4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Nad komentářem Letyry jenom pokrčíš rameny a rozhodneš si opatřit weequayovu ruku pro další použití. Protože to provedeš rychle, tak nestihne Letyra protestovat a weeqauye tvoje řešení probere, aby zaskučel nahlas bolestí a následně se začal převalovat bolestivě na místě.
Co to děláš ?!
vypískla Letyra, když sis schovával opálený pahýl dlaně do kapsy. Letyra na tebe vyděšeně hleděla, když ti nezbylo, než ji odtáhnout za sebou za kupu beden, kde jsi chtěl pokračovat ve svém novém plánu.
Bylo to nutné ? Nebo to nějaká tvoje úchylka ? A k čemu ti to bude ? Trofej do vitrýnky nad postelí ? Viděla jsem leccos, ale tohle ... tohle prostě nechápu.
hundrkovala, zatímco jsi se pustil do vyřezávání budoucí šachty pro turbovýtah. K tvému potěšení byla zeď jen o něco málo tlustší než byla dlouhá čepel tvého meče a materiál nepatřil mezi extra odolné světelnému meči. Když si dokončil kolo a to s hlasitým rámusem spadlo dolů, tak Letyra znova nechápavě zakroutila hlavou.
Dobře, když už mu ufikneš ruku, aby si pod poplachem procházel nenápadně přes jejich bezpečnostní zařízení, tak proč to potom obcházíš takhle ? Tos to rovnou nemohl udělat takhle ? Bez poplachu a mrzačení weequayů ?
poznamenala značně sarkasticky a bylo z ní jasně vidět, jak mínění o tobě kleslo hodně dolů. Nejspíše někam mezi tvory, kteří na Coruscantu zpracovávají tamější odpad.

Pod otvorem dole byla značná tma a moc jsi toho neviděl, ale z chodby už byly slyšet hlasy a dusot mnoha nohou. Nohou v těžké obuvi nebo s těžkými zbraněmi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Přemýšlel jsem, jestli mám Letyře říct, aby zavřela zobák nebo jí ho zavřít hned a sám. Nakonec jsem se rozhodl neudělat ani jedno a během vytváření únikové cesty jsem ji jenom stručně odpověděl.

Nikdy nevíš, kdy se může hodit rychle otevřít bezpečnostní dveře.

Poté, co jsem konečně udělal otvor mě už docela štvaly neustálé řeči Letyry, avšak snažil jsem se být trpělivý. Na druhou stranu teď zrovna nebyla nejvhodnější doba na to jí odpovídat, a tak jsem její poslední rozhořčené věty nechal bez odpovědi a jenom přísným gestem jsem jí naznačil, aby konečně mlčela. Museli jsme zmizet. To bylo jasné. A taky jsem to sdělil Letyře.

Jdu první, skočíš hned za mnou a bez řečí!

