Centuriony přejdou do defenzívy a sestřelí vše, co na ně letí!
Interdictory soustředí palbu na jejich formace, chci je rozdělit!
Stíhače sejmou všechny bombardéry, i kdyby na ně měli plivat!

Silným hlasem řeknu a odběhnu do hangáru, kde již čeká má připravená stíhačka, která je 2x rychlejší a 2x silnější a vyzbrojenější než klasická stíhačka republiky či sithů.
Když vyletím z hangáru, soustředím sílu na to, abych objevil velitelskou loď, jelikož přece někdo velet musí.
Po chvilce se mi to podaří a byl to přímo prostřední Hammerhead, kde jsem vycítil nezvyklou koncentraci síly, než jinde. Otočil jsem tedy směr k jakési velitelské lodi.
Mezitím jsem však spozoroval ještě jeden osamocený počkozený křižník, který se snažil schovat do formace.
Tohle ti nedám zadarmo.
Řekl jsem si a otočil jsem směr k němu. Když jsem uznal za vhodné, že jsem dostatečně blízko, začal sem vším pálit na velitelskou kabinu, která byla vpředu lodi.
Dneska je tvá poslední bitva, tak se rozluč.
A mačkal sem spouště jako o život.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

I když byla loď poškožena, při stahování se do zálohy aktivovala štíty převedením všech ostatních systému. Zbraně nepotřebovala, poškozené části lodi uzavřela, čímž získala také nějáký "juice" navíc, proto tvoje mačkání spouště bylo jako mačkání tvého penisu, tedy výronu bylo spoustu ale bez efektu.
To si všimli jednoho odvážného vylepšeného stíhače i republikání a hned po tobě vystartovalo pět strojů, které spustili zběsilou palbu. Klasický sithský stíhač by už byl dávno zničen, tvoje externí štíty ti ale dodali čas k přežití.
Rozhodl jsi se pro manévr, aby jsi měl před sebou volné prostranství a možnost k manévrům. Proto za tebou letěli dva stíhače, třetí za nima a na obě křídla se ti tlačili zbylé dva...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Můj výlet nebyl zrovna nejvhodnější. Letět sám bez podpory ostatních stíhačů a přímo proti republikové lodi, která byla sice možná poškozena, ale byla i bojeschopna jak jsem mohl vidět, když se mé střely odráželi od štítu jako tenisák od země.
Zepředu to nepůjde.
Řeknu si a v tom zmatku se snažím vymyslet plán. V tom mě však ještě obtěžují stíhačky republiky.
Musím nejprv vyřídit stíhače, poté loď.
Prostor byl dost velký a široký, takže zde šlo určitě hodně dobře manévrovat.
Všiml jsem si že jsem obklíčen ze všech stran, takže uletět sem nemohl, k tomu nepříjemný útok z obou stran.
Napadla mě však jedna finta, kterou mě kdysi dávno naučil jeden mladý sith.
Finta spočívala v tom dostat se na dostřel stíhačů (a jelikož sem měl silné štíty, bylo to i bezpečnější) a poté udělat výkrut doprava či doleva. Tím bych zmátl nepřítele a nachvilinku se dostal pod ně, kde bych zpomalil a objevil bych se přímo za nima.
Bylo to proveditelné, problém byl však v tom, že jsem to nikdy nedělal, ale jiná možnost nebyla.
Musí to vyjít, musí to vyjít, musí to vyjít ..
Počkal jsem si, až budou stíhače dostatečně blízko a poté sem prudce sekl pákou doprava.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Tvůj namévr dokázal sestřelit pouze jeden stíhač a další se na tebe vrhli a snažili se ti dostat za záda. Že tvůj stíhač je peciální si všimli i jinačí a vypustili na tebe další a další stíhačky, s cílem ulovit tě. Což se jim nedařilo, tobě nicméně stejně nezbývalo nic jiného než se stáhnout zpět, neboť v této vřavě se nedalo nic dělat. Dokonce se na tebe přilepilo i několik jedijských stíhačů a měl jsi tak skutečně co dělat, aby jsi se dokázal dostat až za svoje línie, kde už se k tobě vrhli sithské stíhače a pomohli ti setřást nepřátele.
