4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Po orientaci se v místě jsi s mohl s úlevou zjistit, že se nacházíš u toho schodiště, které bylo předtím hlídáno kamerou. To znamenalo již známou cestu vpřed. Letyře jsi se pokusil vysvětlit, že nebožák pod kusem dveří byl prostě oběť střetu, za což sis nemohl dávat přílišnou vinu. To, že ji tato odpověď neuspokojila, což bylo vidět v jejím obličeji, jsi vlastně i očekával dopředu.
Gamorreanka na žádného z mužů moc nereagovala a nenechala se pobízet dvakrát, aby vyrazila za tebou ke schodišti. Letyra sledovala, jak jsi udělal pár kroků vpřed a poté se zastavil čekajíc na její následný komentář. Bylo nad Sílu jasné, že něco podobného muselo přijít.
To ho tu chceš nechat jen tak zdechnout?
poznamenala zděšeně, byť ne tolik, jako když jsi o něco dříve získal suvenýr v podobě utnuté ruky. Gamorreanka se postavila vedle a opovržlivě se podívala směrem k zavalenému muži.
Uggrh nechat zemřít, uggrh provést špatná volba.
pronesla ostře gamorreanka a opovržení vůči tomu muži z ní doslova přetékalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Letyra zase začala mlít pantem, což nevěstilo nic dobrého. A navíc nás tím všechny zdržovala. Musel jsem jí tedy tak trochu ráznějí odpovědět, abyxchom mohli konečně vypadnout.

A to ho mám dorazit nebo co by sis představovala že mám udělat? Pomoct mu už stejně nemůžu, i kdybych chtěl, se na něj podívej, ten už toho nemá moc před sebou. A navíc bychom odsud měli pěkně rychle vypadnout, vůbec se mi tady nelíbí.

Znovu jsem se otočil a s mečem stále v ruce a nastraženými všemi smysli jsem se vydal k východu a naznačil jsem ženám, aby mě následovaly.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Letyře jsi věnoval dost ráznou odpověď, stejně jako jsi jí předložil svůj vlastní názor na celou tuhle situaci. Ohledně uvězněného muže jsi se rozhodl neudělat nic a vyrazil jsi do schodů, s mečem připraveným vzhůru. Gamorreanka tě jenom následovala a celou situaci více nekomentovala, zatímco Letyra se ještě chvilku zdržela. Nakonec tě dohonila, když jsi zkoumal patro nad vámi, odkud se tvým směrem blížila dvojice dalších mužů s blastery. O tobě a tvém doprovodu ještě neměli nejmenší tušení, což ti dávalo jistou výhodu, ale dobře věděli, kam mají běžet. Přesně do místa, odkud jsi právě přicházel a jediná cesta vedla přesně okolo tebe. Nedalo se však očekávat, že by chtěli proběhnout jenom okolo tebe a podívat se do cel - to bylo asi tak naivní, jako myšlenka, že Coruscant bude jednou zase jedna velká zelená pastvina.
Všechny pobít a potom utéct hlavní vchod?
promluvila vedle tebe natěšená gamorreanka, u níž jsi pocítil touhu po krvi. Tedy ta touha tam byla již dříve, ale nyní se ozývala stále jasněji a byla také o to znatelnější. Zároveň nepřímo poukázala na to, že doposud jsi postupoval spíše přímo a bez nějakého většího plánu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Jo, vypadnem hlavním vchodem. Proč ne. Pobít je nemusíme, to si s nimi potom vyřiďte v rámci vašeho klanu. Prostě odstraníme z cesty a budeme pokračovat.

