4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Ulice Mugsurru:

Aspoň něco.

Poznamenal jsem na informaci o zbraních užívaných v duelech a opět jsem zmlkl, abych si vyslechl tu důležitější část, na kterou jsem čekal už od svého příjezdu. Když Karafa znovu zastavil, chvíli mi trvalo, než jsem si to všechno srovnal v hlavě. Pak jsem znovu odpověděl, aby můj průvodce pokračoval dále.

Tomu ohledně války a obchodu jsem rozumněl. Nechceme žádný z těch dvou klanů naštvat, aby s námi přestal obchodovat a když se porvou mezi sebou, tak z toho taky nic mít nebudeme. Takže chcete, abych je uklidnil. To je jasný. Ale co nechápu je to, proč unesl ten jeden klan tomu druhému tu svini..? Co tím získají? A co s tím teda mám udělat já?

Zeptal jsem se možná trochu hloupě, ale stejně jsem doufal, že mi Karafa ještě trochu napoví.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Ulice Mugsurru:
Karafa se po tvé otázce zachmuřil a trochu nejistě se podíval nejprve tvým směrem a poté přehlédl pohledem po viditelném městě, kde v plném proudu probíhaly sklizně. Když jsi zkopíroval jeho pohled, tak sis až teprve nyní všiml něčeho navíc, jistého napětí, které tu pociťoval každý přítomný, stejně jako jisté formy spěchu se sklizní.
Když se ty klany porvou mezi sebou, tak to výrazně naruší rovnováhu na celém Gamorru. Představte si to, jako kdyby se den ze dne octnul Coruscant bez senátu a planetární rady - jak myslíte, že by to dopadlo ?
podotknul nejprve Karafa k tvé první poznámce a pak se trochu zklamaně nadechnul a možná i do jisté míry nedůstojně se podíval tvým směrem.
Proč byla unesena, to bohužel netuším. Zkoušel jsem získat informace od svých kontaktů, ale bohužel nemám ani morrta, který by mi v tomhle mohl ještě pomoci. Jediné co vím je, že klan Grwarrhk odmítá jakkoliv jednat s klanem Horhhk či vysvětlit důvod svého počínání. Vím však ale, že jsou také otevřeni obchodu s cizinci a jeden zdroj mi prozradil, že by možná byli ochotni naslouchat. Ale je potřeba udělat něco rychle - již dlouho se mi nebude dařit oddalovat počátek tažení klanu Horhhk a to i přes velkou úctu, kterou jsem si získal. Největší potíž gamorreanů je totiž v tom, že mají problém myslet s větším výhledem dopředu.
dodal Karafa a cítil jsi z něj jakýsi pocit selhání, že nebyl schopen ti tuto informaci sdělit. Nyní se skloněnou hlavou čekal na tvá další slova.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Ulice Mugsurru:

Ušetřila by se spousta peněz a všichni by si oddechly, že nebudou žádný nový hloupý zákony.

Poznamenal jsem k jeho přirovnání o absenci senátu, což by podle mého skromného názoru vůbec nic nezměnilo a ušklíbl jsem se.

Hm, to mi nejde na rozum. Kdyby měli nějaké požadavky, nedivil bych se, ale jen tak někoho unést a nechtít výkupné, to nechápu. Takže předpokládám, že bych měl zajet ke klanu Grwarrhk a pokusit se zjistit, oč vlastně jde, v nejlepším případě je přimět, aby tu ženskou vrátili nebo alespoň zjistit, co chtějí, že? Pomohlo by, kdybych se stavil nejprve u toho prvního klanu a pokusil se je uklidnit, aby s tím svým tažením počkali nebo myslíte, že by to byla jenom ztráta času?