Přikázal jsem jí, deaktivoval jsem meč a připravil jsem se ke skoku dolů. Zaváhal jsem jenom na okamžik, po který jsem vyslal Sílu, abych se ujistil, že neskočím přímo mezi nepřátele. Následně jsem proskočil dírou a pomocí Síly tlumím náraz, abych následně také Silou zachytil Letyru a dostal jí bezpečně na podlahu. Zakončením této akce bylo posunutí jedné z beden tak, aby zakryla náš únikový východ. S trochou štěstí, pokud budou obránci dost hloupí, bychom takto mohli získat nějaký čas. Opět jsem aktivoval svůj meč a obezřetně jsem se rozhlédl po místnosti, do které jsme seskočili. Jestli jsem dobře počítal, tak jsme se teď nacházeli v prvním podzemní patře a tedy také v místech za bezpečnostními dveřmi, které jsme viděli prve. I když o nás již věděli, nechtěl jsem odsud odejít s prázdnou, a tak jsem se chtěl dozvědět alespoň oč tu jde. Na Letyru jsem teď kašlal, protože nemělo žádnou cenu jí vyvracet, že jsem to nezvoral.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
S Letyřinými poznámkami jsi se rozhodl nijak výrazně nezabývat a soustředil se na to, co tě nyní trápilo nejvíc. Pod sebou jsi žádnou živou bytost nevycítil a tak jsi bez delšího váhání seskočil dolů, aby jsi totéž nakázal Letyře a následně ji dole zachytil, aby se jí něco nestalo. Byť jsi vůči ní pociťoval něco, co se blížilo hněvu a zlobě, ale prioritou nyní byl tvůj úkol. Následně jsi ještě poslepu uchytil některou z beden a zakryl vchod tak, aby nepřátelům hned nedošlo, kam jsi se poděl. Teprve nyní jsi měl dostatek času na to, se za svitu světelného meče porozhlédnout po místnosti do níž jsi se 'prosekal'.
Jednalo se o malou místnost velikou dva na čtyři metry s jedněmi zavřenými dveřmi. V místnosti byla pouze jedna nepohodlná pryčna. Až to všechno svádělo k tomu, že jsi se prořezal rovnou do nějaké vězeňské cely.
Skvělý, z Tatooine na Nal Huttu, to jsme si opravdu pomohli.
poznamenala uštěpačně Letyra, když se i ona rozhlédla po místnosti a netvářila se nikterak nadšeně, ale nemohl sis povšimnout, že si od tebe snažila držet drobný odstup, byť se to snažila skrývat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Moc dobře jsem věděl, že jsem to zbabral i bez Letyry. Avšak co naplat. Co se stalo se stalo a já s tím nemohl již nic udělat. Proto jsem se radši začal soustředit na to, jak se dostat z téhle bryndy. Na druhou stranu jsme se konečně dostali do nejnožšího patra a dostali tak příležitost ho trochu prozkoumat. Bohužel úniková cesta se nám tak asi trochu prodloužila a já už tak nějak začal počítat s tím, že se ven budeme muset probojovat. Zvlášť při takovémhle poplachu.

Aspoň bude mít ta tvoje reportáž náboj.

Poznamenal jsem kousavě a sám pro sebe jsem si dodal "a mě potom vyhoděj". Začal jsem radši znovu uvažovat o tom, co dál. Nejprve jsem použil Sílu, abych patro prozkoumal ohledně toho, kolik zde bylo lidí. Nerad bych vylezl na chodbu někomu přímo pod blaster. Následně jsem přistoupil k dveřím a prozkoumal je. Moc jsem nečekal, že by tam bylo místo na ID kartu a otisky rukou, a tak, když jsem nic takového nenašel, jsem se jal meče a chystal jsem se zkrz dveře prořezat ven. Nebylo času nazbyt, dřív nebo později totiž jistě zjistí, kam jsme zmizeli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Letyra tvé nadšení o bohatosti a obsáhlosti své reportáže nesdílela a rozhodla se chvilku mlčet, zatímco jsi se prořezával dveřmi z vězení. Podle očekávání jsi zevnitř cely nenašel nic, co by dveře otevřelo rychleji a méně destruktivnějším způsobem. Struktura dveří se však ukázala mnohem odolnější, jak podlaha předtím a prořezávání trvalo mnohem déle. Kov se tedy zdál odolnější než durabeton a ty sis musel dávat místy pozor, aby ses nepopálil o vytékající rozpuštěnu duracel. Další drobnou potíží byla rostoucí teplota v místnosti, jak nemělo teplo možnost kam unikat z místnosti. Teplo znamenalo větší míru pocení, obtížnější dýchání a to vše celých dalších pět minut, než se ti povedlo konečně dveře vykrouhnout, abyste mohli vyjít ven.
Skvělý, až budu potřebovat řezníka nebo údržbáře sauny, tak vím, kam volat.
neodpustila si Letyra poznámku, když se za tebou opatrně drápal do vězeňské chodby. Místností jako byla ta tvoje tu bylo ještě pět a všechny samozřejmě zavřené. Cesta ven vedla přes silné mřížované dveře na konci chodby a přestože stále zněl poplach, tak se nezdálo, že by tu někdo byl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Kruci musíš si pořád na něco stěžovat? Jsme v lochu, tady nás pěknou chvíli rozhodně hledat nebudou a tu chvíli bychom rozhodně měli využít k tomu, abychom odsud vypadli a pokud možno po cestě pryč ještě něco zjistili!