Nahodlal jsem vymýšlet komplikovaná řešení, a tak jsem se připravil do bojové pozice a dále jsem postupoval vstříc oboum mužům připravený s mečem v jedné ruce a s plánem znovu oba dva rozmazat o stěnu pomocí Síly. Nebylo to sice nic geniálního, ale fungovalo to dobře. Cíl byl jasný, dostat se ven a potom do paláce.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Gamorreance jsi odsouhlasil její návrh, který se shodoval s tvým plánem. Na nic dalšího jsi už nečekal a vyrazil jsi kupředu. Než se oba muži stihli zorientovat, tak byl už jeden omlácen o stěnu a druhý se pokusil o pro tebe neškodný výstřel. Odrazit ho mečem bylo poměrně jednoduché a tak se i on krátce nato "posadil" vedle svého kolegy v bezvědomí. Tahle cesta však vedla zpět do skladiště, z něhož jsi se prosekal mečem dolů do vězení a tudíž jsi musel vyběhnout ještě jedny schody. Na nich tě nic nezastavilo a v klidu jsi mohl pokračovat dlouhou chodbou s množstvím bočních dveří, až ke dveřím na konci. Nejednalo se o nikterak složité dveře, ale byly jištěny na zámek vyžadující otisky prstů. Poslední dveře před menší vstupní halou ven, kde jsi mohl vycítit dvě osoby. Chybělo tedy už málo, aby ses z této budovy dostal, ale pořád jsi měl v cestě ještě dvě překážky.
Ty krájet otvor?
zeptala se gamorreanka, zatímco Letyra se podezíravě ohlížela za sebe a neustále hleděla po různém množství dveří. Byla z ní jasně čišet nervozita, ale jakoby se nevztahovala k tvému dnešnímu postupu, nebo faktu, že jste byli na nyní 'jednoznačně' nepřátelském území.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Najednou to bylo tady. Bylo to jasné jako facka, prostě do očí bijící. Usmál jsem se velice širokým úsměvem a s pocitem zadostiučení jsem gammoreance odpověděl.

Tentokrát ne, mám tu něco lepšího a rychlejšího.

Zručně jsem jednou rukou vytáhl kartu a useknutou ruku z kapsy, v druhé ruce jsem stále třímal meč připraven k obraně či útoku. Obě ukořistěné věci jsem použil na otevření dveří. Poměrně jsem spěchal, protože jsem nechtěl, aby nás někdo přepadl zezadu, což by přílišným otálením mohlo být dosti pravděpodobné. Po otevření dveří jsem připraven odrážet výstřely, které jsem očekával a vzhledem k tomu, že můj dosavadní postup byl zatím docela slušný, byl jsem připraven užít Síly, abych muže, kteří by nám chtěli bránit v odchodu, vyřadil z boje tvrdým nárazem na stěnu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Když jsi vytáhl ze svého roucha utnutou ruku, tak se Letyra znechuceně odvrátila, zatímco gamorreanka to se zájmem pozorovala.
To trofej pro Jedi?
zeptala se zaujatě, zatímco jsi se s utnutou dlaní pokusil otevřít dveře. Na první pokus se to nepovedlo a až na podruhé, po delším ověřování v systému se dveře otevřely. Na vině nejspíš byla tělesná teplota ruka, která již nebyla na své původní hodnotě a což vysvětlilo nedávnou poruchovou sérii těchto zámků, kdy nechtěly pouštět dál chladnokrevné druhy.
Tento problém tě však nyní již netrápil a ty jsi mohl pokračovat dál - na druhé straně přijímací místnosti stály dvě stráže, které se plné napětí otočili tvým směrem. Gamorreanka po nich začala zuřivě pálit nehledě na to, že by sama mohla utržit několik zásahů. První výměna výstřelů však pro nikoho neskončila úspěchem a dvojice se rychle rozmisťovala do pozice, odkud se mohli dobře krýt a zasypávat vás další střelbou. Gamorreance to očividně bylo jedno a Letyra se držela vzadu. Pro své krytí muži využili dvou skopnutých stolů, okolo kterých zůstalo ještě několik židlí. Nebylo tu v okolí mnoho dalšího prostoru, protože místnost nebyla příliš veliká.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

To není trofej, ale klíč.

