1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Návrh na zavolání Hvězdě s Junem a informování se o jejich pozici, případně vyčkání jejich příchodu jsi jednoznačně zamítl. Nawoe na to nereagovala žádným uraženým nebo kyselým výrazem, tvářila se prostě normálně. Několik vteřin se tvářila zamyšleně, aby potom souhlasně pokývala hlavou.
Máš pravdu, musíme to udělat hlavně tiše, aby se o nás nedozvěděl guvernér. Možná bych měla i něco, co by mohlo poskytnout drobnou výhodu. Vezmu si toho vpravo - ale pamatuj, musí to být buď zabití na první útok, nebo vyřazení natolik, aby nezpůsobil nějaký poplach.
pošeptala ti a trochu se odtáhla, aby se chvilku soustředila. Chvilku čekala, jestli něco neřekneš, ale pak se znova přiklonila blíž.
Až budeš připravený, tak mi dej vědět - nebo máš snad nějaký vlastní návrh ?
špitla ještě a potichu hmátla do svého batohu, aby z něho vylovila obřadní vibronůž. Soustředění z ní bylo znát a to znamenalo, že se chystá na nějaký náročný úkon.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe bez jakéhokoliv reptání a kyselých ksichtů, souhlasila s tím co jsem řekl a začala se připravovat na útok na svého člena ochrany, byl to ten napravo. Z batohu vyndala vibronůž a čekala na to až se připravím i já.
.. Musím to udělat potichu a rychle. Nejlepší bude ho zabít hned. Ale jak se k němu mám dostat je moc daleko a ještě má to kopí. ..
.. Nejsnadnější bude ho uškrtit pomocí síly, to by nemuselo být zas tak efektivní. Určitě jsou trénovaní a i v přidušeném stavu by dokázal zvládnout vyvolat poplach. ..
Po další krátké úvaze jsem došel k závěru a řešení mé situace.
.. Použiji stejnou techniku jako při škrcení, akorát že obepnu celý krk a pak mu rozdrtím a škubnutím přelomím vaz. A až to udělám, tak ho budu držet ve vzduchu aby nevyvolal nějaké nedorozumění. ..
Začnu hromadit temnou stranu síly do ruky abych mohl nepříteli na levé straně dveří rozdrtit a přelomit vaz a tím ho okamžitě zabít.
Jsme připraven můžeme začít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Naplánoval sis nefyzický útok a pokynul Nawoe, že jsi připraven k útoku, jakmile dá signál. Zhluboka se nadechla a na vteřinku povolila své soustředění, aby se opět přitáhla blíž.
Zkusím je omráčit, ale nikdy se mi to nepovedlo na nikoho se silnou vůlí, natož dva protivníky, každopádně by nám to mělo pár vteřin dát. Vyraž na můj signál ...
špitla k tobě, než se opět stáhla zpět a pokračovala v soustředění. Vycítil jsi silnou koncentraci, kterou doposud nemusela předvádět. Během koncentrace také trochu povolila bariéra, kterou jako každý uživatel Síly měla okolo sebe vystavěnou. V ten krátký moment jsi mohl pocítit její obrovskou touhu po uznání a nějaké důvěryhodné osobě. Stejně jako jsi mohl pocítit těžko překonávanou nenávist vůči mužskému pohlaví. To však bylo vše, protože prudce máchla rukou před sebe a vyslala usměrněnou vlnu Síly k oběma strážným. Hned poté vyrazila se svým vibronožem v ruce prudce vpřed, zatímco strážní nereagovali. Šlo o souboj s časem a tak o přesnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe se rozhodla že ochranku omráčí a díky tomu že se musela soustředit na techniku jsem mohl vycítit některé její emoce a názory. Během okamžiku se vrátila do normálu a vyslala šokovou vlnu, která opravdu omráčila oba dva protivní.
.. Teď to bude ještě snažší, nebude se moct bránit. ..
I když se mi naskytla možnost použít fyzický útok, tak jsem se raději přiklonil k použití síly, rozhodl jsem se přelomit a rozdrtit ochránci na levé straně dveří vaz.
Nawoe vyrazila do útoku a já také začal se svojí technikou.
Začal jsem obepínat celý krk ochránce temnou stranou síly a za pomoci gesta ruky jsem měl v plánu ho zmáčknou možná až rozdrtit. A skrze svoji zlobu a chuť zabíjet pak rukou trhnou a zlomit mu jeho v té chvíli už skoro rozdrcenou páteř.
.. Tak pojď bude to nádhera zabiju tě tak rychle že to ani neucítíš, až tak moc jsme milosrdnej. ..