Nevydržel jsem už Letyřiny neustálé poznámky, kterými srážela moje sebevědomí a s trochu zlým pohledem jsem se na ní obořil. Snažil jsem se však nebýt příliš hlučný. Člověk nikdy neví. Poté jsem se opět přestal Letyře věnovat a ještě jednou jsem se rozhlédl, jestli na chodbě náhodou není kamera, protože to by mohl být problém. Následně jsem opět zapátral v Síle a snažil jsem se proniknout jak do každé vězeňské cely, tak i za dveře vedoucí pryč z bloku, abych zjistil, zda tu náhodou není nějaký vězeň nebo strážce. Nalezení vězně by nám dost možná totiž mohlo pomoci v tom určit, oč tady vlastně jde. Následně jsem si také prohlédl ovládání cel z venčí a také dveře ven a hledal jsem způsob, jak tyto dveře následně otevřít. Doufal jsem, že mi k něčemu bude ukořistěná ID karta a ruka s otisky prstů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Poslední Letyřina poznámka se zdála být posledním hřebíkem do rakve tvé trpělivosti, a byť tiše, přesto jsi na ní ostře vystartoval. Automaticky ustoupila o krok a v pohledu jejích očích se zračilo překvapení, ale i náznak děsu toho, co by jsi mohl udělat. Spolkla další poznámku a to, že jsi se následně začal věnovat situaci a ne jí, nakonec přijala za nejlepší řešení situace. Ona sama se vydala opatrně k východu, zatímco ty jsi použil Sílu a snažil se vycítit přítomnost vězňů.
Živé bytosti jsi vycítil ve třech dalších celách, které neobklopovaly tu tvou, což by i vysvětlovalo, proč jsi před tím nic nepocítil, když jsi zkoumal prostor pod sebou. Takhle zvenčí nebyl problém celu otevřít jedním sekem světelného meče. Dveře vedoucí pryč za sebou žádného strážce neschovávaly, ale byly pevně uzavřeny a přístupový panel byl, nečekaně, z druhé strany. Byl to číselný zámek a navíc zařízení pro otisk ruky a nikde žádný vstup pro ID kartu, kterou se ti povedlo ukořistit. Zpoza mříže se dalo zahlédnout, že se chodba po chvilce stáčí dál a vypadala na jedinou cestu odsud pryč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Když už jsme tady, tak bychom se přeci jenom měli podívat do těch cel. Aneb nepřítel mého nepřítele by mohl být můj přítel.

Pomyslel jsem si a přistoupil jsem k nejbližší obsazené cele, abych jí pomocí meče otevřel. Pořád jsem chtěl vědět, oč tady vlastně jde a vězni by mi s tím mohli pomoci. Rozhodně tady nebyli zavřeni za to, že na tržišti ukradli kus chleba. Úniková situace nebyla moc dobrá, ale nic, co by meč následně nevyřešil. Tudíž jsem se snažil neztrácet čas a s osvobozením prvním vězně jsem si pohnul. Nechtěl jsem riskovat a pustit je všechny najednou, i když by to bylo určitě rychlejší. Po otevření prvních dveří nahlédnu dovnitř a zkusím navázat kontakt s uvězněným.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Zadoufal jsi v možnost nějakých posil v podobě zdejších vězňů a zatímco Letyra pozorovala u mříží vedoucích ven, tak tys za pomocí meče otevřel první celu. Na malé pohovce tam hlasitě chrápal člověk a cela zapáchala alkoholem a kuřivem. Při podrobnější prohlídce muže jsi mohl spatřit, že je oblečen v běžných umazaných hadrech, které nosí pašeráci nebo žoldáci. Jeho chrápání se po otevření dveří začalo rozléhat i do chodby, což přimělo Letyru se otočit tvým směrem s podezíravým pohledem. Dalo se těžko říct, co byl tento člověk zač, ale bylo dost jasné, že jeho flám byl opravdu veliký a důvod jeho uvěznění tedy mohl mít hned několik teorií. Na běžné tiché oslovení navíc nereagoval, protože spal, tedy spíše 'chrápal' opravdu tvrdě a zdálo se, že běžnými a vřelými způsoby ho neprobudíš. Navíc byla otázka, jak hodně při smyslech by byl, kdybys ho nyní probudil a jestli by ti byl k užitku, nebo spíše překážel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Hm super, tak tenhle se zhulil a zchlastal do bezvědomí. Toho bych taky nechal zavřít a nemusel by to bejt ani můj nepřítel.