Zeptám se ho znomu možná trochu hloupě, protože ještě pořád tak úplně nevím, co přesně bych s tím mohl udělat. Doufám, že mi můj návrh potvrdí nebo nahradí nějakým lepším, abych věděl, kde začít.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Ulice Mugsurru:
Konečně jste po chvíli dorazili k něčemu, co se zdálo jako váš cíl. Letyra byla už se svým průvodcem dole ze svého gworragha a nevypadala příliš nadšeně, zatímco Grurrh, který měl na starosti její přípravu, vypadal značně pobaveně. Tobě došlo, že vedle Karafy jste si udělali menší okruh okolo města, zatímco Letyra jela s Grurrhem a svými kolegy filmaři přímo.
Ke klanu Horhhk jsme právě dorazili, tedy k jeho sídlu. Zajistil jsem vám setkání s klanovou matronou, které brzy proběhne. Jsou pro vás připraveny i pokoje, ale nevím, jak hodně jich budete chtít využívat. Co se návštěvy druhého klanu týká, tak tam si nejsem jistý, jak hodně ochotní s vámi budou mluvit, ale minimálně by vás neměli napadnout a alespoň vpustit do města. Ale teď mě omluvte, postarám se o gworraghy, zatímco vám Grurrh ukáže vaše pokoje.
odpověděl ti Karafa, zatímco slezl z tvora a sevřel jeho otěže a počkal si, než mu předáš otěže svého gworragha. Tito dva byli očividně lepší, než ty, které dostala Letyra a když sis je blíže prohlédl, tak ti neušlo, že jsou statnější a silnější.
Fuj, příště si sebou beru landspeeder. Ta velká potvora vůbec není vozidlo pro dámu ... ale, kde jste se zdrželi vy ? Špatná odbočka ?
postěžovala si Letyra a rukou si přejížděla svoje šaty, které byly notně pomačkané. Grurrh na vás mezitím čekal u vchodu do velké několikapatrové budovy, která převyšovala všechny ostatní v okolí jak výškou a rozsáhlostí, tak i zdobením, byť šlo v mnohém případě o prosté praporce či sochy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Ulice Mugsurru:

Pohled na Letyru mě celkem pobavil a měl jsem samozřejmě v plánu hodit na její adresu nějaký ten vtípek, nejdříve jsem však vyřídil Karafu.

Výborně, začnu teda tady. Snad se mi je podaří přesvědčit, aby se svým težením ještě chvíli počkali a poskytli mi čas vyřešit to mírovou cestou.

Přitom jsem slezl ze svého zvířete a naposledy jsem ho přátelsky poplácal, že mě tak dobře vezl. Potom jsem podal otěže svému průvodci a s širokým úsměvem ve tváři jsem vyrazil vstříc "holonetové hvězdě" Letyře. Můj úsměv se ještě rozšířil, když jsem zaslechl její stížnosti a otázku.

Tak nějak by se to dalo říct. Prohlédl jsem si pěkně celé město. Náhodou je to skvělý dopravní prostředek. Buďte ráda, že vás sem dovezl a že jste nemusela po svých. Ale koukám, že vám trochu pomačkal vaše skvostné šatičky. I když nepochybuju o tom, že máte ještě tucet dalších, do kterých se ihned převléknete.

Uchechtnul jsem se a trochu jsem povolil svůj úsměv abych pokračoval směrem ke Grurrhovi, kterého jsem hmed oslovil. Protože jsem neměl v plánu zamířit do svých komnat, možná ze škodolibosti k Letyře, tak jsem ho vyzval, aby mě doprovodil za hlavním matronou.

Karafa sice říkal, že mi máte ukázat mé komnaty, ale domnívám se, že teď právě odpočinek není na pořadu dne. Mohl byste mě, prosím, zavést rovnou za klanovou matronou, je-li to v tuto chvíli možné? Mám pocit, že bychom měli začít co nejdříve.