Ale i přes to pořád očekávám nějakou zradu a jsem připravený vyrazit dopředu a zachitit nebo dorazit protivníka.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Jakmile zahájila Nawoe útok, tak jsi uchopil svého protivníka pod krkem a snažil ses mu drtit rukou jeho krk. Nawoe mezitím dvěma bleskovými skoky dorazila až ke stráží a probodla jeho krk svým vibronožem až do páteře. Smrt byla rychlá a strážný se opřel o Nawoe, která jej nechala pomalu svažovat na zem bez žádného hluku.
Ty jsi na tom však byl hůř - tvoje oběť se probudila a chrchlavě se začala sápat po svém krku, jakoby mohla tvoje sevření povolit. Rozhodl jsi se dál neváhat a provést škubnutí krkem. Jenže provést ho ručně a takhle pomocí Síly bylo něco odlišného - strážný vytřeštil poděšeně oči, mohutně sípal, ale stále byl naživu, dokud k němu rychle nepřistoupila Nawoe a neprobodla ho svým světelným mečem. Jakmile bylo po všem, tak k tobě vrhla rozezlený pohled, ale nic neříkala do doby, dokud jsi k ní nedorazil.
To bylo to nejblbější možné řešení - tos mu chtěl pomocí škrcení zlomit vaz ? U koho jsi viděl tohle zkoušet ?!
mluvil dost ostře, ale hlídala si tón, abyste nebyli prozrazeni. Měl jsi pocit, jakoby plánovala tě každou vteřinou probodnout, ale nestalo se to a uklidnila se.
Dovnitř vpadneme, nebo máš nějaký ... inteligentní plán ?
sykla ještě, ale její zlost se směřovala někam jinam, aby mohla splnit tuhle misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe vyřídila svůj cíl bez problémů, já jsem na tom byl o hodně hůř můj cíl se začal dusit a vydávat různé podivné zvuky, což se ještě zhoršilo potom co jsem se mu pokusil zlomit vaz trhnutím zápěstím, nebýt Nawoe, které situaci bleskově zachránila to mohlo dopadnout honě špatně.
.. Kurv.. tak to se doopravdy nepovedlo. Snad by bylo lepší kdyby se mu povedlo nějak vyvolat poplach, než to co se stalo. Nechat si pomáhat od týhle … ..
Nawoe mě okamžitě zprcala jak malé dítě, možná z toho že dostala příležitost měla i radost. Nedala mi možnost nijak reagovat a hned navázala další větou, kterou si do mě zase rýpla.
.. Tak a jsem v prdeli, jestli tohle někde řekne, tak mě to úplně potopí. Už teď na tom nejsem nejlíp. To budu muset vyřešit až zajmeme guvernéra. ..
Spolknu všechnu tu hořkost z neúspěchu a odpovídám jí.
No tak tohle se zrovna nepovedlo. Díky za pomoc.
Po krátké odmlce pokračuju: Nic lepšího mě nenadá. Leda že by jsi měla něco čím se podívá dovnitř.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Nawoe na tvou omluvu za volbu ne zrovna vhodného řešení nereagovala a zadívala se směrem ke dveřím. Vnímal jsi, jak se natáhla v Síle za dveře a chvilku tak zůstala, než se zrovna natočila k tobě s agresivním výrazem ve tváři.
Jsou tam dvě další osoby kromě guvernéra, tentokrát budeme muset bojovat. Ale prvním úkolem je neutralizace guvernéra, aby nám neutekl - nějaké jednoduché omráčení úderem o stěnu, nebo něco podobného.
shrnula své zjištění a až nyní si uklidila svou vibrodýku poté, co ji poněkud ležérně otřela. Následně se už chopila svého světelného meče a připravovala se na následný střet.
Doufám, že zase nebudeš dělat nějaké kraviny - proto tam vlétnu první, ty mi vykopni dveře, až budeš připravený.
poznamenala ještě varovně a přidala k tomu patřičný pohled. Následně se zhluboka vydechla a chystala se na nadcházející útok, pokud by jsi neměl něco proti tomu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe za pomoci nějaké techniky zjistila počet lidí v další místnosti, byli tři a z toho jeden byl guvernér. Hned potom rozhodla o tom že ona půjde první dovnitř a tím pádem že já budu vykopávat dveře.
.. Tak jo jdeme na to. ..
Poodstoupím si kousek od dveří a zaměřím se na místo v okolí kliky, do kterého chci kopnout, do pravé nohy, kterou budu kopat, soustředím lehce sílu, abych se ujistil že dveře opravu vykopnu. Ale nemám v úmyslu je vykopnout a tak sílu hodlám použít jen decentně pro zajištění výsledku.
Tak jdeme na to.