Zpátky na svojí vlajkovou loď do hangáru, kde pod velením Peara lezli do velkých transportních lodí jedni z nejlepších učedníkl.
Mistře, navrhuji dostat se na planetu a zaútočit na chrám. V lidech to vyvolá paniku, podlomíme nepříteli pevnou základnu, zničíme je zevnitř!
Informoval tě, když k tobě zrovna doběhl mladý komunikační poručík. Byl celý vyděšený, jak kdyby viděl světlou stranu síly.
Lorde, kontaktovala nás skupina admirála Forge! Republika se dala do protiútoku, zaútočila na ně obří flotila, takže jsou uzavřeni mezi palácem, který se jim zatím podařilo částečně dobýt a vesmíre, kde je z hyperprostoru překvapila Republika!
Zajímavější to ale ještě mohlo být, protože jamile zasalutoval mladík, vlétl do hangáru zvláštní stíhač. Hned tě zaujal, proto jste jej s Pearem začali sledovat. Vylezl z něj mladý Sith a hned šel k jednomu z mistrů, držících datapad. Jeho otázka byla velice divná, ty jsi ale pocítil zvláštní pocit. Byli dost blízko, aby jste je slyšeli.
Co je tohle za loď? Tady jsem neměl být, měl jsem být na Onderonu a né zde na nějakém křižníku! A co to dole probíhá za válku?
Odpověď mistra tě však zarazila ještě víc.
Válka? Ne, pouze bitva, která válku ukončí! Připrav si věci, budeš potřebovat jenom svůj světelný meč, a přidej se k dalším dětem temné strany při jejich cestě k triumfu!
Přišla i spousta honosně oblečených členů řádu, byli jim inkvizitoři, kteří byli stvořeni nedávno, ale jejich psychická síla byla enormní. Přes všechnu zradu od starého mistra dokázal řád zvednout moc vysoko a z obyčejného řádu sithů udělal hned něco vyššího.
Náš transport je tamten...
Ukáže Pear na jeden, do kterého vlezl i ten tajemný učedník společně s dalšími mistry.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Když jsem konečně přistál v hangáru mé vlajkové lodi, mohl sem si konečně oddechnout, jelikož nebýt Pearovo bitevní meditace, lítal bych už asi nad Coruscantem po kouskách.
Dobrý plán můj milý učedníku, přesně tohle jsem čekal.
Odpověděl jsem na Pearovo návrh. V tom mě ale zarazil zmatený mistr.
Hlaste se sithe, já jsem Lord Nithilius a právě se nacházíte na Coruscantu, posledním místě před zničením Republiky a Rytířů Jedi.
Kde jste se tu vzal? Neumíte snad používat hyperpohon?

Ještě se zeptám a poté mu dám rozkaz.
To ale není zase tak důležité, jelikož právě jsem změnil cíl vaší cesty, místo Onderonu poletíte dolů na Coruscant vybojovat velké vítězství !
A společně s Pearem ho navedeme do dalšího transportu, kde již čekají mladí sithové a i zkušení mistři.
Poté si zavolám ještě přes komlink admirála.
Nyní jste velitelem vzdušných sil, rozdrťte ty zbytky a zavolejte zbytek flotily z Korribanu, vzdušný prostor nad Coruscantem musíte udržet! To je rozkaz, jinak vás osobně zabiju.
To bylo asi vše, co jsem zde zmohl, ale ještě než jsem zastavil, zadržel jsem Dartha Peara a řekl mu následující plán.
My nepoletíme s ostatníma, vezmeme se zvláštní transport a poletíme dřív než oni, zmateme jedie, kteří si budou myslet, že nám hráblo, vyšlou na nás rytíře, kteří si budou myslet že nás rozdrtí, v tom dorazí přímo za jejich záda zbytek. Takže nasedat.
A rozeběhnu se do svého transportu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“