Čekal jsem na jeho odpověď, ale už teď jsem si urovnával svou tuniku i plášť, abych vypadal nějak k světu. Světelný meč zavěšený u opasku jsem nechal záměrně trochu vykukovat z pod pláště a tak jsem byl připraven na setkání s jednou z nejdůležitějších osob na Gamorru
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Po tvé poznámce se na tebe Letyra poněkud ješitně nazlobeně, jakoby jsi se výrazně dotkal její ženské stránky, což nesla značně nelibě. Ale než ti mohla cokoliv odpovědět, tak jsi se věnoval Grurrhovi a předložil jsi mu svou žádost.
To nebýt hned možné, Jedi Ebion. Setkání naplánováno na dobu jídla, pan Karafa bude chtít před ním s vámi ještě mluvit. Prosím nezlobit, ale pro jednání s matrona být pravidla.
odmítl tvou žádost Grurrh tak nejvznešeněji, jak jenom mohl a omluvně se ti uklonil v naději, že se nechystáš mu nijak ublížit. O rytířích Jedi měl tedy očividně zkreslené informace a vyjma svého typicky gamorrského přízvuku se doposud vymykal tvé předchozí představě o gamorreanech.
Jste opravdu nesne ... co to ? To jste na něj teď aplikoval nějakou tu vaši techniku ? Giro, snímej to !
vyjekla nadšeně Letyra, která okamžitě změnila, když si všimla, jak se před tebou Grurrh pokorně klaní a okamžitě si přivolala svého kameramana.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Vyslechl jsem si odpověď i omluvu Gamorrreana a poměrně rychle mi došlo, jak byla moje žádost hloupá. Většina významných politiků neměli obvykle čas přesně ve chvíli, kdyby rytíř Jedi chtěl, měli prostě svůj den rozplánovaný a každé setkání a každá schůzka měla svou předem stanovenou dobu. Evidentně se zdálo, že Gamorr a její obyvatelé nejsou tak zaostalí a necivilizovaní, jak se se domníval předtím. Omluvným tónem jsem tedy rychle pronesl několik vět, abych svého druhého průvodce uklidnil.

Ach jistě, to já se omlouvám, mohlo mě napadnout, že naše schůzka je předem plánovaná na určitý čas. V tom případě mě, prosím, zaveďte do mých komnat, možná přeci jenom není tak nevhodný čas pro krátkou meditaci.

Následně jsem se pokusil mírně napodobit jeho omluvnou úklonu a doufal jsem, že to nepojme jako urážku nebo hloupý žert, ale jako vážně míněný výraz omluvy. To už se sem však hnala reportérka bažící po senzaci, která ukončila tuto chvilku omluv z obou stran a taktéž zpomalila můj postup do komnat pro mě vyhrazených. Jejím prvním slovům jsem se musel pousmát, protože se mi předtím podařilo do ní skutečně hezky rýpnout. Další její otázka a pobídnutí kameramana mě však rozesmálo ještě víc. Na chvíli jsem se neovládl a uchechtl jsem se tak nahlas, že jsem se vzápětí až bál, zda to gamorrean nevezme jako nějakou urážku vůči němu. To už jsem se však otáčel na svůdnou ženu, která mi dělala doprovod již z Coruscantu, abych ji to osvětlil.

Ale žádnou techniku jsem neaplikoval, moje milá. To, co vidíte, je zřejmě gesto gamorreanské kultury pro pokornou omluvu. I když pochybení bylo očividně na mé straně. Potřeboval jsem vyjasnit několik málo věcí ohledně protokolu.

