1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Orbita Galidraanu, Výsadková loď:

Seděl jsem ve transportu,který mířil k místu přistání. Nawoe celou cestu kontrolovala co dělám jaky by se bála abych je všechny nezabil,ale já jsem nebyl jejím středem zájmu to byl Jul. Ten se dohadoval s Hvězdou o tom že by bylo jednoduší prostě na palác zaútočit a vybít ho. Nawoe ho pozorovala a byla připravená kdykoli tasit meč. Celou cestu jsem proseděl sám a v klidu a uvažoval jsme nad celým svým životem.
.. To jsme do dopracoval. Mohl jsem si klidně žít v Akademii na Coruscantu mezi Jedii a místo toho jsem tady. V téhle lodi s krvelačnými vrahy. Vždyť já nejsme jako oni,já k nim vlastně vůbec nepatřím. Dostal jsme se mezi ně jen nedopatřením. Kvůli svému omilu. Kdyby to tak šlo vrátit a nic z toho co jsme prožil za poslední tři roky se vůbec nestalo. ..
Loď se mez tím dostala na místo přistání,kde zůstala vyset deset metrů nad zemí. Hvězda z ní vyskočila jako první a Nawoe hned za ní. Jul chvilku počka a pak vyskočil za nimi se slovy.
Věčná sláva Sithu
.. Jak já Sithi nesnáším. Je to banda arogantních a egojistickych magorů. Já od nich chci pryč. Jenže k tomu už asi nedostanu nikdy možnost,ale pokud se naskytne využiju ji. ..
Nikdy před tím jsme nad tím co jsem udělal neuvažoval až tak do hloubky a až teď jsem si uvědomil že jsem na špatné straně barikády. Začal jsme litovat všoho co jsme udělal za poslední tři roky
Mezitím Jul dopadl dolů a bylo načase abych vyskočil taky. Uklidnil jsme se,aby na mě nebylo poznat že uvažu nad tím že je všechny zabiju a zachráním guvernéra. A vyskočil jsme dolů za svojí družinou.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Lesy nedaleko hradu:
Znova tě přepadly myšlenky toho, jestli sis zvolil správnou stranu, jestli jsi se chtěl opravdu ponořit do temnoty. Mezitím jste se ale začali vyloďovat a ocitl jsi se ve vzduchu. Deset metrů sice není zrovna malá výška, ale s tvým výcvikem, drobným přispěním Síly a vrstvou sněhu pod tebou jsi přistál hladce. Zbylí členové týmu se již rozestavěli okolo místa výsadku a hledali možného nepřítele, ale nikdo v okolí nebyl.
Je tu čisto, pokračujeme dál lesem k hradu. Půjdeme ve čtverci, pět metrů od sebe, středním klusem - snad nebude moc hlubokého sněhu.
rozkáže Hvězda a vyrazí kupředu, aby se iniciativní Jun chopil pozice vedle ní a na tebe s Nawoe zbyla role zadního voje. Vyrazili jste kupředu a přání Hvězdy se potvrdilo, v lese samotném nebylo tolik sněhu, takže se vám nohy tolik nebořily a mohli jste udržovat tohle tempo.
Skvělé, už se nemůžu dočkat toho, až se s někým střetnu. Nic nezahřeje líp, jak pořádnej souboj na meče, nebo s čímkoliv, s čím bude bojovat soupeř.
zazubí se na tebe zepředu Jun a hlídá si tempo, které stanovila Hvězda. Nebylo příliš rychlé, ani pomalé - bylo znát, že si je vědoma toho, že budete potřebovat síly i v hradu, ne jenom na cestě k ní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Lesy nedaleko hradu:

Vyskočil jsem z lodi a hladce dopadl na sníh pod ní. Ostatní začali prohledávat blízké okolí,aby se ujistili že zde není nepřítel. Nikdo v okolí,ale nebyl.
.. Škoda mohli jsme začít pěkně z vostra a ono nic. Nevadí určitě si to ještě vynahradíme. ..
Hvězda vydala nové rozkazy,nacož se Jun hned chopil pozice vedle ní. Já a Nawoe jsme zůstali v zadní části formace.
Jun pronesl svoji myšlenku nahlas. Z toho co pověděl bylo jasné že chce boj.
.. Jak já nesnášim jeho a ty jeho kecy,je na čase aby mu někdo úkázal jak vypadá opravdovej souboj. Někdo jako Zombík. ..
V tom jsem přišel na perfektní myšlenku
.. Pošlu ho do těch jeskyní a budu doufat že se už nikdy nevrátí. Stejně je to pako. Nebo bych ho mohl vyzvat na souboj a prostě ho zabít „Muhee“ ..
.. To je ono až tohle skončí tak si s tebou dám souboj a zabiju tě. ..
Hnán svoji novou tužbou jsem bez řečí postupoval ve formaci směrem k Paláci.