S připravenou taktikou a odstupem vyrážím ke dveřím, abych je mohl vykopnout.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Nic dalšího k řešení už nemáš a přejdeš k akci. Díky soustředění nemáš problém dveře vykopnout a hned vidíš, jak se dovnitř nahrnula Nawoe, sotva jsi stačil nohu stáhnout zpět. Zaslechl jsi zapnutí světelného meče Nawoe a teprve poté jsi vstoupil do místnosti taky. Byla to jakási předsíň do pokoje guvernéra, kde stáli i oba strážní. Velikostně to bylo zhruba pět metrů šířky a čtyři délky. Při levé stěně byla velká skříň, na zbylých různé obrazy, na podlaze koberec. I přes Nawoinu rychlost stihli strážní zablokovat společně její čepel a odrazit ji nazpět. Rychlým pohledem za ně jsi viděl zaraženého guvernéra, který se okamžitě začal rozhlížet po svém pokoji, jakoby tam snad hledal místo, kudy by mohl utéci. Nawoe se zatím dařilo držet oba ochránce, ale bylo jisté, že jí to dlouho nevydrží a k použití Síly nemohla sáhnout, pokud by nechtěla riskovat nějaké vlastní zranění. Navíc ji strážní díky svým dlouhým kopím drželi dost daleko od sebe. Nacházela se mezi nimi nyní drobná skulina, kterou by se snad včas dalo proklouznout a to nalevo od toho více vlevo. Tenhle strážný byl navíc natočen více k Nawoe, než ten druhý a držel ji pevněji v šachu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Vrazil jsem dveře od místnosti do které okamžitě vlétla Nawoe a hned nato zapnula meč, já vstoupil až po tom a viděl jsem jak jí blokují dva strážní a guvernéra, který byl lehce dezorientovaný, ale začal se vzpamatovávat a očima hledat způsob jak útéct. Místnost, nejspíše předsíň či hala, ve které jsem teď stály nebyla nijak velká, to dávalo výhodu strážcům, kteří ji mohli celou pokrýt a bránit. Naneštěstí pro jednoho ze strážců, který držel v šachu Nawoe zůstala jedna skulina kterou bych se mohl dostat ke guvernérovy.
.. To je moje šance, tou skulinou proběhnu a dostanu se k guvernérovi a omráčím ho, aby nemohl zdhnout pryč. ..
.. Pomůžu si silou abych byl rychlejší než stráž a bez potíží se dostal za ně, s guvernérem to udělám tak jak říkala Naweo: prostě sním fláknu o zeď a bude to. ..
.. Pokud bude šance tak stráž kopnu zezadu do kolena, tím bych ho rozhodil a dal Nawoe šanci. ..
Vezmu do ruky svoji tyč, abych měl šanci blokovat případný útok a zrychlený silou vyrazím dopředu s jasným plánem.

----------
Možná se zdá že můj charakter využívá sílu až zbytečně moc, ale on bez ní prostě nedokáže žít :-D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Tvým první úkolem byla neutralizace guvernéra a toho ses hodlal držet. Vyrazil jsi posílen Silou přesně do skuliny a nakonec sis za to děkoval. Být o necelou vteřinku pomalejší, tak bys utržil kopanec - takhle útočník jenom promáchnul a polevil svůj útok na Nawoe, která nyní úspěšně couvla. Neztrácel jsi čas, rychle se vyrovnal a vyhledal guvernéra. Ten se blížil ke stěně na níž visel velký obraz některého z jeho předků, jakoby mohl projít skrze ní. Nerozpakoval ses nad žádnou složitější technikou a jednoduše jsi do guvernéra udeřil pomocí Síly a nasměroval ho na nejbližší zeď. Neměl žádnou šanci ustát tvůj atak a povedlo se ti jej doposud poslat do bezvědomí. Na víc jsi však neměl více času, protože jeden ze strážců se uvolnil a zamířil přímo k tobě dlouhým bodnutím vpřed využívající délky své zbraně. Neměl však v plánu proběhnout okolo tebe, ale držet si tě od těla právě díky své největší výhodě. Co se týkalo guvernérova rozsáhlého pokoje, tak v prostředku bylo dost místa k pohybu, ale metr za tebou byl menší konferenční stolek obklopený dvěma pohovkami, při levé straně byla velká postel, kam se určitě vešly více jak dvě osoby. Na zde pak dále různé obrazy, občas nějaké vlajky, při jedné straně větší zrcadlo, dvě sochy u vchodu a několik váz s rostlinami. Vedle velkého zavřeného okna stál ještě terminál s pohodlnou židlí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Podařilo se mi překonat ochranku a dostat se ke guvernérovy, který jak se zdálo se skoro pokoušel projít zdí.
.. Možná že je tam nějaká úniková cesta nebo tak něco. ..
Odhodím guvernéra na zeď a on upadne do bezvědomí, během okamžiku na mě dlouhým bodnutím zaútočí jeden ze strážců, který doteď bojoval s Nawoe.
.. Tak a je to tady,začíná opravdový boj. ..