Usmál jsem se na Letyru a znovu jsem se otočil na Grurrha, abych zkontroloval jeho výraz a pomocí Síly nahlédl na jeho pocity, zda se jeho náhled na mě a rytíře Jedi aspoň trochu zlepšil. Potom jsem mu naznačil, že klidně můžeme jít dovnitř a připravil jsem se k prohlídce paláce a svého pokoje.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Grurrhani navenek ani ze svých pocitů nedal najevo, jakoby vůči tobě pociťoval jakousi zášť, ba naopak měl jistou radost, že jsi pochopil jeho připomínku a vyčkal, až si dořešíš svou drobnou diskuzi s Letyrou, než vás začal vést směrem k vašim pokojům. Letyra mezitím jenom zklamaně mávla na kameramana, že se nic natáčet nebude a spolkla několik slov zklamání. Grurrh vás uvedl do velkého pokoje, v jehož prostředku byl konferenční stolek obklopený dvěma pohovkami, naproti dveřím s prostorným balkónem s výhledem na město a po stranách s dveřmi do dvou ložnic a téže i dvou koupelen. Vše bylo zařízeno podle Republikového standardu a to na vysoké úrovni, což poněkud kontrastovalo s trochu primitivnějším vzhledem venku ve městě.
Toto být pokoje pro hosty. Dvě dvoulůžková ložnice a společnostní místnost. Prosím udělat si pohodlí, pan Karafa vás brzo navštívit.
uklonil se Grrurh a pokud bys neměl žádné další přání, tak měl v plánu vycouvat z místnosti a dopřát vám chvilku klidu.
Hmm, není to špatný. O čem jste se vůbec s tím Karafou bavili ? Neřekla bych, že je to Republikový agent, zvlášť když se obléká jako ti barbaři tady.
podotkla Letyra a sesunula se na pohovku, aby si spokojeně oddechla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Byl jsem rád, že jsem neudělal nic, co by mého Gamorreanského průvodce popudilo a spolu se sklemanou reportérkou jsem se vydal za Grurrhem, aby nám předvedl naše pokoje. Byly lepší, než jsem čekal. Nic jsem však na sobě nedal znám a pouze jsem slušně, s lehkým pokynutím poděkoval.

Děkujeme Grurrhane. Zatím si po cestě trochu odpočineme, než dorazí.

Když odešel, ještě jsem se trochu porozhlédl kolem, přičemž jsem si vyslechl otázku Letyry. Následně jsem ji trochu napomenul a oklikou odpověděl.

Na základě čeho soudíte, že jsou to barbaři? Nevím nevím, zda by se reportérka tak vyhlášených, nezaujatých a objektivních zpráv, které hlásáte že děláte, měla zrovna takhle vyjadřovat, ale to je vaše profesionální věc.

Opět jsem si do ní rýpnul, i když z části jsem to myslel doopravdy vážně, protože jak jsem začal poznávat místní kulturu a lid, tak jsem začal měnit svůj velice skeptický názor. Pomalu jsem se i těšil, až poznám další gammoreany a dozvím se o nich víc. Pak jsem Letyre ještě odpověděl na druhou otázku.

Ale tak, bavili jsme se o počasí a o tom, jak to tady vlastně chodí. A co se týče obleku Karafy, určitě sem zapadá daleko líp než já nebo vaši chlapi. No a každopádně daleko víc než vy.

Znovu jsem se uchechtl nad tím, jak je vymóděná a doufal jsem, že příliš nenaštvu ať prvními či těmito větami.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Grurrh se na tvá slova díků spokojeně ukloní a potom se již můžeš věnovat Letyře, stejně jako se rozhodně věnovat ona tobě. Letyra se na tebe při poznámce, že nejsou gamorreani barbaři podívají značně skepticky, až povrchně.
To, že připraví jeden hezký pokoj pro cizince, neznamená, že to nejsou barbaři. Víte, že vedou neustále nějaké hloupí války ? A že jejich státní zřízení je kmenové ? Žádný pokus o centralizovaný nebo něco podobného ... a ignorují i sílu medií a dalších prostředků.
hájila se Letyra a to i značně srdnatě, jak bylo jasně znát z jejích emocí. Tvůj komentář k místním a především jejímu oděvu také nepřidal na zklidnění jejích emocí.
A co se týká oddívání, vy se v tom zajisté moc nevyznáte. Vždyť Jediové nosí pořád jedny a ty samé hadry už po tisíciletí, maximálně s drobnou změnou v barvách. Žádný pokus o inovaci nebo něco podobného, obzvlášť, když vezmu v potaz, že reprezentujete Republiku.
rýpne si Letyra a je vidět, že tohle téma je pro ní značně citlivé, i to, že Jediové se nesnaží svým vzhledem reprezentovat Republiku, jak se o to dle vlastních myšlenek snaží ona sama.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Pozorně jsem si vyslechl její argumenty pro to, proč jsou místní obyvatelé barbaři, abych ji mohl s úsměvem na rtu opět štiplavě, až učitelsky odpovědět.