…....
Omlouvám se za svoji dlouhou neaktivitu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Lesy nedaleko hradu:
Svůj hněv na neustálé sebevědomé řeči Juna ses rozhodl schovat na později, až budete mít po misi a začal sis ho formovat do přání souboje s ním. Mezitím jsi jej navenek spolkl a tiše jsi se držel nastavené formace, kdy jsi měl pozici za Hvězdou. Nawoe si úmyslně vybrala tu vedle tebe, aby nejspíše mohla dosáhnout jak tvým nebo Junovým směrem, kdyby se něco stalo. A takhle na vás čekalo celých pět kilometrů cesty, než dorazíte k hradu.

Běželi jste již něco přes čtvrt hodiny lesem, když se náhle Hvězda zastavila a rychlým gestem vám všem naznačila, aby jste zaujali pozici v krytu za ní. Jun sice něco prohodil, ale učinil tak stejně jako ty a Nawoe. Nyní jste byli natěsnáni za dvojicí stromů a keřem a opatrně jste hleděli do tmy lesa, aby sis konečně všiml toho, co Hvězda. Krátce po tobě to zpozorovali i Jun s Nawoe. Jednalo se asi o desetičlennou hlídku, která pochodovala lesem, což naznačovalo, že se nejspíš blížíte k hradu.
Co provedeme ?
špitla Nawoe, která stála vedle Hvězdy, zatímco ty sis vybral jako svůj kryt křoví. Za dvojicí stromů se tedy vedle Hvězdy a Nawoe skrýval i Jun.
Zatím je necháme být, zaútočíme pouze pokud by nás spatřili.
odvětila stejně tichým tónem Hvězda a přikrčila, aby se mohla lépe krýt.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Lesy nedaleko hradu:

Zastavili se asi po pěti kilometrech cesty, protože jsme zpozorovali nepřátelskou hlídku, která čítala si 10 členů. Schovali jsme se za dvojicí stromů a keřem a pozorovali nepřítele.
.. Je jich jen deset a nevypadají nijak silně ..
V tom padla otázka na kterou jsem čekal:
Co provedeme?
Hned se dostavila odpověď. Její hlas nezněl tak rozhodně a sebejistě jako vždycky, ale bylo to rozhodnutí které odpovídalo situaci.
Potichu a pohrdavě jsem si ofrkl a popostrčil si kápi více do obličeje. Z mého obličeji nebylo vidět nic víc že zlatavě zářící oči s rozšířenou zorničkou, nenápadně podobnou hadům.
Rozhodl jsme se že čas který tu strávíme nepromarním, zavřel jsem oči a vrátil se do vzpomínek. Na místa která ve mně probouzela zlobu i strach, do katakomb,na Akademii ….
Pravou ruku jsem natáhl pře sebe,levou jsem přichytil zápěstí a začal jsem do konečků prstů koncentrovat temnou energii. Už jsem dokázal vypustit z ruky blesk, ale jen malou chvíli. Proto jsem tím to cvičením zvyšoval množství sily kterou dokážu použít.
.. Díky ti zato že jsi mi umožnila přístup do zakázaného oddělení v knihovně – Hvězdo ..
Koncentroval jsem energii v ruce a čekal až hlídka odejde.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Lesy nedaleko hradu:
Při spatření hlídky jsi se držel Hvězdiných instrukcí a rozhodl se využít času, kdy jste čekali na její průchod k tomu, aby sis procvičoval to, co ses snažil ovládnout. Techniku, kterou se Sithové tolik prokazují všude, kam zamíří. Koncentroval jsi se, jak jen to bylo možné, až jsi přestal vnímat vše okolo sebe - cítil jsi proudit svůj strach i hněv, dokud jsi nepocítil něčí sevření na tvé ruce. Když jsi vzhlédl, tak se vedle tebe krčila Hvězda a byla to právě ona, kdo ti držel ruku.
Tohle není dobrý čas zkoušet blesky ... jejich světlo nás může prozradit. Stačí, že Jun už na ně málem vtrhl.
promluvila k tobě vřelým tónem a když viděla, že jsi při vědomí, tak tvou ruku pustila. Za dobu, co se tohle stalo se už stráž přemístila dál a vy jste tak měli volný průchod dál. Nic dalšího už neřekla, jenom ti pokynula, stejně jako zlostně hledící Nawoe a netrpělivě vyhlížejícímu Junovi, že můžete vyrazit dál.
Netrvalo to ani dalších pět minut, když jste dorazili ke stěně hradu, k té, kterou máte zdolat a k té, která se nad vás tyčila rovných patnáct metrů, než byl k dispozici nějaký první úchyt nebo něco podobného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Lesy nedaleko hradu:

Po nějaké době tréningu, nevím jaké, jsem ucítil něčí ruku na svém zápěstí. Uvolnil jsem techniku a pomalu otevřel zlatavě zářící oči. Ten kdo mě držel za zápěstí byla Hvězda, neočekávaným tónem jsem byl varován že není vhodné se pokoušet o tuto techniku v situaci jako je tato.
Kupodivu si nikdo nevšiml mého „incidentu“, nebyla to pravda hned jak jsme dostali nové instrukce jsem byl obdarován nepřátelský až vražedný pohledem od Nawoe, to byla věc úplně normální, ona se takhle tvářil v mé přítomnosti pořád.
Hlídka odešla a mi vyrazili dál směrem k hradu, pod dalších pěti minutách se naskytl pohled na první hradní stěnu. Byla úplně hladká a nejbližší výčnělek k zachycení byl ve výšce takový patnácti metrů.
Tak tam asi nevyskočíme. Řeknu potichu a s náznakem ironie
Ale potkla jsme několik lidí co by to dokázali.
Štěstí že máme ty věci na lezení.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Stěna hradu:
Jakmile jste dorazili ke stěně hradu, tak jsi nikterak neskrýval svůj skeptický názor, že by to nikdo z vás jen tak nevyskočil. Jun si tě však nevšímal a snažil se nalézt ve svém zavazadle cepín, zatímco Nawoe blíž zkoumala zeď.
Možná pokud by měli jetpack.
podotkla Hvězda a i ona se rozhlížela po zdi, zatímco si vybalila z vaku jakousi čtveřici drapáků, které si nasadila na ruce a nohy s nimiž se mohla jednoduše škrábat po zdi. To už se ale rozhodl konat Jun - dopřál si rozeběh, aby se na jeho konci vymrštil s pomocí Síly vzhůru ve výšce nějakých pěti metrů se na zdi zachytil zaražením cepínu do ní. Tak nějak ale nepočítal s vedlejšími vlivy a nakonec byl rád, že nespadl, přesto k vám směrem dolů vrhnul sebevědomý pohled. Hvězda jej však ignorovala a přešla k místu, kde metr před zdí čekala připravená Nawoe. Rozeběhla se a s Nawoinou pomocí se vymrštila ještě výše než Jun a na rozdíl od něj se přichytila elegantně a s grácií. Zatímco si Hvězda zajišťovala svou pozici, tak Nawoe připravila lano, které hodila Hvězdě, pevně se držící zhruba uprostřed výšky zdi, která se tam navíc zajistila přibitím drobné spony. To co následovalo, bylo opravdu působivé - Nawoe se rozeběhla podél zdi, aby ji v momentě, kdy byla pod ní, Hvězda škubla nahoru a fungovala jako jakýsi střed kyvadla jímž Nawoe zhoupla až na vrchol hradby, kde se její společně pevně zachytila. Pocítil jsi míru vzteku od Juna, který vytáhl druhý cepín - zhoupnul se na tom prvním a vymrštil se šikmo vzhůru o jedem metr, odkud musel svou techniku dále opakovat. Ty sám jsi měl ve výbavě také dvojici menších cepínů, prosté drapáky na ruce i nohy s nimiž by ses mohl nahoru vyškrábat, pětici skob a desetimetrové lano.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Stěna hradu:

Všichni za pomoci svých technik zdolávali zeď, jediný kdo zůstal na zemi jsem byl já. Pomalu a líně jsem zvedl hlavu a prohlížel si zeď, v tom Jun povylez o metr víš a já si všiml že po jeho výstupu zůstávají ve zdi praskliny.
.. Udělám to takhle, bude to trochu podobné boulderingu, v jeskyni jsem to trénoval. Poškození které tam zanechává cepín je odst velké aby se po něm nechal lézt. ..
Popošel jsme pod místo kde kde Jun udělal první díru do zdi prohlédl jsme si zbytek zdi a popošel od ní do vzdálenosti stejné jako Hvězda, abych se mohl rozeběhnout. Z batohu vyndám drápky na ruce a nohy, nasadím si je a zkontroluji, jestli dobře a pevně sedí.
Stáhnu si kapuci a začnu probouzet svůj hněv, tu sílu soustředím do celého těla, aby byj odras co nejefektivnější. Rozeběhnu se proti zdi a asi jeden možná jeden a půl metru od ní se odrazím k první prasklině kterou po sobě zanechal Jun. Mým cílem je vyskočit k první prasklině a drápky se u ní zachytit a pak dál vylézt za pomocí prasklin,drápků a síly temné strany.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Stěna hradu:
Při sledování toho, jak se tvoji kolegové dostávají dovnitř jsi zvažoval, jakým způsobem se dostaneš nahoru i ty. Po zhodnocení svých možností jsi se rozhodl využít již toho, co odvedl Jun, který se právě dostal nahoru. Z batohu sis vytáhl drapáky a po rozeběhu jsi se odrazil přesně do místa, kde udělal Jun první zásek cepínem. Na rozdíl od něho jsi se chytil bez větších problémů, jen aby ses s pomocí využití temné strany Síly svého hněvu vyšvihl k další díře, kterou ti Jun tak laskavě zanechal. Když jsi se dostal až nahoru, což se ukázalo být jako střecha jednoho z nejnižších domů hradu, tak jsi pociťoval mírnou únavu v úponech svého svalstva.
Kreativní.
poznamenala Hvězda a vrhla do jisté míry výsměšný pohled směrem k Junovi, zatímco sis balil své drapáky do batohu. Nawoe již obhlížela směr vašeho dalšího postupu. Jakmile sis zabalil a mohl jsi dorazit ke kraji střechy dvoupatrového domu na němž jste byli, tak jsi mohl hledět do menšího nádvoří. Na něm bylo vidět několik domů, které byly obydlené. V žádném z nich se nesvítilo, což bylo pro váš plán zatím jenom dobře. Na druhé straně nádvoří, zhruba třicet metrů odsud, jsi pak spatřil něco, co odpovídalo vchodu pro služebnictvo, vedle něhož stála jedna větší bedna.
Budeme přebíhat po jednom, ostatní budou hlídat - Nameless, běžíš první.
rozhodla Hvězda o dalším postupu a ukázala na tebe, zatímco se s Nawoe postavily na pozice, z nichž dobře viděly. Krátce na to ti daly signály, aby jsi vyrazil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Stěna hradu:

Vylezl jsme až nahoru, na vrcholek střechy, jsem si uklidil vybavení na šplhání a mohl jsem popojít na kraj střechy, ze které se mi naskytl pohled na tmavé nádvoří na kterém bylo několik domů,ale v žádném z nich se nesvítilo.
Kreativní. Uslyšel jsem pochvalu,která byla zároveň i výsměchem k Junovi.
.. Co jiného jsi ode mě mohla čekat?? .. zeptám se sám sebe
.. Nejsem Jun abych si hrál na Tarzana. .. při téhle myšlence lehce otočím hlavu k Junovi, který stál napravo a levým koutkem naznačím úsměv
Nameless, běžíš první.
.. Proč ne, alespoň to budu mít za sebou ..
Podívám se znovu do dvora na jehož druhé straně, nějakých třicet metrů, je můj další cíl. Jsou to dveře, které vypadají jako vstup pro služebnictvo.
.. Seskočím dolů a potichu, opatrně přeběhnu na druhou stranu ke dveřím. Neměl by to být problém, protože dobře vidím ve tmě. Docela by mě zajímalo jak tady vidí ostatní. Doskok musím pojistit silou, nesmím nadělat hluk ..
Podívám se dolů, jestli pode mnou nic není a připravuji se k akci zvané PŘEBĚH.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Stěna hradu:
Když jsi zaslechl pokyn k vyražení kupředu, tak jsi dlouho neváhal a seskočil ze střechy na zem. Doskočení bez způsobení hluku ti nedělalo žádné potíže a tak jsi už vteřinu na to rychle upaloval na druhou stranu nádvoří ke dveřím pro služebnictvo. Díky vhodně danému signálu jsi během přeběhu nikoho nepotkal a blížil se čas na přeběh dalšího z vás - tentokrát se už chystal Jun. Ty jsi se zatím držel při zdi vedle dveří, když jsi zaslechl podezřelý hluk, což tě přimělo zbystřit smysly. Netrvalo dlouho a určil jsi, že hluk přichází zpoza dveří, které byly vchodem pro služebnictvo, a jeho zdroj se postupně blíží k vám. Dalo se odhadnout, vzhledem k rychlosti přibližování, že ke dveřím samotným zdroj zvuku dorazí během následující minuty, což nejspíš dávalo prostor k přeběhnutí i Juna. Ten ale o ničem nevěděl a nezdálo se, že by chtěl spěchat, navíc ještě nedostal pokyn od Hvězdy a Nawoe a pokud by opravdu odtamtud někdo vyšel, tak by jste se tu museli schovat hned dva.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Stěna hradu:

Bez větších problémů jsem překonal nádvoří a zastavil se u stěny, ke které jsem se přitisknul.
.. HaHaHa jsem tu .. projde mi hlavou
Další kdo měl jít na řadu byl Jun, nevypadal na to že by někam pospíchal a pořád stál na střeše. Čekal jsem kdy se rozhodne vyrazit, když v tom jsem uslyšel kroky, které se blížil ze vnitř budovy směrem ke dveřím. Podle odhadu se dalo určit že ke mně dorazí tak za minutu.
.. Pro normálního člověka je to dost času na přeběh, ale pro Juna NE. ..
.. Musím ho zastavit a nějak to vyřešit ..
Pomalu jsem napřáhl levou ruku, s nataženým ukazovákem a palcem, za sebe na znamení toho že jsem něco zahlédl.
.. Musím se schovat, aby mě někdo neviděl ..
.. Nejlepší by byla střecha ..
Zvednu hlavu, a podívám se na okolní nalepené domy, na které bych se mohl schovat a ukrýt se před nepřítelem. Připravuji se k Akci ÚTĚK NA STŘECHU

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Nádvoří hradu:
V reakci na zvuk sis vyčlenil dvě akce, které bylo potřeba udělat - varovat ostatní a skrýt se. Rukou jsi dal jasný signál ke svým kolegům, ale Jun si ho nevšiml a až po chvilce ho zaregistrovala Hvězda. To už jsi ale rychle vyrazil k nejbližšímu domku, který byl pouze jednopatrový a na jehož střechu jsi bez potíží vyskočil. Když jsi byl nahoře, tak jsi viděl, jak Hvězda strhla Juna dozadu předtím, než už málem skočil a provedla to akorát včas. Dveře se otevřely a vynořila se z něj miliskující se dvojice, která za sebou ani řádně nezavřela dveře. Opatrně se rozhlédli po nádvoří, jestli je někdo nemůže spatřit.
Pojďme ke mně, Villo má noční směnu.
promluvil milovník, zatímco si jeho dívka pohrávala s jeho oděvem a zvažovala, jak se dostat dovnitř, nakonec mu souhlasně pokývla a kradmým krokem se vydali k jednomu z domků, v němž i po chvíli zmizeli. Jakmile byl vzduch čistý, tak se ke dveřím rychle vydal Jun, následně Nawoe a jako poslední i Hvězda.
Taky bych mohl vyzkoušet jednu techniku na oblbnutí nějaké pohledné služtičky. Po zabíjení nepřátel, jsou ženy druhou největší radostí každého Sitha.
zazubil se Jun, když jste se u dveří sešli již všichni a mohli jste nahlédnout i dovnitř, kde byla vidět dlouhá chodba dozadu a schodiště hned při kraji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Nádvoří hradu:

Hvězda naštěstí zaznamenala můj signál a zastavila Juna, který si to sebejistě mířil přímo ke mně. Během chvíle jsem se přemístil na střechu nejbližšího domu a ve tmě, držíc meč v ruce jsem čekal co se bude dít až se otevřou dveře. Kroky se stále přibližovaly až se nakonec dveře začali pomalu otevírat. Už jsem byl připraven k úkoku, když v tom
.. Cože .. Díval jsem se na milenecký pár, který si to zamířil do nějakého domu na nádvoří. Ve spěchu ani nezavřeli dveře. Zavěsím si meč zpátky na opasek.
.. Škoda ..
Seskočil jsem zpátky ke dveřím a dal jsme ostatním znamení že mohou pokračovat, během chvíle jsem všichni stáli u pootevřených dveří.
Jun přednesl další ze svých chytrých úvah, na kterou jsem musel hned zareagovat.
Ale pán se nezmůže na nic víc než na používání Mind tricku. Řeknu s mírným úšklebkem na tváři
Nečekám na nějakou reakci a hned pokračuju.
Tak jdeme na to? Podívám se na dveře

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“