Pomyslel jsem si a na muže jsem se vykašlal, protože vypadal, že by mi toho stejnak moc nepověděl. Vylezl jsem tedy zase z cely a zamířil jsem rychle k další obsazené, abych opakoval předešlý postup doufaje, že tentokrát objevím někoho, kdo by mohl být nepřítelem vlastníků této budovy. Během toho jsem pohledem zkontroloval Letyru a východ ven a doufal jsem, že máme ještě dost času na průzkum cel a následný únik. Zatím jsme neměli nic, takže jsem se musel chytat každého stébla.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Ožrala a nejspíš i feťák ti nestáli za to, aby ses nad nimi nějak více zdržoval a pokračoval jsi tedy k další cele doufaje ve větší úspěch. A opravdu, po otevření tam byl jedinec při vědomí, druhově dle všeho devaronian. Potíž se však vyskytla úplně někde jinde, když na tebe začal vyděšeně mluvit ve svém rodném jazyce. A vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by mluvil v basicu, nebo se o to alespoň chtěl pokusit. Navíc se držel v rohu cely a nejspíše ze strachu z nějakého nepřiměřeného vyslýchání se nechtěl přiblížit. Následky předchozích výslechů jsi na něm mohl místy ještě vidět a nejednalo se rozhodně o nic hezkého.
Rozhodl jsi se nechat mu chvilku volna a přemístit se k poslední cele, kde jsi objevil gamorreana, přesněji samičku tohoto druhu. Na rozdíl od těch, které jsi měl možnost vidět dříve, však tato neměla na sobě žádné morrty a ani nic jiného, co by označovalo její příslušnost.
Co zase chtít ?! Vy uggrh hnusná !
zakřičela na tebe z části srozumitelným basicem, což naznačovalo osobu nejvíce schopnou komunikace v těchto celách, pokud bys tedy nepočítal Letyru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Bylo jasné, že jsem se nesetkal zrovna s lidumili a stále více jsem měl pocit, že vlastníci této budovi měli něco společného se separatisty. Chudák Devaronian byl pořádně zřízený a bylo celkem jasné, že z toho toho moc nedostanu. V poslední cele byla gamorreanka, která evidentně mluvila i basicem a byla ochotná se mnou komunikovat. Alespoň jsem si to myslel, a tak jsem to zkusil.

Uklidněte se, já k nim nepatřím. Jsem rytíř Jedi Askel Nur Ebion. Jste v pořádku?

Svoje tvrzení jsem podpořil tím, že jsem jí ukázal světelný meč, který jsem stále držel v ruce a kterým jsem otevřel její celu. Byl jsem odhodlaný z ní něco dostat, a tak jsem hned položil otázku.

Víte co se tady děje? Co je tohle za místo a kdo jsou ti, co vás tu vězní? A proč vás vězní?