Pokoj neberu v potaz, mě by stačil obyčejný, takový, v jakém žijí místní. Co se ale týká těch jejich válek, máte vůbec ponětí, proč je vedou? Jinak v galaxii se vedlo a vede stále spousta hloupých válek, jsou všechny národy v nich zúčastněné také barbaři? A nepovídejte mi, že jakákoli z těch malých místních válek měla kdy nějaký hlubší smysl.

Na chvilku jsem se odmlčel, abych do ní rýpl následně znovu.

A když se bavíme o státním zřízení, co pro vás centralizovaná správa kdy udělala dobrého? Znáte vůbec svého senátora? Máte šanci jakkoli ovlivnit dění na vaší planetě, ve vaší soustavě, sektoru, v Galaktické republice? Ani za mák, že? Klanové zřízení má mnoho kultur a nevidím na tom nic špatného. Klanoví vůdci se obvykle starají o dobro všech svých lidí, ale přímo, takže výsledky jsou znát.

Zase jsem se chvilku odmlčel, abych nasadil korunu svému popichování.

A když jde o média, tak se jim ani nedivím, že je ignorují. Jsem já snad barbar, když se nekoukám na ten váš holonet? Nejsou tam pro mě žádné užitečné zprávy a pro ně zřejmě také ne. Vám ale vadí, že tady nejste velkou a uznávanou hvězdou z holonetu, ale spíše jenom turistkou dělající doprovod rytíři Jedi, že?

Ušklíbl jsem se a posadil se do křesla, abych tam stále nestál jako tvrdé Y.

A co se týká našeho oděvu, patří to prostě a jednoduše k naší image a k tomu, jak nás vnímají ostatní. Nemáme potřebu se vystrojovat jako na ples.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Letyra nad tvým popichujícím komentářem k jejím názorům mávne rukou a zamíří do svého pokoje, aby se před ním ještě zastavila a podívala se tvým směrem.
Ano válčení je barbarské, tupé a je zajímavé, že je to hlavní dominantou mužů, což prokazuje historie. A starají se o dobro svých lidí - viděl jste tu vesnici tam venku ? Proč jim za nadbytek úrody nepořídí lepší stroje, vybavení, nepostaví lepší domy ? Oni to prostě musí strkat do zbrojařského průmyslu místo, aby to dopřávali lidem.
pronesla a vešla dovnitř, aby nechala otevřené dveře a ty jsi slyšel, jak si dává práci se svým zavazadlem. Nebylo složité si pro tebe domyslet, že má v plánu se převléknout a tento plán hned také uskutečňuje.
Co se týká mého senátora, tak ho znám a jestli já můžu ovlivnit dění ? Copak nevíte kolik lidí sleduje HoloNet, kolik sleduje a poslouchá mě ? Přijde vám to snad jako malý vliv. A Jediové o módě tedy nemají nejlepší tušení, nebo to je tím, že jste muž ?
pronesla znova, když se vyklonila zpoza dveří a před sebou, na hranici svého poprsí, jehož počáteční náběh jsi mohl vidět, držela dlouhé tmavě modré šaty. Ty nepokryly úplně její dohladka oholenou levou nohu, kterou jsi mohl stopovat od špičky nohy až po vrcholek stehna. Po své odpovědi znova zalezla a pokračovala v převlékání, když se ozval klepot na dveře a za nimi se objevil Karafa.
Neruším vás příliš brzy ?
zeptal se zdvořile, zatímco jsi si mohl ověřit, že na rozdíl od Letyry nepociťoval nutkání změnit svůj oděv.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Ále, nedělejte že víte všechno nejlíp. Stejně ti, co poslouchají ten váš kanál nemají šanci cokoli ovlivnit. A co se týká módy, vůbec mi na ní nezáleží, protože není podstatná.