.. Možná že to dlouhý kopí je jeho největší výhoda, ale je to tady jeho největší slabina, hned po použití sýly. ..
.. Nejdřív se musím dostat k němu, takže to kopí odrazím a mečem se po kopí svezu až k němu a sekem doků zaútočím na ruku a sekem zpátky nahoru přes podpaždí k hlavě ho oddělat. ..
.. Pokud to nepůjde takhle, tak mu to kopí silo vyrazím z rukou a za pomoci síly ho uškrtím.
Zapínám svoji tyč, ale jen jedno ostří, abych si to druhé mohl nechat jako skrytou výhodu a abych měl větší páku proti kopí nepřítele. Vyrážím do protiútoku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
S guvernérem mimo vědomí jsi se nyní mohl soustředit na souboj proti jeho strážnému. Věděl jsi, co přesně jsi potřeboval udělat a šel jsi rovnou zatím. Kopí jsi úspěšně odrazil mečem do strany a vyrazil jsi v před držíc kopí pod čepelí svého meče. Ale strážný prokázal značnou sílu a kopí zvedl, prohodil si stranu a se zapřením zatlačil na tebe. Dalo ti hodně práce, aby jsi nebyl odhozen na nejbližší zeď, ale vzdálenost mezi tebou a tvým cílem se nezmenšila, ba naopak byla v ideální pozici pro tvého soupeře. Slova z úvodní porady k misi o tom, že se jedná o schopné bojovníky tedy rozhodně nebyla do větru. Útočník nyní provedl jednoduchý sek přímo před tebe, na nějž jsi neměl problém uskočit. V porovnání s předchozí obranou to bylo silně kontrastující.
Protože ti nevyšel první plán, tak jsi se pokusil přejít na využití Síly a vyrazit soupeři kopí z ruky, ale žádný zkušený bojovník si svou zbraň nenechá jen tak lehce vyrazit a zde platilo totéž. Kopí se sice notně zachvělo, ale jeho majitel ho stále pevně držel připraven k dalšímu boji.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Jelikož můj prvotní plán neuspěl a oba dva moje útoky bylo odraženy zručným protivníkem, byl jsem nucen přijít s novou strategii boje.
.. Te má opravdu sílu a i zkušenost, ale pořád má jednu slabinu, neumí používat sílu a tím ho dostanu. ..
Připravil jsem si meč v ruce abych mohl odrazit další útoky.
.. Nejdřív ho od se ho od sebe musím dostat a pak budu poračovat. Odhodím ho pomocí síly jako guvernéra, tomu se neubrání a dostanu ho od sebe dost daleko nato abych to mohl použít. ..
.. Až bude ode mě dost daleko, tak to udělám jako v lese začnu do konečků prstu soustředit temnou sílu a pak ho usmažím, trénoval jsem to už tolikrát. A kdyby se to náhodou nepovedlo, tak použiju škrcení a odpravím a uškrtím ho. ..
Začal jsem soustředit sílu do ruky abych mohl provést první část mého dvou stupňového plánu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Poučen ze svých minulých soubojů jsi neupustil od svého odhodlání a připravil si další plán. Mezitím jsi odrazil další dva lehčí útoky vedené ze stran a vzdálenost se mezi vámi stále udržovala. A to ti hrálo do karet, aby jsi mohl použít Odhození. Naznačil jsi útok s jednu zapnutou čepelí jednou rukou, aby jsi v druhé nashromáždil dostatek Síly pro Odhození. Strážný se zvedl do vzduchu a začal se blížit nejbližší stěně, ale rychle získal svou rovnováhu a od stěny se odrazil nohama zpět na zem. Zdálo se, že něco podobného od tebe čekal vzhledem k tomu, že jsi uživatelem Síly. Ale tvým hlavním cílem bylo získání vzdálenosti což se povedlo.
Následovaly dlouhé vteřiny, nebo ti to tak alespoň připadalo, než se nashromáždila tvoje zloba a přeměnila se v proud blesků, který neřízeně vytryskl proti tvému protivníkovi. Bylo to něco jiného, než mít dostatek času na soustředění, zkoncentrování svého hněvu a přesné zamíření. Bojová situace byla hodně odlišná a tvůj protivník nyní vyrazil proti tobě. Bylo vidět, že jej blesky zasáhly a určitě to nebylo nic příjemného, ale jeho vůle byla obdivuhodná a tys musel svůj útok přerušit, abys uskočil před bodnutím jeho kopí, které bylo velice těsné. Vycítil jsi z něho bolest a vůli překonat utrpení, které jsi mu způsobil, stejně jako zlobu vůči tobě. A to vše nyní ventiloval do rázných a silných úderů, kterými tě zatlačoval do silné defenzívy, byť se mu stále místy kouřilo z oděvu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“