Následně jsem rychlým pohledem zkontroloval Letyru a taky východ a doufal jsem, že máme ještě pořád dost času.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Rychlý pohled směrem k Letyře a východu ti prozradil, že máš stále ještě nějaký čas, který můžeš věnovat vyslýchání nebo spíše zjišťování informací. Fakt, že jsi rytíř Jedi a hlavně, že nepatříš k únoscům očividně snížil míru hněvu a napětí, kterou jsi doposud mohl z gamorreanky vycítit.
Já v pořádku. Já vězeň těch uggrh !
odpověděla ti gamorreanka a chvilku hledala slova. Bylo jasné, že s basicem si netyká tolik, kolik bys potřeboval, ale bylo to stále lepší než nic.
Uggrh mě vězeň, protože já chápat, co uggrh dělat. Oni chtít vládnout Grwarrhk.
vysoukala ze sebe ještě a dle svého názoru ti zodpověděla na všechny tvé otázky. Kolika z toho, co řekla jsi plně rozuměl byla jiná věc. Mezitím sis všiml, že Letyře se povedlo otevřít mříž, která vedla do chodby ven a opatrně nakoukla dál. Potom se tázavě podívala tvým směrem, ale opatrnost a nejistota týkající se tebe, ji nadále neopouštěly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Chvíli jsem vstřebával ženina slova, i když jsem byl rád, že mluví, tak jsem pořád tak nějak nevěděl, o čem vlastně. Na moment jsem se zamyslel a najednou jsem si vzpomněl, proč tu vlastně jsem. Z klanu Horhhk byla unesena mladá významná matrona a dost možná to byla právě ta, která stála teď naproti mě. Úplně jsem na tuhle část mého úkolu zapomněl, ale teď bylo nutné tuto mou domněnku potvrdit.

Jo, s klanem Grwarrhk je vážně něco špatně. Nejste vy náhodou ta unesená matrona z klanu Horhhk? Každopádně vás odsud musíme dostat.

Počkal jsem si na odpověď, jestli je to skutečna ona a následně jsem jí vybídl, aby nás následovala. Jestli byla skutečně tou, za kterou jsem jí považoval, měli jsme z poloviny vyhráno. Teď bylo celkem jedno, co byli tihle lidé zač, pokud šlo o unesenou ženu, prioritou se stalo rychle zmizet z tohoto domu a dostat jí do bezpečí. Vyrazil jsem směrem k Letyře a za to, že si poradila se mříží jsem jí patřičně pochválil.

Dobrá práce, teď odsud musíme zmizet.

Následně jsem nahlédl směrem, kterým jsme měli pokračovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Napadlo tě, že před tebou by nyní mohla stát mladá matrona z Horhhk, byť jsi přesně nevěděl, jak gamorreané určují, kdy jsou ještě staří a kdy už ne.
Horhhk ! Já Grwarrhk ! Já sestra klanová matrona Grwarrhk !
začala se čílit matrona z úplně opačného klanu, než jsi očekával. Ale, když jsi ji vybídl k sledování, tak se nakonec rozhodla jít za tebou, ale pokud ses nehodlal na nic dalšího ptát, tak se nezdálo, že by sama od sebe chtěla něco říkat. Letyra na tvoji pochvalu nijak výrazně nereagovala, jenom si tě podezíravě přeměřila.
Přece nebudu čekat, než zase najdeš strážného s klíči a usekneš mu ruku, abys tou rukou mohl otevřít klíč v zámku.
dodala následně a tys vycítil, jakoby toho na jistou chvilku zalitovala, než nakonec odvrátila pohled úplně na opačnou stranu. Ty jsi zatím dorazil ke dveřím a opatrně nahlédl ven. Chodba vedla kousek rovně a pak ostře zabočovala vlevo - vyrazil jsi tedy v čele vaší skupiny, do níž přibyla gamorreanka. Zastavil ses až před dalším rohem, zpoza nějž jsi opatrně nahlédnul dále.
Viděl jsi dvoje dveře, na každé straně chodby jedny a pak další odbočku vedoucí doprava. Potíž byla v tom, že v chodbě byla kamera, která koukala tvým směrem a netušil jsi, zda tě již zahlédla při tvém vykouknutí, nebo ne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“