Odpověděl jsem ji příkře. Náhle mě tato pře přestala úplně bavit a poměrně otrávený, možná tím, že se mi Letyru nepodařilo vyvést z rovnováhy, jsem seděl ve svém křesle, přemýšlejíc, kdy se asi objeví Karafa. Musel jsem uznat, z toho, co jsem viděl, že opravdu byla velice pěkná, ale vzhledem ke svému Jedijskému výcviku a tomu, že mě na Coruscantu čekala Triella, ve mě neprobudila žádné vášně. A tu se objevil Karafa, konečně, což zaručeně ukončí hloupý rozhovor s Letyrou a možná započne mou misi zde.

Ne, vůbec mě nerušíte, jen pojďte dál, příteli.

Uvítal jsem ho s úlevou v hlase a pak jsem pokračoval.

Jak to vypadá se setkáním s klanovou matronou?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Letyra se ti k tvé odpovědi již nevyjádřila, protože dle všeho se nyní zabývala obuví, takže jsi měl chvilku času pro hovor s Karafou. Ostatní členové Letyřina štábu se totiž mezitím vypařili, přesněji řečeno byli odvedení Grrurhem, který jim šel ukázat jejich vlastní pokoje.
Nebyl jsem si jistý, jestli jste se již stihli zabydlet, ale koukám, že alespoň u vás je vše v pořádku.
pousmál se Karafa, zatímco zpoza svého pokoje se vynořila Letyra v modrých šatech, kterými se před chvílí zakrývala. Byli jí hodně těsné, což byl i úmysl, i když výstřih nebyl takový, tak její poprsí zase obklopovaly šaty mnohem těsněji. Spodní lem končil krátce pod koleny a to vše doplňovaly vzhledné také tmavě modré boty, které vypadaly, jakože by mohly snést i nějakou solidnější chůzi, ne-li lehký běh. Karafa se po Letyře jenom krátce ohlédnul a věnoval se opět vašemu rozhovoru.
S klanovou matronou se setkáme za půl hodiny, což je akorát dost času na to, abych vám vyložil několik běžných pravidel při takovýchto setkáních. Máte nějakou vlastní představu, jak by to mělo vypadat ?
zeptal se Karafa z části ze zvědavosti a z části také s vědomím, že máte dostatek času na tento rozhovor.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Já toho zas tolik v tuhle chvíli nepotřebuju.

Namítl jsem na Karafovo konstatování a následně jsem se podíval na vzezření novinářky, která se už konečně dopřevlékla.

To jste se zase vymódila.

Poznamenal jsem kysele na její účet a následně jsem od ní odvrátil pohled, kterým jsem se vrátil zpět na svého průvodce Karafu, který měl na sobě stále stejný kožich a utvrzoval mě tak v přesvědčení, že já s ním jsme zde normální, zatímco Letyre je normální nafintěná ženská.

Tak mi řekněte, jak to má probíhat, abych neudělal něco nevhodného, to by totiž mohlo zhatit jakoukoli možnost na to, aby mi poskytli ještě další čas předtím, než podniknou něco neuváženého. Podřídím se tomu, jak to tady chodí, bude to tak nejjednodušší. A slečna Letyra, pokud bude chtít to setkání natáčet, se také podřídí všem vašim pokynům.

Mrkl jsem na novinářku a raději jsem polkl úšklebek, kterým jsem pohled chtěl doprovodit. Přál jsem si, aby se konečně začalo něco dít a já si jí nemusel všímat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“