Vysvětlil jsem gammoreance a byl jsem rád, že to fungovalo. Aspoň jsem mohl tvrdit, že useknutí ruky opravdu k něčemu bylo. To už tu byli však další dva muži, které bylo potřeba zlikvidovat. Ihned jsem zaujal takovou obrannou pozici, abych byl schopen vykrýt výstřely obou tak, aby žádné neproletěly za mě na gammoreanku či Letyru. Byla by škoda, kdyby se někomu něco stalo.
Vzhledem k tomu, že nebylo času nazbyt, jsem se příliš nezdržoval a zkusil jsem znovu své štěstí s telekynezí, kterou jsem měl za poslední den pěkně nacvičenou, avšak teď jsem její využití hravě pozměnil. Vší Silou jsem se opřel ze strany do jednoho ze stolů a mrštil jsem jím směrem ke druhému z nich. Volnou rukou jsem si pomohl gestem, které celý akt umocnilo. Byl jsem zvědav na výsledek, protože jsem úplně přesně nedomyslel, co se stane s muži za stoly, když se jejich kryty srazí. Každopádně jsem byl opět přípraven využít Síly k omráčení strážců, i když se dalo čekat, že je gammoreanka stejně odpráskne. Potřebovali jsme odsud prostě vypadnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Gamorreance jsi se ještě pokusil vysvětlit důvod, proč jsi s sebou tahal uťatou dlaň, ale ta už příliš neposlouchala. Proto jsi se i ty začal soustředit na situaci a sebe jsi vykryl za pomocí svého meče. Jenže gamorreanka už byla pár kroků před tebou a než jsi se stihl přemístit, tak několik zásahů schytala, byť se žádný z nich nezdál smrtelný. Neměl jsi čas pozastavovat se nad jejím zraněním, protože se palba začala koncentrovat směrem k tobě a byť jsi doposud neměl potíže s tímto úkonem, tak ti to nyní připadalo o něco složitější než dříve.
V obraně jsi však nesetrvával dlouho a mávl jsi volnou rukou, v níž jsi ještě držel odřízlou dlaň a jeden ze stolů prudce vylétl k tomu druhému. Odkryl jsi tím muže schovávajícího se za tímto stolem, zatímco ten druhý utrpěl od vzájemného nárazu obou stolů a skončil pod nimi. Následné odhození 'odhaleného' útočníka na zeď už bylo rutinou, byť i tentokrát ti to přišlo o něco těžší než prve.
Prodloužená ruka, he?
poznamenala Letyra, zatímco zamířila ke gamorreance, aby zkontrolovala její zranění, ale vše se nakonec zdálo víceméně v pořádku. Gamorreanská kůže byla mnohem tužší než lidská, stejně jako jejich masivní tělo vydrželo mnohem více.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Moc vtipný

Ušklíbnu se suše na Letyru a ruku i s kartou schovám zpět do pláště. Větší starosti mi dělá divný pocit v Síle, který mi brání plně využít mého potenciálu. Avšak v té chvilce přemýšlení jsem to přisoudil únavě a rychle jsem se vydal zkontrolovat muže pod stoly, jestli je skutečně vyřazen z boje. Letmo jsem také zkontroloval gammoreanku, a protože to vypadalo docela v pořádku, zavelel jsem.

Tak odsud vypadneme!

Zamířil jsem k východu se stále aktivovaným mečem a snažil jsem se skrze Sílu vycítit co můžeme očekávat za nimi. Nechtěl jsem je otevřít jen tak, aby mě náhle něco překvapilo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Když jsi překontroloval gamorreanku, tak jsi se vydal k oběma mužům zjistit jejich stav. První ležel opřený o stěnu v dost silném bezvědomí a nic nenaznačovalo tomu, že by se měl v blízké době probudit. Druhý byl zavalený troskami z obou stolů, které jsi proti sobě hodil. Musel jsi nejprve trosky odendat pryč a ... obdržel silný kopanec, následkem čehož jsi zapotácel a ustlal si na zádech. Než jsi se mohl zorientovat, tak už muž vstával a rychle se orientoval, dokud nespočinul pohledem na Letyře.
Ty jsi ..
stihl říct, než ho zasáhl omračující výboj z blasteru, který jej také poslal do bezvědomí.
.. populární moderátorka a jsem tady na Gamorru, taky to nechápu. Jste snad unavený, Pane Jedi, že jste si ustlal na zemi?
doplnila ho Letyra a neodpustila si další ze svých tradičních poznámek tvým směrem. Cesta ven však nyní byla už konečně volná a ani za dveřmi se nikdo nenacházel. Byť bylo dost možný, že hluk z této budovy již mohl zburcovat někoho v okolí. Otázkou bylo, jak postupovat dále, když se vám prakticky povedlo uprchnout z této budovy ven na náměstí zahalené tmou, kterou ukrajovalo pouze místní osvětlení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Bylo dobré vědět, že se gammoreance nic nestalo, protože právě ona by měla být, alespoň podle mé předtuchy, klíčem k vyřešení celého tohoto problému. Kontrola obou mužů však už pro mě tak dobře nedopadla a chvilka nepozornosti a možná také něčeho zvláštního, co oslabovalo mé schopnosti v Síle, mě stály pořádný kopanec do břicha, který mě poslal k zemi. Rychle jsem ze sebe oklepal překvapení a chtěl jsem muže zlikvidovat, když tu zasáhla Letyra. Jindy by mě to celkem potěšilo, že mi někdo tak hezky pomohl, avšak vzhledem k slovům, které pronesl muž a reakci Letyry, jsem měl velice špatný pocit. Nic jsem na sobě však nedal znát a rychle jsem se zvednul na nohy, abych Letyře odpověděl.

Ne ne, je mi dobře, jenom jsem se nějak zamyslel. Jsem rád, že mi tak dobře kreješ záda.

Pokynul jsem jí s úsměvem hlavou a choval jsem se naprosto přátelsky. Hlavou mi však šly jiné myšlenky, které mi přidělávaly starosti.

Jako by v Letyře někoho poznal. A nemyslím si, že by se tenhle chlápek koukal na blbý zprávy. Musím si na ní dát pozor.

To už jsme však vycházeli z domu a já schoval za opasek svůj meč přípraven ho ihned tasit, bude-li třeba. Zatímco jsem v Síle pátral po případném nebezpečí, otočil jsem se na gammoreanku a zeptal jsem se jí.

Můžeme vás doprovodit zpět do paláce, kde bychom si mohli v klidu pohovořit?

Postavil jsem se tak, abych měl výhled na obě ženy čekajíc na odpověď jsem prověřoval okolí jak běžnými smysli, tak i Silou. Od okamžiku, kdy se stala ta podivná věc mezi strážným a Letyrou jsem se snažil také důslednějí pomocí Síly zastírat svou mysl a nenápadně jsem pátral po nějakém problému u Letyry. Domníval jsem se, že jí můžu důvěřovat, avšak ta podivná interakce společně s její poznámkou o tom, jestli jsem v pořádku, mi nasadila brouka do hlavy.

Co když tu sleduje vlastní cíle? Co když má něco společného s těmi problémy v Síle?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Celý závěr situace pro tebe sice dopadl dobře, přesto se tě jalo podivné tušení, jako by tu něco nesedělo. Letyra na tvůj pohled nasadila jenom sebevědomý úsměv, pro ni tak typický.
No kdyby tě dostali, tak se odtud asi jen tak nedostanu.
podotkla notně ironicky a poukázala na to, že i se svými schopnostmi by měla problém se z čistě gamorreanské vesnice dostat sama. To jsi se ale už věnovala gamorreance, jen co jsi zkontroloval svoje okolí v Síle, kde jsi pocítil slabší dosah tvých schopností, než při cestě dovnitř.
Já potřebovat pomoc dovnitř. Možná pomoct nazpět.
odpověděla ti gamorreanka a nabídla nespecifikovanou formu pomoci i tobě. Podívala se na tebe, posléze i na Letyru, než nakonec vyrazila do ulice pevnosti, dobře se držíc stínů a směrem mírně od paláce. Z počátku nešla příliš rychle čekajíc na to, jestli se rozhodnete s Letyrou ji podpořit, nebo se nakonec vydáte svým směrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Dobře, veďte nás.

Pokynul jsem jasně a celkem suše gammoreance a moje starosti, i přes celkem slušný průběh mise, stále narůstaly. Letyru jsem nenápadně pustil před sebe, abych na ní viděl, a tak jsem naší skupinu uzavíral. Mělo to i další důvod, nechtěl jsem, aby nás někdo pronásledoval, a tak jsem kontroloval i tento aspekt. Doufal jsem, že už celý můj úkol zde co nejrychleji skončí, protože jsem z toho opravdu neměl dobrý pocit, a to jsem neměl rád.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Pro tuto chvíli jsi se rozhodl následovat gamorreanku, která vás vedla množstvím postranních uliček, takže jsi po chvíli začal ztrácet orientaci ve městě. Mělo to i pozitivní stránku - ověření se, jestli tě někdo pronásleduje bylo o to dost snadnější. Váš průvod se takhle asi půl hodiny proplétal mlčky městem, než jste konečně dorazili ke stěně něčeho, co vypadalo jako palác, nebo hlavní budova. Architektonicky byl podezřele podobný tomu, který jsi mohl vidět a navštívit v pevnosti klanu Horhhk. Vaše gamorreanská průvodkyně se zastavila a otočila směrem k vám.
Vy počkat, já zvědět situace.
řekla pouze jednoduše tónem zvyklým rozkazovat a po několika ohlédnutích otevřela tajný průchod, kterým vešla dovnitř. Stejně jako se zničehonic objevil, tak se průchod i vytratil a ty jsi s Letyrou osaměl sám před pevností v noční uličce. V jedné z kapes se ti ještě povaloval pahýl ruky, který si již dříve ukořistil a i přes místo, kde jsi se nacházel, již byl cítit zápach z této kořisti. Navíc jsi konečně po delší době mohl zadoufat v trochu výdechu, kterého se ti během posledních hodin tolika nedostávalo, spíše naopak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“